Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 84 termínů závodů
V minulosti zadáno 10362 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2024 - 31.12.2024



Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 628 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové828428435.50
2Blaščík Petr Staré JesenčanyHungerfish team1128133630.55
3Vágenknecht Jiří Pardubice826426433.00
4Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1125229226.55
5Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1122926724.27
6Chvála Petr SezemiceHungerfish team922223225.78
7Synek Martin ChoceňHungerfish team1022023623.60
8Černý Jan Pardubice820320325.38
9Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24920220823.11
10Hladík Jiří ČastoloviceBlack Fish team919920022.22
11Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové1119621919.91
12Petružálek JiříPlotiště nad Labem1018920420.40
12Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno518918937.80
12Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team718918927.00
15Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1218521517.92
16Krobot Jiří Dolní ČermnáBlack Fish team818118122.63
17Kondras Přemysl PardubicePáni Krokouši 198818018022.50
18Brendl Patrik Lanškroun817717722.13
19Baloun Roman ml.Heřmanův Městec517117134.20
20Jón Richard ChlumJizera 24616816828.00
21Zahradník Vlastimil PardubiceVeteráni916516718.56
22Pětík MarekLibišany616316327.17
23Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team615515525.83
24Ficner JiříLanškroun515415430.80
24Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště715415422.00
26Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team715315321.86
27Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team815215219.00
28Pánek Vít SezemicePáni Krokouši 1981114216515.00
29Košnar LukášČasy614114123.50
29Říčař DavidZdelov514114128.20
31Řípa AlešHeřmanův Městec414014035.00
32Klečák Miloslav Onomyšl713513519.29
33Růžička Pavel DašiceHungerfish team513313326.60
33Šrámek Petr OpočínekHungerfish team713313319.00
35Novotný Petr ZámrskTorpedo team713213218.86
36Labuť JosefRonov nad Doubravou512912925.80
37Dostál MatoušKrálíky512512525.00
37Vávra LubošLanškroun412512531.25
39Janouch Miroslav Všechlapy612412420.67
40Koudelková Jitka Nasavrky812112115.13
41Pleskot Jan HrobiceHrobické vydry1012013213.20
42Zíma BořivojRohovládová Bělá311811839.33
43Kučera MichalSvitavy511611623.20
44Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice711511516.43
44Nováková Renata HrobiceHrobické vydry911511612.89
46Koukal Martin st.Hvozdečko411011027.50
46Novotný Jiří ZámrskTorpedo team411011027.50
48Jiříček JaroslavVysoké Mýto410910927.25
48Mička FilipSvětnov310910936.33
50Mokrý Jiří ml.Havlíčkův Brod310610635.33
50Častulík LuděkMoravská Třebová410610626.50
52Hrubeš Libor Týniště nad OrlicíBlack Fish team510410420.80
53Tobolka Milan NechaniceRybářský ráj Hradec Králové310310334.33
54Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team310210234.00
55Franěk Robert TrutnovJizera 24310110133.67
55Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště510110120.20
57Taichner Radek MikuloviceHungerfish team610010016.67
58Vávra OtakarNemošice3999933.00
59Jirásek Petr ChotěbořVysočina team2989849.00
60Hruška JiříHradec Králové3979732.33
61Skryja MatějOstrov nad Oslavou4969624.00
62Otradovský JosefLanškroun3959531.67
63Bednář MilošLetohrad4949423.50
64Pryl StanislavPardubice3929230.67
65Doležán Nikola ChotěbořVysočina team2919145.50
66Žuková Marie OpočnoPoseidon fishing club Opočno3898929.67
67Janíček Jan Kamenice u JihlavyBig Fish Jihlava4888822.00
68Ficner LukášLanškroun3878729.00
68Provazník MichalDřenice3878729.00
68Raniak Martin TřešťBig Fish Jihlava3878729.00
71Vlasta Vratislav Bakov nad JizerouMsk Mnichovo Hradiště3868628.67
72Černý JindřichMnichovo Hradiště3858528.33
73Žemlička Radek Slatiňany4848421.00
74Balada FilipPřelouč4838320.75
74Labuťová NikolPardubice5838316.60
76Sobotka Jiří st.Žďár nad Sázavou6828213.67
77Baloun Roman st.Heřmanův Městec4818120.25
77Homolka LudvíkOstrov nad Oslavou4818120.25
77Němcová Hana Nasavrky7818111.57
77Takács PavelSvětnov3818127.00
77Vorel VladimírHostákov2818140.50
82Bína Libor Dlouhý MostFishing team Severočeši2808040.00
82Kaválek MichalLetohrad4808020.00
82Kolečkář TomášMohelnice3808026.67
85Smola Pavel BudíkovBig Fish Jihlava3797926.33
86Kašparová Lenka JaroslavHrobické vydry7777711.00
87Lochman FrantišekProseč - Martinice5767615.20
88Zeman Luboš SemilyJizera 242757537.50
89Vrba TomášSvítkov4737318.25
90Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno2727236.00
90Vágenknecht DanPardubice3727224.00
92Polovic LadislavŽďár nad Sázavou2707035.00
93Mrkosová EllenNové Město na Moravě2696934.50
94Kolář VítKozlov2686834.00
94Čermák JindřichBřehy2686834.00
96Mokrý Jiří st.Havlíčkův Brod2676733.50
96Pleskač Jan ml. Libice nad DoubravouVysočina team2676733.50
98Cuhorka JiříPřelouč3656521.67
99Hlaváček AlešOstřešany3636321.00
99Pleskač Jan st. Libice nad DoubravouVysočina team2636331.50
99Ročeň MartinOstřešany2636331.50
99Vojáček TomášDolní Sokolovec2636331.50
103Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team3626220.67
103Horák PavelŽiželice2626231.00
105Kaniščev RomanLoštice2616130.50
106Bělovský Jan ChotěbořBig Fish Jihlava3595919.67
106Provazník JiříDřenice3595919.67
106Ujec OndřejNemošice2595929.50
109Poskočil PetrDolní Bučice2585829.00
110Ficek PetrSvitavy2575728.50
110Hubička TomášBrloh2575728.50
110Kosina JaroslavBěstvina3575719.00
113Vojáček ZdeněkVilémov2565628.00
114Košnarová VeronikaČasy5555511.00
114Olbrich Jakub Bechov2555527.50
114Pechová Veronika PúchovHrobické vydry755557.86
114Tošer JaroslavÚstrašín655559.17
118Kareš MartinČeská Třebová2545427.00
118Lochman MatoušMartinice3545418.00
120Brendlová KláraLanškroun5535310.60
120Icha ZdeněkHavlíčkův Brod3535317.67
120Sobotka PetrŽďár nad Sázavou2535326.50
120Ďásek FrantišekHavlíčkův Brod3535317.67
124Kaderka TadeášHolice2525226.00
125Bulak Serhiy PrahaDnister feeder team2515125.50
125Cuhorka AlešPřelouč3515117.00
127Brendlová PetraLanškroun5505010.00
127Hemerka MartinÚhřetická Lhota2505025.00
127Hošek PetrPardubice2505025.00
127Ledvinka MilošStaré Čívice2505025.00
131Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno2494924.50
131Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1494949.00
133Poslušný Josef Lípa nad OrlicíBlack Fish team2484824.00
133Vaněk DaliborVysoké Mýto2484824.00
135Hapák JurijŽďár nad Sázavou3474715.67
136Shershen Volodymyr PrahaDnister feeder team2464623.00
137Kukla JiříPardubice2454522.50
138Coufal Zdeněk JihlavaBig Fish Jihlava3444414.67
138Hakl Petr PředonínFishing team Severočeši1444444.00
138Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team3444414.67
138Kraus Pavel Jablonec nad NisouFishing team Severočeši1444444.00
138Oubrecht Michal Bílý KámenBig Fish Jihlava3444414.67
138Rybenský Roman Němčice1444444.00
138Sojka MikulášPardubice2444422.00
138Čech RostislavTřebíč2444422.00
146Horáček JaroslavHavlíčkův Brod1434343.00
146Johanides JakubRoveňsko1434343.00
146Servus JakubPardubice1434343.00
149Přibyl DavidVlčice2424221.00
149Smítka Josef ml.Kaňk2424221.00
151Janáčková JaroslavaHavlíčkova Borová2414120.50
151Randa MilošLitomyšl2414120.50
153Bartoněk LukášPředměřice nad Labem1404040.00
153Funěk TomášLoštice1404040.00
153Lipenský MartinRychnov nad Kněžnou1404040.00
153Moravec PavelČejov1404040.00
153Pátek DavidKrálův Dvůr1404040.00
153Svobodová ViktorieČeperka1404040.00
159Hon JakubHradec Králové1393939.00
159Hřebíček MilanSvitavy2393919.50
159Marek DanielPočernice1393939.00
159Mrvečka PatrikTýniště nad Orlicí1393939.00
159Novotný MilanMezihoří1393939.00
159Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou1393939.00
159Záruba PetrBlato2393919.50
166Brádler PetrČervená Voda2383819.00
166Dodek LuborLupenice2383819.00
166Hlotan MilanSezemice2383819.00
166Rob PavelPřelouč2383819.00
166Tušinovský PavelČervená Voda1383838.00
171Burak Oleh PrahaDnister feeder team2373718.50
171Schovanec JiříPardubice2373718.50
171Studnička JanPardubice2373718.50
171Tejnecký MiroslavZbraslavice2373718.50
175Kašpar MartinHolice1363636.00
175Novák RadekBlatnice1363636.00
175Ondráček Kamil Žďár nad SázavouŽďárští dravci 2363618.00
175Rezek JanLanškroun3363612.00
175Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1363636.00
175Vašek JanPardubice1363636.00
175Voňka DanielPardubice1363636.00
182Javůrek JaroslavDoudleby nad Orlicí1353535.00
182Machatý DavidJaroměř1353535.00
182Pácl FrantišekÚstí nad Orlicí1353535.00
185Koštálek JiříOplany1343434.00
185Kubát JiříÚvaly1343434.00
185Křenek RobertPardubice2343417.00
185Mokrá Jana Najdek1343434.00
185Pavlovič PetrPřestavlky2343417.00
185Pešek JanChrudim1343434.00
185Turský Jindřich Krchleby2343417.00
185Řehounek ŠtěpánHolice1343434.00
193Halamka ŠimonHlinsko1333333.00
193Kopecký KarelČeská Třebová1333333.00
193Moravec PetrČejov1333333.00
193Rezek OldřichMikulov3333311.00
197Bárta ZdeněkSulkovec1323232.00
197Hlavatý DavidVysoké Mýto2323216.00
197Huf JiříLanškroun1323232.00
197Klimek RobertČeská Třebová1323232.00
197Petříček JanPoběžovice2323216.00
197Pokorná SofieChvojenec1323232.00
197Pokorný Marek1323232.00
197Sojka MilanStaré Čívice2323216.00
197Suk AntonínStrakonice1323232.00
197Čapek ZbyněkPřelouč1323232.00
207Bertok MilanDublovice2313115.50
207Fibikár PetrKoldín1313131.00
207Melvald Jaroslav Suchdol u Kutné Hory631315.17
207Pokorný VítChvojenec1313131.00
207Zeman DavidChrudim1313131.00
212Bek LukášChvojenec1303030.00
212Hudská ViolaPředměřice1303030.00
212Kazda PetrMladá Vožice1303030.00
212Kudrna JiříPardubice2303015.00
212Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team3303010.00
212Olbrich Petr ml. Bechov1303030.00
212Pohl JanTěchonín1303030.00
212Prokůpek TomášRozhovice1303030.00
220Bochníček MilanChvaletice1292929.00
220Kazda JakubOstřešany1292929.00
220Kaňák PetrBohouňovice2292914.50
220Konfršt LukášPardubice1292929.00
220Koukal Martin ml.Hvozdečko1292929.00
220Kupka AdrianPardubice1292929.00
220Matějka RenéLitomyšl1292929.00
220Vítek MarekKrálíky1292929.00
220Švancara DanielOstřetín1292929.00
229Bursík JakubVysoké Chvojno1282828.00
229Doležal OndřejVysoké Mýto1282828.00
229Děček AntonínMěstec Králové1282828.00
229Gryč JanPřibyslav1282828.00
229Jelínek MiroslavVysoké Mýto2282814.00
229Machač VáclavDrahov2282814.00
229Šupol PetrLibišany1282828.00
236Blažková KláraHradec Králové1272727.00
236Chamlar LukášHanušovice2272713.50
236Drbal FilipDřenice2272713.50
236Hejzlar AntonínŠiškovice1272727.00
236Kvasnička Martin st.Kolín327279.00
236Mergl JakubHeřmanův Městec1272727.00
236Mika MiroslavPřišimasy1272727.00
236Suška PavelLipová-lázně2272713.50
236Velfl VladimírSvitavy2272713.50
236Zejda Jiří st.Hostákov1272727.00
246Brožková MichaelaLitomyšl1262626.00
246Csernyanszká PavlínaVysoké Mýto2262613.00
246Rudolf JaroslavVrdy1262626.00
246Ryšavý PavelÚstí nad Orlicí1262626.00
246Šrámek JosefHolice1262626.00
251Frank MiloslavTřebovice1252525.00
251Funěk LukášLoštice1252525.00
251Karvánek JiříNové Město nad Metují1252525.00
251Navrátil JiříÚhřetice1252525.00
251Polívka FrantišekOstřetín1252525.00
251Vrátil RomanSkuteč1252525.00
251Zlatuška TomášTřebíč2252512.50
251Záleský JakubSkořenice1252525.00
259Bořil FrantišekPočátky1242424.00
259Havlíček PetrVatín1242424.00
259Holomek DušanVysoké Mýto1242424.00
259Hudský JonášPředměřice1242424.00
259Janáček DanielMalá Losenice1242424.00
259Jiřiště David1242424.00
259Kozel VlastimilJablonné nad Orlicí1242424.00
259Kučera LukášDašice1242424.00
259Novotná LenkaZámrsk2242412.00
259Pavlovič PavelPřestavlky2242412.00
259Pácaltová PetraPardubice724243.43
259Sudík MiloslavKochánky1242424.00
259Žítek OndřejTuněchody1242424.00
272Divecký tomášPardubice523234.60
272Ivanič AlešŽďár nad Sázavou1232323.00
272Loskot JosefPočáply1232323.00
272Stránská EvaČeská Třebová1232323.00
272Včelák AdamHolice1232323.00
277Bartoš RadekVysoké Mýto1222222.00
277Frank MilošČeská Třebová1222222.00
277Hurt MartinZbraslavice2222211.00
277Komárek MartinHavlíčkův Brod1222222.00
277Kosina RomanVeselí u Přelouče2222211.00
277Kozel VlastislavJablonné nad Orlicí1222222.00
277Krejčí JosefKrálíky2222211.00
277Kura HynekTři Studně1222222.00
277Marek MatyášVysoké Chvojno1222222.00
277Pokorný LubošPočáply1222222.00
277Sattler JiříBrněnec1222222.00
277Straka ZdeněkSmrček1222222.00
277Šanda JanBílé Vchýnice1222222.00
277Šrámek PatrikOpočínek1222222.00
291Gřonka JanSvitavy1212121.00
291Kočíř MatějČankovice1212121.00
291Kárník PetrBílé Vchýnice1212121.00
291Lhotan MilanSezemice1212121.00
291Stojka JiříKlešice1212121.00
291Svoboda MarekHradec Králové2212110.50
291Vančura JanHolice1212121.00
291Witkowski WieslavPolsko1212121.00
291Štichauer TomášRychnov nad Kněžnou1212121.00
300Adamovič AndreasPečky1202020.00
300Bělohubý RobertDříteč1202020.00
300Dodek Lubor ml.Lupenice1202020.00
300Dorušák JaromírVysoké Mýto2202010.00
300Glencner MarekSruby1202020.00
300Glocarová EsterLanškroun1202020.00
300Jansa DavidHolice1202020.00
300Jirsa JiříChmeliště1202020.00
300Kosík MatoušAlbrechtice1202020.00
300Křížek PavelPardubice1202020.00
300Novák JanLibišany1202020.00
300Pánek JonášSezemice1202020.00
300Shejbal LiborHolice1202020.00
300Stránský MarekÚstí nad Orlicí1202020.00
300Tesař JanChrast1202020.00
300Tkáč MilanKolín1202020.00
300Vacek JanZábědov1202020.00
300Vacík ZdeněkHavlíčkův Brod1202020.00
300Vlk JosefPardubice1202020.00
319Adamovič AlexPečky1191919.00
319Bednár MichalPetrovice1191919.00
319Bervid JiříPřelouč1191919.00
319Golián MartinHeřmanův Městec1191919.00
319Horák DavidLuže1191919.00
319Kořének JanBukovina nad Labem1191919.00
319Kříha FrantišekRohovládová Běla219199.50
319Pavlíček Jaroslav Žďár nad SázavouŽďárští dravci 1191919.00
319Provazník ŠimonStolany219199.50
319Puchlovský AdamChrudim1191919.00
319Růžička DanielMorašice1191919.00
319Spíchal JaroslavMoravská Třebová219199.50
319Zdráhala Petr Všejany1191919.00
332Csernyanszký AntonínVysoké Mýto1181818.00
332Daniš PetrPardubice1181818.00
332Drtina DanielPardubice1181818.00
332Frank MartinČeská Třebová1181818.00
332Havlíček PavelJaroměř1181818.00
332Pokorný VojtěchChvojenec1181818.00
332Poledník PetrStaré Čívice1181818.00
332Slanina MiroslavKrálíky1181818.00
332Šidák PetrPardubice1181818.00
332Šmídová KristýnaČeská Třebová1181818.00
342Blažek MartinHradec Králové1171717.00
342Bortl MilošPardubice1171717.00
342Burkoň JiříHorka1171717.00
342Dian MarianVysoké Mýto1171717.00
342Frank MatějNekoř1171717.00
342Gronka JanSvitavy1171717.00
342Johanides FilipChrudim1171717.00
342Jurečková Jarmila Hradec Králové217178.50
342Komárek DominikObědovice1171717.00
342Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241171717.00
342Vojáček FilipDolní Sokolec1171717.00
342Zahradník RomanPlatenice1171717.00
342Černík PetrČeperka1171717.00
355Klečák MartinKutná Hora1161616.00
355Růžičková NelaMorašice1161616.00
355Zmarzlák Štěpán st.Valašské Meziříčí1161616.00
355Šťastník JanChrast1161616.00
355Šťastný ZdeněkPardubice1161616.00
360Brotan PatrikJestřebí1151515.00
360Denisenko SergeyVyské Mýto1151515.00
360Hanzl AntonínNymburk1151515.00
360Hladký JosefHlinsko1151515.00
360Hrubeš FrantišekDřenice1151515.00
360Jakubec Jiří st.Litomyšl1151515.00
360Mucha FilipBřehy1151515.00
360Růžička JosefČeperka215157.50
360Uhlíř KarelLetohrad215157.50
369Bryška Jiří ml.Svitavy1141414.00
369Fišnar FilipPostřelmov1141414.00
369Hickl PavelČeská Třebová214147.00
369Horák LadislavLuže1141414.00
369Košvánec TadeášOskořínek1141414.00
369Kysela VladimírBor u Chroustovic1141414.00
369Křepela MichalPardubice1141414.00
369Lán OndřejPohřebačka1141414.00
369Mikan JanChrast1141414.00
369Puhlovský AdamChrudim1141414.00
369Vít TomášPohránov1141414.00
369Šafařík PetrPohřebačka1141414.00
381Benda RomanŘečany nad Labem1131313.00
381Bryška Jiří st.Svitavy1131313.00
381Miková MalvínaPřišimasy1131313.00
381Pleskot FrantišekČeská Třebová1131313.00
381Roušar JiříKorouhev1131313.00
381Vlček RadekMoravičany1131313.00
381Zdráhala MiroslavHranice na Moravě1131313.00
388Benda Marek ml.Újezd1121212.00
388Bečka JaroslavNerad1121212.00
388Cína MiroslavPardubice1121212.00
388Dušek JanHradec Králové1121212.00
388Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1121212.00
388Hencel Jiří Police nad Metují1121212.00
388Hlavatý TomášZaloňov1121212.00
388Holubec PetrVýprachtice212126.00
388Kindl Jaroslav st.Ústí nad Orlicí212126.00
388Macas LukášČeská Třebová1121212.00
388Miková MichaelaPřišimasy1121212.00
388Mudroch PetrPardubice1121212.00
388Stránský AlešÚstí nad Orlicí1121212.00
388Zahradník MichalPelechov1121212.00
388Černohlávek MartinBarchov1121212.00
403Havlíček JosefOstřešany1111111.00
403Holub MatyášPočáply1111111.00
403Hypšman PavelHrobice211115.50
403Jandík StanislavVysoké Mýto1111111.00
403Kudry Marek Cerhenice1111111.00
403Novotný VojtěchStolany1111111.00
403Novák LubošPříbram1111111.00
403Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1111111.00
411Bártová NikolaŽďárec1101010.00
411Janeček MarcelJaroměř210105.00
411Jukl IvanNemošice1101010.00
411Kostlán JaromírLitomyšl1101010.00
411Mareš JanTurnov1101010.00
411Musil Karel Libice nad Doubravou210105.00
411Novák JaroslavHrochův Týnec210105.00
411Ondráček MartinVysoké Mýto1101010.00
411Steidl PetrMohelnice1101010.00
411Černohorský JaroslavČeperka1101010.00
421Bubník JosefSvitavy1999.00
421Fišer PetrLitomyšl1999.00
421Kazda VáclavChrudim2994.50
421Mládek JiříVeselí-Přelouč1999.00
421Půlpán JanSlatiňany1999.00
421Rychlík LukášSudkov1999.00
421Smola JiříVysoké Mýto1999.00
421Smítka Josef st.Kaňk2994.50
421Šmíd VladislavČeská Třebová2994.50
430Fibikár MatějKoldín1888.00
430Frank JakubNekoř1888.00
430Hašpicová AdélaDražkovice1888.00
430Krištof MariánŘíčany1888.00
430Kyncl MatyášČeská Třebová1888.00
430Navrátil AlešChrudim1888.00
430Pavlovič Pavel ml.Přestavlky1888.00
430Urban DavidOpatovice nad Labem1888.00
430Vavřina ŠtěpánDrozdice1888.00
430Ševčíková PetraLanškroun1888.00
440Benda MarekÚjezd2773.50
440Bořilová PavlaPočátky2773.50
440Bryška JaroslavLitomyšl1777.00
440Děček MilanSloveč1777.00
440Kmoníček ZdeněkČeská Třebová1777.00
440Kotrč JaroslavLibčany2773.50
440Koubek MartinSezemice1777.00
440Lísner LadislavBohdalov1777.00
440Nejedlý JosefJaroslav1777.00
440Paclík LiborČeská Třebová1777.00
440Sršeň JanČeská Třebová1777.00
440Zahradník RomanPelechov1777.00
440Zelenka PavelGrunta1777.00
453Bartoníček VojtěchVysoké Chvojno1666.00
453Beneš LadislavKoudelka1666.00
453Braborec ZdeněkSezemice1666.00
453Collia DanielDolní Ředice1666.00
453Halamka KarelSlatiňany1666.00
453Hronovský JanHolice1666.00
453Hruška JanŽiželice1666.00
453Jeníček MiroslavPardubice1666.00
453Jeřábek RadimHolice1666.00
453Kodad AndersVeliny1666.00
453Kouřil FrantišekVysoké Chvojno1666.00
453Kučera VojtěchOstřetín1666.00
453Kříha FrantišekRohovládová Bělá2663.00
453Liška LiborSlatiňany1666.00
453Liška MartinSlatiňany1666.00
453Malina Jaroslav ml.Slatiňany1666.00
453Nepivoda MilanDřenice1666.00
453Němec MartinVeliny1666.00
453Schejbal JanDolní Ředice1666.00
453Skalický PavelDolní Ředice1666.00
453Skalický VojtěchDolní Ředice1666.00
453Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1666.00
453Ticháček VáclavHavlíčkův Brod1666.00
453Trojan RomanPardubice1666.00
453Vymazal JosefKamenná Horka1666.00
453Zdráhala LudvíkHranice na Moravě1666.00
453Šabata JiříSvatý Mikuláš1666.00
480Doležal DavidLohenice1555.00
480Drahoš JosefLuže1555.00
480Hojný Miroslav st.Vysoké Mýto1555.00
480Kindl Jaroslav ml.Ústí nad Orlicí1555.00
480Kovář JosefPardubice1555.00
480Macháček JiříHořovice1555.00
480Tlustý Aleš st.Brčekoly1555.00
480Vodehnalová LucieNová Ves u Litomyšle1555.00
488Blažek JosefSvitavy1444.00
488Cetkovský KarelČeská Třebová2442.00
488Hanuš Karel1444.00
488Konečný MartinRůžená1444.00
488Rákosník TomášČeská Třebová2442.00
488Toman František st.Jaroměřice nad Rokytnou1444.00
488Zelenka Petr ml.Vysoké Mýto1444.00
488Šindelář MichalČeská Třebová2442.00
496Adamovská EliškaStaré Hradiště1333.00
496Klaška JosefPardubice1333.00
496Mika JaroslavPřišimasy1333.00
496Navrátil LumírVysoké Mýto1333.00
496Oberreiter RadekHavlíčkův Brod1333.00
496Zahradník JosefTýništko1333.00
502Bozděch KarelPraha1222.00
502Furthner JanBečváry1222.00
502Hanuš ZdeněkČeská Třebová2221.00
502Hašek KarelHradec Králové2221.00
502Hricík JanKamenný přívoz1222.00
502Kmošek LukášPardubice1222.00
502Pikali ImrichVavřinec1222.00
502Sedláková LenkaChrudim1222.00
502Vávra DanielLanškroun1222.00
502Zachař JiříPohránov1222.00
502Šturmová HanaÚstí nad Orlicí1222.00
502Šubrt VlastimilTurkovice1222.00
514Bernát PetrChlumec nad Cidlinou1111.00
514Blasel MiroslavLanškroun1111.00
514Blažkiewicz SebastianPolsko1111.00
514Bokvajová JanaChrast1111.00
514Brychta IvoRosice1111.00
514Bureš MatějSkuteč1111.00
514Bárta AlešDrozdice1111.00
514Bárta RomanDrozdice1111.00
514Cetkovský JanČeská Třebová1111.00
514Chládek MichalOstrov1111.00
514Chromec KarelLanškroun1111.00
514Csoka JosefPardubice1111.00
514Culek MichalHlinsko1111.00
514Cvak JaroslavPokojov1111.00
514Dlabáček TomášPraha1111.00
514Dočkal Aleš1111.00
514Drbal JanDřenice1111.00
514Děček TadeášMěstec Králové1111.00
514Fiala JakubChrudim1111.00
514Finger ZdeněkLanškroun1111.00
514Gmytriak JosefŠumpek1111.00
514Gulyas RadimČeská Třebová1111.00
514Hadvich VojtěchBačetín1111.00
514Hanuš Jan1111.00
514Hladina JanNačešice1111.00
514Hlaváč BorisClumec nad Cidlinou1111.00
514Hlaváček JanRosice nad Labem1111.00
514Hofman PetrČeská Skalice1111.00
514Holec EliášChrast1111.00
514Holub DavidNový Ples1111.00
514Horáček TomášJedovnice1111.00
514Hrabálek FrantišekValašské Meziříčí1111.00
514Hudeček FrantišekChýšť1111.00
514Hurský VáclavSmrkový Týnec1111.00
514Hutla Lukáš1111.00
514Jeník David1111.00
514Kalus PetrLitomyšl1111.00
514Kamenický ZdeněkChoteč1111.00
514Kašan Lukáš1111.00
514Kokočinski ArturPolsko1111.00
514Kolář DavidCholtice1111.00
514Konečný Richard1111.00
514Kougl RomanMoravská Třebová1111.00
514Kozel JaroslavJablonné nad Orlicí1111.00
514Kočíř RadekČankovice1111.00
514Kubelka VáclavSrch1111.00
514Kultová AmálieMalé Svatoňovice1111.00
514Kymička Dušan1111.00
514Kysela ZdeněkChrast1111.00
514Kysela Zdeněk ml.Chrast1111.00
514Křenek AlešMoravská Třebová1111.00
514Křivčík JosefBukovka1111.00
514Lorenc MartinZbožnov1111.00
514Lošťák JanMoravská Třebová1111.00
514Malý OndřejChrudim1111.00
514Malý PavelChlumec nad Cidlinou1111.00
514Marciniak AndrzejPolsko1111.00
514Matys NorbertLibišany1111.00
514Mikeska JosefLoštice1111.00
514Mišková DenisaTrhová Kamenice1111.00
514Mokrý JanUhlířské Janovice1111.00
514Musil Ondřej Ždírec nad Doubravou1111.00
514Musílek DavidHolice1111.00
514Nechvíle JaroslavLanškroun1111.00
514Nekvapil VáclavPřelouč1111.00
514Nepivoda JanDřenice1111.00
514Novotný FrantišekJestřebí1111.00
514Novotný LubošStolany1111.00
514Novák MiroslavLanškroun1111.00
514Novák Zdeněk1111.00
514Olivová Lada1111.00
514Opletal Lukáš1111.00
514Pešková ElennaDřenice1111.00
514Pinkas Lukáš1111.00
514Pirkl JaroslavČeská Třebová1111.00
514Procházka JanBrněnec1111.00
514Prokůpek MarekOstřešany1111.00
514Puhová MichaelaČeská Třebová1111.00
514Punčochář Libor1111.00
514Pětík DavidLibišany1111.00
514Půlpán FrantišekHlinsko1111.00
514Rajnoch RichardLanškroun1111.00
514Růžička Jakub1111.00
514Schejbal JosefPardubice1111.00
514Schreiber KarelSolnice1111.00
514Skokanová AdrianaPoděbrady1111.00
514Staněk MatějPardubice1111.00
514Strolený MatějMedlešice1111.00
514Svoboda JaroslavBřehy u Přelouče1111.00
514Syrůček Milan1111.00
514Szustka RyszardPolsko1111.00
514Sýkora PavelBřeznice1111.00
514Tlustý AlešBrčekoly1111.00
514Toman MartinRozstání1111.00
514Tyl MilanLoštice1111.00
514Vorek JosefLanškroun1111.00
514Votava VladimírPostřelmov1111.00
514Vymazal LiborKamenná Horka1111.00
514Walesa JanuszPolsko1111.00
514Warchol RobertPolsko1111.00
514Zahradník MichalPlatenice1111.00
514Zatloukal JanMaletín1111.00
514Zmarzlák PavelValašské Meziříčí1111.00
514Śmídová KristýnaČeská Třebová1111.00
514Šafařík FrantišekPohřebačka1111.00
514Šandová Klára1111.00
514Šimonek David1111.00
514Šimůnek JindřichPřelouč1111.00
514Šindelka DavidČeská Třebová1111.00
514Šindler JiříLanškrou1111.00
514Šmíd TomášČeská Třebová1111.00
514Štrbo Sebastian1111.00
514Šubrt DominikTurkovice1111.00
514Šulc PetrTuněchody1111.00
514Šupa JosefHradec Králové1111.00

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.