Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Veteráni
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 26 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 13 | 250 | 379 | 29.15 |
2 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 6 | 173 | 173 | 28.83 | |
3 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 7 | 163 | 176 | 25.14 | |
4 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 5 | 154 | 154 | 30.80 |
5 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 8 | 134 | 136 | 17.00 |
6 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 7 | 123 | 124 | 17.71 |
7 | Bertok Milan | Dublovice | 7 | 113 | 114 | 16.29 | |
8 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 107 | 107 | 35.67 |
9 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 6 | 77 | 77 | 12.83 | |
10 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
11 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 4 | 64 | 64 | 16.00 |
11 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 4 | 64 | 64 | 16.00 |
13 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
14 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 4 | 56 | 56 | 14.00 |
15 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
16 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 4 | 51 | 51 | 12.75 |
17 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
18 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
19 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
20 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
21 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 3 | 27 | 27 | 9.00 |
22 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
23 | Pásler Vlastimil | Spyta | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
24 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
25 | Kadlec František | Zlíč | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
26 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |