Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 417 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
2 | Novák Marcel | Mimoň | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
3 | Fišer Jan | Rakovník | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
3 | Fric Adam | Rakovník | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
3 | Hanko Jáchym | Rakovník | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
6 | Kovář Jan | Praha | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
7 | Chromčák Jiří | Mimoň | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
8 | Jirkovský Jan | Rakovník | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
8 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
10 | Kučera Tomáš ml. | Tehov | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
11 | Truhlářová Daniela | Vlašim | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
12 | Havel Ondřej | Pavlovice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
13 | Bílý Samuel | Rakovník | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
13 | France Pavel | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
13 | Kladiva Jan | Pavlovice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
13 | Roztočilová Iva | Bělá pod Bezdězem | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
17 | Hýbner Dušan ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
17 | Koula Antonín | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
17 | Olbrich Petr st. | Bechov | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
20 | Hošek Michal | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
20 | Neprašová Viktorie | Bělá pod Bezdězem | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
20 | Vitnerová Adéla | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
20 | Vojtěch Marek | Vlašim | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
24 | Eichler Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
24 | Richter Jakub | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
26 | Balon Tadeáš | Praha | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
26 | Kotková Zuzana | 2 | 46 | 46 | 23.00 | ||
26 | Koulová Kateřina | Mělník | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
26 | Vorel Aleš | Rakovník | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
30 | Daňhelová Veronika | Bělá pod Bezdězem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
30 | Kadera David | Praha | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
30 | Pokorný Martin | Rakovník | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
33 | Váňová Anežka | Končice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
33 | Šámal Samuel | Praha | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
35 | Bartoň Aleš | Katusice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
35 | Bodinger Tomáš | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
35 | Flok Josef | Žiželice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
35 | Novotný Radek | Kamenický Šenv | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
39 | Hornof Filip | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
39 | Kleinová Adéla | Bělá pod Bezdězem | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
39 | Vodičková Kateřina | Příbram | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
42 | Fišer Jiří ml. | Česká Lípa | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
42 | Musil Leoš | Loukonosy | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
42 | Porazík Jakub | Kolešov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
42 | Stuchlíková Kristýna | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
46 | Grégr Jiří ml. | Šubrtov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
46 | Pěchouček Jiří | Lužná | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
48 | Fišerová Lenka | Česká Lípa | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
48 | Hornof Tomáš | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
48 | Váňová Karolína | Končice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
48 | Štrougal Adam | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
52 | Duna Matěj | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
52 | Kárník Marek | Bílé Vchýnice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
52 | Nohynek Tomáš ml. | Mnichovo Hradiště | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
52 | Romer Luboš | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
56 | Dašek Theodor | Velký Osek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
56 | Doubková Jana | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
56 | Kolář Šimon | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
56 | Olbrich Jakub | Bechov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
56 | Vodička Jakub | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
61 | Jílek Richard | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
61 | Zelenka Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
61 | Štolovský Michal | Dolní Bousov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
64 | Plas Adam | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
64 | Pojerová Kateřina ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
64 | Pšenička Josef | Rakovník | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
64 | Vytlačil Tomáš | Zbraň | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
68 | Ballógová Valentina | Bělá pod Bezdězem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
68 | Domin Karel | Pavlovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
68 | Dotlačilová Natálie | Radošovice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
68 | Franěk Dominik | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
68 | Novotný-Kzma Ondřej | Žiželice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
68 | Polanský Jan | Blatná | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
68 | Pšenička Daniel | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
68 | Rampas Jakub | Čistá | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
68 | Slavík Matěj | Choceň | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
77 | Chlebec Lukáš | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
77 | Jeníček Marek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
77 | Nosek Daniel | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
77 | Schráněl Vojtěch | Žiželice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
77 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
82 | Blattner Michal | Žiželice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
82 | Dvořák Tomáš ml. | Kaceřov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
82 | Kalina Josef ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
82 | Nipauerová Lucie | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
86 | From Daniel | Kolín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
86 | Jelínek Ondřej | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
86 | Metlička Pavel ml. | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
86 | Nousek Vojtěch | Tábor | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
86 | Paris Matyáš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
86 | Šerdzik Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
86 | Štěrbová Kristýna | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
93 | Dedera Tomáš | Divišov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
93 | Jesková Erika | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
93 | Lukeš Jan | Rakovník | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
93 | Lukeš Tomáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
93 | Marek Vít | Vlašim | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
93 | Pojerová Zuzana ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
93 | Válek Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
100 | Hrdličková Aneta | Bělá pod Bezdězem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
100 | Kaiser Jaroslav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
100 | Pražáková Anežka | Nepolisy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
100 | Trefný Roman | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
100 | Zejbrdlich Jakub ml. | Mladá Boleslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
100 | Černý Milan | Plužná | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
106 | Dvořák Daniel | Bítovany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
106 | Kučera Jan | Bělá pod Bezdězem | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
106 | Málek Ondřej | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
106 | Rančov František | Blatná | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
106 | Smítka Dominik | Pavlovice | Volejovky | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
106 | Vaněk Václav | Lučice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
106 | Zelenková Jana | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
113 | Hasalová Anička | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
113 | Jeničková Aneta | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
113 | Mrvík Dominik | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
113 | Netrval Marek | České Budějovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
113 | Svoboda Filip | Kolín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
113 | Černá Lucie | Bělá pod Bezdězem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
119 | Blažek Adam | Tábor | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
119 | Kratochvílová Štěpánka | Žiželice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
119 | Tonar Petr | Čistá | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
119 | Vrtilka Lukáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
119 | Wohlráb Tomáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
119 | Škoda Zdeněk ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
119 | Štěrba Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
126 | Bešťáková Adéla | Pavlovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
126 | Cibulský Lukáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
126 | Hála Daniel | Přelouč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
126 | Labašta Jakub | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
126 | Mis Vojtěch | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
126 | Nass Adam | Pňovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
126 | Pecánek Pavel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
126 | Vernerová Eva | Bělá pod Bezdězem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
134 | Hejda Filip | Rakovník | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
134 | Houžvička Jakub | Divišov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
134 | Kratochvíl David | Žiželice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
134 | Luštický Tomáš | Lhotice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
134 | Pokorná Monika | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
139 | Krovová Denisa | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
139 | Linhart Jan | Mladá Boleslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
139 | Paulus Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
139 | Pořádek Ondřej | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
139 | Staněk Vítek | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
139 | Šmat Václav ml. | Blatná | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
145 | Dařílek Tomáš | Žiželice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
145 | Hošek Pavel | Římovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
145 | Koucká Anna | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
145 | Levová Kateřina | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
145 | Mašlonka Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
145 | Pařízek Václav | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
145 | Polanský Václav ml. | Blatná | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
145 | Vondruška Lukáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
153 | Pajk Matouš | Tehov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
153 | Vejražka Kristián | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
153 | Vinš Jakub | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
153 | Štěrba David | Újezd | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
157 | Klekner Patrik | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
157 | Mareš Michal ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
157 | Marková Jitka | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
157 | Pšeničková Anna | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
157 | Škodová Šárka | Bělá pod Bezdězem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
157 | Šmíd Jakub | Světlá nad Sázavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
157 | Štěrba Adam | Končice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
164 | Boudyš Jiří | Strášov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
164 | Feik Adam | Tábor | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
164 | Midlochová Dominika | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
164 | Opat Adam | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
164 | Pagačová Pavlína ml. | Mladá Boleslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
164 | Suchý Martin | Blatná | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
164 | Vrbatová Aneta | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
164 | Štefanica Josef | Tehov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
164 | Žák Štěpán | Benešov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
173 | Bludská Kristýna | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
173 | Chotěbor Tomáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
173 | Nipauer Jiří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
173 | Pantlík Petr | Bělá pod Bezdězem | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
173 | Pešek Ondřej | Benešov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
173 | Rybářová Natálie | Český Dub | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
173 | Štěrba Dominik | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
180 | Cibulská Nela | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
180 | Folprecht Tomáš | 2 | 17 | 17 | 8.50 | ||
180 | Jech František | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
180 | Mikšová Hana | Krásná Ves | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
180 | Neradová Kristýna | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
180 | Sklenková Josefína | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
180 | Svoboda Denis | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
180 | Štolbová Nikola | Český Brod | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
180 | Štětka Dominik | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
189 | Chalupa Jakub | Vlašim | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
189 | Coufalík Ondřej | Divišov | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
189 | Henl Karel | Český Brod | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
189 | Opava David | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
189 | Šedivá Karolína | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
189 | Ševčík Vojtěch | Divišov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
195 | Havlová Eliška | Praha | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
195 | Koníř Ondřej | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
195 | Kupsa Jan ml. | Buřenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
195 | Musil Jakub | Pavlovice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
195 | Seidl Martin | Divišov | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
195 | Steimar Karel | Dubá | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
195 | Strougal Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
202 | Bečka David | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
202 | Doležal Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
202 | Dušek Jan ml. | Kutná Hora | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
202 | Rybář Jindřich | Český Dub | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
202 | Vaněček Jiří | Žatec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
202 | Šuchalová Klára | Markovice | Betafish Církvice | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
208 | Balý Josef | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
208 | Cimburek Tobiáš | Bradlec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
208 | Franče Pavel | Křivoklát | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
208 | Grádová Denisa | Žleby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
208 | Houdek Lukáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
208 | Hruška Josef ml. | 2 | 13 | 13 | 6.50 | ||
208 | Krištofy Roman | Žatec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
208 | Petrželka Lukáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
216 | Drožová Kateřina | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
216 | Gigal Martin | Tábor | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
216 | Jenšík Aleš | Miřetice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
216 | Kárník Jiří | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
216 | Lukšo Jan | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
216 | Mašek Adam | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
216 | Miksa Radek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
216 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
216 | Prokopová Veronika | Jeníkov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
225 | Hanžlová Andrea | Kladruby | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
225 | Kříž Kristián | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
225 | Mai Radek | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
225 | Malý Jan ml. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
225 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
225 | Pecánek Petr | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
225 | Vejtruba Ondřej ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
225 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
225 | Šránek Rajko | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
234 | Balý Vojtěch | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
234 | Brýl Šimon | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
234 | Danda Jan ml. | Dneboh | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
234 | Krejčí Petr ml. | Horní Stakory | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
234 | Kučera Filip | Bělá pod Bezdězem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
234 | Mates František | Bělá pod Bezdězem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
234 | Novotný Michal ml. | Dolní Bousov | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
234 | Prokop Jan | Jeníkovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
234 | Veselý Jakub ml. | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
234 | Vítková Anna | Mimoň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
234 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
245 | Bari Michal ml. | Dolní Bousov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
245 | Hlaváč Marek ml. | Mladá Boleslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
245 | Kašpar Petr ml. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
245 | Mašek Tadeáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
245 | Votýpka David | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
245 | Vovčák Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
245 | Vítek Václav | Mimoň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
245 | Záleský Lukáš ml. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
253 | Chotěbor Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
253 | Hofmanová Nikola | Bělá pod Bezdězem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
253 | Jícha Jakub | Smilovice | Betafish Církvice | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
253 | Lariš Matyáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
253 | Loupová Antonie | Mladá Boleslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
253 | Maceška Josef ml. | Krasovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
253 | Matějka Miroslav | Čistá | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
253 | Nerad Vojtěch | Soutice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
253 | Pleskot Radek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
253 | Provazník Václav | Vlašim | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
253 | Sklenková Bára | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
264 | Braunstain Dominik | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
264 | Exnerová Tereza | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
264 | Gigal Vojtěch | Tábor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
264 | Kuchtová Veronika | Bělá pod Bezdězem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
264 | Nosek Filip | Vlašim | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
264 | Plíšek Jaroslav | 2 | 7 | 7 | 3.50 | ||
264 | Szotkowski Jakub | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
264 | Vladyka Martin | Kácov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
264 | Volprecht Tadeáš | Mladá Boleslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
264 | Zoufalý Michal | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
274 | Andrle Lukáš | Karlovy Vary | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
274 | Cinkejs Štěpán | Mladá Boleslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
274 | Hofmanová Sára | Bělá pod Bezdězem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
274 | Korbelová Kristýna | Vlašim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
274 | Kubový Kryštof | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
274 | Pitro Aleš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
274 | Sviták Vojtěch | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
274 | Vladyka Roman | Kácov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
274 | Ševčík Vojtěch | Český Šternberk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
283 | Dostál Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
283 | Pelcová Majda | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
283 | Smítka Oliver | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
283 | Vladyka František | Kácov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
283 | Zikán Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
283 | Záklasník Jan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
289 | Andrle Štěpán | Zruč nad Sázavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
289 | Ballóg Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
289 | Horáček Radim | Vlastějovice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
289 | Jandejsková Markéta | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
289 | Mrkva Michal | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
289 | Taclík Matěj | Bělá pod Bezdězem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
289 | Vertát David | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
289 | Švecová Adéla | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
297 | Bárta Stanislav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
297 | Dedera Jan | Divišov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
297 | Hercík Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
297 | Kadleček Lukáš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
297 | Kapusta Lukáš ml. | Čelákovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
297 | Kubátová Amálka | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
297 | Soběslavská Adéla | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
304 | Hotovec Štěpán | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
304 | Jurkovič Jan ml. | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
304 | Kučera Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
304 | Naxera Filip ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
304 | Petrásková Natálie | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
304 | Trojan Adam | Kuřivody | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
304 | Ulman Matěj | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
304 | Vladyka Miloslav | Kácov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
304 | Votýpka Lukáš | Rataje | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
304 | Zumr Michal | Čelákovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
314 | Bartoš Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Blattner David | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Blažek Ondřej | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Bouček Jan ml. | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Bouček Jiří | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Buriánek Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
314 | Běhounek Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
314 | Charvát Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
314 | Dařílek Ondřej | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Dařílková Tereza | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Domin Josef | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Drechslerová Tereza | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Dubec Robin | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Dujsík Zbyněk ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
314 | Fencl Vítek | Hradišťko II. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Flachs Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
314 | Flachs Luboš ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
314 | Garmol Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
314 | Hanko Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
314 | Haufman Tomáš | Blatna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Hochman Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Hálová Michaela | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Jelínek Vojtěch | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Jeřábek Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
314 | Juríček Samuel | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Kocián Štěpán | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Kocáb Jakub | Svémyslice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Kodešová Anna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
314 | Kotek Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
314 | Krejčík Daniel | Dubá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Kropáček Tomáš ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Král Jiří | Domašín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Králová Karolína | Domašín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Kubát Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
314 | Kubátová Blanka ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Kučera Jakub | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Kučera Tomáš | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Kárník David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
314 | Lamine Salim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
314 | Mates Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Matoušek Jakub | Lužnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Matoušek Marek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Matura Jakub | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Michalčák Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
314 | Midloch Filip | Tetov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Midlochová Magdaléna | Končice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Midlochová Vanesa | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Mrkvová Šárka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
314 | Musílková Eliška | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Naxera Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
314 | Novák Jakub ml. | Čilec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Novák Matěj | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Němeček Nicolas | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Olič Tomáš | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Paikert Ladislav | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Pačes David | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Petrák Stanislav | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Plecitá Anna | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Plocek Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
314 | Podhorský Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
314 | Pražáková Štěpánka | Nepolisy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Provazníková Karolína | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Rovenský Patrik | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Rybářová Leontýna | Český Dub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Růžička Jan ml. | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Růžička Miroslav st. | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Růžičková Viktorie | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Sajnerová Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
314 | Sitter Marek | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Sitter Radek | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Skiba Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
314 | Smékal Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Smékalová Aneta | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Soldát Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Staňková Karolína | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Steimar Jan | Dubá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Strejček Matěj | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Strejček Vojtěch | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Sátrová Nikola | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Tesařová Miluše | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Timko Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
314 | Trefný Matěj ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Vavroch Kristián | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Vlček Lukáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Voleman David | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Vondra Milan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Vondrušková Zuzana | Radošovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Vosátka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
314 | Vytlačil Lukáš | Zbraň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Čakrda Daniel | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Čakrda David | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Čanaky Adam | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Červenka Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Červenková Jana | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Červená Veronika | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Šertlerová Anna | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Šimonovský Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Šimíček Jaromír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Šindler Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
314 | Štolbová Natálie | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Švec Michal | Kácov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Šákr Filip | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Šákr Vít | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
314 | Žižka | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 |