Žebříček - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Zavody týmů - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
Hodnotíme jednotlivce, kteří se zúčastnili týmových závodů. Nelze hodnotit pod názvy týmů jako celku, protože kromě ligových soutěží ČRS a MRS neexistují stálé soupisky a závodník se může účastnit týmových závodů pod různými názvy týmů.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 248 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Provazník Jiří | Dřenice | 6 | 96 | 96 | 16.00 | |
1 | Žemlička Radek | Slatiňany | 6 | 96 | 96 | 16.00 | |
3 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
3 | Švoma Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
5 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 5 | 88 | 88 | 17.60 |
6 | Provazník Michal | Dřenice | 5 | 78 | 78 | 15.60 | |
7 | Krajňák Ivan | Presy | 6 | 69 | 69 | 11.50 | |
8 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 5 | 63 | 63 | 12.60 | |
9 | Hrbek David | 2 | 60 | 60 | 30.00 | ||
10 | Malý Stanislav | Pardubice | 6 | 57 | 57 | 9.50 | |
10 | Rozsypálek Ivoš | 2 | 57 | 57 | 28.50 | ||
10 | Sedlák Jiří | 2 | 57 | 57 | 28.50 | ||
10 | Semonský Jaroslav | Nemošice | 6 | 57 | 57 | 9.50 | |
10 | Taichner Radek | Mikulovice | 5 | 57 | 57 | 11.40 | |
15 | Kokeš Ladislav st. | Mikulovice | 6 | 54 | 54 | 9.00 | |
15 | Šťastný Zdeněk | Pardubice | 5 | 54 | 54 | 10.80 | |
17 | Konfršt Lukáš | Pardubice | 5 | 51 | 51 | 10.20 | |
17 | Pospíšil Jan | 1 | 51 | 51 | 51.00 | ||
17 | Verner Lukáš | 1 | 51 | 51 | 51.00 | ||
20 | Douděra Martin | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
20 | Jech Ondřej | Nymburk | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
20 | Motal Jakub | Dřenice | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
23 | Jinoch Roman | Ostřešany | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
23 | Kedroň Rudolf | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
23 | Vávra Vítězslav | Pardubice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
26 | Hodoň Zdeněk | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
26 | Kulich Martin | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
26 | Ledvinka Petr | Ostřešany | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
26 | Mácha Jan | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
26 | Plesník Michal | Valašské Meziříčí | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
26 | Půhonný Jan | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
26 | Roček Jakub | Rozhovice | 5 | 42 | 42 | 8.40 | |
26 | Teplý Radek | Mikulovice | 5 | 42 | 42 | 8.40 | |
26 | Vavřinec Jaromír | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
26 | Ťok Radek | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
36 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
36 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
36 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
39 | Bernard Michal | Milín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
39 | Carboch Zdeněk | Vrchotovy Janovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
39 | Fiala Zdeněk | Poděbrady | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
39 | Havlíček Josef | Ostřešany | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
39 | Heřmanovský František | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
39 | Pulda Jaromír | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
39 | Sedláček David | Blanné | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
39 | Skalický Matěj | Příbram | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
39 | Vondra Lukáš | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
39 | Čermoch Jiří | Vrchotovy Janovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
39 | Števček David | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
50 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
50 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
50 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
53 | Bařina Petr | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
53 | Drápalík Jiří | Slavíkov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
53 | Drápalík Josef | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
53 | Fiška Václav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
53 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
53 | Horníček Jiří | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
53 | Kokeš Ladislav ml. | Rozhovice | 5 | 36 | 36 | 7.20 | |
53 | Kouba Aleš | 2 | 36 | 36 | 18.00 | ||
53 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
53 | Vosádko František | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
63 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
63 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
63 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
66 | Mikulčický Dušan | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
66 | Moucha Pavel | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
66 | Peřina Ladislav | Chotěšice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
66 | Píry Karol | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
66 | Suchánek Aleš | Dymokury | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
66 | Černoch Karel | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
66 | Šlechta Petr | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
73 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
73 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
73 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
76 | Beňo Zdeněk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
76 | Dobiáš Jaroslav ml. | Dymokury | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
76 | Dobiáš Jaroslav st. | Dymokury | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
76 | Fendrych Josef | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
76 | Jurča Michal | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
76 | Kučera Jiří | Lužná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
76 | Langer Daniel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
76 | Malý Josef | Medlešice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
76 | Mlejnek Milan | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
76 | Olájoš Tomáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
76 | Pšenička Petr | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
76 | Sandr Roman | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
76 | Vencl František | Mikulovice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
76 | Štěpánek Ladislav | Medlešice | 6 | 30 | 30 | 5.00 | |
90 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
90 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
90 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
93 | Brož David | Mnichovo Hradiště | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
93 | Brož Martin | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
93 | Dušek Ondřej | Poděbrady | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
93 | Hrtáň Ivo | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
93 | Hyxa Jakub | Medlešice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
93 | Mišun Ondřej | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
93 | Novák Jiří. | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
93 | Peřina Norbert | Dymokury | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
93 | Rychlík Pavel | Cerhenice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
93 | Toman Vávlav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
93 | Toman Zdeněk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
104 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
104 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
104 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
107 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
107 | Dítě Josef | Smidary | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
107 | Halviger Roman | Nemošice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
107 | Hospodka Josef | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
107 | Kurtin Jan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
107 | Potěšil Marián | Vyškov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
107 | Sisr Michal | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
107 | Vaněk Tomáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
107 | Vaňourek Milan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
107 | Zgarba Adam | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
107 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
107 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
119 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
119 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
121 | Antoš Antonín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
121 | Bocheza Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
121 | Dohnal Martin | Opatov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
121 | Dyntera Aleš | Medlešice | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
121 | Dyntera Jakub | Medlešice | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
121 | Maršík Jakub | Pelhřimov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
121 | Musil Jiří | Ostřešany | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
121 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
121 | Novotný Bedřich | Kouřim | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
121 | Rajek Miroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
121 | Senohrábek Marek | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
121 | Senohrábek Petr | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
121 | Tůma Marek | Hořany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
134 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
134 | Pavelka Josef | Třebíč | Pohoda team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
134 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
137 | Cablk Jan | Pravonín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
137 | Drška František | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
137 | Hrubý Pavel | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
137 | Iveth Miroslav | Mikulovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
137 | Klusák Milan | Jihlava | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
137 | Kubiš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
137 | Mimráček Josef | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
137 | Máčalík Tomáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
137 | Nekula Libor | Dobroutov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
137 | Seibert Ondřej | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
137 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
137 | Slavík Jakub | Vilémov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
137 | Svoboda Radoslav | Medlešice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
137 | Vavro Milan st. | Zeleneč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
151 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
151 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
151 | Řehák Václav | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
154 | Dohnal David | Medlešice | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
154 | Eliáš Robin | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
154 | Franc Charlie | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
154 | Hošek Stanislav | Pacov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
154 | Hůlek Jiří | Holovousy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
154 | Ledvinka Aleš | Ostřešany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
154 | Orság David | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
154 | Půža Miroslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
154 | Soukup Michal | Plzeň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
154 | Struna Václav | Chodovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
154 | Vrána Pavel | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
154 | Vích Lukáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
154 | Šimůnek Luboš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
154 | Škoda František | Pacov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
154 | Švec Jakub | Zhořec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
169 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
169 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
169 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
172 | Faltus Ladislav | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
172 | Festa Tomáš | Pečky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
172 | Franc Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
172 | Gryč Jan | Přibyslav | Krmiči | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
172 | Havlinger Roman | Ostřešany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
172 | Hetmer Dušan | Zwiesel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
172 | Hostinský Petr | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
172 | Hyksa Jakub | Medlešice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
172 | Olša Radek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
172 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
172 | Svoboda Jaroslav | Mikulovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
172 | Svítek Zdeněk | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
172 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
172 | Turecký Milan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
172 | Vlček Jakub | Drozdice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
172 | Voráč Ondřej | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
172 | Váňa Vlastimil | Tatce | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
172 | Zítko Josef | Mikulovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
190 | Kadlec František | Zlíč | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
190 | Pásler Vlastimil | Spyta | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
192 | Bureš Petr | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
192 | Doležalová Monika | Pardubice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
192 | Havlinger Roman | Nemošice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
192 | Havlíček Roman | Ostřešany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
192 | Hýsek Martin | Dolní Bousov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
192 | Kalkus Tomáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
192 | Knyshuk Vasyl | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
192 | Kožíšek Martin | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
192 | Musílek Jiří | Ostřešany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
192 | Novák Jiří | Medlešice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
192 | Patoč Jakub | Mirošovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
192 | Zavacký Daniel | Dolní Břežany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
192 | Zavacký Michal | Dolní Břežany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
192 | okeš Daniel | Mikulovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
192 | Šamko Michal | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
192 | Šimek Jiří | Benešov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
192 | Šimek Lukáš | Dolní Lhota | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
192 | Štrob Jaromír | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
210 | Chlupsa David | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
210 | Dyntr Aleš | Medlešice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
210 | Dyntr Jakub | Medlešice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
210 | Fojtíček Marek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
210 | Grüner Antonín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
210 | Hanzal Lukáš | Žirovnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
210 | Hanzal Roman | Žirovnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
210 | Havlíček Petr | Vatín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
210 | Jelínek Jiří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
210 | Kekrt Michal | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
210 | Klimpt Martin | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
210 | Kopejsek Lubomír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
210 | Mendl Martin | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
210 | Michl Daniel | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
210 | Mráz Marek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
225 | Bezděčný Milan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
225 | Dintr Aleš st. | Mikulovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
225 | Dintr Jakub ml. | Mikulovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
225 | Doležal Pavel | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
225 | Ettl Miroslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
225 | Hájek Jaroslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
225 | Karásek Petr | Klášterec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
225 | Kobylík Dalibor | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
225 | Koča Vítězslav | Buřenice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
225 | Král Jaroslav ml. | Kovanice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
225 | Král Jaroslav st. | Kovanice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
225 | Marek Ladislav. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
225 | Mráz Marcel | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
225 | Němec Jiří | Radějovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
225 | Pařízek Luděk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
225 | Pelc Miroslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
225 | Pelikán Lubomír ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
225 | Pelikán Lubomír st. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
225 | Rafaja Jakub | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
225 | Růžek Jiří | Buřenice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
225 | Souček Petr | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
225 | Šafránek Martin | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
225 | Šindler Martin | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
225 | Šnábl Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 |