Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 65 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 175 | 175 | 35.00 |
2 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 5 | 149 | 149 | 29.80 |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 4 | 130 | 130 | 32.50 |
4 | Pětík Marek | Libišany | Michalové a spol. | 4 | 129 | 129 | 32.25 |
5 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 116 | 116 | 29.00 |
6 | Nováková Renata | Hrobice | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
7 | Brendl Patrik | Lanškroun | 4 | 104 | 104 | 26.00 | |
8 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 103 | 103 | 34.33 |
9 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 102 | 102 | 25.50 |
10 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 3 | 96 | 96 | 32.00 |
11 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 3 | 95 | 95 | 31.67 |
12 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 93 | 93 | 31.00 |
13 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 92 | 92 | 30.67 |
14 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 90 | 90 | 22.50 |
15 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 3 | 84 | 84 | 28.00 |
16 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
17 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 78 | 78 | 39.00 |
18 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 75 | 75 | 25.00 |
19 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 3 | 72 | 72 | 24.00 |
20 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 5 | 69 | 69 | 13.80 |
21 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
22 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
23 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 62 | 62 | 20.67 |
24 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 60 | 60 | 30.00 |
25 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 59 | 59 | 11.80 |
25 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 59 | 59 | 19.67 |
25 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 59 | 59 | 19.67 |
28 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
29 | Černý Jan | Pardubice | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
30 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
30 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
32 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 44 | 44 | 14.67 |
33 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
33 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
35 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
35 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
35 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
38 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
38 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
38 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
41 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
42 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
42 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
42 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
45 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
46 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
47 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
48 | Mokrá Jana | Najdek | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
49 | Pleskot Jan | Hrobice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
49 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
51 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 25 | 25 | 12.50 |
51 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
53 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
54 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
55 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
56 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
57 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
57 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
57 | Němcová Hana | Nasavrky | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
60 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
60 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
62 | Bělovský Jan | Chotěboř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
63 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
63 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
63 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 6 | 6 | 6.00 |