Rybářské žebříčky - Feeder

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 62 termínů závodů
V minulosti zadáno 6064 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 54 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Němec JanČeské Budějovice3808026.67
2Vojta JanProtivín4797919.75
3Paulovič MarekTřeboň4787819.50
4Svoboda JiříČeské Budějovice4696917.25
5Mlčák LubošDomanín3676722.33
6Košina PavelDomanín3616120.33
7Mikeš PavelNadějkov4585814.50
8Doležal JaroslavVodňany3565618.67
8Pešek EmilTábor3565618.67
10Bejsta TomášČeské Budějovice4535313.25
11Materna JanPísek3515117.00
12Lédl DavidMirovice3494916.33
13Pešková NikolaTábor3484816.00
14Borovka LubošVodňany3464615.33
15Křenek RadekVodňany4434310.75
16Tikal JanSoběslav2414120.50
17Pužej ŠtěpánNetolice2393919.50
18Vančata VladimírMilevsko2383819.00
19Černý RadekTřebíč1373737.00
20Krakowitzer JiříTřeboň3333311.00
20Lédl PavelMirovice3333311.00
20Míchal JiříČeské Budějovice2333316.50
23Novák VratislavTýn nad Vltavou2323216.00
24Dvořák JaroslavPraha1282828.00
25Musílek Petr ChotěbořVysočina team1272727.00
25Šmitmajer MarekVodňany2272713.50
27Havel MilanNová Bystřice1252525.00
28Tomšík JanKřižanov2232311.50
29Doležal DavidVodňany1222222.00
29Dvořák DominikTábor1222222.00
31Plocek JiříMirovice1212121.00
31Řezáč Jan st.Brandýs nad Labem1212121.00
33Vyskočil MichalPlaná nad Lužnicí219199.50
34Řezníček PetrTřeboň1181818.00
35Cihlář JakubPlaná nad Lužnicí1171717.00
35Vávra Michal1171717.00
37Barda JanMilevsko1161616.00
37Mojžíš Lukáš České Budějovice216168.00
37Zvoníček RadimKamenice nad Lipou1161616.00
40Kubešová Denisa Bolina1151515.00
40Podlaha FrantišekVeselí nad Lužnicí215157.50
42Mestl LukášNetolice212126.00
43Bertok Milan Dublovice1999.00
44Kotaška TomášTábor1666.00
45Polotjanko RomanTábor1555.00
45Řádek JaroslavKaplice1555.00
47Prokop BohumilPlaná nad Lužnicí1444.00
47Švejda MilanTřebíč1444.00
49Šedivý PavelPlaná nad Lužnicí1333.00
50Holý JosefTábor1222.00
51Maťák FilipČeské Budějovice1111.00
51Musílek PetrNová Včelnice1111.00
51Černý JakubPlaná nad Lužnicí1111.00
51Žemlička MarekPlaná nad Lužnicí1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.