Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 273 termínů závodů
V minulosti zadáno 7101 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 48 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Pužej Štěpán Netolice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Novák Petr  Čankovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Motl František Bečov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Havlíček Stanislav  Mělník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Dohnal František Ostrov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Münzer Josef  Nové Sedlo 3 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
7 Černý Jindřich ml. Jindřichův Hradec 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hrdlička Jaroslav  Mariánské Lázně 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Paulovič Marek Třeboň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Jiříček Jaroslav  Vysoké Mýto 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Charvát Lukáš  Černčice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
11 Svoboda Jiří České Budějovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
11 Havrila Michal st.  Jaroměř 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
11 Hlaváček Tomáš Loučky 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
11 Tošer Jaroslav  Ústrašín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
16 Klement Antonín Chranišov 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
17 Mach Václav Pernink 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
17 Paulovičová Barbora Třeboň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
17 Šupol Michal  Rychnov nad Kněžnou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
17 Baďura Václav Karlovy Vary 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
17 Jirsa Jiří Chmeliště 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
22 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
22 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
22 Bína Lukáš Dlouhý Most 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
22 Zeman Vojtěch st.  Hostivice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
22 Pešek Emil Tábor 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
27 Pavlík Pavel st. Sokolov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
27 Povolný Zdeněk  Karlovy Vary 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
27 Lédl Pavel Mirovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
27 Tobiášek Ladislav  Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
27 Pavlík Pavel ml. Sokolov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
32 Dvořák Oldřich  Mělčany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
32 Valchař Jan Karlovy Vary 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
32 Stejskal Miroslav Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
35 Vojtěch Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
35 Vlček Petr  Častolovice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
35 Mrvečka Patrik  Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
35 Půta Jiří Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
35 Šmitmajer Marek Křečice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
35 Lévai Josef Karlovy Vary 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
35 Jarka Michal 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
42 Hybner Pavel  Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
42 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
42 Řádek Jaroslav Kaplice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
45 Mrvečka Petr  Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
45 Bejsta Tomáš České Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
45 Kopčo Jan Nové Sedlo 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
45 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.