Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2024 - 31.12.2024
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 38 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
2 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
3 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
4 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
5 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
6 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
7 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 3 | 34 | 34 | 11.33 |
8 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
9 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
10 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
11 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
11 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 25 | 25 | 12.50 |
13 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
14 | Kondras Přemysl | Pardubice | Páni Krokouši 198 | 2 | 22 | 22 | 11.00 |
15 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
15 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
17 | Brendl Patrik | Lanškroun | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
17 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
19 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 3 | 16 | 16 | 5.33 |
20 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
21 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 13 | 13 | 6.50 |
22 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
22 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
24 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Black Fish team | 2 | 11 | 11 | 5.50 |
24 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
26 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 9 | 9 | 4.50 |
27 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
28 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
29 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
30 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 4 | 4 | 2.00 |
30 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
30 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
33 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 3 | 3 | 3.00 |
34 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
34 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
34 | Melvald Jaroslav | Suchdol u Kutné Hory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
34 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
34 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 1 | 1 | 1.00 |