Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 144 termínů závodů
V minulosti zadáno 6798 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 07.09.2019
Místo konání závodu Hradec Králové
Kraj Královéhradecký
Název závodu Pohár prodejny Rybářský ráj Hradec Králové
Minulé závody

06.10.2018 - Hradec Králové - Pohár prodejny Rybářský ráj Hradec Králové

Název vodní plochy rybárna Malšovice
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 06.45
Možno předem na email rybarskyrajhk@seznam.cz

Max. 80 míst.

Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 43 závodníků

Pišl Jan - Třesovice
Trnka Aleš - Třesovice
Kvasnička Martin st. - Kolín
Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště
Čech Zdeněk - Mnichovo Hradiště
Kočí Josef - Mnichovo Hradiště
Hybner Pavel - Mnichovo Hradiště
Kratochvíl Jakub - Dvůr Králové nad Labem
Havrila Michal st. - Jaroměř
Havrila Michal ml. - Jaroměř
Přibyl David - Vlčice
Franěk Robert - Trutnov
Držmíšek Miroslav - Hradec Králové
Tyrych Radek st. - Hradec Králové
Machatý David - Jaroměř
Vojtěch Václav - Mlázovice
Pitr Jaroslav - Hradec Králové
Vašíček Zdeněk - Opočno
Hencel Jiří - Police nad Metují
Řehák Václav - Police nad Metují
Hrubeš František - Dřenice
Žemlička Radek - Slatiňany
Provazník Jiří - Dřenice
Provazník Michal - Dřenice
Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou
Šupol Petr - Libišany
Tobolka Milan - Nechanice
Tobolka Daniel - Nechanice
Almáši Josef - Smrčí
Malý Petr - Turnov
Staněk Václav - Hradec Králové
Taichner Radek - Mikulovice
Pazderka Adam - Hradec Králové
Vágenknecht Jiří - Pardubice
Hlotan Milan - Sezemice
Kopa Stanislav - Moravičany
Kondras Přemysl - Pardubice
Lochman Pavel - Zdelov
Bařinka Tomáš - Týniště nad Orlicí
Chválová Lubica - Sezemice
Syrůček Stanislav - Dražkovice
Chvála Petr - Sezemice
Chvála Jan - Sezemice
Časový harmonogram závodu
První část od 08.00 hodin do 11.00 hodin
Přestávka od 11.00 hodin do 12.00 hodin
Druhá část od 12.00 hodin do 15.00 hodin
Způsob losování závodních míst

Losování na každý poločas zvlášť.

Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 350 Kč Mládež 200 Kč
Zakázané nástrahy

patentka

Krmení
Povoleno

10 minut před každým poločasem, patentka v krmení zakázána

Chytá se na
1 prut
1 návazec
Krmítko: Ano
Doplňující údaje:

Povoleny pruty s očky a navijákem. Háčky bez protihrotu, nebo zamáčknout.

Typ revíru
Stojatá cca ha
Osádka ryb

Převážně kapr, omezeně ostatní

Bodování

Bodování může být upraveno (nejdéle však 14 dní před závodem)

kapr, amur, úhoř, lín, sumec,jeseter 50 bodů/kus

ostatní 2 body/kus

O konečném umístění rozhoduje součet pořadí v každé části. V případě shody větší počet bodů za celý závod.

Ocenění pro vítěze

Poháry, potřeby pro rybáře.

Pohár pro nejlepší ženu a mládež do 15ti let.

Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.)

Občerstvení zajištěno.

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.