Rybářské žebříčky - Plavaná

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 60 termínů závodů
V minulosti zadáno 6065 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Plzeňský - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 107 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Bárta MartinPřeštice413713734.25
2Vican RomanPřeštice512112124.20
3Soukup MichalPlzeň411911929.75
4Beroušek PetrPlzeň411511528.75
5Bárta JakubPřeštice411411428.50
5Černý VáclavPlzeň511411422.80
7Bultas PetrPřeštice411311328.25
8Půta RomanPlzeň511111122.20
9Horálek MiroslavHabartov411011027.50
10Hrdlička JaroslavMariánské Lázně5959519.00
11Havránek DavidStříbro4898922.25
11Kazda JanNýrsko5898917.80
13Edl MilanPlzeň4878721.75
14Fejfar KamilRadčice4828220.50
15Půta JiříPlzeň5818116.20
16Vrabec JiříPlzeň4787819.50
17Louda VáclavPlzeň3767625.33
18Sochor VáclavPřeštice3757525.00
19Krýsl PavelLedce4737318.25
20Vicher MilanPlzeň5676713.40
21Šifta StanislavPřeštice4595914.75
22Hladík RomanBlovice4555513.75
23Maršálek RadekPtenín2525226.00
24Bártík MiloslavPlzeň3484816.00
24Kalčík Matěj PlzeňFeedershop Plzeň2484824.00
26Hozman JanNepomuk3454515.00
26Vican MarekPřeštice3454515.00
28Podskalský JiříČižice2424221.00
29Kokoška JiříPlzeň1404040.00
30Bárta VáclavPřeštice2393919.50
30Pechmann VáclavStříbro2393919.50
32Bartoš FrantišekChotěšov2373718.50
32Kuneš LubošHorní Bříza1373737.00
34Košař TomášOsek435358.75
35Kasl LubošPlzeň1343434.00
35Němeček FrantišekVšeruby2343417.00
35Richter PavelPlzeň3343411.33
38Holub DavidNepomuk3323210.67
39Vican MichalPřeštice1303030.00
40Janouš PetrNepomuk1292929.00
41Ovsík JosefBřeznice1272727.00
42Milo IvanNepomuk1262626.00
42Vejvančický MatějNepomuk2262613.00
44Sochor Rudolf ml.Petrohrad1242424.00
45Smola PavelBlovice1222222.00
46Flandera ŠimonNepomuk1202020.00
46Sochor RudolfPetrohrad1202020.00
48Běle David1191919.00
48Duraj FilipNepomuk219199.50
48Simice JanPlzeň1191919.00
51Hynčíková NinaNýrsko218189.00
51Lokaj JakubLoket1181818.00
51Nocar PavelPlzeň218189.00
51Škubal HanušSokolov1181818.00
55Kopecký MiroslavPlzeň1171717.00
55Prach AdamMerklín217178.50
55Źán SebastienPlzeň1171717.00
58Holub OndřejNepomuk316165.33
58Ungr JiříKlatovy1161616.00
60Mašek FilipNepomuk1151515.00
61Petrůňo MarcelHoršovský Týn1141414.00
61Polívka MiroslavStod1141414.00
63Huspek MartinPlzeň1131313.00
63Kostelanský PetrNýrsko1131313.00
65Molek Petr Plzeň1121212.00
65Nejdl DavidKdyně1121212.00
65Omamik JánPlzeň1121212.00
65Vacek JosefNepomuk1121212.00
69Krausová SimonaStříbro1111111.00
69Pojar MiroslavMilíře1111111.00
69Terelmeš AdrianDobřany211115.50
69Vejvančická AlenaNepomuk1111111.00
73Harant AntonínPlzeň1101010.00
73Ovsíková TerezaBřeznice1101010.00
73Schleiss StanislavKdyně1101010.00
76Maršálek JakubPtenín1999.00
76Nocar DominikPlzeň1999.00
78Chleiss JakubKdyně1888.00
78KostolánskýNepomuk1888.00
78Krmela TomášNepomuk1888.00
78Nauš VladislavBlížejov1888.00
78Šifta Zdeněk1888.00
83Auverek VilémStod1777.00
83Král JosefNepomuk1777.00
85Burian JanBělá1666.00
85Klika JaromírHořovice1666.00
85Vaněk Jan1666.00
88Kaufner Václav st.Kdyně1555.00
88Vala ČeněkPlzeň1555.00
88Ševčík JanChrást1555.00
91Strnadová HanaRokycany1444.00
91Sýkora VáclavNepomuk1444.00
91Vápeník JiříPlzeň1444.00
94Dania Antonín1333.00
94Holík AdamBělá nad Radbuzou1333.00
94Sládek VladislavNýrsko1333.00
94Strnad VáclavRokycany1333.00
98Cunego AloisPřeštice1222.00
98Kaufner KamilKdyně1222.00
98Král TomášNepomuk1222.00
98Pišková DanaBělá nad Radbuzou1222.00
102De Brenner JiříPřeštice1111.00
102Hrubeš PetrRokycany1111.00
102Kamasová KristýnaNepomuk1111.00
102Nejdlová LucieKdyně1111.00
102Rieckel Rudolf1111.00
102Šváb Hubert1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.