Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 154 termínů závodů
V minulosti zadáno 6696 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 8.6.2019

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Červen 2019
08.06.2019 Sobota N Dolní Bukovsko mládež - Jihočeský
Název: Strhaná hráz - Junior Cup 2019 - OBSAZENO - jen náhradníci
08.06.2019 Sobota N Napajedla - Spytihněv - Zlínský
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Zadní Třebaň - Středočeský
Název: Memoriál Franty Hartmanna
08.06.2019 Sobota N Nová Včelnice - Jihočeský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KOZLOV 2019
08.06.2019 Sobota N Míčov mládež - Pardubický
Název: DĚTSKÉ RYBÁŘKÉ ZÁVODY "MÍČOVSKÁ UDIČKA"
08.06.2019 Sobota N Dobřív - Plzeňský
Název: 13.ročník Rybářských závodů
08.06.2019 Sobota N Týn nad Vltavou - Jihočeský
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Hradec Králové ZRUŠENO - Královéhradecký
Název: Master of Method - zrušeno.. Startovné se vrací
08.06.2019 Sobota N Měcholupy - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
08.06.2019 Sobota N Markovice ZRUŠENO - Pardubický
Název: Velká cena Markovic 2019 ZRUŠENO
08.06.2019 Sobota N Rtyně v Podkrkonoší - Královéhradecký
Název: Kocourák
08.06.2019 Sobota N Hradec Králové - Královéhradecký
Název: Malšovický kapr
08.06.2019 Sobota N Skořice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Zaječí - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Vodňany - Jihočeský
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Stéblová - Pardubický
Název: Rybářské závody Stéblová
08.06.2019 Sobota N Radovesnice II - Středočeský
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Sloup v Čechách - Liberecký
Název: Sloupská čtyřiadvacítka
08.06.2019 Sobota N Čáslav - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Mladá Boleslav - Středočeský
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Olešná - mládež U10 - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Teplice - Ústecký
Název: 24 hodin
08.06.2019 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: 11.ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 2. KOLO
08.06.2019 Sobota N Brandýs nad Orlicí - Pardubický
Název: 21. ročník rybářských závodů „O putovní pohár starosty města"
08.06.2019 Sobota N Tuhaň mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Vejprty mládež - Ústecký
Název: Dětské rybářské závody v LRU
08.06.2019 Sobota N Hromnice mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Brozany nad Ohří - Ústecký
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Fryšták - Zlínský
Název: Noční rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Tmaň u Berouna - Středočeský
Název: Rybářské závody Chyť a pusť II. ročník
08.06.2019 Sobota N Hlinsko - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Kocourov u Horšovského Týna - Plzeňský
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Nová Role - Karlovarský
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Vejprty mládež - Ústecký
Název: Dětské rybářské závody v LRU
08.06.2019 Sobota N Jenišov u Karlových Varů - Karlovarský
Název: Bambus cup XI. ročník
08.06.2019 Sobota N Hostinné - mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Milevsko mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Lovosice - Ústecký
Název: Lovosický úhoř
08.06.2019 Sobota N Radotín - Praha
Název: Memorial Václava Hanzla
08.06.2019 Sobota N Olešná - mládež U15 - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Podbořany - Ústecký
Název: Rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.