Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 102 termínů závodů
V minulosti zadáno 6915 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 21.9.2019

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Září 2019
21.09.2019 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: HUMPOLECKÉ CEJNOBRANÍ - PODZIMNÍ KOLO
21.09.2019 Sobota N Most - Ústecký
Název: Rybářské závody
21.09.2019 Sobota N Arnolec - Vysočina
Název: 28 hodin v ARNOLCI
21.09.2019 Sobota N Řeřichy - Středočeský
Název: Řeřišský kapr
21.09.2019 Sobota N Libkov - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
21.09.2019 Sobota N Brušperk - POZASTAVENO - Moravskoslezský
Název: Feeder Ostrava a okolí
21.09.2019 Sobota N Dolní Bukovsko - Jihočeský
Název: STRHANÁ HRÁZ - 24H 2019 - ZMĚNA TERMÍNU!!!!
21.09.2019 Sobota N BlÍŽEJOV - Dolní rybník - Plzeňský
Název: Memoriál Jardy Sekereše
21.09.2019 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: O pohár Děkana Královédvorského a O pohár starosty obce Vítězná
21.09.2019 Sobota N Měřín - Vysočina
Název: Měřínský kapr
21.09.2019 Sobota N Trutnov (Dolce) - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
21.09.2019 Sobota N Koloveč - Plzeňský
Název: Rybářské závody KOLOVEČ
21.09.2019 Sobota N Hnanice - Jihomoravský
Název: O POHÁR HNANICKEHO VODNÍKA
21.09.2019 Sobota N Nedvědice - ženy - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
21.09.2019 Sobota N Předhradí - Středočeský
Název: O POHÁR PŘEDSEDY
21.09.2019 Sobota N Ctidružice - Jihomoravský
Název: Ctidružický kapr
21.09.2019 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: Rybářské závody
21.09.2019 Sobota N Bohušovice nad Ohří - Ústecký
Název: Rybářské závody
21.09.2019 Sobota N Myslín - Jihočeský
Název: 21. rybářské závody
21.09.2019 Sobota N Vlasatice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
21.09.2019 Sobota N Choceň - Tichá Orlice (Peliny) - Pardubický
Název: O pohár starosty města Chocně
21.09.2019 Sobota N Herálec - Vysočina
Název: 4.ročník závodů v lovu pstruhů a okounů
21.09.2019 Sobota N Most - Ústecký
Název: Rybářské závody
21.09.2019 Sobota N Semily (Chuchelna) - Liberecký
Název: ZÁVODY " O CENU KAMARÁDA "

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.