Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Nováčci
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 33 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Váňa Tomáš | Zlosyň | 9 | 225 | 237 | 26.33 | |
2 | Musílek Petr | Chotěboř | 5 | 207 | 207 | 41.40 | |
3 | Charvát Lukáš | Černčice | 6 | 185 | 185 | 30.83 | |
4 | Turský David | Krchleby | 15 | 161 | 271 | 18.07 | |
5 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 14 | 157 | 190 | 13.57 |
6 | Doležán Vladimír | Chotěboř | 6 | 127 | 127 | 21.17 | |
7 | Houser Otakar | Všechlapy | 9 | 124 | 142 | 15.78 | |
8 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 14 | 121 | 152 | 10.86 |
9 | Bareš Vladimír | Slepotice | 6 | 117 | 117 | 19.50 | |
10 | Vybíral Karel | Semily | 5 | 104 | 104 | 20.80 | |
11 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 5 | 98 | 98 | 19.60 | |
12 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 5 | 91 | 91 | 18.20 |
13 | Molek Petr | Plzeň | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
14 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 5 | 70 | 70 | 14.00 |
15 | Kučera Jiří | Lužná | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
16 | Grádová Denisa | Žleby | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
16 | Čálek Jaroslav | Police nad Metují | Pára z navijáku | 7 | 62 | 63 | 9.00 |
16 | Šuchalová Klára | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 62 | 62 | 20.67 |
19 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
20 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
21 | Jícha Jakub | Smilovice | Betafish Církvice | 5 | 55 | 55 | 11.00 |
22 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
23 | Říčař David | Zdelov | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
24 | Karšnak Radovan | Brandýs nad Labem | 6 | 45 | 45 | 7.50 | |
25 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
26 | Šuchal Juraj | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 37 | 37 | 12.33 |
27 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
28 | Smítka Dominik | Pavlovice | Volejovky | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
29 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
30 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
31 | Vondra Martin | Němčice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
32 | Niems Martin | Přelouč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
33 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 2 | 2 | 2 | 1.00 |