Závody
Seznam závodu pro 2022
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Říjen 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
01.10.2022 | Sobota |
N
Černožice - Velký Přelov týmy - Královéhradecký Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky týmy |
||
01.10.2022 | Sobota |
N
Bylany - Středočeský Název: Rybařské závody Bylany podzim |
||
01.10.2022 | Sobota |
N
Vranovská Ves - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
01.10.2022 | Sobota |
N
Drozdice - Pardubický Název: Memoriál Honzy Švandy |
||
01.10.2022 | Sobota |
N
Třešť - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
01.10.2022 | Sobota |
N
Mlýnský rybník Chuchel - Vysočina Název: Rybářské závody jednotlivců |
||
01.10.2022 | Sobota |
N
Litovel - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
01.10.2022 | Sobota |
N
Ptenín - Rybník u Zámku - Plzeňský Název: Memoriál Jaroslava Lorence 2.ročník |
||
01.10.2022 | Sobota |
N
Kochánky - Středočeský Název: Kačovský kapr |
||
01.10.2022 | Sobota |
N
Dražíč - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
01.10.2022 | Sobota |
N
Tichá (Frenštát pod Radhoštěm) - Moravskoslezský Název: Podzimní rybářské závody |
||
01.10.2022 | Sobota |
N
Dubňany - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
01.10.2022 | Sobota |
N
Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
01.10.2022 | Sobota |
N
Chlumčany mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody |
||
01.10.2022 | Sobota |
N
Slavičín - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
01.10.2022 | Sobota |
N
Libčeves - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
01.10.2022 | Sobota |
N
Dolní Olešnice (Nové Zámky) !!!! OBSAZENO!!! - Královéhradecký Název: Novozámecké pochytání |
||
01.10.2022 | Sobota |
N
Bylany - Středočeský Název: Rybařské závody Bylany podzim |
||
01.10.2022 | Sobota |
N
Bylany - Středočeský Název: Rybařské závody Bylany podzim |
||
02.10.2022 | Neděle |
N
Černožice - Velký Přelov - Královéhradecký Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky |
||
02.10.2022 | Neděle |
N
Dražíč mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
02.10.2022 | Neděle |
N
Dubňany mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
02.10.2022 | Neděle |
N
Příbram mládež - Středočeský Název: dětské náborové závody |
||
02.10.2022 | Neděle |
N
Dubňany mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
07.10.2022 | Pátek |
N
Rataje nad Sázavou - Středočeský Název: Mazec Cup |
||
08.10.2022 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 5.ROČNÍK, |
||
08.10.2022 | Sobota |
N
Miřetice - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
08.10.2022 | Sobota |
N
Vrchlabí - Královéhradecký Název: XVII. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s. |
||
08.10.2022 | Sobota |
N
Dehtín - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
08.10.2022 | Sobota |
N
Zdislavice - Středočeský Název: MEMORIÁL K.KOVANDY - 4.ročník |
||
08.10.2022 | Sobota |
N
Ledce - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
08.10.2022 | Sobota |
N
Nová Ves u Českých Budějovic ZRUŠENO - Jihočeský Název: Novovesská plavaná a feedr |
||
08.10.2022 | Sobota |
N
Víceměřice - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
08.10.2022 | Sobota |
N
Mirovice - Jihočeský Název: Podzimní rybářské závody Mirovice |
||
08.10.2022 | Sobota |
N
Křemenice - Vysočina Název: Memorial Ladislava Kovačky, 2.ročník |
||
08.10.2022 | Sobota |
N
Otovice Kocanda - Karlovarský Název: jednotlivci |
||
08.10.2022 | Sobota |
N
Hlinsko - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
08.10.2022 | Sobota |
N
Lažínky - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
09.10.2022 | Neděle |
N
Slatiňany - Kunčí - Pardubický Název: Podzimní rybářské závody - PŘED ZÁVODY BUDE VYSAZENO CCA 2000 KS KAPRA!!! |
||
09.10.2022 | Neděle |
N
Počerny """""Obsazeno """" - Karlovarský Název: Počerny, rybník Švabach. |
||
09.10.2022 | Neděle |
N
Kameničky - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
15.10.2022 | Sobota |
N
Pokojov - Vysočina Název: Pokojovské dvoječky |
||
15.10.2022 | Sobota |
N
Chotěšov, rybník Sakta - Plzeňský Název: Rybářské závody Chotěšov |
||
15.10.2022 | Sobota |
N
Jarošov nad Nežarkou - Jihočeský Název: 3.ročník 24 hodinový Zavod dvojic s Lubošem |
||
15.10.2022 | Sobota |
N
Chýně - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
15.10.2022 | Sobota |
N
Vrbová Lhota u Poděbrad - Středočeský Název: Podzimní rybářské závody |
||
15.10.2022 | Sobota |
N
Provodov-Šonov u Nového Města nad Metují - Královéhradecký Název: "Šonovská pětihodinovka" |
||
15.10.2022 | Sobota |
N
Moravský Beroun - Olomoucký Název: Rybářské závody na dravce |
||
15.10.2022 | Sobota |
N
Kladruby Záhorská nádrž 411120 - Středočeský Název: Podzimní závod |
||
15.10.2022 | Sobota |
N
Lísek - Středočeský Název: |
||
15.10.2022 | Sobota |
N
Kladruby Záhorská nádrž 411120 - Středočeský Název: Podzimní závod |
||
16.10.2022 | Neděle |
N
Štoky - Vysočina Název: Ukončení rybářské sezóny na Tyšláku |
||
16.10.2022 | Neděle |
N
Trhová Kamenice - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
22.10.2022 | Sobota |
N
Brušperk - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
22.10.2022 | Sobota |
N
Lázně Bohdaneč - Pardubický Název: Čochtan VABANK 2022 |
||
22.10.2022 | Sobota |
N
Telce - Ústecký Název: O putovní pohár starosty Městyse Peruc |
||
22.10.2022 | Sobota |
N
Olšinský rybník - Vysočina Název: 1ročník Olšinská rybka |
||
22.10.2022 | Sobota |
N
Bílovec - Moravskoslezský Název: Setinská ploutev |
||
22.10.2022 | Sobota |
N
Kusmoukovský rybník - Rozpáralka - Plzeňský Název: Rybárské závody |
||
22.10.2022 | Sobota |
N
Slatiňany - Kunčí - Pardubický Název: Podzimní rybářské závody |
||
28.10.2022 | Pátek |
N
Zlosyň - OBSAZENO - Středočeský Název: Podzimní závody 12. ročník - VABANK 2022 |
||
28.10.2022 | Pátek |
N
Hubertka - Vysočina Název: Rybářské závody na Hubertce |
||
29.10.2022 | Sobota |
N
Rybník Valcha - Středočeský Název: Cejnobraní Valcha |
||
29.10.2022 | Sobota |
N
Otovice Kocanda - Karlovarský Název: závod dvojic |
||
29.10.2022 | Sobota |
N
Dolní Břežany - OBSAZENO - Středočeský Název: Pohár Dolnobřežanské Bělice - rybářské závody dosplělých |
||
29.10.2022 | Sobota |
N
Bystřice nad Olší - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
29.10.2022 | Sobota |
N
Rybník Valcha - Středočeský Název: Cejnobraní Valcha |
||
30.10.2022 | Neděle |
N
Písková Lhota - Středočeský Název: Pruhy, tečky, zuby z pískovny N.O 2- Pohár SÚS v přívlači |
||
30.10.2022 | Neděle |
N
Bystřice nad Olší - mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |