Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 154 termínů závodů
V minulosti zadáno 6696 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Partnerské závody



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 64 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno523523547.00
2Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno419419448.50
3Machatý David Jaroměř418518546.25
4Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno518318336.60
5Trnka Aleš Třesovice417617644.00
6Pazderka Adam Hradec Králové416416441.00
6Vágenknecht Jiří Pardubice416416441.00
8Chvála Jan SezemiceHungerfish team515315330.60
9Červený Jaroslav Jaroměř314714749.00
10Chvála Petr SezemiceHungerfish team614414424.00
11Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team413113132.75
12Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team413013032.50
13Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni512912925.80
14Kondras Přemysl PardubiceVeteráni210910954.50
15Dostál Matouš Králíky310310334.33
16Vrba Tomáš SvítkovVeteráni3979732.33
17Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team3919130.33
18Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni5909018.00
19Janouch Miroslav Všechlapy3898929.67
20Vojtěch Václav MlázoviceJizera 243888829.33
21Pišl Jan Třesovice3868628.67
21Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní4868621.50
23Gančarčík Karel Pardubice3858528.33
24Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 242838341.50
25Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno3808026.67
26Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team2797939.50
27Aleksandrová Alena Hradec Králové3787826.00
28Novotný Jiří Zámrsk2707035.00
29Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team2696934.50
30Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou2676733.50
31Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team4656516.25
32Kočí Josef Mnichovo Hradiště2606030.00
33Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní5585811.60
33Novák Jan Libišany2585829.00
35Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 243565618.67
36Tobolka Daniel Nechanice3555518.33
37Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem1545454.00
37Zeman Luboš SemilyJizera 241545454.00
39Kadlec František ZlíčStarší a neklidní4535313.25
39Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1535353.00
41Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1494949.00
42Bareš Vladimír Slepotice2464623.00
43Kupka Tomáš Hradec Králové1434343.00
44Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team2424221.00
45Havrila Michal st. Jaroměř3404013.33
46Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1343434.00
47Novotná Jaroslava Zámrsk2313115.50
48Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou1282828.00
49Doležán Nikola ChotěbořVysočina team1272727.00
49Franěk Robert Trutnov1272727.00
51Chválová Lubica SezemiceHungerfish team326268.67
51Turský Jindřich Krchleby1262626.00
53Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team2242412.00
54Novotný Petr Zámrsk2232311.50
55Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team2202010.00
56Pásler Vlastimil SpytaStarší a neklidní219199.50
56Žemlička Radek Slatiňany1191919.00
58Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1171717.00
59Novotná Pavlína Zámrsk216168.00
59Taichner Radek Mikulovice216168.00
61Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1888.00
61Kaminský Jaroslav Frýdštejn1888.00
61Musílek Petr ChotěbořVysočina team1888.00
61Šitina Josef Velká Jesenice1888.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.