Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 414 termínů závodů
V minulosti zadáno 5215 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 294 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Košina PavelDomanín4939323.25
2Kočí JaroslavPraha2666633.00
3Boháč JosefSoběslav2646432.00
4Böhm JanVodňany2555527.50
5Mojžíš Lukáš České Budějovice2525226.00
6Trešl MilanSoběslav1505050.00
6Velková Anna1505050.00
8Doležal DavidVodňany1494949.00
9Doležal JaroslavVodňany2484824.00
9Toušek Stanislav st.1484848.00
11Fidler František1474747.00
12Sochor Jaroslav ml.Hluboká nad Vltavou1464646.00
12Weiss Branislav1464646.00
14Poláček Petr st.Příbram1454545.00
14Velek JosefHusinec1454545.00
14Špatný Jan ml.Dolní Bukovsko1454545.00
17Bernard MichalMilín1444444.00
17Tvaroh Jan1444444.00
19Dubský FrantišekMirovice1434343.00
19Kalianko Pavel st.1434343.00
19Špatný Jan st.Dolní Bukovsko1434343.00
22Bartoš LubomírBrandýs nad Labem1424242.00
22Bárta FrantišekTřeboň3424214.00
22Dubský Michal1424242.00
25Hlaváček MichalBenešov1414141.00
25Poláček Petr ml.Příbram1414141.00
25Rajn MartinPrachatice1414141.00
28Jirsa PetrSoběslav1404040.00
28Kutička PavelNovosedly1404040.00
30Baček StanislavČeské Budějovice1393939.00
30Rajn JaroslavHusinec1393939.00
30Skalický JakubMilín1393939.00
30Souček MartinVeselí nad Lužnicí1393939.00
34Moudrý JanVeselí nad Lužnicí1383838.00
34Noskovič JakubStrakonice1383838.00
34Tesárek VáclavPrachatice1383838.00
34Špatný JakubDolní Bukovsko1383838.00
38Baloun RadovanPraha1373737.00
38Chadima JiříKestřany1373737.00
38Jůn JanVeselí nad Lužnicí1373737.00
38Špenger Pavel1373737.00
42Gavlas Jiří ml.Dolní Bukovsko1363636.00
42Juračka DavidTábor1363636.00
42Pohora Jan1363636.00
42Smrčka ZdeněkStrakonice1363636.00
46Boháč JaroslavPrachatice1353535.00
46Kodada David ml.Soběslav1353535.00
46Weber JanVeselí nad Lužnicí1353535.00
46Šourek Rudolf Rožmitál pod TřemšínemSkalice1353535.00
50Chwastek VladimírSedlčany1343434.00
50Fürbacher DavidKloužovice1343434.00
50Míka MarekVeselí nad Lužnicí1343434.00
50Pflug Rudolf1343434.00
50Vojta JanProtivín2343417.00
55Hruška VojtěchVeselí nad Lužnicí1333333.00
55Vaněček LadislavMirovice1333333.00
55Velíšek JiříVeselí nad Lužnicí1333333.00
55Zelenka Zdeněk1333333.00
59Ježek LadislavPrachatice1323232.00
59Novák MatějPlaná1323232.00
59Toman Petr Rožmitál pod TřemšínemSkalice1323232.00
59Vaváček MiloslavBechyně1323232.00
63Draslar Miroslav1313131.00
63Hora MilanVeselí nad Lužnicí1313131.00
63Huleš Jan st.Prachatice1313131.00
63Kulhánek MarekTábor1313131.00
63Vojáček ZdeněkStrakonice1313131.00
68Hess TomášZálší1303030.00
68Mráz TomášSoběslav2303015.00
68Skalický MatějMilín1303030.00
71Motrinec DanielSepekov1292929.00
71Pilný Roman1292929.00
71Skalický MiroslavMilín1292929.00
74Hron JaroslavSoběslav1282828.00
74Huleš Ježková Zdeňka1282828.00
74Mančuška Milan1282828.00
74Rolínek JaroslavMirovice1282828.00
74Svoboda JiříČeské Budějovice2282814.00
74Trnka VojtěchČeské Budějovice1282828.00
80Kopačka JiříPlaná nad Lužnicí1272727.00
80Sitter RadekBlatná1272727.00
80Šťastný KarelVeselí nad Lužnicí1272727.00
83Bursík MichalSoběslav1262626.00
83Dvořák MilošVeselí nad Lužnicí1262626.00
83Paulovič MarekTřeboň2262613.00
83Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team1262626.00
83Toušek Stanislav ml.1262626.00
88Holý JosefTábor1252525.00
88Rubick MiroslavHluboká nad Vltavou1252525.00
88Stropnický Jaroslav st.Netolice1252525.00
88Vlček Jaroslav ml.Strakonice1252525.00
92Bejsta TomášČeské Budějovice2242412.00
92Laxa AntonínSlaný1242424.00
92Togner KristiánVeselí nad Lužnicí1242424.00
92Šortner František1242424.00
96Horejš Jiří st.1232323.00
96Kaňka Karel2232311.50
96Křivský LubošStrakonice1232323.00
96Loskota JakubKloužovice1232323.00
96Petržílka LukášPraha1232323.00
101Jány ZdeněkČeský Krumlov1222222.00
101Lédl DavidMirovice2222211.00
101Mičková KarolínaVeselí nad Lužnicí1222222.00
101Syrovátka TomášPříbram1222222.00
105Boháč JosefChroboly1212121.00
105Dvořáková ZuzanaVeselí nad Lužnicí1212121.00
105Kotoun TomášSoběslav1212121.00
105Vaváčková LenkaBechyně1212121.00
105Škopek MiroslavMirovice1212121.00
110Fuchsová AdélaPrachatice1202020.00
110Hikl Vojtěch1202020.00
110Lacina VladimírVojtěchov1202020.00
110Pekař Jaroslav Kamenice nad LipouKrmiči1202020.00
110Čajko JanMilín1202020.00
115Karták FilipVeselí nad Lužnicí1191919.00
115Koleň MichalBlatná1191919.00
115Míchal JiříČeské Budějovice1191919.00
115Polotjanko RomanTábor1191919.00
115Žák MiloslavJindřichův Hradec1191919.00
120Bertok Milan Dublovice218189.00
120Chytráček JonášTábor1181818.00
120Klouček Jan ml.Branná1181818.00
120Kovář MiloslavMirovice1181818.00
120Krejsa Zdeněk1181818.00
120Papež FrantišekSezimovo Ústí1181818.00
126Klouček Jan st.Branná217178.50
126Mikeš PavelNadějkov217178.50
126Srnský MichalLedenice1171717.00
126Vávra Michal1171717.00
126Zelený FilipVeselí nad Lužnicí1171717.00
126Šestáková VendulaTábor1171717.00
126Študlar JosefPrachatice1171717.00
133Roušar Jan1161616.00
133Sochor Jaroslav st.Hluboká nad Vltavou1161616.00
133Zvoníček RadimKamenice nad Lipou1161616.00
136Chlaň TomášPraha1151515.00
136Kotaška VáclavTábor1151515.00
136Němec JanČeské Budějovice1151515.00
136Slavík Alexej VilémovKrmiči1151515.00
136Čiperová MartinaMilín1151515.00
136Řehoř Václav1151515.00
142Drábek Jaroslav ml.1141414.00
142Kovář FrantišekMirovice1141414.00
142Křenek RadekVodňany214147.00
142Podlaha PetrNetolice1141414.00
142Taranda MaxmiliánLedenice1141414.00
142Tezner JosefKardašova Řečice1141414.00
142Tošer Jaroslav ÚstrašínKrmiči1141414.00
149Chalupský PetrLedenice1131313.00
149Matějka PetrNové Hrady1131313.00
149Mařík Petr1131313.00
149Mlčák LubošDomanín1131313.00
149Pajgerth JanTábor1131313.00
149Podhora David1131313.00
149Švarc JosefVeselí nad Lužnicí1131313.00
156Beneš MilanSuchdol nad Lužnicí1121212.00
156Bečka Vít1121212.00
156Capůrka Aleš1121212.00
156Pešková NikolaTábor212126.00
156Sitter MarekBlatná1121212.00
156Staněk MartinPlaná1121212.00
162Klíma Václav1111111.00
162Makal StanislavNymburk1111111.00
162Matějka VáclavNové Hrady211115.50
162Pešek EmilTábor1111111.00
162Tecl PetrTábor1111111.00
162Šimek Matěj ml.1111111.00
168Drábek Tomáš1101010.00
168Elner VladimírTábor1101010.00
168Hlásek VáclavVeselí nad Lužnicí1101010.00
168Horejš Jiří ml.1101010.00
168Tomšík JanKřižanov1101010.00
173Hess Zdeněk1999.00
173Kulhánek Tomáš1999.00
173Novák VratislavTýn nad Vltavou1999.00
173Svatoň MichalPlaná nad Lužnicí1999.00
173Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1999.00
173Vyskočil MichalPlaná nad Lužnicí1999.00
173Štefko RadimVeselí nad Lužnicí1999.00
180Bůček Stanislav1888.00
180Klípa Pavel st.Nová Bystřice1888.00
180Kratochvíl FilipSoběslav1888.00
180Lédl PavelMirovice2884.00
180Pecha Jan1888.00
180Šipan Miroslav1888.00
186Hrdina PetrDolní Bukovsko1777.00
186Klímová Monika1777.00
186Materna JanPísek1777.00
186Matoušek JaroslavSoběslav1777.00
186Schejbal Radek1777.00
191Fürbacherová PavlínaKloužovice1666.00
191Klímová Aneta1666.00
191Nováček JakubČeské Budějovice2663.00
194Krakowitzer Jiří1555.00
194Viliš PetrVeselí nad Lužnicí1555.00
194Šálený Radek1555.00
197Jáhy Zdeněk1444.00
197Nováček Jan ml.České Budějovice1444.00
197Ryba Vojtěch1444.00
197Švejda MilanTřebíč1444.00
201Schönbauer MichalČeské Budějovice1333.00
201Sosna Miroslav ml.1333.00
201Zachař David1333.00
204Mestl Lukáš1222.00
204Vítovec JiříNové Hrady1222.00
204Škácha RadimBenešov1222.00
207Bartoň JanSoběslav1111.00
207Bedri PavelPlaná nad Lužnicí1111.00
207Bezděková AlenaTábor1111.00
207Borovka LubošVodňany1111.00
207Brčák Jiří1111.00
207Brčák Zdeněk1111.00
207Bubník Dominik1111.00
207Capůrka Stanislav1111.00
207Chlaň LiborSoběslav1111.00
207Chlistovsky MiroslavVeselí nad Lužnicí1111.00
207Draslar Petr1111.00
207Falář JaroslavPlaná nad Lužnicí1111.00
207Fanc ZdeněkVeselí nad Lužnicí1111.00
207Fiala JanVeselí nad Lužnicí1111.00
207Filip JaroslavUhlířské Janovice1111.00
207Gavlas Jiří st.Dolní Bukovsko1111.00
207Habara JanPraha1111.00
207Hanuš KarelČeské Budějovice1111.00
207Hanušin MartinVeselí nad Lužnicí1111.00
207Holas JiříVeselí nad Lužnicí1111.00
207Hrdina JakubDolní Bukovsko1111.00
207Hálek DominikVeselí nad Lužnicí1111.00
207Jerča Vlastimil1111.00
207Juriček JakubČeské Budějovice1111.00
207Juriček MilanČeské Budějovice1111.00
207Juríček SamuelBlatná1111.00
207Jůn JiříVeselí nad Lužnicí1111.00
207Jůn KarelVeselí nad Lužnicí1111.00
207Karas JanVeselí nad Lužnicí1111.00
207Klípa Pavel ml.Nová Bystřice1111.00
207Kodada DavidSoběslav1111.00
207Kopačka LukášVeselí nad Lužnicí1111.00
207Kopačka OndřejVeselí nad Lužnicí1111.00
207Kovanda VojtěchKloužovice1111.00
207Kovář KarelSoběslav1111.00
207Kozel JanVeselí nad Lužnicí1111.00
207Krpoun Karel1111.00
207Kyrian BohumilPísek1111.00
207Kyrian PetrTábor1111.00
207Loskot TomášKardašova Řečice1111.00
207Lukavská Anna1111.00
207Mareš JanKloužovice1111.00
207Mareš PetrKloužovice1111.00
207Mašek JanVeselí nad Lužnicí1111.00
207Maťák FilipČeské Budějovice1111.00
207Motrinec JiříSepekov1111.00
207Mrhal JaroslavČeské Budějovice1111.00
207Musílek PetrNová Včelnice1111.00
207Mádl PetrDešná1111.00
207Míka ŠtěpánVeselí nad Lužnicí1111.00
207Novák LiborVeselí nad Lužnicí1111.00
207Novák ZikmundVeselí nad Lužnicí1111.00
207Nováček Jan st.České Budějovice1111.00
207Nováček OndřejČeské Budějovice1111.00
207Pavlík VladimírVeselí nad Lužnicí1111.00
207Peřka JosefPlaná nad Lužnicí1111.00
207Podlaha FrantišekVeselí nad Lužnicí1111.00
207Podlahová VáclavaVeselí nad Lužnicí1111.00
207Rataj JaroslavVeselí nad Lužnicí1111.00
207Schönbauer JanČeské Budějovice1111.00
207Schönbauer JiříČeské Budějovice1111.00
207Sedláček KarelČeské Budějovice1111.00
207Semrád OldřichTábor1111.00
207Sitter František1111.00
207Sodomka MiroslavKralupy1111.00
207Sokol ZbyněkKloužovice1111.00
207Spousta Petr1111.00
207Spěvák Milan st.České Velenice1111.00
207Tater Jan ml.Řeteč1111.00
207Tomek PetrČeské Budějovice1111.00
207Trsek JosefVeselí nad Lužnicí1111.00
207Tvrdík PetrPraha1111.00
207Urban MartinHluboká nad Vltavou1111.00
207Vavroň JiříMirotice1111.00
207Vlček Jaroslav st.Strakonice1111.00
207Zahradník PetrČeské Budějovice1111.00
207Zeman VáclavČeské Budějovice1111.00
207Zvánovec VáclavPraha1111.00
207Čajko LudvíkMilín1111.00
207Čipera DavidPříbram1111.00
207Řehoř Jiří1111.00
207Štaubr JanVeselí nad Lužnicí1111.00
207Štěch Petr ml.Veselí nad Lužnicí1111.00
207Štěch Petr st.Veselí nad Lužnicí1111.00
207Švácha Jan1111.00
207Šíma JosefSoběslav1111.00
207Šíma MartinSoběslav1111.00
207Žemlička MarekPlaná nad Lužnicí1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.