Žebříček - Kraj Plzeňský - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 51 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlach Kryštof | Blovice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
2 | Hladíková Simona | Blovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
3 | Říha Josef | Spálené Poříčí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
4 | Cibulka Jan | Chlum | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
4 | Kosnar Tomáš | Šťáhlavy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
6 | Michálek Filip | Ždírec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
7 | Michálková Eliška | Ždírec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
8 | Mencl Martin | Blovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
9 | Kalousek Tomáš | Blovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
10 | Fremr Michal | Milínov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
11 | Stříbrný Tomáš | Ždírec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
12 | Krejčová Kateřina | Blovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
12 | Rádler Daniel | Robčice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
14 | Rádler Tomáš ml. | Robčice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
14 | Česal Tomáš | Blovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
16 | Alexy Šimon | Blovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
16 | Hartman Silvio | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
18 | Strádal David | Starý Plzenec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
19 | Jára Vojtěch | Blovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
19 | Žiga Jaroslav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
21 | Hortenský Pavel ml. | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
21 | Redlich Martin | Blovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
23 | Šmerák Tadeáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
24 | Eret Vojtěch | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
24 | Kreč Jakub | Blovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
26 | Chodora Filip | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
26 | Tolar Robin | Spálené Poříčí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
28 | Palacká Tereza | Blovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
28 | Vlach Simon | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
30 | Hrachovec Josef | Lubenec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
30 | Juráš Petr | Blovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
30 | Lepší Lukáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
33 | Kruml Jaroslav | Česká Kubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
34 | Eret Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
34 | Mrázová Nikol | Blovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
36 | Liška Josef | Plzeň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
36 | Müller Matěj | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
38 | Kalvach Tomáš | Blovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
39 | Král Dan | Blovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
40 | Kučera Ondřej | Blovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
41 | Král Martin | Protivín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
42 | Chodora Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
42 | Fano Michal | Štenovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Flandera Šimon | Nepomuk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Konečný Pavel ml. | Borovno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Kubík Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
42 | Matějka Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
42 | Racek Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
42 | Sklenář Jakub | Spálené Poříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Stemon Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
42 | Urban Jakub | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 |