Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 144 termínů závodů
V minulosti zadáno 6798 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Karlovarský - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 121 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Mackura ZdeněkPernink615015025.00
2Hrdlička JaroslavMariánské Lázně512612625.20
3Mach VáclavPernink612412420.67
4Motl FrantišekBečov4999924.75
5Povolný Zdeněk Karlovy Vary6818113.50
6Sütto PetrOstrov3767625.33
7Münzer JosefNové Sedlo5757515.00
8Záhora PetrBílina4696917.25
9Klein JiříKarlovy Vary3616120.33
10Lévai Jan st.Karlovy Vary5585811.60
11Klement AntonínChranišov653538.83
11Půta JiříPlzeň4535313.25
11Sochor VáclavPřeštice2535326.50
14Charvát Lukáš ČernčiceRebels team2525226.00
15Macháček PavelLoučky3505016.67
15Perout JosefPerštejn4505012.50
15Porazík Václav KolešovRebels team2505025.00
18Sobotka JosefPerštejn3484816.00
19Beneš KarelBílina3474715.67
20Ševčík PetrLouny3424214.00
21Bauer FrantišekKarlovy Vary3414113.67
22Varadi MiroslavNová Farma3404013.33
23Baďura VáclavKarlovy Vary2393919.50
23Vydra MartinOstrov3393913.00
25Hložek FrantišekBílina437379.25
25Sochor RudolfPetrohrad2373718.50
25Čížek PavelMariánské Lázně2373718.50
28Svědínek ZdeněkTeplice2353517.50
29Pekárek StanislavLouny2343417.00
30Strnad JakubCheb1323232.00
31Cingroš JakubStod1313131.00
31Harant AntonínPlzeň2313115.50
31Hájek PetrKarlovy Vary2313115.50
31Makarský MichalKarlovy Vary3313110.33
35Putz Jiří1303030.00
35Sochor MartinPetrohrad2303015.00
37Lang JindřichMariánské Lázně1292929.00
37Slezák Tomáš1292929.00
39Fictum DavidMariánské Lázně1282828.00
39Majoroš VojtěchKarlovy Vary2282814.00
39Vican RomanPřeštice1282828.00
42Vicher MilanPlzeň1262626.00
43Bereš JanPlaná1242424.00
43Schubert MartinChranišov1242424.00
43StrnadMariánské Lázně1242424.00
46Dohnal FrantišekOstrov1232323.00
46Hurt MIlan1232323.00
46Pálek KarelKřepkovice1232323.00
46Sochor Rudolf ml.Petrohrad1232323.00
50Pirič Pavel2222211.00
50Vojtěchovská MarieTeplá1222222.00
50Zeman Vojtěch st.Hostivice1222222.00
53Lévai JosefKarlovy Vary321217.00
53Majoroš VladimírKarlovy Vary1212121.00
53Šedivý Jiří st.Nýřany2212110.50
56Michálek JanOtovice1202020.00
56Sochor MichalPetrohrad1202020.00
56Špiler KarelStod1202020.00
59Hlinčík JosefPlaná1191919.00
59John MiroslavRoudnice nad Labem1191919.00
61Knot Miroslav1181818.00
61Půta RomanPlzeň1181818.00
61Valchař PetrValeč218189.00
64Cingroš RomanStod1171717.00
64Novák PetrChranišov1171717.00
66Nauš VladislavBlížejov1161616.00
66Rudl František1161616.00
68Gajdoš Miroslav1151515.00
69Andrš RobertMariánské Lázně1141414.00
69Marek Jan1141414.00
71Šikut Felix1131313.00
71Šmůla David ml.Dobřany1131313.00
73Gregora Robert st.1121212.00
73Putz Lukáš1121212.00
75Kravar Roman1111111.00
75Rangl JakubPlaná1111111.00
75Tintěra MiroslavStříbro1111111.00
78Hanuš Stanislav1101010.00
78Kadlec Martin ml.1101010.00
78Oberfalzer JanKarlovy Vary1101010.00
78Pospíšil Václav1101010.00
78Šilhavý StanislavTřemošná1101010.00
83Ivančík Tadeáš1999.00
83Mališ AlešChranišov2994.50
85Dostál Daniel1888.00
85Jersak Martin1888.00
85Seidl JanZbiroh1888.00
85Strnad RomanMariánské Lázně2884.00
89Houška Richard1777.00
89Málek Filip1777.00
89Růžička MartinKadaň1777.00
92Bauer MartinChodov1666.00
92Jersák Richard1666.00
92Krůta MiroslavVroutek1666.00
92Loučka BohumilMariánské Lázně1666.00
92Teplý Jaroslav1666.00
92Ullmann HorstSokolov1666.00
98Demeter Nikolas1555.00
98Patrovský Josef1555.00
98Pospíšil PavelNová Farma1555.00
101Mlčoch StanislavKarlovy Vary1444.00
101Pospíšil Libor1444.00
101Wacka PetrMariánské Lázně1444.00
104Blažej MarekNové Sedlo1333.00
104Lindenberg Daniel ml.1333.00
106Ečer KarelHorní Slavkov2221.00
107Bičík Vojtěch1111.00
107Ivančík Ludovít1111.00
107Kadlec Jan1111.00
107Kadlec Martin1111.00
107Král JosefHolýšov1111.00
107Lindenberg Daniel1111.00
107Michálek Jan1111.00
107Pfeifer Jaroslav1111.00
107Rozum PavelTřemošná1111.00
107Růžička Miroslav ml.1111.00
107Sochor Josef1111.00
107Varadi Antonín1111.00
107Vrzák JaroslavHostivice1111.00
107Šilpoch Filip1111.00
107Šindelář Petr1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.