Závody
Seznam závodu pro 2019 - Kraj Pardubický - Závody dvojic
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Červen 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
01.06.2019 | Sobota |
N
Svratouch - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
01.06.2019 | Sobota |
N
Žamberk mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
01.06.2019 | Sobota |
N
Žamberk ženy - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
01.06.2019 | Sobota |
N
Svratouch - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Míčov mládež - Pardubický Název: DĚTSKÉ RYBÁŘKÉ ZÁVODY "MÍČOVSKÁ UDIČKA" |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Markovice ZRUŠENO - Pardubický Název: Velká cena Markovic 2019 ZRUŠENO |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Stéblová - Pardubický Název: Rybářské závody Stéblová |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Brandýs nad Orlicí - Pardubický Název: 21. ročník rybářských závodů „O putovní pohár starosty města" |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Hlinsko - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2019 | Neděle |
N
Míčov (Uvolnilo se 1místo!!!) - Pardubický Název: IV.Ročník Míčovské Udice |
||
15.06.2019 | Sobota |
N
Dřenice - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
16.06.2019 | Neděle |
N
Podůlšany mládež - Pardubický Název: Rybářské závody dětí |
||
22.06.2019 | Sobota |
N
Drozdice závěrečná - Pardubický Název: Vesnická liga |
||
23.06.2019 | Neděle |
N
Slatiňany - Kunčí mládež - Pardubický Název: Dětské rybářšké závody |
||
29.06.2019 | Sobota |
N
Trhová Kamenice - Pardubický Název: 10.ROČNÍK RYBÁŘSKYCH ZÁVODŮ O POHÁR VÍTĚZŮ |
||
29.06.2019 | Sobota |
N
Polička - mládež - Pardubický Název: 9. ročník dětských závodů O pohár starosty |
||
29.06.2019 | Sobota |
N
Králíky mládež - Pardubický Název: Rybářské závody pro děti a mládež |
||
29.06.2019 | Sobota |
N
Králíky - Pardubický Název: 24 hodinové závody dvoučlenných týmů |
||
30.06.2019 | Neděle |
N
Libchavy mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
30.06.2019 | Neděle |
N
Trhová Kamenice mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |