Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Nováčci
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 27 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 15 | 274 | 479 | 31.93 |
2 | Dydňanský Roman | Vrbno | 20 | 263 | 577 | 28.85 | |
3 | Maršík Jan | Pelhřimov | ČRS MO Humpolec | 9 | 189 | 221 | 24.56 |
4 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 8 | 157 | 176 | 22.00 | |
5 | Kalčík Matěj | Plzeň | Feedershop Plzeň | 5 | 132 | 132 | 26.40 |
6 | Císař Martin | Plzeň | Feedershop Plzeň | 4 | 117 | 117 | 29.25 |
7 | Hotovec Adam | Trhový Štěpánov | 8 | 114 | 128 | 16.00 | |
8 | Hotovec Jan | Trhový Štěpánov | 8 | 112 | 125 | 15.63 | |
9 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
10 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 93 | 93 | 23.25 |
11 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 88 | 88 | 29.33 |
12 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 3 | 84 | 84 | 28.00 |
13 | Gryč Jan | Přibyslav | Pohoda team | 5 | 79 | 79 | 15.80 |
14 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 4 | 78 | 78 | 19.50 |
15 | Šourková Karolína | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 3 | 73 | 73 | 24.33 |
16 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 69 | 69 | 23.00 |
17 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
18 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
19 | Riedl Filip | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 4 | 44 | 44 | 11.00 |
20 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 3 | 42 | 42 | 14.00 |
21 | Doležal Miroslav | Pardubice | Veteráni | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
22 | Helevan Vasyl | Vilémov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
22 | Riedl Patrik | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 3 | 37 | 37 | 12.33 |
24 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | ČRS MO Humpolec | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
25 | Slavík Tomáš | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
26 | Grád Tomáš | Žleby | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
27 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 |