Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 33 termínů závodů
V minulosti zadáno 7015 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Plzeňský - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 304 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Bárta JakubPřeštice415115137.75
2Soukup MichalPlzeň414814837.00
3Bartoš FrantišekChotěšov513213226.40
4Hrdlička JaroslavMariánské Lázně613113121.83
5Sochor VáclavPřeštice412312330.75
5Šifta StanislavPřeštice512312324.60
7Žižka RadekHolýšov411411428.50
8Richter PavelPlzeň411011027.50
9Smihrodský StanislavTachov510910921.80
9Vicher MilanPlzeň510910921.80
11Vican RomanPřeštice510810821.60
12Nauš VladislavBlížejov310210234.00
13Bereš JanPlaná410110125.25
13Hladík RomanBlovice410110125.25
15Bárta VáclavPřeštice4979724.25
16Beroušek PetrPlzeň4939323.25
17Spiller KarelStod3929230.67
18Cingroš JakubStod3919130.33
18Edl MilanPlzeň4919122.75
18Leško JiříOldřichov3919130.33
21Horálek MiroslavHabartov4888822.00
22Podskalský JiříČižice3878729.00
22Půta JiříPlzeň5878717.40
24Černý VáclavPlzeň3858528.33
25Šedivý Jiří st.Nýřany2828241.00
26Maršálek RadekPtenín5808016.00
27Louda VáclavPlzeň3797926.33
28Žižka LadislavHolýšov3787826.00
29Bozděch KarelStaňkov3777725.67
29Sochor RudolfPetrohrad3777725.67
29Vrabec JiříPlzeň3777725.67
32Fišera Jiří3747424.67
33Orgoň RomanTachov3717123.67
33Vican MarekPřeštice4717117.75
35Fejfar KamilRadčice2707035.00
36Hrubeš PetrPlzeň2696934.50
36Pojar MiroslavMilíře4696917.25
38Maršálek JakubPtenín4686817.00
39Touš Pavel st.Tachov3676722.33
40Špánek MartinPraha2666633.00
41Šalom JosefMerklín3656521.67
42Bárta MartinPřeštice2646432.00
42Časta FrantišekPřeštice2646432.00
44Hütta JosefPoběžovice2616130.50
44Strnad RomanMariánské Lázně2616130.50
46Diviš VladimírSrby2606030.00
47Kazda JanNýrsko3595919.67
48Berousek PetrPlzeň2585829.00
48Prchal AdamHoršovský Týn2585829.00
48Sláma RadekŠvihov2585829.00
51Maršálková MarcelaPtenín5575711.40
52Košař TomášOsek2565628.00
52Omamik JánPlzeň3565618.67
54Čížek PavelMariánské Lázně2555527.50
54Šourek Rudolf Rožmitál pod Třemšínem3555518.33
56Hlinčík JosefPlaná4545413.50
56Kohout Vladislav st.Vlčí3545418.00
58Cingroš RomanStod2535326.50
59Kalčík VlastimilSrby2525226.00
60Pavlík JiříTachov2515125.50
60Vican MichalPřeštice2515125.50
62Bártík MiloslavPlzeň3505016.67
62Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1505050.00
64Honc JosefRumburk1494949.00
64Ziman TomášBlížejov2494924.50
66Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1484848.00
66Havránek DavidStříbro2484824.00
66Jambor ZdeněkPlaná4484812.00
66Józa PetrKladruby2484824.00
66Macek Milan2484824.00
66Šourková Marie Rožmitál pod Třemšínem3484816.00
66Šuhaj FilipMilíře3484816.00
66Žambůrek JanSrby2484824.00
74Plánička Václav st.Srby1474747.00
75Janouškovec VilémStaňkov1454545.00
75Kaufner Václav st.Kdyně3454515.00
75Perout JosefPerštejn1454545.00
78Rychtář VladimírKlášterec nad Ohří2444422.00
79Hajt BronislavDomažlice2434321.50
79Sedláček František1434343.00
79Strnad LukášPraha1434343.00
82Soukup Pavel1414141.00
82Strnad LukášMariánské Lázně1414141.00
82Suchý Jiří1414141.00
85Vitoň DavidBor1404040.00
85Švagr MilanTachov3404013.33
87Břinda KarelBlovice2393919.50
87Holub OndřejNepomuk1393939.00
87Suchý JanMerklín1393939.00
87Suda Václav1393939.00
91Kodeřic Jiří1383838.00
91Kopecký MiroslavPlzeň1383838.00
93Dientsbier RomanPlaná1373737.00
93Sládek VladislavNýrsko2373718.50
93Ungr JiříKlatovy1373737.00
96Kořán Jindřich1363636.00
96Liška MiroslavBor1363636.00
96Mikulanda DavidČečkovice1363636.00
99Harant MiroslavPlzeň1353535.00
99Heřman KarelBlovice1353535.00
99Holík Tomáš1353535.00
99Jamriška PavelKladruby2353517.50
99Prach AdamMerklín1353535.00
99Strnad JakubCheb1353535.00
105Mikulanda Jaroslav1343434.00
105Půta RomanPlzeň3343411.33
107Balvín Jaroslav2333316.50
107Kaplan František1333333.00
107Pálek KarelKřepkovice1333333.00
110Holý Zdeněk ml.Plzeň1323232.00
110Hütta Tomáš1323232.00
110Schejbal Václav1323232.00
113Antony Jiří ml.Holýšov1313131.00
113Klír JiříDobřany1313131.00
113Milka Pavel1313131.00
113Šika JiříOlešná2313115.50
113Šmůla DavidDobřany1313131.00
118Amerling FrantišekKladruby2303015.00
118Bultas PetrPřeštice2303015.00
118Harant AntonínPlzeň430307.50
118Šuchman Josef2303015.00
122Opiela Vladimír ml.Přeštice1292929.00
123Danko JakubRokycany1282828.00
123Havel MiroslavProstiboř1282828.00
123Kasl LubošPlzeň1282828.00
123Macek Matěj2282814.00
123Ševčík StanislavDolany1282828.00
123Šobr MartinBlížejov328289.33
129Kašpar JaroslavBlovice1272727.00
129Maydl MarekBezdružice1272727.00
131Mikulanda JiříTachov1262626.00
131Rangl JakubPlaná1262626.00
131Vaněk TomášMěřín1262626.00
131Černý BohumilKdyně1262626.00
135Martinovský JaroslavStod1252525.00
135Pech StanislavZdemyslice1252525.00
137Kočí JaroslavPraha1242424.00
137Kukačka BohuslavStod1242424.00
137Martínek Radek1242424.00
137Rubáš KarelBlížejov1242424.00
137Zábranský JanSokolov1242424.00
137Čech JaroslavPlzeň1242424.00
143Ernest FrantišekBlovice1232323.00
143Kagánek LadislavTachov2232311.50
143Sejpka Dominik1232323.00
143Vlk PetrRumburk1232323.00
143Šulan RomanBor1232323.00
148ForejtMálkovice1222222.00
148Hanzlík VáclavHoršovský Týn2222211.00
148Janeček JaroslavHolýšov1222222.00
148Přerost JiříTěně1222222.00
148Rádler JaroslavRobčice1222222.00
148Vala Jiří1222222.00
148Ševčík JanDolany1222222.00
155Hovorka JanTeplá1212121.00
155Kopecký Miroslav st.Domažlice2212110.50
155Pek StanislavBlížejov2212110.50
155Stankovičová MichaelaHoloubkov1212121.00
155Vápeník JiříPlzeň1212121.00
160Bárta OldřichNýrsko1202020.00
160Holý Zdeněk st.Plzeň1202020.00
160Jeřábek AntonínLestkov1202020.00
163Gabriel Tomáš1191919.00
163Krupica JaroslavPlaná1191919.00
163Minařík VáclavStod1191919.00
163Tomášek PavelStrašice1191919.00
163Touš Pavel ml.Tachov1191919.00
163Výborný JiříTeplá1191919.00
169Chlad Jiří1181818.00
169Chlad Pavel1181818.00
169Holub DavidNepomuk1181818.00
169Kakáček AntonínRokycany1181818.00
169Makukh Yaroslav1181818.00
169Pecher Bernard1181818.00
169Pivoňka Milan1181818.00
176Beisbier Antonín st.Blížejov1171717.00
176Horák VladimírHůrka1171717.00
176Trojan OtakarPřeštice1171717.00
176Šefl FrantišekVelký Bor1171717.00
176Šnauer JosefRokycany1171717.00
181Hřebíček VladimírTachov1161616.00
181Morávka DavidStaňkov1161616.00
181Petrůňo MarcelHoršovský Týn1161616.00
184Hrach Václav st.Horšovský Týn1151515.00
184Mikulanda JanČečkovice215157.50
184Plánička MiloslavSrby1151515.00
184Stach MiloslavPlzeň1151515.00
188Beneš JaroslavProstiboř1141414.00
188Bouzek TomášPlánice1141414.00
188Kohout Vladislav ml.Vlčí214147.00
188Mahek JiříOplotec1141414.00
188Matoušek Michal1141414.00
188Varga StanislavHolýšov1141414.00
188Šefl Jaroslav1141414.00
188Šnauer JanRokycany1141414.00
196Holík AdamBělá nad Radbuzou1131313.00
196Hůla PetrRokycany1131313.00
196Krýsl PavelLedce1131313.00
196Šilhavý StanislavTřemošná1131313.00
200Balvín JanTýniště nad Orlicí1121212.00
200Hradský TomášStará Voda1121212.00
200Józa DavidKladruby1121212.00
200Krmela TomášNepomuk1121212.00
200Plíšek RadoslavKlatovy1121212.00
200Redlich RomášRokycany1121212.00
206Betík OndřejMerklín1111111.00
206Duchek JaromírPřeštice1111111.00
206Hamršík Pavel1111111.00
206Kasík VáclavRokycany1111111.00
206Kecer EduardTachov1111111.00
206Kňourek ViktorČečkovice1111111.00
206Lokvenc ŠtěpánPolžice211115.50
206Zíka Jaroslav st.Stříbro1111111.00
214Langmajer PetrRadnice1101010.00
214Mazanec VladimírŽelezný Brod1101010.00
214Michálek LubošBlovice1101010.00
214Mikulanda OndřejČečkovice1101010.00
214Mils David1101010.00
214Škarda VáclavBlížejov210105.00
214Šutovský Josef1101010.00
221Kohout KarelPřeštice3993.00
221Kokoška PetrPřeštice1999.00
221Pechmann VáclavStříbro1999.00
221Pirstec FilipVelká Buková1999.00
221Šůcha MiroslavRokycany1999.00
226Hrách JaroslavHoloubkov1888.00
226Slíž LukášPřeštice1888.00
226Terelmeš AdrianDobřany1888.00
229Janeček Jan ml.Kvíčovice1777.00
229Kaplan PetrSemošice1777.00
229Pašek Milan2773.50
229Petrůňo JosefHoršovský Týn1777.00
229Šedivý Jiří ml.Nýřany1777.00
234Dub JaroslavBabín1666.00
234Hrách OndřejHoloubkov1666.00
234Pamula Jan1666.00
237Komenda JiříPraha1555.00
237Nocar PavelPlzeň1555.00
237Prchal Martin1555.00
237Slížová JiřinaPřeštice1555.00
241Honzík MartinPlzeň1444.00
241Pojar RadekTočník1444.00
241Pučelík PavelHolýšov1444.00
241Vaněk Jan1444.00
245Blažek Jiří st.Vyskytná1333.00
245KostolánskýNepomuk1333.00
245Redlich VáclavRokycany1333.00
245Rádler KarelRobčice1333.00
245Slíž VáclavPřeštice1333.00
250Hozman JanNepomuk1222.00
250Kazák JaroslavStrakonice2221.00
250Kratochvíl MilošPlzeň1222.00
250Pašek MilošKladruby2221.00
250Rakycký Karel2221.00
250Volák Pavel1222.00
256Antony Jiří st.Holýšov1111.00
256Balák KarelOplotec1111.00
256Blažek JiříBor u Tachova1111.00
256Brejcha Milan1111.00
256De Brenner JiříPřeštice1111.00
256Durec Lukáš1111.00
256Freml Daniel1111.00
256Gottwald Vladislav1111.00
256HaidingerŠkviřín1111.00
256Honzík Tomáš1111.00
256Horák TomášPlzeň1111.00
256Hudec JanChodová Planá1111.00
256Hufeislová Ilona1111.00
256Hájek VítěslavJaroměř1111.00
256Jahoda Ladislav st.Chodová Planá1111.00
256Janeček Jan st.Kvíčovice1111.00
256Kejř Jaroslav1111.00
256Kmotrik Franišek1111.00
256Kropáč MartinBečov1111.00
256Kráčmer Václav1111.00
256Luzar MiroslavVysoké Jamné1111.00
256Marek Martin1111.00
256Mašek LukášChodová Planá1111.00
256Mašek Petr1111.00
256Meizer Jaroslav1111.00
256Molek PetrPlzeň1111.00
256Müller Karel ml.Plzeň1111.00
256Müllerová HanaLestkov1111.00
256Nový Jakub1111.00
256Németh Michal1111.00
256Pivoňka ZdeněkPlzeň1111.00
256Ploch JaroslavPlaná1111.00
256Pluhař Jan1111.00
256Pluhař Luděk1111.00
256Polívka Václav1111.00
256Tesař Tomáš1111.00
256Vojtěchovská MarieTeplá1111.00
256Vojtěchovský JosefTeplá1111.00
256Vyskočil PavelPlaná1111.00
256Zajíček Jiří1111.00
256Zábranský Petr1111.00
256Černý Jaroslav1111.00
256Červenka VladimírOplotec1111.00
256Šedivá JanaNýřany1111.00
256Šedivý LuděkTachov1111.00
256Šobr VáclavHoršovský Týn1111.00
256Šroubek MiroslavTachov1111.00
256Štastný Vladimír1111.00
256Žák AntonínPřívozec1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.