Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 82 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 21 | 257 | 590 | 28.10 |
1 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 11 | 257 | 342 | 31.09 |
3 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team | 16 | 252 | 376 | 23.50 |
4 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 13 | 250 | 379 | 29.15 |
5 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 12 | 239 | 346 | 28.83 |
6 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 14 | 216 | 350 | 25.00 |
7 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 12 | 208 | 324 | 27.00 |
8 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 6 | 173 | 173 | 28.83 | |
9 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team | 10 | 167 | 198 | 19.80 |
10 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 7 | 163 | 176 | 25.14 | |
11 | Turský Jindřich | Krchleby | 10 | 159 | 182 | 18.20 | |
12 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 5 | 154 | 154 | 30.80 |
13 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 8 | 134 | 136 | 17.00 |
14 | Maršík Jan | Pelhřimov | Krmiči | 4 | 129 | 129 | 32.25 |
15 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 7 | 123 | 124 | 17.71 |
16 | Turský David | Krchleby | 6 | 116 | 116 | 19.33 | |
17 | Bertok Milan | Dublovice | 7 | 113 | 114 | 16.29 | |
18 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 107 | 107 | 35.67 |
19 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 3 | 106 | 106 | 35.33 |
20 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 4 | 105 | 105 | 26.25 |
21 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 5 | 100 | 100 | 20.00 |
22 | Gryč Jan | Přibyslav | Krmiči | 5 | 89 | 89 | 17.80 |
23 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 87 | 87 | 43.50 | |
24 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 3 | 84 | 84 | 28.00 |
25 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
26 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 6 | 77 | 77 | 12.83 | |
27 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
28 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
29 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 66 | 66 | 33.00 |
30 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 4 | 64 | 64 | 16.00 |
30 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 4 | 64 | 64 | 16.00 |
30 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | Krmiči | 3 | 64 | 64 | 21.33 |
33 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
34 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 2 | 60 | 60 | 30.00 |
35 | Molek Petr | Plzeň | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
36 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 4 | 56 | 56 | 14.00 |
37 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
38 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 51 | 51 | 17.00 |
38 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 4 | 51 | 51 | 12.75 |
40 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 47 | 47 | 15.67 |
40 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
42 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
42 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | Dream team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
42 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
45 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
46 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
47 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
48 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
49 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
50 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
50 | Riedl Filip | Humpolec | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
52 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
53 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
54 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 3 | 32 | 32 | 10.67 |
55 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
55 | Riedl Patrik | Humpolec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
57 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 4 | 29 | 29 | 7.25 | |
58 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
59 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 3 | 27 | 27 | 9.00 |
60 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
60 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 3 | 26 | 26 | 8.67 |
60 | Vodičková Kateřina | Příbram | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
63 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
64 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
65 | Kubešová Denisa | Bolina | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
66 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
67 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
67 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 19 | 19 | 9.50 |
69 | Pásler Vlastimil | Spyta | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
70 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
71 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | Dream team | 2 | 11 | 11 | 5.50 |
72 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
73 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
74 | Kadlec František | Zlíč | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
75 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 4 | 4 | 2.00 |
76 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 3 | 3 | 3.00 |
76 | Taichner Radek | Mikulovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
78 | Bláha Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 2 | 2 | 2 | 1.00 |
78 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
80 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
80 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
80 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |