Závody
Seznam závodu pro 2019 - Kraj Královéhradecký
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
01.09.2019 | Neděle |
N
Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký Název: Liga Rybářské žebříčky - 3.kolo Pozor změna |
||
05.09.2019 | Čtvrtek |
N
Vrchlabí - Královéhradecký Název: Poslední nahození |
||
05.09.2019 | Čtvrtek |
N
Vrchlabí - Královéhradecký Název: Poslední nahození |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Vrchlabí - Královéhradecký Název: Poslední nahození |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Hradec Králové - Královéhradecký Název: Pohár prodejny Rybářský ráj Hradec Králové |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Týniště nad Orlicí - Královéhradecký Název: O pohár řeky Orlice |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Kvasiny mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
08.09.2019 | Neděle |
N
Týniště nad Orlicí - mládež s pomocí - Královéhradecký Název: O pohár řeky Orlice |
||
08.09.2019 | Neděle |
N
Týniště nad Orlicí - mládež bez pomoci - Královéhradecký Název: O pohár řeky Orlice |
||
13.09.2019 | Pátek |
N
Starý Ples u Jaroměře - Královéhradecký Název: Free carp baits Cup |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Lužec nad Cidlinou mládež - Královéhradecký Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky - OPEN |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Lužec nad Cidlinou ženy - Královéhradecký Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky - OPEN - POZOR ZMĚNA ČASU |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Lužec nad Cidlinou veteráni - Královéhradecký Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky - OPEN |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Hostinné - mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: 11.ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 3. KOLO |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Lužec nad Cidlinou týmy - Královéhradecký Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky týmy - OPEN |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Častolovice - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Velká Jesenice - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
15.09.2019 | Neděle |
N
Lužec nad Cidlinou jednotlivci - Královéhradecký Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: O pohár Děkana Královédvorského a O pohár starosty obce Vítězná |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Trutnov (Dolce) - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Jaroměř - Královéhradecký Název: O posvícenskou husu |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Jasenná - Královéhradecký Název: Rybářské závody |