Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 154 termínů závodů
V minulosti zadáno 6696 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Morašice
3580.00028
2
Hradec Králové
3530.00027
3
Dřenice
3500.00026
4
Hlinsko
3210.00025
5
Dřenice
3000.00024
6
 
2510.00023
7
Hradec Králové
1730.00022
8
Hrochův Týnec
1710.00021
9
Stolany
1580.00020
10
Pardubice
1520.00019
11
Dřenice
1500.00018
12
Platenice
1050.00017
13
Zdelov
1020.00016
14
Pardubice
990.00015
15
Lhota u Potštejna
900.00014
16
Lhota u Potštejna
540.00013
17
Pardubice
530.00012
18
 
520.00011
19
Hradec Králové
110.00010
20
Dřenice
00.0008
20
Čankovice
00.0008


 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 15.06.2019
Místo konání závodu Dřenice - mládež
Kraj Pardubický
Název závodu Dětské rybářské závody
Minulé závody

16.06.2018 - Dřenice - mládež - Dětské rybářské závody

17.06.2017 - Dřenice - mládež - Dětské rybářské závody

11.06.2016 - Dřenice - mládež - Dětské rybářské závody

09.05.2015 - Dřenice - mládež - Dětské rybářské závody

Název vodní plochy Špagátovník
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 07.00
Možno předem na telefonu 723408159
počet míst omezen, registrujte se předem.Zavolejte predem abychom vedeli kolik cen připravit.DĚKUJI.POČET MÍST OMEZEN NA 30.ZÁVODNÍKŮ. DĚKUJI
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 21 závodníků

Pešková Aneška-Dřenice
Zavacký Vojtěch - Lhota u Potštejna
Zavacký Matěj - Lhota u Potštejna
Pazderka Adam - Hradec Králové
Vacek Alexandr - Hlinsko
Zahradník Michal - Platenice
Kočíř Matěj - Čankovice
Boháček Antonín-Pardubice
Sisler Matěj-Dřenice
Sisler Kryštof- Dřenice
Dostálek Václav - Hradec Králové
Rajsigl Daniel-Heřmanuv Městec
Drábek Vojtěch-Lanškroun
Smejkal Jakub - Pardubice
Hofman David - Hrochův Týnec
Kratochvíl Jakub - Dvůr Králové nad Labem
Kincl Matyáš - Hradec Králové
Růžička Adam - Stolany
Provazník Matěj - Stolany
Růžičková Nela - Morašice
Lochman Pavel - Zdelov
Časový harmonogram závodu
První část od 08.00 hodin do 10.00 hodin
Přestávka od 10.00 hodin do 10.30 hodin
Druhá část od 10.30 hodin do 12.30 hodin
Způsob losování závodních míst BUDE LOSOVÁNÍ ALE JE NOŽNÉ ABY MLÁDEŽ SEDĚLA VEDLE SEBE.
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Mládež do 15 let
Startovné
Mládež 100 Kč
Krmení
Povoleno
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Krmítko: Ano
Typ revíru
Stojatá cca ha
Osádka ryb Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba
Bodování KAPR,AMUR,CANDAT,JESETER,ŠTIKA,TOLTOLOBIK A UHOŘ-50BODŮ Lín, PSTRUH,SIVEN a Karas 10.BODU.OSTATNÍ RYBY 1BOD.
Ocenění pro vítěze Poháry pro prvni tři a cena pro každého
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) V ceně startovného občerstvení.DĚTEM DO DESETI LET POMOC POVOLENA NAHODIT PODEBRAT RYBU.BUDE UPŘESNĚNO PŘED ZÁVODEM.MALÝ ZÁVODNÍCI NEMUSEJÍ MÍT STRACH A RODIČE TAKÉ NE !!!!!!!!!!
Hlavní sponzor závodu Název:
Pořadatel Název: Rybářské sdružení Dřenice
Telefon: 723408159

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.