Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Partnerské závody - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 70 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machatý David | Jaroměř | 6 | 263 | 263 | 43.83 | |
2 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 6 | 252 | 252 | 42.00 |
3 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 9 | 246 | 298 | 33.11 | |
4 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 5 | 236 | 236 | 47.20 |
5 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 9 | 234 | 284 | 31.56 |
6 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 7 | 223 | 231 | 33.00 |
7 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 5 | 216 | 216 | 43.20 | |
8 | Bareš Vladimír | Slepotice | 6 | 204 | 204 | 34.00 | |
9 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 9 | 199 | 228 | 25.33 |
9 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 5 | 199 | 199 | 39.80 |
11 | Trnka Aleš | Třesovice | 4 | 198 | 198 | 49.50 | |
12 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 9 | 194 | 228 | 25.33 | |
13 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 9 | 182 | 225 | 25.00 |
14 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 6 | 171 | 171 | 28.50 |
15 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 4 | 165 | 165 | 41.25 |
16 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 157 | 157 | 39.25 |
17 | Taichner Radek | Mikulovice | 4 | 152 | 152 | 38.00 | |
18 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 4 | 135 | 135 | 33.75 |
19 | Pánek Vít | Sezemice | 3 | 133 | 133 | 44.33 | |
20 | Gančarčík Karel | Pardubice | 8 | 124 | 140 | 17.50 | |
21 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 4 | 123 | 123 | 30.75 |
22 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 108 | 108 | 54.00 | |
22 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 108 | 108 | 36.00 |
24 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 4 | 106 | 106 | 26.50 |
25 | Pišl Jan | Třesovice | 3 | 102 | 102 | 34.00 | |
26 | Dostál Matouš | Králíky | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
27 | Žemlička Radek | Slatiňany | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
28 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 93 | 93 | 31.00 |
28 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
28 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 2 | 93 | 93 | 46.50 | |
31 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 77 | 77 | 38.50 |
32 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
33 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
34 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 3 | 72 | 72 | 24.00 |
34 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 3 | 72 | 72 | 24.00 |
34 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 4 | 72 | 72 | 18.00 |
37 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
37 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 71 | 71 | 35.50 |
39 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
40 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
40 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 55 | 55 | 55.00 |
42 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 52 | 52 | 52.00 |
43 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
44 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
45 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
46 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
46 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
48 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
48 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
50 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
50 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
50 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
50 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
50 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
55 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
56 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
56 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
58 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
59 | Bertok Milan | Dublovice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
60 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 29 | 29 | 14.50 |
60 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 2 | 29 | 29 | 14.50 |
62 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
63 | Hofman David | Hrochův Týnec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
64 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
65 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
66 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
66 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
68 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
69 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
69 | Polívka Martin | Přibyslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 |