Rybářské žebříčky - Plavaná

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 111 termínů závodů
V minulosti zadáno 10255 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Karlovarský - 01.01.2024 - 31.12.2024



Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 35 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1353535.00
2Bauer František Karlovy VaryKocanda team1343434.00
3Mackura Zdeněk PerninkBezrybky1333333.00
4Motl FrantišekBečov1323232.00
5Dvořák TomášChodov1313131.00
6Klein Jiří Karlovy VaryKocanda team1303030.00
7Tóth PetrKarlovy Vary1292929.00
8Perout Josef PerštejnBezrybky1282828.00
9Čapek IvanKarlovy Vary1272727.00
10Šimek RostislavOloví1262626.00
11Schnaubelt PetrPetrohrad1252525.00
12Macháček PavelLoučky1242424.00
13Kolitsch MatějPernink1232323.00
14Plimeke Petr Karlovy Vary1222222.00
15Slezák TomášSokolov1212121.00
16Králíček JiříNová Role1202020.00
17Sobotka Josef Perštejn1191919.00
18Baďura VáclavKarlovy Vary1181818.00
19Münzer Josef Nové Sedlo1171717.00
20Škvor MiroslavBožíčany1161616.00
21Homolka MartinChodov1151515.00
22Skalický PatrikNová Role1141414.00
23Lévai Jan st. Dalovice1131313.00
24Klement Antonín Chranišov1121212.00
25Mach Václav Pernink1111111.00
26Zavadák LadislavPetrohrad1101010.00
27Mikuláš JiříOloví1999.00
28Majoroš VojtěchKarlovy Vary1888.00
29Povolný Zdeněk Karlovy VaryKocanda team1777.00
30Mališ AlešChranišov1666.00
31Mach JakubPernink1555.00
32Schubert MartinChranišov1444.00
33Varadi Miroslav Nová Farma1333.00
34Lévai Josef Jenišov1222.00
35Bauerová LenkaČernava1111.00

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.