Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 215 termínů závodů
V minulosti zadáno 8733 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodu pro 2022

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Květen 2022
01.05.2022 Neděle N Veselí nad Lužnicí mládež - Jihočeský
Název: Veselská zlatá udice
01.05.2022 Neděle N Klášter u Nepomuku - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
01.05.2022 Neděle N Votice mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
06.05.2022 Pátek N Dubový rybník u Jihlavy - zrušeno - Vysočina
Název: Dubový Carp Cup
07.05.2022 Sobota N Břeclav - Jihomoravský
Název: Včelín
07.05.2022 Sobota N Hulín - změna začátku - Středočeský
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Choryně - Zlínský
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Roudnice nad Labem - Ústecký
Název: rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Velký Osek - Středočeský
Název: CT RETRO RYBÁŘSKÉ ZÁVODY VELKÝ OSEK 7.5.2022
07.05.2022 Sobota N Ostřešany - Pardubický
Název: Vesnická liga
07.05.2022 Sobota N Jaroměř - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Tylov (Tylovský rybník) - mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Světlá nad Sázavou - Vysočina
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Veselí nad Lužnicí - Jihočeský
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Horka nad Sázavou - pískovna - Jihočeský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2022
07.05.2022 Sobota N Vranovská Ves - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Český Těšín - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Mileč - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
07.05.2022 Sobota N Kněževes u Rakovníka - Středočeský
Název: Rybářské závody - Kněževes 2022
07.05.2022 Sobota N Božice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Hradec Králové mládež - Královéhradecký
Název: Prut na udici
07.05.2022 Sobota N Litomyšl (Janov) - Pardubický
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Syrovice - mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Mokrovraty mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Chrastava mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Chrastava - Liberecký
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Brniště mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Česká Lípa - Středočeský
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Jablunkov - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Nasavrky - Pardubický
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Nový Dvůr u Písku - Jihočeský
Název: Tradiční rybářské závody Nový Dvůr
07.05.2022 Sobota N Bělušice - Středočeský
Název:
07.05.2022 Sobota N Slavičín mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Vysoké Mýto - Knířov - Pardubický
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Šenov - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Lipec - Středočeský
Název: Rybářské závody
07.05.2022 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský
Název: Rybářské závody
08.05.2022 Neděle N Hulín - Pohár šampionů - Středočeský
Název: Pohár šampionů
08.05.2022 Neděle N Loket - Karlovarský
Název: Rybářské závody
08.05.2022 Neděle N Luže - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
08.05.2022 Neděle N Karviná - Moravskoslezský
Název: memoriál bratří Wraniků
08.05.2022 Neděle N Hošťalovice - Pardubický
Název: Rybářské závody Hošťalovice
08.05.2022 Neděle N Jablunkov mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
08.05.2022 Neděle N Hubertka - Vysočina
Název: Rybářské závody na Hubertce
08.05.2022 Neděle N Čelákovy - Plzeňský
Název: Rybářské závody
13.05.2022 Pátek N Kněžice ZRUŠENO - Středočeský
Název: CT RETRO RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KNĚŽICE
14.05.2022 Sobota N Dřenice POSLEDNÍCH 8.MÍST - Pardubický
Název: Rybářské závody ZMĚNA ČASOVÉHO HARMONOGRAMU!!!!!!!!!!!!!!!!!
14.05.2022 Sobota N Humpolec (Hadina) - obsazeno - Vysočina
Název: HADINA CUP 2020
14.05.2022 Sobota N Drozdíce - Pardubický
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Uhlířská Lhota - OBSAZENO!! - Středočeský
Název: Rybářské závody na Lhoťáku - Obsazeno!!!
14.05.2022 Sobota N Mnichovice - Středočeský
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Řeřichy - Středočeský
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Svitavy - Pardubický
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Velká Černoc - Ústecký
Název: KVĚTNOVÝ POHÁR – VELKÁ ČERNOC
14.05.2022 Sobota N Mšeno u Mělníka - Středočeský
Název: Rybáři Mšeno
14.05.2022 Sobota N Mšeno u Mělníka mládež - Středočeský
Název: Rybáři Mšeno
14.05.2022 Sobota N Náchod Babí - Královéhradecký
Název: ZÁVODY BAGR
14.05.2022 Sobota N Zdislavice mládež - Středočeský
Název: Zdislavický potěr
14.05.2022 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: Skutečský kapřík
14.05.2022 Sobota N Písková Lhota - Středočeský
Název: O pohár předsedy Středočeského územního svazu
14.05.2022 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Měcholupy - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
14.05.2022 Sobota N Bystré - Pardubický
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Hrobice - Pardubický
Název: Hrobický norek
14.05.2022 Sobota N Nižbor - Středočeský
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Doksy - Liberecký
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Velká nad Veličkou - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Velká nad Veličkou mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Načeradec - Středočeský
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Březí - Plzeňský
Název: Březská vydra
14.05.2022 Sobota N Odolena Voda - Středočeský
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Trhové Sviny - Jihočeský
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Trhové Sviny ženy - Jihočeský
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Brno - Obřany - Jihomoravský
Název: Svitavský pohár
14.05.2022 Sobota N Šitbořice - Jihomoravský
Název: Závod pro dospělé
14.05.2022 Sobota N Lodín - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Vlasatice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Stráž pod Ralskem - Liberecký
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Tábor - Jihočeský
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Nakvasovice - Středočeský
Název: Soutěž v chytání ryb na udici
14.05.2022 Sobota N Lužec nad Vltavou - Středočeský
Název: Rybářské závody Lužec nad Vltavou
14.05.2022 Sobota N Bavorov - Jihočeský
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Bavorov mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY
14.05.2022 Sobota N Veselí nad Moravou - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
14.05.2022 Sobota N Pustá Kamenice zrušeno? - Pardubický
Název: Kamenický pstruh
14.05.2022 Sobota N Řečany nad Labem - Pardubický
Název: Rybářské závody
15.05.2022 Neděle N Slatiňany - Kunčí - Pardubický
Název: Rybářské závody o Pohár starosty Města Slatiňany
15.05.2022 Neděle N Písková Lhota mládež - Středočeský
Název: O pohár předsedy Středočeského územního svazu
15.05.2022 Neděle N Moravský Krumlov mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
15.05.2022 Neděle N Velký Osek mládež - Středočeský
Název: Velkoosecký trojzubec -pohár ČRS MO Velký Osek mládež
15.05.2022 Neděle N Trhové Sviny mládež - Jihočeský
Název: Rybářské závody
15.05.2022 Neděle N Šitbořice mládež - Jihomoravský
Název: Dětské závody
15.05.2022 Neděle N Vlasatice mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
15.05.2022 Neděle N Bylany II - Ústecký
Název: Rybářské závody
15.05.2022 Neděle N Veselí nad Moravou mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
15.05.2022 Neděle N Řečany nad Labem mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N MEDLEŠICE PIVOVARSKÝ RYBNÍK - Pardubický
Název: Vesnická Liga
21.05.2022 Sobota N Pěkov - Hony - Královéhradecký
Název: Grimův pohár
21.05.2022 Sobota N Hraštice - Královéhradecký
Název: GARBOLINO CUP
21.05.2022 Sobota N Pšánky - Královéhradecký
Název: Rybářské závody dospělých - Pšánky 2022
21.05.2022 Sobota N Uhersko Mazanec - Pardubický
Název: Rybářské závody Uhersko - Horní rybník
21.05.2022 Sobota N Nová Paka - Královéhradecký
Název: Rybářské závody v Nové Pace
21.05.2022 Sobota N Vrčeň - Plzeňský
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku
21.05.2022 Sobota N Příbram - Stržený - Středočeský
Název: O POHÁR PŘEDSEDY ČRS MO PŘÍBRAM !!! VOLNÁ MÍSTA!!!
21.05.2022 Sobota N Klapy 1 - Ústecký
Název: rYBÁŘSKÉ ZÁVODY
21.05.2022 Sobota N Kounice - Středočeský
Název:
21.05.2022 Sobota N Dolce - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
21.05.2022 Sobota N Želetava - Vysočina
Název: 16.Rybářské závody - Hadrava
21.05.2022 Sobota N Čehovice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Chotěšov, rybník Sakta - Plzeňský
Název: Rybářské závody Chotěšov
21.05.2022 Sobota N Jince mládež - Středočeský
Název:
21.05.2022 Sobota N Kelč - Zlínský
Název: Tradiční rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Velký Bílichovský rybník - Středočeský
Název: Rybářské závody Bílichov
21.05.2022 Sobota N Cetoraz - Vysočina
Název: Pacovský kapr
21.05.2022 Sobota N Jemnice - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Žerotice u Znojma - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Vodňany - Jihočeský
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Orlová mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Praha Kolovraty - Praha
Název: kolovratské rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Praha Kolovraty mládež - Praha
Název: kolovratské rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Horka nad Moravou - Olomoucký
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Horka nad Moravou mládež - Olomoucký
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Podbořany - Ústecký
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Hašov - Plzeňský
Název: odpolední rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Kelč - Zlínský
Název: Tradiční rybářské závody - letos již 30.ročník
21.05.2022 Sobota N Čimelice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Kloužovice mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Ledenice - Jihočeský
Název: MEMORIAL JAROSLAVA CUKRA
21.05.2022 Sobota N Holešov - Zlínský
Název: Rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Hrádek u Znojma mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
21.05.2022 Sobota N Podivín - Jihomoravský
Název: Tradiční rybářské závody v Podivíně
22.05.2022 Neděle N Pšánky mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody - Pšánky 2022
22.05.2022 Neděle N Nová Paka mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody v Nové Pace pro děti a mládež
22.05.2022 Neděle N Jemnice - Vysočina
Název: O putovní pohár Barchanu
22.05.2022 Neděle N Čimelice mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
22.05.2022 Neděle N Podivín mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2022 Čtvrtek N Příčovy u Sedlčan - Středočeský
Název: CT TWO EAGLES CUP – 64H
27.05.2022 Pátek N Jimramov - Vysočina
Název: závod dvojic
28.05.2022 Sobota N Pokojov - Vysočina
Název: Pokojovsky kapr
28.05.2022 Sobota N Lysá nad Labem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
28.05.2022 Sobota N MEDLEŠICE DOSPĚLÍ VOLNÁ MÍSTA !!! - Pardubický
Název: III.Medlešická Udice
28.05.2022 Sobota N Solnice - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: 14. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 1. KOLO
28.05.2022 Sobota N Holice - Pardubický
Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH
28.05.2022 Sobota N Kácov - Středočeský
Název: Noční rybářské závody - Kácov 2022
28.05.2022 Sobota N Lukavice u Letohradu - Pardubický
Název: O živého čuníka - XV. ročník
28.05.2022 Sobota N Vranovská Ves mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Protivín - Jihočeský
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Vojice - Královéhradecký
Název: Vojický kapr
28.05.2022 Sobota N Vstiš - Plzeňský
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský
Název: "Krumlovská 24 hodinovka" jarní
28.05.2022 Sobota N Telce - Ústecký
Název: 11.Ročník Chy-tep cap Telce 2022
28.05.2022 Sobota N Miletín - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Dobroměřice - Ústecký
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Dobroměřice mládež - Ústecký
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Rožďalovice,obec Hasina - Středočeský
Název: 4.Veřejný závod rybník,,Babínek" Rožďalovice
28.05.2022 Sobota N Dobrá voda u Březnice - Středočeský
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Lednice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Lednice - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Šlapanice mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Trutnov - Královéhradecký
Název: Peklo
28.05.2022 Sobota N Bělá pod Bezdězem - Středočeský
Název: Rybářské závody pouze pro členy MO
28.05.2022 Sobota N Svratouch - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Hostěradice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký
Název: Kostelecké přehrádky
28.05.2022 Sobota N Studénky - Vysočina
Název: STUDÝNSKÝ ČERVEŇÁK
28.05.2022 Sobota N Markovice - mládež - Pardubický
Název: MARKOVICKÝ HÁČEK
28.05.2022 Sobota N Dražíč - Jihočeský
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Kroměříž - Zlínský
Název: Rybářské závody na revíru ŠLAJZA
28.05.2022 Sobota N Ledenice - mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Slavkov u Brna - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Veliká Ves mládež - Ústecký
Název: Dětský závod
28.05.2022 Sobota N Hřebeč - Středočeský
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Heřmanova Huť - Plzeňský
Název: Rybářské závody Heřmanova Huť
28.05.2022 Sobota N Tursko - Středočeský
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Týnec - Jihomoravský
Název: Jarní rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Čkyně - Jihočeský
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Pustějov - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
29.05.2022 Neděle N Lysá nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
29.05.2022 Neděle N MEDLEŠICE MLÁDEŽ VOLNÁ MÍSTA !!! - Pardubický
Název: III.Medlešická Udička DĚTI
29.05.2022 Neděle N MEDLEŠICE ŽENY VOLNÁ MÍSTA!!! - Pardubický
Název: III.Medlešická Udička ŽENY
29.05.2022 Neděle N Miřetice mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody
29.05.2022 Neděle N Solnice mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
29.05.2022 Neděle N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: 14. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 2. KOLO
29.05.2022 Neděle N Holice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody v Holicích " TABLET na udici "
29.05.2022 Neděle N Vojice - mládež - Královéhradecký
Název: Vojický kapřík
29.05.2022 Neděle N Vstiš mládež - Plzeňský
Název: Rybářské závody
29.05.2022 Neděle N Náchod - Královéhradecký
Název: 17. ročník "PODBORSKÝ" nedělní rybářský závod v Náchodě
29.05.2022 Neděle N Dobrá voda u Březnice mládež - Středočeský
Název: Rybářské závody
29.05.2022 Neděle N Otovice - Karlovarský
Název: jednotlivci
29.05.2022 Neděle N Dražíč mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
29.05.2022 Neděle N Týnec mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
29.05.2022 Neděle N Čkyně mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.