Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 94 termínů závodů
V minulosti zadáno 6912 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Partnerské závody



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 83 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Machatý David Jaroměř829934943.63
2Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno729130543.57
3Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno828032841.00
4Pazderka Adam Hradec Králové927433337.00
5Trnka Aleš Třesovice726126938.43
6Chvála Jan SezemiceHungerfish team1026032932.90
7Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team825328035.00
8Chvála Petr SezemiceHungerfish team1124333830.73
9Kočí Josef Mnichovo Hradiště823526132.63
10Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno722824334.71
11Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno622322337.17
12Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team621421435.67
13Vágenknecht Jiří Pardubice620920934.83
14Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team920624327.00
15Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni819822728.38
16Červený Jaroslav Jaroměř419519548.75
17Kondras Přemysl PardubiceVeteráni417617644.00
18Pišl Jan Třesovice717318226.00
19Jirásek Petr ChotěbořVysočina team417217243.00
20Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24616616627.67
21Havrila Michal ml. Jaroměř516216232.40
22Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou415115137.75
23Aleksandrová Alena Hradec Králové513813827.60
24Havrila Michal st. Jaroměř813715519.38
24Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou513713727.40
24Zeman Luboš SemilyJizera 24413713734.25
27Janouch Miroslav Všechlapy613213222.00
28Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team512312324.60
29Doležán Nikola ChotěbořVysočina team312012040.00
29Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní812013717.13
31Bareš Vladimír Slepotice511911923.80
32Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team811413216.50
33Gančarčík Karel Pardubice611311318.83
34Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni610910918.17
35Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team510410420.80
36Dostál Matouš Králíky310310334.33
36Novotný Jiří Zámrsk410310325.75
36Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 24310310334.33
39Chválová Lubica SezemiceHungerfish team810211814.75
39Musílek Petr ChotěbořVysočina team410210225.50
41Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team4999924.75
41Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice3999933.00
43Tobolka Daniel Nechanice4979724.25
43Vrba Tomáš SvítkovVeteráni3979732.33
45Kadlec František ZlíčStarší a neklidní79610414.86
45Kupka Tomáš Hradec Králové3969632.00
47Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní98911312.56
48Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team3878729.00
49Novotná Pavlína Zámrsk5818116.20
50Charvát Lukáš ČernčiceRebels team2808040.00
51Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 244787819.50
52Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team4717117.75
53Hos Martin OtínPohoda team2707035.00
53Turský Jindřich Krchleby2707035.00
55Šrámek Petr OpočínekHungerfish team2696934.50
56Bartoňková Petra Předměřice nad Labem2646432.00
57Pánek Vít Sezemice2626231.00
57Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team2626231.00
59Novotná Jaroslava Zámrsk4616115.25
60Novák Jan Libišany2585829.00
61Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem1545454.00
62Tošer Jaroslav Ústrašín3535317.67
63Taichner Radek Mikulovice3525217.33
64Haklová Lucie Vrutice2515125.50
65Franěk Robert Trutnov3505016.67
66Porazík Václav KolešovRebels team3474715.67
66Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER1474747.00
68Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team2454522.50
69Váňa Tomáš ZlosyňRebels team2444422.00
70Bertok Milan Dublovice3393913.00
71Šinták Marek Hradec Králové1383838.00
72Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1373737.00
73Žemlička Radek Slatiňany2323216.00
74Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1313131.00
75Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1282828.00
76Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team2242412.00
76Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou1242424.00
78Novotný Petr Zámrsk2232311.50
79Štěrba Petr Sezemice1222222.00
80Pásler Vlastimil SpytaStarší a neklidní219199.50
81Juhošová Ivana Rybitví1181818.00
82Kaminský Jaroslav Frýdštejn1888.00
82Šitina Josef Velká Jesenice1888.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.