Žebříček - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody mládeže - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1594 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dostál Matouš | Králíky | 16 | 277 | 527 | 32.94 | |
2 | Pazderka Adam | Hradec Králové | Dream team | 12 | 265 | 400 | 33.33 |
3 | Šinták Marek | Hradec Králové | 8 | 221 | 237 | 29.63 | |
4 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 9 | 211 | 257 | 28.56 |
5 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 7 | 208 | 220 | 31.43 | |
6 | Syrovátka Tomáš ml. | Příbram | 7 | 205 | 225 | 32.14 | |
7 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 6 | 200 | 200 | 33.33 | |
8 | Lochman Pavel | Zdelov | 9 | 193 | 242 | 26.89 | |
9 | Hofman David | Hrochův Týnec | 6 | 173 | 173 | 28.83 | |
10 | Matouš Filip | Týniště nad Orlicí | 6 | 156 | 156 | 26.00 | |
11 | Jakubík Stanislav | Hradec Králové | 5 | 144 | 144 | 28.80 | |
12 | Ďurček Josef ml. | Mnichovo Hradiště | 4 | 129 | 129 | 32.25 | |
13 | Mergl Jakub ml. | Heřmanův Městec | 4 | 115 | 115 | 28.75 | |
14 | Riedl Patrik | Humpolec | 3 | 109 | 109 | 36.33 | |
15 | Červinka Ladislav | Dobřenice | 5 | 107 | 107 | 21.40 | |
16 | Bagar Šimon | 3 | 106 | 106 | 35.33 | ||
17 | Riedl Filip | Humpolec | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
18 | Nass Adam | Pňovice | 4 | 102 | 102 | 25.50 | |
19 | Chromčák Jiří | Mimoň | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
20 | Hájek Josef ml. | Týniště nad Orlicí | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
21 | Trnka Tomáš | 2 | 93 | 93 | 46.50 | ||
22 | Miškolci Tomáš ml. | Lanškroun | 2 | 91 | 91 | 45.50 | |
23 | Bejr Matouš | Mnichovo Hradiště | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
23 | Kolář Vít | Kozlov | 2 | 90 | 90 | 45.00 | |
25 | Novák Vít | Lično | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
26 | Olbrich Jakub | Bechov | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
27 | Langr Štěpán | Mnichovo Hradiště | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
28 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
29 | Vacek Alexandr | Hlinsko | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
30 | Olbrich Petr st. | Bechov | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
30 | Šimonovský Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
32 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 2 | 81 | 81 | 40.50 | |
32 | Rubák Vojtěch | Hradec Králové | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
34 | Matulka Matyáš | Jihlava | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
35 | Bastl Tomáš | Jeníkovice | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
35 | Halamka Luboš | Dobříš | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
35 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
35 | Čermák Martin ml. | Stěžov | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
39 | Zmarzlák Filip | 2 | 77 | 77 | 38.50 | ||
40 | Kropáček Tomáš ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
40 | Soural Aleš | 2 | 76 | 76 | 38.00 | ||
42 | Juráň Jaroslav | Hustopeče nad Bečvou | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
42 | Rozkošný Jan | Přelouč | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
44 | Kočíř Matěj | Čankovice | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
45 | Špůr Jan | Jaroměř | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
46 | Bečka Jan | Pardubice | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
46 | Grégr Jiří ml. | Šubrtov | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
46 | Karas Lukáš | Jaroměř | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
49 | Boháč Adam | 3 | 65 | 65 | 21.67 | ||
49 | Charwot Stanislav | Čáslav | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
49 | Šmíd Jakub | Světlá nad Sázavou | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
52 | Provazník Matěj | Stolany | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
53 | Vrbický Michal | Hradec Králové | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
53 | Šrámek Josef | Holice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
55 | Kovář Jan | Praha | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
56 | Míka Marek | Veselí nad Lužnicí | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
56 | Suchý Denis | Dobrá Voda | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
56 | Vorel Aleš | Rakovník | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
59 | Bernatík Tomáš | Bohumín | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
59 | Frydrych Jakub | 3 | 60 | 60 | 20.00 | ||
59 | Hejda Filip | Rakovník | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
59 | Orolín Lukáš | Mnichovo Hradiště | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
63 | Hess Tomáš | Zálší | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
63 | Špatný Jakub | Dolní Bukovsko | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
65 | Figura Daniel | 2 | 57 | 57 | 28.50 | ||
66 | Chmelař Jakub | Častolovice | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
66 | Dostálek Václav | Hradec Králové | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
66 | Horák Marek | Třebechovice pod Orebem | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
66 | Miškolci Tadeáš | Lanškroun | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
66 | Novák Lukáš | Praha | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
66 | Zahradník Michal | Platenice | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
66 | Škoda Matyáš | Velké Poříčí | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
73 | Beran Jan | 3 | 55 | 55 | 18.33 | ||
73 | Jalůvka Adam | 2 | 55 | 55 | 27.50 | ||
73 | Makeš Lukáš | Lukavice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
76 | Pop Pavel | Hradec Králové | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
77 | Kožíšek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
78 | Gavlas Jiří ml. | Dolní Bukovsko | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
78 | Johanides Miroslav | Čermná nad Orlicí | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
78 | Číp Adam | Nový Jičín | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
81 | Chvátal Jakub | 2 | 51 | 51 | 25.50 | ||
81 | Motejzík Petr | Březnice | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
81 | Šteidler Marek | 2 | 51 | 51 | 25.50 | ||
84 | Kot Hynek | Zdislavice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
84 | Michálek Štěpán | 3 | 50 | 50 | 16.67 | ||
84 | Zavacký Vojtěch | Lhota u Potštejna | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
87 | Kalous Jakub | Častolovice | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
87 | Lingler Jonáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
87 | Pirkl Marek | Stárkov | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
87 | Rybář Jindřich ml. | Český Dub | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
87 | Svárovský David | Čejov | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
92 | Eichler Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
92 | Erben Miroslav | Lohenice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
92 | Pižl Marek | Přelouč | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
92 | Zumr Michal ml. | Čelákovice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
96 | Hnulík Svatopluk | Havlíčkův Brod | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
96 | Kocanda Jakub | Pustina | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
96 | Pop Robin | Hradec Králové | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
96 | Trochta Tobiáš | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
96 | Čejka Petr | Čermná nad Orlicí | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
96 | Šmejda Adam | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
102 | Chmelíček Roman | Měřín | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
102 | Holý Josef ml. | Tábor | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
102 | Kulhánek Adam | Jablonné nad Orlicí | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
102 | Mráz Tomáš | Soběslav | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
102 | Pěchouček Jiří | Lužná | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
102 | Smejkal Adam | Havlíčkův Brod | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
102 | Sochor Martin ml. | Petrohrad | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
102 | Suchý Tomáš | Vamberk | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
102 | Šuchal Adam | Markovice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
111 | Brechel Jan | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
111 | Homola Matěj | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
111 | Hýbner Dušan ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
111 | Žofka Vojtěch | Těchonín | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
115 | Bursík Michal | Soběslav | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
115 | Chymiak Štěpán | Horní Roveň | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
115 | Koudela Jakub | Velké Meziříčí | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
115 | Kukeně Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
115 | Lukš Benjamin | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
115 | Macháně Martin | Krčín | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
115 | Petr Marek | Sobčice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
115 | Poříčák Lukáš | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
115 | Stříteský Lukáš | Hradec Králové | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
124 | Brzoň Matěj | Kožlí | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
124 | Hasal Jakub | Chomutice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
124 | Macura Ladislav | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
124 | Požár Ondřej | Měřín | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
124 | Szczur Daniel | 2 | 43 | 43 | 21.50 | ||
124 | Vlach Kryštof | Blovice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
124 | Zelenka Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
131 | Bulíček Tomáš | Jemnice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
131 | Janďourek Jiří | Kbelnice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
131 | Kaniecký Jakub | Milenov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
131 | Kotyk Michal | Sadová | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
131 | Ouhrabka Michal | Nová Paka | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
131 | Vavroch Kristián | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
131 | Vávra Šimon | Lanškroun | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
131 | Štěrba Dominik | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
139 | Fišer Jan | Rakovník | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
139 | Greguš Jozef ml. | Jablonné nad Orlicí | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
139 | Kindl Jan | Chomutice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
139 | Novotný Jiří ml. | Jemnice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
139 | Polanský Jan | Blatná | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
139 | Pácal Antonín ml. | Stránecká Zhoř | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
139 | Vik Denis | Velké Meziříčí | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
139 | Wachtl Vojtěch | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
147 | Bartoň Jan | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
147 | Bartoš Tomáš | Břehy | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
147 | Glocar Denis | Žichlínek | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
147 | Jakubec Jan | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
147 | Koudelka Adam | Česká Třebová | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
147 | Krummer Dominik | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
147 | Martynjuk Roman | Anenská Studánka | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
147 | Nekvinda Tobiáš | Borohrádek | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
147 | Novotný Milan ml. | Markovice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
147 | Řeháček Adam | Vrchovina | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
157 | Finda Stanislav | Jemnice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
157 | Golán Lukáš | 2 | 39 | 39 | 19.50 | ||
157 | Kašpar Dominik | Týniště nad Orlicí | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
157 | Kašpar Leoš | Měřín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
157 | Malina Matěj | 2 | 39 | 39 | 19.50 | ||
157 | Petr Lukáš | Sobčice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
157 | Souček Martin | Veselí nad Lužnicí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
157 | Vondra Lukáš | 3 | 39 | 39 | 13.00 | ||
157 | Vondra Vojtěch | Lanškroun | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
157 | Zavacký Matěj | Lhota u Potštejna | 4 | 39 | 39 | 9.75 | |
157 | Záleský Josef | Hradec Králové | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
157 | Škoda Zdeněk ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
169 | Cerula Ondřej | Týniště nad Orlicí | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
169 | Fajkus Matěj | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
169 | Franče Pavel | Křivoklát | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
169 | Hamák Tobiáš | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
169 | Harding Daniel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
169 | Hlaváč Radim | Měřín | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
169 | Jůn Jan | Veselí nad Lužnicí | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
169 | Papež František | Sezimovo Ústí | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
169 | Pažout Ondřej | Dolní Ředice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
169 | Rejna Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
169 | Tesař Dominil | Česká Třebová | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
169 | Velek Matěj | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
169 | Zahradník Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
169 | Zajíc David | Kamenice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
183 | Bouček Jiří | Zdislavice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
183 | Holák Štěpán | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
183 | Horst František | Vrchovina | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
183 | Hošek Michal | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
183 | Lhotský Patrik | Časy | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
183 | Novotný Adam | Česká Třebová | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
183 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
183 | Trutna Jan | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
183 | Vondra Jan | Lanškroun | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
183 | Černovický Adam | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
183 | Šimon Maxim | Synčany | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
194 | Balog Adam | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
194 | Dajč Radim | Lanškroun | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
194 | Dušek David | Česká Třebová | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
194 | Fridrich Kamil | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
194 | Havlíček Jan | Týniště nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
194 | Johanides Jakub | Roveňsko | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
194 | Prokůpek Jan | Rozhovice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
194 | Vašák Tomáš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
194 | Vondráček Samuel | Borohrádek | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
194 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
194 | Štipka František | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
205 | Cejnar Jaroslav | Hradec Králové | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
205 | Chlumský Adam | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
205 | Dohnal Zdeněk | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
205 | Erba Vojtěch | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
205 | Hošpes Jakub | Česká Třebová | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
205 | Kodada David ml. | Soběslav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
205 | Krejčík David | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
205 | Kubín Jan | Habrovčovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
205 | Mašlonka Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
205 | Mádlo Ondřej | Orel | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
205 | Picek Michal | Lanškroun | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
205 | Suchý Jakub | Neratovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
205 | Valenta Zdeněk ml. | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
205 | Závěšický Erik | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
205 | Čech Ondřej ml. | Jaroměř | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
205 | Říha Josef | Spálené Poříčí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
205 | Śpůr Mukuláš | Hradec Králové | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
205 | Štěrba Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
223 | Durna Roman | Těchonín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
223 | Hotař Petr | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
223 | Jiránek Bastien | Líšný | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
223 | Kalousek Tomáš | Blovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
223 | Kucharczyk Benjamin | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
223 | Lokaj Jakub | Loket | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
223 | Matoušek Marek | Rašovice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
223 | Myška Aleš | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
223 | Petržílka Lukáš | Praha | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
223 | Sláma Jan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
223 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
223 | Zikmund Michal | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
223 | Štěrba Antonín | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
236 | Bartoň Aleš | Katusice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
236 | Dušek Jan ml. | Kutná Hora | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
236 | Frank Jakub | Nekoř | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
236 | Gamper Filip | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
236 | Hanko Jáchym | Rakovník | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
236 | Hruška Vojtěch | Veselí nad Lužnicí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
236 | Měrka Adam | Štíty | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
236 | Novosibilský Jan | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
236 | Novák Daniel | Kamenné Žehrovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
236 | Popek Lukáš | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
236 | Rejzek Jakub | Kněžmost | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
236 | Sazima Radek | Borohrádek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
236 | Skalický Pavel | Horní Ředice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
236 | Starosta Radek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
236 | Śmahel Miroslav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
236 | Šimáček David | Roudnice nad Labem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
252 | Balatý Josef | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
252 | Bouda Vojtěch | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
252 | Gronych Štěpán | Trhový Štěpánov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
252 | Halas Erik | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
252 | Hartman Leoš | Týniště nad Orlicí | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
252 | Hemerka David | Josefodol | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
252 | Hurt Josef | Česká Třebová | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
252 | Kisacký Patrik | Hradec Králové | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
252 | Klášterka Jakub | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
252 | Kovář Antonín | Kladruby | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
252 | Krejčí Petr ml. | Horní Stakory | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
252 | Marek Jan | Horní Třešňovec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
252 | Novotný Radek ml. | Strakonice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
252 | Novák Matěj | Planá | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
252 | Puš Tadeáš | Vrchovina | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
252 | Rezek Jan ml. | Mikulov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
252 | Sikora Jindřich | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
252 | Vojtěch Jakub | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
252 | Černek Daniel | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
271 | Aichler Ludvík | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
271 | Balý Vojtěch | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
271 | Baroš Tobiáš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
271 | Bartoš Michal ml. | Chřibská | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
271 | Hartman Jiří | Roudnice nad Labem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
271 | Hubený Vojtěch | Česká Třebová | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
271 | Jakubík Adam | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
271 | Jirkovský Jan | Rakovník | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
271 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
271 | Košťák Alexandr | Jablonec nad Jizerou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
271 | Kulhánek Marek | Tábor | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
271 | Malý Štěpán | Častolovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
271 | Malčík Jiří | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
271 | Mencl Martin | Blovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
271 | Nerad Vojtěch | Soutice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
271 | Paleček Vojtěch | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
271 | Procházka Matěj | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
271 | Ptáček Jan ml. | Žákavá | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
271 | Přibík Antonín | Horní Rokytná | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
271 | Staněk Richard | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
271 | Tejnecký Matěj | Slatiňany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
271 | Tůma Ondřej | Mnichovo Hradiště | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
271 | Urbický Michal | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
271 | Valenta David | Holice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
271 | Valenta Marek | Praha | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
271 | Vavřín Nikolas | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
271 | Čučka Michal ml. | Bakov nad Jizerou | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
271 | Čálek Šimon | Police nad Metují | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
299 | Agwa Paul | Česká Třebová | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
299 | Bukač Petr | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
299 | Březina Matěj | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
299 | Chytka Adam | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
299 | Cihlář Jakub | Planá nad Lužnicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
299 | Fikr Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
299 | Franěk Dominik | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
299 | Jelínek Matyáš | Davle | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
299 | Job Martin | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
299 | Klementovič Tomáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
299 | Kolář Šimon | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
299 | Kopecký Petr | Voleč | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
299 | Pacovský Albert | Jaroměř | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
299 | Patřičný Krištof | Líšný | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
299 | Stehlík Vít | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
299 | Toman Lukáš | Častolovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
299 | Tošner Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
299 | Tůma Matěj | Hořany | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
299 | Vondráček Jan | Litětice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
299 | Zelinka David | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
319 | Brož Ondřej | Poruba | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
319 | Bílý Samuel | Rakovník | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
319 | Bůžek Martin | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
319 | Feix Lukáš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
319 | Ferenc Adam | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
319 | Holec Adam | Častolovice | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
319 | Hrdina Petr | Dolní Bukovsko | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
319 | Jirásek Tadeáš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
319 | Kovář Matěj | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
319 | Mandaus Pavel | Lanškroun | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
319 | Mašek Štěpán | Blatná | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
319 | Merganc Jan ml. | Doudleby nad Orlicí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
319 | Pokorný Martin | Rakovník | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
319 | Prokop Bohumil | Planá nad Lužnicí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
319 | Richter Jiří | Chrastava | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
319 | Rybka Lukáš | Česká Třebová | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
319 | Skladowski Martin | Dobruška | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
319 | Sloup Lukáš | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
319 | Stieber Matouš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
319 | Strnad Jakub ml. | Praha | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
319 | Studničný Jan | Mnichovo Hradiště | 4 | 29 | 29 | 7.25 | |
319 | Vele Martin ml. | Loktuše | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
319 | Čermák Filip | Lhota u Potštejna | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
319 | Černý Dominik | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
319 | Šmejkal David | Vehlovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
344 | Barančík Jan | Klášter | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
344 | Demeter Marek | Kostelec nad Orlicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
344 | Doubrava Jan | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
344 | Elich Lukáš | Slatiňany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
344 | Faltus Jan | Těchonín | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
344 | Fibiger Dušan | Sobčice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
344 | Frank Matěj | Nekoř | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
344 | Havlát Vojtěch | Opatov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
344 | Hejkal Dominik | Havlíčkův Brod | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
344 | Lacina Filip | Kunčí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
344 | Majevský Matěj | Český Těšín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
344 | Makovský Lukáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
344 | Nosek Šimon | Rohoznice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
344 | Prokeš Patrik | Velký Beranov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
344 | Prokůpek Michal | Rozhovice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
344 | Syrový Vítězslav | Čermná nad Orlicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
344 | Trnka Vojtěch | Lišov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
344 | Trávníček Tomáš | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
344 | Václavík David | Vehlovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
363 | Braunstein Dominik | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
363 | Cibulka Jan | Chlum | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
363 | Doležal Václav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
363 | Dvořák Filip | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
363 | Francák Vít | Klášter | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
363 | Gulyas Karel | Česká Třebová | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
363 | Hudek Ondřej | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
363 | Kovář Daniel | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
363 | Macháně Vojtěch | Krčín | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
363 | Mařík Lukáš | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
363 | Mošnička Šimon | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
363 | Müller Jan | Loukov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
363 | Němec Jakub | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
363 | Pinko Tomáš | Poruba | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
363 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 5 | 27 | 27 | 5.40 | |
363 | Stehno Lukáš | Hlinsko | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
363 | Stulík Jakub | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
363 | Vaněk Václav | Lučice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
363 | Vykoukal Vladimír | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
363 | Weikert Matěj | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
363 | Zinek Ondřej | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
363 | Řezníček Jakub | Byšice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
363 | Šrytr Jan | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
363 | Šťastný Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
387 | Bredler Eliáš | Malá Skála | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
387 | Chaloupka Josef | Janov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
387 | Chmelíček Tomáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
387 | Cimburek Tobiáš | Bradlec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
387 | Franče Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
387 | Fric Adam | Rakovník | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
387 | Hanko Josef | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
387 | Hanáček Jonáš | Brno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
387 | Honka Vojtěch | Roudnice nad Labem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
387 | Matt Fagan | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
387 | Mikysa Jan | Paseky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
387 | Motyčka Lukáš | Vysoká u Holic | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
387 | Míchal Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
387 | Novák Ondřej | Kněžmost | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
387 | Nyč Petr | Borohrádek | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
387 | Podhracký Antonín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
387 | Potůček David | Dobruška | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
387 | Pustějovský Maxim | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
387 | Slavík Matěj | Choceň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
387 | Straka David | Český Těšín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
387 | Strádal David | Starý Plzenec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
387 | Studničný Daniel | Buda | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
387 | Vlášek Zdeněk | Chlum | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
387 | Škvrna Josef | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
411 | Balog Josef | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
411 | Bredler Jonáš | Malá Skála | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
411 | Brožek Vojtěch | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
411 | Bureš Matyáš | Herálec | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
411 | Frolík Adam | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
411 | Jurica Alan | Slatiňany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
411 | Kasal Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
411 | Kohout Jan Samuel | Světlá nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
411 | Kulhánek Michal | Štětí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
411 | Lebedinský Sebastian | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
411 | Lhoták Kryštof | Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
411 | Magdolen Patrik ml. | Poruba | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
411 | Murín Michal | Daníkov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
411 | Pustějovský Vojtěch | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
411 | Raszka Mikoláš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
411 | Ryšánek Adamh | Seč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
411 | Schüler Adam | Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
411 | Urválek Petr | Mnichovo Hradiště | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
411 | Vicherek Thomas | 2 | 25 | 25 | 12.50 | ||
411 | Vránek Matyáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
411 | Zahradník Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
411 | Zsemlye Marek | 2 | 25 | 25 | 12.50 | ||
411 | Šedivý Jan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
411 | Šternástek Vilém | Lanškroun | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
411 | Štichauer Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
411 | Šír Miroslav ml. | Březiny | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
437 | Adámek Jan | Jeníkov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
437 | Aichinger Dominik | Sedlec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
437 | Burda Jan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
437 | Doležal Petr | Jeníkovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
437 | Erban Denis | Semily | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
437 | Falta David | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
437 | Gronych Karel | Trhový Štěpánov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
437 | Hapiák Tomáš | Turnov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
437 | Horáček Zdeněk ml. | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
437 | Hošek Pavel | Římovice | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
437 | Hrdina Jakub | Dolní Bukovsko | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
437 | Ježek Matěj | Jičín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
437 | Kapusta Lukáš ml. | Čelákovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
437 | Křížek Vojtěch | Vrchovina | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
437 | Lukeš Jan | Rakovník | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
437 | Lukš Jan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
437 | Macura Tomáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
437 | Malý Jakub | Smiřice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
437 | Motyčka Karel | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
437 | Paikert Ladislav | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
437 | Polák Filip | Ostrov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
437 | Ponka Jiří | Jaroměř | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
437 | Pustějovský Daniel | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
437 | Sedláček Vojtěch | Chomutice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
437 | Sluka Pavel | Bohumín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
437 | Togner Kristián | Veselí nad Lužnicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
437 | Trojan David | Holice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
437 | Turek Richard | Štětí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
437 | Urbánek Jan | Česká Třebová | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
437 | Zeman Adam | Slatiňany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
437 | Šimek Ondřej | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
437 | Žubretovský Ondřej | 2 | 24 | 24 | 12.00 | ||
469 | Brožek Jakub ml. | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
469 | Hajný Tobiáš | Roudnice nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Horáček Ondřej | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
469 | Hudec Matěj | Slatiňany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Hurtig František | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
469 | Hušek David | Koberovy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Jeníček Marek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Juříček Vojtěch | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
469 | Kopecký Jakub | Máslojedy | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
469 | Kupka Vojtěch | Čestice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Loskota Jakub | Kloužovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Loužil Vít | Kutná Hora | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Michálek Jan | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
469 | Navrkal Lukáš | Plešice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
469 | Novák Tomáš | Stará Ves nad Ondřejnicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Obyt Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
469 | Pirkl Filip | Police nad Metují | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Plas Adam | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
469 | Prokop Matěj | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
469 | Rašovský Jan | Neslovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Redlich Martin | Blovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Tesař Tomáš ml. | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
469 | Trochta Eliáš | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
469 | Turek Tomáš | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
469 | Vejtruba Ondřej ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Vítek Ondřej | Nemošice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Zapadlo Dominik | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
469 | Šourek Lukáš | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
497 | Bednář Jakub | Třebíč | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
497 | Daniš Petr | Kácov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
497 | Dostál Milan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
497 | Filipovský Antonín | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
497 | Frydrych Dan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
497 | Gregora Lukáš | Lanškroun | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
497 | Hanzlík Jakub | Výžerky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
497 | Horák Denis | Sendražice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
497 | Horáček Alex | Mírová | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
497 | Kaplan Martin | Hlinsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
497 | Kašpar Petr ml. | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
497 | Kejda Vojtěch | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
497 | Koubský Adam | Pelhřimov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
497 | Kytnar Filip | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
497 | Novotný Tobiáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
497 | Pospíšil Matěj | Česká Třebová | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
497 | Skalický Vojtěch | Dolní Ředice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
497 | Sládeček Ondřej | Poruba | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
497 | Tomeňuk David | Trnov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
497 | Zoul Artur | Žatec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
497 | Zíka Jan | Stříbro | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
497 | Íbl Radek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
497 | Červený Jaroslav nejml. | Jaroměř | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
497 | Šimůnek Stanislav | Košťálov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
521 | Antoš Marek ml. | Hranice na Moravě | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
521 | Blažko Martin | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
521 | Brandejs Vojtěch | Voděrady | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
521 | Cejnar Václav | Hradec Králové | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
521 | Fiala Ondřej | Příbram | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
521 | Havel Ondřej | Pavlovice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
521 | Homola Petr | Toušeň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
521 | Janoušek Martin | Hlinsko | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
521 | Jeníček Karel | Rožmitál pod Třemšínem | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
521 | Juráš Petr | Blovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
521 | Jílek Richard | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
521 | Kessl Matěj | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
521 | Klekar Teodor | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
521 | Klíma Lukáš | Měřín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
521 | Kotoun Tomáš | Soběslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
521 | Kouřil Filip | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
521 | Kučera Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
521 | Macal Ondřej | Veltrusy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
521 | Martinů Ondřej | Roudnice nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
521 | Munzar Karel | Jaroměř | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
521 | Pomezný Adam | Tůně | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
521 | Popelář Patrik | Lanškroun | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
521 | Rejholec Antonín | Sedlčany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
521 | Ráž Josef | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
521 | Růžička Patrik | Pohoří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
521 | Sládeček Dominik | Česká Třebová | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
521 | Stiller Jakub | Česká Metuje | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
521 | Stříbrný Eliáš | Doubravice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
521 | Syrový Lukáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
521 | Tichý Lukáš | Trpišov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
521 | Václavek Jakub | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
521 | Zíka Jakub | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
521 | Čechal Jan | Slatiňany | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
521 | Šejna Václav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
521 | Ševčík Jakub | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
521 | Šmída Filip | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
521 | Šrámek Václav | Holice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
558 | Bendák Tadeáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
558 | Burian Matěj | Čížkov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
558 | Bříza Filip | Jiřice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
558 | Chmelíček Vladimír | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
558 | Cinka Matěj | Velké Poříčí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
558 | Havelka Martin | Chlum | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
558 | Jakoubek Adam | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
558 | Jedlička Ondřej | Roudnice nad Labem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
558 | Kratochvíl František | 3 | 20 | 20 | 6.67 | ||
558 | Kubík Jakub | Olešnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
558 | Lhoták Dominik | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
558 | Marek Vojtěch | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
558 | Matěj Kryštof | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
558 | Potůček Alex | Sedlčany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
558 | Ražnok Jakub | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
558 | Smrco Adam | Nové Město nad Metují | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
558 | Szwed Adam | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
558 | Tichý Matěj | Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
558 | Tomiška Damián | Orel | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
558 | Třaskalík Tadeáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
558 | Vejvančický Matěj | Nepomuk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
558 | Vinš Jakub | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
558 | Vrba David | Dřenice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
558 | Záruba Rudolf | Divišov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
558 | Říha Jindřich | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
558 | Žampach Radek | Slatiňany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
584 | Ardelán Denis | Lodín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
584 | Budžinský Petr | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
584 | Dedera Tomáš | Divišov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
584 | Grobek Ištok | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
584 | Hlavatý Jakub | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
584 | Hrkal Jan | Zalužany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
584 | Jambor Adam | Třebovětice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
584 | Janků Jakub | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
584 | Karták Filip | Veselí nad Lužnicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
584 | Král Michal | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
584 | Kára Matěj | Roudnice nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
584 | Mareš Jakub | Plačkov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
584 | Matoušek Jiří ml. | Rašovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
584 | Max Homoka | Havířov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
584 | Mráz Vojtěch | Blovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
584 | Pelikán Pavel | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
584 | Pokorný Oldřich | Roudnice nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
584 | Porazík Jakub | Kolešov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
584 | Prokeš Ondřej | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
584 | Pružina Lukáš | Uhříněves | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
584 | Píša Ondřej | Sedlčany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
584 | Repš Martin | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
584 | Simice Jan | Plzeň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
584 | Sýkora Vojtěch | Jablonec nad Nisou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
584 | Tejkl Jáchym | Lanškroun | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
584 | Trč Ondřej | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
584 | Vacek Petr | Kameničky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
584 | Šimek Martin | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
584 | Šisler Matěj | Dřenice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
584 | Škoda Ondřej | Velké Poříčí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
584 | Štefanica Josef | Tehov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
584 | Štefek Štěpán | Česká Třebová | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
584 | Šťovíček Erik | Bakov nad Jizerou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
617 | Bajer Milan | Příbram | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
617 | Bartoš Pavel | Stan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
617 | Bláha Tomáš | Ždírec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
617 | Gulyas Radim | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
617 | Horáček Vojtěch | Přelouč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
617 | Karban Tobiáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
617 | Kolomazník David | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
617 | Kubín Adam | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
617 | Lopata David | Vidochov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
617 | Lána Matěj | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
617 | Přibík Viktor | Horní Rokytná | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
617 | Rathouský Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
617 | Romiš Matěj | Benešov u Semil | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
617 | Rosenzweig Daniel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
617 | Rzepka Filip | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
617 | Svoboda Jan | Zábřeh | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
617 | Vančura Michal | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
617 | Vejřík Vítězslav | Nové Sedlo | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
617 | Verner Jakub | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
617 | Vokáč Štěpán | Mladá Boleslav | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
617 | Vítek Matěj | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
617 | Zamolivilniy Oleksi | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
617 | Čožík Marek | Horní Maršov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
617 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
617 | Šmíd Jakub | Příseka | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
617 | Štěpnička Jan | Divišov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
643 | Bartoš Filip | Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
643 | Brandejs Viktor | Voděrady | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
643 | Ducháč Pavel | Stárkov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
643 | Dvořák Aleš ml. | Velké Meziříčí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
643 | Hrdlička Vojtěch | Mariánské Lázně | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
643 | Janoš Michal | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
643 | Kafka Martin | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
643 | Klusáček Tomáš | Horní Kostelec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
643 | Krčil Martin ml. | Červená Řečice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
643 | Kudrna Šimon | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
643 | Mareš Jan ml. | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
643 | Martínek Jakub | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
643 | Marčišovský Adam | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
643 | Nass Ondřej | Pňovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
643 | Neubrand Marek | Nové Město na Moravě | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
643 | Novobilský Jan | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
643 | Novák Marcel | Mimoň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
643 | Pražák Ondřej | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
643 | Resler Filip | Lanškroun | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
643 | Sedláček David | Kostelec nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
643 | Sládek Václav | Tutleky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
643 | Smejkal Jakub | Pardubice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
643 | Strašek Filip | 2 | 17 | 17 | 8.50 | ||
643 | Stránský Jan | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
643 | Svoboda Aleš | Luže | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
643 | Tonar Petr | Čistá | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
643 | Těhník Ondřej | Jablonec nad Nisou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
643 | Vondra Lukáš ml. | Buková | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
643 | Václavek Zdeněk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
643 | Šrytr Jakub | Vojice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
643 | Źán Sebastien | Plzeň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
674 | Boháč Josef | Soběslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Boštík Jakub | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
674 | Bunček Jan | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
674 | Duraj Filip | Nepomuk | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Frank Jordán | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
674 | Gajdušek Daniel | 3 | 16 | 16 | 5.33 | ||
674 | Gall Petr | Homyle | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Gondek Tomáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
674 | Gér Tadeáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
674 | Hajný Patrik | Poruba | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Hampl Jan | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
674 | Hercík Michal | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
674 | Horáček Radim | Vlastějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Hořt Radim | Kladruby | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Hušek Jan | Tatobity | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Kmoníček Adam | Pardubice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
674 | Kotovic Jiří ml. | Zubří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Kubec Lukáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
674 | Lukš Pavel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
674 | Maisel Aleš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
674 | Marek Vít | Horní Třešňovec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Morávek Miroslav ml. | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
674 | Měchura Ladislav | Vlašim | 4 | 16 | 16 | 4.00 | |
674 | Nýč Matyáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
674 | Procházka Jaroslav | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Pytloun František | Mnichovo Hradiště | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Rybář Jakub | Horní Jiřetín | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
674 | Vladyka Martin | Kácov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Wenzel Roman | Loučky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Ševčík Vojtěch | Divišov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Štrougal Jakub | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
705 | Adamský Tomáš | Dlouhá Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Bečička Ondřej | Lhota u Potštejna | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Boháč Adam ml. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
705 | Bureš Štěpán | Podůlšany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Bárta Pavel ml. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
705 | Chlaň Tomáš | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Chrz Vojtěch | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Coufalík Ondřej | Divišov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Cvejn Lukáš | Borohrádek | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Dušek Filip | Březnice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Dvorský Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
705 | Filipi Michal | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Fortelka Dominik | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
705 | Frank Dayton | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
705 | Gabko Matěj | Zruč nad Sázavou | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
705 | Graban Radovan | Mnichovo Hradiště | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Holoubek Jakub | Hoděčín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Hýbl Lukáš | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Jonásek Oliver | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
705 | Kalenda Tomáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
705 | Krupka Dalibor | Bozkov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Kupka Vladimír | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
705 | Lipowski Miroslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
705 | Lukš Maxim | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
705 | Maatoušek Jiří | Rašovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Macho Jakub | Planá nad Lužnicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Masnica Daniel | Mariánské Hory | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Mašek Filip | Nepomuk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Müller Tomáš | Telecí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Novotný Jan | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Paulus Jan | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Pieš Damián | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
705 | Pírek Tomáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
705 | Schneider Adam | Plzeň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Sekanina Lukáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
705 | Sláma Jiří | Nové Město na Moravě | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Spálavský Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
705 | Srnec Artur | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
705 | Staněk Jan | Čankovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Stříbrný Tomáš | Ždírec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Vyčítal David ml. | Těchlovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Víšek Daniel | Slatiňany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Čekal Matěj | Černovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
705 | Štěrba David | Újezd | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
750 | Dostál Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
750 | Dragoun Vojtěch | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
750 | Drábek Jaroslav ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
750 | Dvořák Matěj | Sedlčany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
750 | Fidler Matyáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
750 | Ginzl Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
750 | Havránek David | Stříbro | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
750 | Hladík Petr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
750 | Hondl Kryštof | Studené | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
750 | Komárek Filip | Meziříčko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
750 | Krňoul Miroslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
750 | Malenovský David | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
750 | Malenovský Jakub | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
750 | Novák Matěj | Humpolec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
750 | Petr Radim | Nové Město na Moravě | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
750 | Přibík Čeněk | Horní Rokytná | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
750 | Slouka David | Žichlínek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
750 | Socha Daniel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
750 | Sova Jakub | Bohumín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
750 | Taranda Maxmilián | Ledenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
750 | Vandio Patrik | Poruba | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
750 | Vostřez Josef ml. | Přepychy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
750 | Vrátník Vojtěch | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
750 | Zastoupil Matyáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
750 | Zdražil Petr | Vortová | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
750 | Čížek Michal | Příbram | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
750 | Šneberger Krištof | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
777 | Bartoš Adam | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
777 | Bojoga Jakub | Kladruby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
777 | Bulánek Radovan | Čermná nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
777 | Geyer Tadeáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
777 | Hrdlička Martin | Živanice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
777 | Karafiát Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
777 | Klištěnec Jakub | Hluboké | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
777 | Kopal Tomáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
777 | Krištofy Roman | Žatec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
777 | Kudrna Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
777 | Malec Petr | Lavičky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
777 | Matějka Miroslav | Čistá | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
777 | Novotný Karel ml. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
777 | Pacholík Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
777 | Podhora David | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
777 | Polanský Václav ml. | Blatná | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
777 | Píša Marek | Sedlčany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
777 | Rybář Jindřich | Český Dub | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
777 | Sedláček Filip | Týniště nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
777 | Skotnica Richard | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
777 | Sova Tobiáš | Bohumín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
777 | Staněk Roman ml. | Karlovy Vary | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
777 | Valík Matouš | Polanka nad Odrou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
777 | Veselý Pavel | Šťáhlavy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
777 | Viglavský Ondřej | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
777 | Vokáč Šimon | Mladá Boleslav | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
777 | Vyčítal Ondřej | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
777 | Černý David | Albrechtice nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
777 | Švarc Josef | Veselí nad Lužnicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
806 | Aichler Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
806 | Balý Josef | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
806 | Bednář Štěpán | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
806 | Bárta Adam | Třesovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
806 | Capůrka Aleš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
806 | Cinkejs Matouš | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
806 | Czibri Richard | Slaný | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
806 | Divíšek Lukáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
806 | Domin Karel | Pavlovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
806 | Drbal Filip | Dřenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
806 | Hažmuka Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
806 | Hlaváček Jakub | Loučky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
806 | Interholz Leoš | Šťáhlavy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
806 | Kabuďa Lukáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
806 | Král Václav ml. | Zlosyň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
806 | Kubišta Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
806 | Lang Martin | Lipnice nad Sázavou | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
806 | Loufek Lukáš | Čermná nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
806 | Lukeš Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
806 | Metlička Pavel ml. | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
806 | Michálek Filip | Ždírec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
806 | Nejdl David | Kdyně | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
806 | Nosek Richard | Lanškroun | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
806 | Novák Tomáš ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
806 | Perďoch Tobiáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
806 | Prokeš Pavel ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
806 | Prouza Josef | Velké Poříčí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
806 | Purkert Jan | Mnichovo Hradiště | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
806 | Rýgr Matěj | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
806 | Slavík Jakub | Klášterec nad Ohří | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
806 | Staněk Martin | Planá | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
806 | Tobiáš Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
806 | Vágenknecht Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
806 | Čtvrtečka Adam | Dobruška | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
806 | Šafarčík Roland | Mariánské Hory | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
806 | Štěpánek Petr ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
842 | Barták Jaroslav | Loket | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
842 | Baráčník Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
842 | Bařák Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
842 | Fajmon Matěj | Herálec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
842 | Hanko Matouš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
842 | Houdek Josef | Kralupy nad Vltavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
842 | Hájek David | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
842 | Jandejsek Jan | Studené | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
842 | Jansa Ondřej | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
842 | Jašek Jakub | 2 | 11 | 11 | 5.50 | ||
842 | Jirout Zbyněk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
842 | Jirásek Matyáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
842 | Jíra Zdeněk | Lubno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
842 | Kasl Šimon | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
842 | Kloubek Václav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
842 | Kovařík Filip | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
842 | Kočí Tomáš | Jedousov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
842 | Krejčí Martin | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
842 | Krosnář Michal | Divišov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
842 | Lohr Matyáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
842 | Makal Stanislav | Nymburk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
842 | Martínek Max | Chocenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
842 | Munzar Tomáš | Doubravník | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
842 | Netrval Marek | České Budějovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
842 | Neugebauer Matouš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
842 | Plachý Dominik | Praskačka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
842 | Pour Miroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
842 | Sekerka Antonín | Nová Ves | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
842 | Sitter Radek | Blatná | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
842 | Stark Šimon | Loket | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
842 | Tajnert Milan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
842 | Tulach Václav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
842 | Vencálek Miloslav ml. | Slavkovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
842 | Waszek Ondřej | Havířov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
842 | Šimek Matěj ml. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
877 | Adamec Jakub | Závidkovice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
877 | Bajgl Matyáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
877 | Bartošek Jakub | Loket | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
877 | Bečka David | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
877 | Budský Viktor | Čelákovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
877 | Chvala Milan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
877 | Dedera Jan | Divišov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
877 | Drábek Tomáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
877 | Fikar Matěj | Lodín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
877 | Gajda Viktor | Poruba | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
877 | Hlásek Václav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
877 | Honzálek Jiří | 2 | 10 | 10 | 5.00 | ||
877 | Hromada Dominik | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
877 | Jabulka Vojtěch | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
877 | Javůrek Jaroslav | Doudleby nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
877 | Jirásek Milan | Lanškroun | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
877 | Katolický Michal | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
877 | Kielar Adam | Bakov nad Jizerou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
877 | Kopčo Rostislav | Chodov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
877 | Kovařík Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
877 | Krňoul Daniel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
877 | Macálka Sebastian | Lukovany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
877 | Nosek Daniel | Miletín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
877 | Novák Václav ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
877 | Rajsigl Daniel | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
877 | Rathouský Adam | Týniště nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
877 | Richter Pavel ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
877 | Schleiss Stanislav st. | Kdyně | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
877 | Strnad Jiří | Hoříněves | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
877 | Suchánek Jakub | Šťáhlavy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
877 | Sysel Tomáš | Olší | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
877 | Tirpach Daniel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
877 | Třaskoš Štěpán | Poruba | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
877 | Vamberský Matěj | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
877 | Václavík Aleš | Pelhřimov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
877 | Štěnička Adam | Týniště nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
877 | Žváček Michal | Nové Město na Moravě | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
914 | Bažant Jan | Přelouč | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
914 | Doležal Jakub | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
914 | Fikar Petr ml. | Horní Bříza | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
914 | Filipi Marek ml. | Pokřikov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
914 | Geletič Martin | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
914 | Gleich Lukáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
914 | Helcl Jaroslav | Rakovník | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
914 | Hlavatý Tadeáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
914 | Holejšovský Tomáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
914 | Izák Tomáš | Chrudim | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
914 | Jenčovský Pavel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
914 | Kettner Štěpán | Česká Lípa | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
914 | Klíma Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
914 | Klíma Ondřej ml. | 2 | 9 | 9 | 4.50 | ||
914 | Konopásek Ondřej | Bakov nad Jizerou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
914 | Kostecký Kryštof | Poruba | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
914 | Kotyk Filip | Sadová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
914 | Koutný Daniel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
914 | Kudrnáč Jakub | Plzeň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
914 | Kulhánek Tomáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
914 | Mydlář Vojtěch | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
914 | Nocar Dominik | Plzeň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
914 | Patloka Adam | Dolní Loučky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
914 | Pohl Václav | Loket | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
914 | Polák Matěj | Neratovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
914 | Rein Michael | Mariánské Hory | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
914 | Satorie Jan | Jimramov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
914 | Satorie Josef | Jimramov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
914 | Saček Tomáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
914 | Socha Leon | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
914 | Teplý Pavel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
914 | Tupý Radim | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
914 | Tuček Antonín | Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
914 | Vejražka Kristián | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
914 | Vigh Samuel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
914 | Čaněk Antonín | Třebíč | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
914 | Špicar Matěj | Brdo | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
914 | Štefko Radim | Veselí nad Lužnicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
952 | Ardelán Matyáš | Lodín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Bidlo Ondřej | Chvojenec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Brynza Vojtěch | Loket | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Brýl Šimon | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
952 | Chleiss Jakub | Kdyně | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Císař Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
952 | Dobrovolský Matěj | Slepotice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Doskočil Lukáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Dufek Matěj | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
952 | Dvořák Dominik | Brandýs nad Labem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Dytrt Jakub | Ostřetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Eret Vojtěch | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
952 | Fajmon Ondřej | Herálec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Hajný Šimon | Poruba | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Halva Daniel | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Hanhur Max | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
952 | Hofrik Ondřej | Zábřeh | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Houdek Petr | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Juha Adam | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
952 | Klemt Václav | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Kopal Jan | Nová Paka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Kovář Jan ml. | Soběslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Kratochvíl Filip | Soběslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Kubal David | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Lhotský Dominik | Časy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Loukota Jakub | Šťáhlavy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Mach Matěj | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
952 | Macháně Michal | Krčín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Maxim Šimon | Synčany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Mayer Martin | Věchnov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Netoušek martin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
952 | Nosek Ondřej | Čistěves | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Nosál Jakub | Loket | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Novotný Michal ml. | Dolní Bousov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Novák Matyáš | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Roučka Jakub | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Slezák Martin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
952 | Sláma Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Stehlík Jaroslav ml. | Fryšava pod Žákovou horou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Strnad Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
952 | Svitek Filip | Příbram | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Tilman Daniel | Ostrov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Tovaryš Michael | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
952 | Tvrdý Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
952 | Vašík Jakub | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Viktora Matyáš | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Vrabec Matouš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
952 | Vrátník Filip | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
952 | Vyčítal Štěpán | Těchlovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Zdobina Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Červinka Josef | Orel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Šimr Václav | Kostěnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Šindelář Dominik | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
952 | Šipan Miroslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
952 | Školoud Vladimír | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1007 | Dědek Lukáš | Česká Lípa | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1007 | Gotthardt Jonáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1007 | Harvan Patrik | Bystrice nad Pernštejnem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1007 | Hurník Čeněk | Mariánské Hory | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1007 | Jalůvka Martin | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1007 | Kolář Matyáš | Týnec nad Sázavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1007 | Král Josef | Nepomuk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1007 | Křivohlávek David | Lanškroun | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1007 | Mareš Samuel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1007 | Mastík Dominik | Ondřejov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1007 | Mis Vojtěch | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1007 | Novák Karel | Mnichovo Hradiště | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1007 | Nygrýn Adam | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1007 | Ošmera Vít | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1007 | Popov Jonáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1007 | Pospíšil Jaroslav | Srní | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1007 | Pírek Lukáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1007 | Pňáček Martin | Častolovice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1007 | Salaba Adam | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1007 | Smolík Radek | Český Šternberk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1007 | Srnec Kryštof | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1007 | Strnad Jakub | Vlašim | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1007 | Voborník Radim | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1007 | Vrabec Matěj | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1007 | Vávra Lukáš ml. | Vidochov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1007 | Wencel Václav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1007 | Řezníček Filip | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1034 | Aldorf Vojtěch | Červená Řečice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1034 | Burian Jan | Bělá | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1034 | Drápela Filip | Svařenov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1034 | Dvořáček Jan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1034 | Frühauf Jan | Hořovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1034 | Hlaváč Jakub | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1034 | Horký Jakub | Ronov nad Doubravou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1034 | Horák Antonín | Lodín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1034 | Houdek Lukáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1034 | Hubáček Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1034 | Hurtig Tomáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1034 | Jakl Ondřej | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1034 | Katolický Šimon | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1034 | Klímek Matyáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1034 | Krejčí Milan ml. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1034 | Kulka Štěpán ml. | Jimramov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1034 | Maršík Jan | Záluží | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1034 | Materna Vojtěch | Nové Sedlo | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1034 | Mendl Patrik | Lučice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1034 | Perďoch Michal | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1034 | Smatana Pavel | Přelouč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1034 | Smolík Jan | Loket | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1034 | Suchý Dominik | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1034 | Ton Viktor | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1034 | Urban Jakub | Mladá Boleslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1034 | Václavík Štěpán | Pelhřimov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1034 | Waszek Vojtěch | Havířov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1034 | Witschel Martin | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1034 | Zahálka Aleš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1034 | Čonka David | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1034 | Šedý Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1034 | Šilpoch Filip | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1034 | Škarda Václav ml. | Blížejov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1067 | Beneš Adam | Mladá Boleslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1067 | Bičík Vojtěch | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1067 | Bím Adam | Divišov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1067 | Dvorský Daniel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1067 | Fabiánek Ladislav | Ostrov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1067 | Holzbacher Štěpán | Hronov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1067 | Jančálek Rostislav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1067 | Joukl Jiří | Chotěboř | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1067 | Koukl František | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1067 | Kousal Filip | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1067 | Kučera Jan ml. | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1067 | Křivý Karel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1067 | Landfeld Vojtěch | Nová Paka | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1067 | Maxa Jan | Valdice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1067 | Mišech Tadeáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1067 | Oršulík Jáchym | Porub | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1067 | Pešek Adam | Vlašim | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1067 | Reigl Filip | Loket | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1067 | Růžek Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1067 | Souček Daniel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1067 | Stránský Adam | Ústí nad Orlicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1067 | Suchý Matěj | Zdemyslice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1067 | Vala Čeněk | Plzeň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1067 | Vaněk Vojtěch | Mariánské Hory | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1067 | Vurma Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1067 | Vávra David | Vidochov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1067 | Šulc Vilém | Mnichovo Hradiště | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
1067 | Šálený Radek | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1067 | Šára Lukáš | Podhorní Újezd | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1096 | Chvátal Petr | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1096 | Cimburek František ml. | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1096 | Harapát Jan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1096 | Honěk Richard | Mariánské Hory | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1096 | Hrabák Matyáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1096 | Jetel Zdeněk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1096 | Jindříšek Martin | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1096 | Koukl Martin | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1096 | Kořínek Daniel | Zábřeh | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1096 | Kruml Roman | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1096 | Kuneš Michal | Neratovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1096 | Mentus Marek | Nová Paka | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1096 | Pilař Daniel | Homyle | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1096 | Rudolf Vít | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1096 | Ryba Vojtěch | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1096 | Rázek Vít | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1096 | Sýkora Václav | Nepomuk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1096 | Vilček Matěj | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1096 | Vondra Aleš | Lučice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1096 | Výprachtický Petr | Lanškroun | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1096 | Zaňka Matěj | Příbram | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1096 | Čaněk Tomáš | Třebíč | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1096 | Šebera Vojtěch | Zábřeh | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1119 | Bartoška Šimon | 3 | 3 | 3 | 1.00 | ||
1119 | Beneš Jaroslav | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1119 | Buzinka Eliáš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1119 | Fiala Jaroslav ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1119 | Fiala Jiří ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1119 | Hak Miroslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1119 | Hofman Roman | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1119 | Horák Jan ml. | Lodín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1119 | Krejsa Jan ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1119 | Král Josef ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1119 | Křepínský Jan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1119 | Melzer Filip | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1119 | Noha Ondřej | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1119 | Oustecká | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1119 | Pajkert Ladislav | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1119 | Petrásek Dominik | Praha | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1119 | Sosna Miroslav ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1119 | Strnad Václav | Rokycany | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1119 | Vaněk Tomáš | Měřín | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1119 | Velebil Dominik | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1119 | Zeman Tadeáš | Žichlínek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1119 | Zikán Josef | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1119 | Šmat Václav ml. | Blatná | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1119 | Špaček Petr | Poruba | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1119 | Šumpík Marek | Stará Lysá | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1144 | Adamovič Alex | Pečky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1144 | Adámek Petr | Poruba | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1144 | Brchel Jan | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1144 | Bém Edvard | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1144 | Finger David ml. | Kostelec nad Orlicí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1144 | Hloch Matyáš | Kelč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1144 | Honzálek Lumír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1144 | Hýsek Jakub | Dolní Bousov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1144 | Jareš Štěpán | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1144 | Jindra Jan | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1144 | Kladiva Jan | Pavlovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1144 | Konrád Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1144 | Košťál Jiří | Havířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1144 | Král Tomáš | Nepomuk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1144 | Matějíček Marek | Měřín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1144 | Mestl Lukáš | Netolice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1144 | Pakandl Dominik | Mladá Boleslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1144 | Plíva Vít | Plačice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1144 | Sloup Jaroslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1144 | Staněk Ondřej | Mnichovo Hradiště | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1144 | Sviták Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1144 | Syrovátka Tomáš | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1144 | Tobiáš Daniel | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1144 | Vacek Filip | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1144 | Veselý Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1144 | Vlas Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1144 | Vorek Antonín | Lanškroun | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1144 | Václavek Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1144 | Šmejkal Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1144 | Žiga Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1174 | Adamec Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Adamovič Andreas | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Andres Jáchym | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Antoš Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Bango Marek | Chlum | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Bartůšek Pavel ml. | Velký Beranov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Bartůšková Tereza | Velký Beranov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Bednář Patrik | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Bekera Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Beneš Denis | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Beneš Matěj | Louňavá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Beneš Vítek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Beránek Ota | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Bezkočka David | Choustníkovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Bicek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Bicek Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Bobek Nikolas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Bodlák Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Bohumil Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Boháč Matěj | Časy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Brejla Petr | Ouběnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Broulík Jan | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Brzoň Luboš | Kožlí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Bublán Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Budín Jakub | Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Bulánek Richard | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Bursa Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Bína Andrej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Bělka Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Chaloupka Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Chlistovsky Miroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Chlubna Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Chochrun Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Choutka Daniel | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Chromec Sebastian | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Chrást Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Chuchel Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Cinkejs Štěpán | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Cipra Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Coufal Daniel | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Coufal David | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Daněk Patrik | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Diard Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Doležal Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Domin Josef | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Dostál Dominik | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Drahorád Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Drahorád Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Drápela Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Dubčák Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Duda Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Dvořák Antonín | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Dvořák Jiří | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Dvořák Jáchym | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Dvořák Michal ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Fabiánek Martin | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Fabo Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Faimon Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Fait Petr | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Fajárek Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Fiala Jan | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Fikar Lukáš | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Fikar Tomáš | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Filouš Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Fišer Valentýn | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Flachs Luboš ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Flachs Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Flašar David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Forman Viktor | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Formánek Tomáš | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Forst Aleš ml. | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Frydrich Teodor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Frühauf Pavel | Hořovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Fukárek Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Galdušek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Gall Martin | Homyle | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Goth Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Gratias Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Greifentál Denis | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Groh Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Hak Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Halaška Matyáš | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Hanyš Marek | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Hanzelka Denis | Olomouc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Hanzlík Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Hauser Jan | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Hauser Václav | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Hausler Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Havel Jiří | Velké Hamry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Havel Pavel | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Heinz Kristián | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Hejcman Dominik | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Hemerka Štěpán | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Hendrych Max | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Hlaváček Jan ml. | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Hloušek Jakub | Rožná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Holický Dan | Votice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Holák Tibor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Homolka Martin ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Hondl Jonáš | Studené | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Horešovský Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Horkel Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Horníček Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Horvát David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Horvát Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Horváth Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Hořeňovský Pavel | Horní Jelení | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Hořeňovský Petr | Horní Jelení | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Hořt Filip | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Hrabánek Martin | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Hrančík Jan | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Hrkal Jindřich | Zalužany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Hron David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Hrubý Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Hrušovský Nikolas | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Hudeček Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Humplík Jakub | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Humplík Lukáš ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Hájek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Hálek Dominik | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Hůlka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Indrák Radim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Jakl Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Jakl Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Jakovlev Danil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Jamsa Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Janda Viktor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Jandejsek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Janovský David | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Jančák Karel | Dřevčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Jareš Dominik | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Jareš Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Jedlička Petr ml. | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Jelínek Jakub | Dolní Roveň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Jelínek Vojtěch | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Jeništa Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Jindrák Vojtěch | Mníšek pod Brdy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Jirava Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | John Jonáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Julínek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Juríček Samuel | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Kadlec Daniel | Kunčina - Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Kadrmas Daniel | Horní Jelení | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Kafka Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Kahánek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Kalach Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Kalina Josef ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Kanta Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Karlík Kryštof | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Kasík Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Kašpar Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Khek David | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Khek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Khol Sebastian | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Klein Krištof | Sekerkovy Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Klein Matěj | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Klíma Jan | Česká Rybná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Klíma Vojtěch | Smidary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Knotek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Knotek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Kocourek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Kocourek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Kolda Jakub | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Konrád Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Kopecký David | Těchonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Koplík Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Kotek Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Koutný Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Kovanda Vojtěch | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Kovařík Tomáš | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Kováčik Daniel | Chodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Kozák Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Kočárek Vojtěch | Kozárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Krchňavý Vojtěch | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Krejsa Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Krejčí Jakub | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Krejčí Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Krůta Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Kubín Hubert | Želejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Kubín Zdeněk | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Kubíček Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Kudrnáč Daniel | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Kuna Karel | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Kupka Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Kutílek Milan | Horní Heřmanice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Kučera Richard | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Kučera Tomáš | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Kára Ondřej | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Křikava Jaromír | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Křikava Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Lali Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Landa Matěj | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Lang Adam | Lipnice nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Langer Josef | Zruč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Langr Josef | Velké Poříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Lepší Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Lešták Ladislav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Lokaj Matyáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Machač Ondřej | Staré Ždánice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Machián Vojtěch | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Macháček Tadeáš | Solnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Macko Kristián | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Macíček Viktor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Malý Vojtěch | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Marek Karel | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Marek Petr | Maleč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Marek Tomáš | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Marek Vít | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Marek Štěpán | Janov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Mareš Samuel | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Maroušek Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Martínek Dominik | Loket | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Matějka Jan ml. | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Matějovský Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Mecka Jan | Bolina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Mikuš Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Mikyska Jan | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Minařík Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Mirovský Vojtěch | Lípa nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Mladenov Dimiter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Mlynarčík Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Mlýnek Martin | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Modl Jakub | Zbraslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Munzar Štěpán ml. | Mariánské Hory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Musil Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Musil Marek | Tasov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Myška Václav | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Másílko Bronislav | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Másílko Jaroslav | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Münzer Josef ml. | Nové Sedlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Navrátil Martin | Popovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Nedoma Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Nedomansky Lukáš | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Nedomanský Jakub | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Nedomanský Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Nedvěd Karel | Červený Kostelec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Nejedlý Tobiáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Nekolný Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Nerad David | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Nevečeřal Dominik | Srní | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Nosek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Nosál Ondřej | Loket | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Novotný Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Novotný Filip | Staré Ždánice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Novotný Josef ml.. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Novák Filip ml. | Bošov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Novák Libor | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Novák Matěj | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Nygrýn Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Němeček Nicolas | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Němeček Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Olšovský Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Ouzký Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Ošmera Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Palán Vojtěch | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Panáček David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Pavel Jiří ml. | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Pavlíček Adam | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Pavlíček Jakub | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Pařízek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Pecháček Radim | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Pelikán Tomáš | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Perout Felix | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Petera Antonín | Lipnička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Petřík Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Pešek Dominik | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Pham Eva | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Pilous Dominik | Zlatá Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Pipek Jan | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Piták Matěj | Nové Sedlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Piták Vojtěch | Nové Sedlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Plachý Vojtěch | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Plas Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Polák Denis | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Polák Jakub | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Pospíšil David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Potůček Viktor | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Poustka Jan | Nové Strašecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Pražák Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Prchlík Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Prosek Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Pábl Daniel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Pábl Matyas | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Písařík Jan | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Pýcha Denis | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Přichystal Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Přiklopil Aleš | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Raab Ondřej | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Rašovský Juraj | Neslovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Rejna Filip | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Renčín Jakub | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Režný Dominik | Výprachtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Richtr Jonáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Richtr Jáchym | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Rolenc Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Rosecký Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Rubáček Stanislav | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Runštuk Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Ryba David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Růžička Adam | Stolany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Růžička Jakub | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Růžička Zdeněk ml. | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Sabeček Martin | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Sazima Lukáš | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Schneider Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Sedmihradský Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Sejkora Pavel | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Sieder Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Sith Adam | Veliny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Sitter Marek | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Skoumal Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Skoumal Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Skýpala Jiří | Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Slekovič Marek | Loket | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Slezák Jan ml. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Slivko Tomáš | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Sláma Jan | Zářecká Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Smejkal Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Smejkal Tomáš ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Sobotka Zdeněk st. | Kochánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Soukup Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Starý Jakub | Hlučín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Stehlík Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Stejskal Filip | Pohránov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Steklý Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Strejček Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Strejček Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Strnad Daniel | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Strnad Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Svoboda Denis | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Svoboda Matyáš | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Svoboda Stanislav | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Sýkora Jindřich | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Tepalenko Mykola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Tlustý Tomáš | Loket | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Toman Martin ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Tomek Ladislav | Zbraslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Toráč Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Touš Michal Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Trojan Matěj | Zastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Trtílek Lukáš | Příbram na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Tryzna Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Turek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Tóth Jakub | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Urban David | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Vajskébr David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Valkoun Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Vamberský Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Vaníček Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Vašek Šimon | Studnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Vele Adam | Mírová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Venzara Tobiáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Vidlák Matouš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Vik Daniel | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Vokál Alexandr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Vokál Nikolas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Vondra Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Vorek Josef | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Vostřez Kryštof | Přepychy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Voříšek Filip | Vysoká u Holic | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Vranka Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Vyskočil Michal | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Václavík Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Vála Josef | Kamenice nad Lipou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Vít Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Vízek Daniel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Vörös Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Věchet Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Werner Tobias | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Zahrádka Šimon | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Zapadlo Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Zeke Daniel | Ivančice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Zeman Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Zemek Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Zemek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Zemek Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Zigo Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Zilvar Adam | Přepychy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Zolar Štěpán | Spálené Poříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Záruba Miloš | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Záruba Tomáš | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Zíka Matyáš | Chlum | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Čanda Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Čedík Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Čepek Jiří | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Čermák Antonín | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Černý Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Červený František | Kasejovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Čmarada Marek | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Čtvrtečka Dominik | Dobruška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Čuda Michal | Červený Kostelec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Čížek Michal | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Řezníček Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Řádek Dominik | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Říha Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Šedivý Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Šenk Tadeáš | Červený Kostelec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Šic Jakub | Dubějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Šimek Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Šimána Jiří | Starý Plzenec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Šisler Kryštof | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Šlechta Robert | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Šmerák Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Špacír Alexander | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Špaček Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Šprla Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Šrámek Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Štaubr Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Štichauer David | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Štork Jan | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Štos Patrik | Čejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Štván Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Štěpán Erik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Šulaj Michal | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Šulc Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Šumšal René | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1174 | Švancara Daniel | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Švíka Kryštof | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Švíka Maxmilián | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1174 | Žiga Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 |