Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Partnerské závody - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 46 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 7 | 281 | 305 | 43.57 |
2 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 8 | 258 | 308 | 38.50 |
3 | Jirásek Petr | Chotěboř | 5 | 240 | 240 | 48.00 | |
4 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 7 | 213 | 228 | 32.57 |
5 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 6 | 175 | 175 | 29.17 |
6 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 6 | 157 | 157 | 26.17 |
7 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 5 | 156 | 156 | 31.20 |
8 | Machatý David | Jaroměř | 4 | 151 | 151 | 37.75 | |
8 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 4 | 151 | 151 | 37.75 |
10 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | 6 | 140 | 140 | 23.33 | |
11 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 3 | 139 | 139 | 46.33 |
12 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 7 | 132 | 140 | 20.00 |
13 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 126 | 126 | 42.00 |
14 | Bareš Vladimír | Slepotice | 5 | 118 | 118 | 23.60 | |
15 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 5 | 113 | 113 | 22.60 |
16 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 2 | 112 | 112 | 56.00 |
17 | Doležán Vladimír | Chotěboř | 3 | 111 | 111 | 37.00 | |
18 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 3 | 105 | 105 | 35.00 |
19 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 4 | 104 | 104 | 26.00 | |
20 | Hladík Tomáš | Dobruška | Opočno | 2 | 93 | 93 | 46.50 |
21 | Musílek Petr | Chotěboř | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
21 | Vybíral Karel | Semily | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
23 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 87 | 87 | 43.50 |
24 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
25 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 81 | 81 | 40.50 |
26 | Doležalová Monika | Pardubice | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
27 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
28 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
29 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
30 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 5 | 55 | 55 | 11.00 |
31 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 52 | 52 | 52.00 |
32 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
33 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
34 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
35 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov - Fanatik Fishing team | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
36 | Houser Otakar | Všechlapy | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
37 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
38 | Appl Jaroslav | Žamberk | Red Fish team | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
39 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
40 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
41 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
42 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
43 | Tomiška Damián | Orel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
44 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
44 | Jožák Radek | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
44 | Růžička Václav | Nechanice | 1 | 8 | 8 | 8.00 |