Rybářské žebříčky - Plavaná

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 153 termínů závodů
V minulosti zadáno 6744 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 32 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Kaniščev RomanLoštice1393939.00
2Vágenknecht Jiří Pardubice1383838.00
3Dostál Matouš Králíky1373737.00
4Otradovský JosefLanškroun1363636.00
5Ficner LukášLanškroun1353535.00
6Koukal Martin ml.Hvozdečko1343434.00
7Hadač PavelHorní Lipka1333333.00
8Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team1323232.00
9Ficner JiříLanškroun1313131.00
10Brádler PetrČervená Voda1303030.00
11Koukal Martin st.Hvozdečko1292929.00
12Roh LukášKrálíky1282828.00
13Pazderka Adam Hradec Králové1272727.00
14Vávra LubošLanškroun1262626.00
15Bareš Vladimír Slepotice1252525.00
16Hájek LubomírLanškroun1242424.00
17Šmídl JanRoztoky1232323.00
18Bína LiborDlouhý Most1222222.00
19Kubec TomášLanškroun1212121.00
20Havrila Michal st. Jaroměř1202020.00
21Synek MartinChoceň1191919.00
22Mrvečka PatrikTýniště nad Orlicí1181818.00
23Jansa JanLanškroun1171717.00
24Mrvečka PetrTýniště nad Orlicí1161616.00
25Havrila Michal ml. Jaroměř1151515.00
26Řeha BřetislavJeseník1141414.00
27Bína LukášDlouhý Most1131313.00
28Rezek OldřichMikulov1121212.00
29Kratochvíl JakubJaroměř1111111.00
30Hrubý MatějČestice1101010.00
31Kincl MatyášJaroměř1999.00
32Rezek JanLanškroun1888.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.