Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 149 termínů závodů
V minulosti zadáno 6811 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 1761 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Vágenknecht Jiří  Pardubice 22 5 2 1 0 1 3 1 2 1 4
2 Pazderka Adam  Hradec Králové 19 4 1 1 2 1 1 1 0 0 0
3 Syrůček Stanislav  Dražkovice 28 3 2 1 1 0 2 3 1 0 0
4 Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou 10 3 2 0 0 0 0 0 1 0 0
5 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 17 3 1 2 0 0 0 1 0 1 1
6 Trnka Aleš  Třesovice 15 3 1 1 0 1 0 1 1 0 0
7 Konfršt Lukáš Pardubice 6 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
7 Šťastný Zdeněk Pardubice 6 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
7 Semonský Jaroslav Nemošice 5 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
7 Malý Stanislav Pardubice 5 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
11 Jirásek Petr  Chotěboř 13 3 0 3 1 0 0 1 0 1 0
12 Porazík Václav  Kolešov 16 3 0 0 1 0 1 1 2 1 1
13 Friedrich Tomáš  Jablonec nad Nisou 12 3 0 0 1 0 1 0 0 1 0
14 Hofman David  Hrochův Týnec 9 3 0 0 0 1 1 0 1 0 0
15 Provazník Jiří Dřenice 10 2 2 3 1 0 0 0 0 0 0
16 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 14 2 2 2 1 1 0 1 0 1 0
17 Provazník Michal Dřenice 12 2 2 2 1 1 0 0 0 1 1
18 Petružálek Jiří Plotiště nad Labem 20 2 2 2 0 0 0 1 0 0 2
19 Vašíček Zdeněk  Opočno 17 2 2 1 1 1 0 1 1 0 0
20 Vodičková Kateřina  Příbram 7 2 2 1 0 1 0 0 0 0 0
21 Smítka Radek  Bolina 12 2 1 2 0 1 1 1 1 0 0
22 Šrámek Petr  Opočínek 16 2 1 1 1 2 0 1 1 0 0
23 Žemlička Radek  Slatiňany 10 2 1 1 1 0 1 0 0 0 0
24 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 19 2 1 1 0 1 2 0 0 0 0
25 Franěk Robert  Trutnov 7 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0
26 Malý Jiří ml. Korouhev 4 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Peterka Jaroslav Česká Lípa 5 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 12 2 0 3 1 2 0 1 0 0 0
29 Kupka Tomáš  Hradec Králové 10 2 0 2 1 1 0 1 1 0 0
30 Hampejs David Bílina 7 2 0 2 0 1 0 0 0 0 0
31 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 14 2 0 1 2 0 1 0 0 0 0
32 Mackura Zdeněk Pernink 17 2 0 1 1 4 1 0 1 1 0
33 Tatíček Jiří Lukavice 8 2 0 1 1 0 0 0 0 0 1
34 Doležán Vladimír  Chotěboř 18 2 0 1 0 3 2 0 0 1 0
35 Říčař David  Zdelov 12 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0
36 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 10 2 0 0 1 1 0 1 0 1 0
37 Kopa Stanislav  Moravičany 13 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0
38 Fencl Petr Kolín 9 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0
39 Vondráček Jiří Měšice 5 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1
40 Macal Ondřej Veltrusy 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Hasal František Chomutice 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Váňa Tomáš  Zlosyň 14 1 3 1 0 1 1 0 0 0 0
43 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 23 1 3 0 3 0 0 0 2 2 1
44 Havlíček Stanislav  Mělník 21 1 3 0 0 1 1 1 1 1 0
45 Haklová Lucie  Vrutice 10 1 2 3 1 0 0 0 0 0 0
46 Chvála Petr  Sezemice 31 1 2 2 3 2 1 0 0 2 1
47 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 24 1 2 1 2 1 3 1 1 2 0
48 Novotný Jiří  Zámrsk 17 1 2 0 1 2 0 0 1 0 0
49 Musílek Petr  Chotěboř 10 1 2 0 1 0 0 1 1 1 0
50 Švanda Luděk Velký Třebešov 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou 8 1 1 1 0 0 0 1 1 0 0
52 Krobot Jiří  Dolní Čermná 15 1 1 0 1 1 0 0 1 2 0
53 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 9 1 1 0 1 0 1 0 1 0 0
54 Tobolka Milan Nechanice 6 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
54 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 5 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
56 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 10 1 1 0 0 2 0 1 0 0 0
57 Münzer Josef Nové Sedlo 9 1 1 0 0 1 2 0 0 1 0
58 Liebezait Václav Nové Strašecí 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
58 Pirkl Marek Stárkov 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
58 Blecha Miroslav Počátky 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Dohnal David Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
61 Dyntera Aleš Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
61 Štěpánek Ladislav Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
61 Dyntera Jakub Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
65 Klouček Jan st. Branná 10 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
65 Mokrý Jiří ml. Hamry nad Sázavou 5 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
67 Vlach Zdeněk ml.  Ždírec nad Doubravou 6 1 1 0 0 0 0 1 0 1 0
68 Kopic Milan Humpolec 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Hlotan Milan Sezemice 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Falta Kamil Klášter nad Dědinou 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Novák Jan Červené Pečky 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Jirsa Jiří Chmeliště 6 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Mareš Pavel Praha 9 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Kettner Štěpán ml. Dešná 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
75 Dydňanský Roman  Vrbno 24 1 0 4 1 2 2 1 0 0 0
76 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 21 1 0 2 0 0 2 1 0 3 0
77 Bárta Jakub Přeštice 4 1 0 2 0 0 1 0 0 0 0
78 Kubešová Denisa  Bolina 6 1 0 2 0 0 0 2 0 0 0
79 Hanzal Ondřej Želetava 6 1 0 2 0 0 0 0 0 0 1
80 Sochor Václav Přeštice 8 1 0 1 3 0 0 1 0 1 0
81 Košina Pavel Domanín 6 1 0 1 2 0 0 0 1 0 0
82 Záhora Petr Bílina 28 1 0 1 1 4 0 0 2 1 0
83 Perout Josef Perštejn 19 1 0 1 1 2 1 2 1 0 1
84 Charvát Lukáš  Černčice 14 1 0 1 1 1 0 2 1 0 1
85 Zeman Luboš  Semily 11 1 0 1 1 0 3 0 1 0 0
86 Novotný Petr  Zámrsk 14 1 0 1 0 0 0 1 1 1 0
87 Lédl David Mirovice 4 1 0 1 0 0 0 1 1 0 0
88 Takács Pavel Světnov 7 1 0 1 0 0 0 1 0 0 1
89 Mergl Jakub Heřmanův Městec 9 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
89 Hložek František Bílina 20 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
91 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 12 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0
92 Pácl František Ústí nad Orlicí 5 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0
93 Sochor Jaroslav ml. Hluboká nad Vltavou 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
93 Riedl Patrik Humpolec 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
95 Černý Tomáš st. Přišimasy 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
95 Kaniščev Roman Loštice 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
95 Vrba Tomáš  Svítkov 17 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Šnicer Petr Veltěže 11 1 0 0 2 0 1 0 0 0 1
99 Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto 5 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0
99 Kabát Miroslav Třemošná 9 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0
101 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 13 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
101 Ficner Lukáš Lanškroun 6 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
103 Mareš Vladimír Praha 11 1 0 0 1 0 0 2 1 0 0
104 Tošer Jaroslav  Ústrašín 16 1 0 0 1 0 0 0 0 2 0
105 Šuchal Adam Markovice 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Moravec Pavel Čejov 5 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Trnka Vojtěch České Budějovice 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Loužil Vít Kutná Hora 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Leško Jiří Oldřichov 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Hnilička Radomír Kunštát 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Bartoňková Petra  Předměřice nad Labem 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
112 Staněk Václav  Hradec Králové 15 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0
113 Nekola Lukáš Hněvkovice 5 1 0 0 0 1 0 0 1 0 0
114 Hošek Pavel Římovice 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1
115 Vican Roman Přeštice 8 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
115 Suchý Jakub 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
115 Švanda Jan Velký Osek 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
115 Procházka Jan 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
115 Miřejovský Zdeněk Opatovice nad Labem 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
115 Pavlíček Kamil Žďár nad Sázavou 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
121 Švanda Radek Česká Skalice 5 1 0 0 0 0 2 0 0 0 0
122 Svědínek Zdeněk Teplice 13 1 0 0 0 0 1 1 0 1 1
123 Průša Vladimír Želetava 3 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0
124 Zahradník Roman Pelechov 7 1 0 0 0 0 1 0 0 0 1
125 Tajtl Pavel Kobylníky 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
126 Pánek Petr Rakovník 6 1 0 0 0 0 0 1 0 1 1
127 Hadač Pavel Horní Lipka 5 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0
128 Chromčák Jiří Mimoň 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
128 Hladík Roman Blovice 6 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
128 Svárovský David Humpolec 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
128 Berousek Petr Plzeň 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
128 Pužej Štěpán Netolice 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
133 Tošovský Jakub Bělá pod Bezdězem 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
133 Sosnowski Lukasz Bogatynia 4 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
133 Růžičková Nela Morašice 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
133 Zavřel Jan Pomezí 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
137 Svoboda Stanislav st. Čejov 5 1 0 0 0 0 0 0 0 2 0
138 Kovář Martin Kladruby 3 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
138 Navrátil Jiří Úhřetice 7 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
140 Rezek Oldřich Mikulov 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Cajthaml Jakub 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Farská Kristýna Košťálov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Mareš Lukáš Lukavice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Novotná Kateřina ml. Mezihoří 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Žižka Radek Holýšov 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Pechánek Patrik 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Netolický Michal Skuteč 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Indruch Vojtěch Choryně 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Kadeřábek Jaroslav Liběchov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Valeš Daniel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Motyčka Miroslav Chrudim 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Lévai Jan st. Karlovy Vary 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Křepinský Jan Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Hejný Jiří Smolnice 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Havlíček Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Odehnal Jiří 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Bauer Jiří Kunštát 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Černý Václav Plzeň 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Varga Ladislav Brandýs nad Labem 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Sztymelski Andrzej Karviná 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Ondráček Jan Hořice v Podkrkonoší 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Maček Tomáš Velká Jesenice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Toman František st. Jaroměřice nad Rokytnou 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Svitek Filip Příbram 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Lorenz David 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Fiala Ondřej Příbram 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Svobodová Viktorie Týniště nad Orlicí 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Zmarzlák Štěpán st. Valašské Meziříčí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Vostruha Roman 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Špůr Mikuláš Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Bozděch Karel Staňkov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Petr Marek Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Hodík Miroslav Sedlčany 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Janíček Jan  Kamenice u Jihlavy 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Příhoda Milan 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Jareš Petr 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Šindler Karel Lovosice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Hejda Filip Rakovník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Skotnica Jiří Rožmitál pod Třemšínem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Arazim Vlastimil Neratovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Ungr Vojtěch 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Kovář Jan ml. Soběslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Ambrosová Denisa Mělník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Hošek Evžen Hradec Králové 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Fuchs Jan Červená Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Jungwirt Vojtěch Strakonice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Čapek Martin Dlouhá Lhota 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Kovář Antonín Kladruby 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Beneš Jaroslav Nová Ves u Chotěboře 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Chýle Ondřej 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Halva Daniel Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Gažiová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Říha Bohumil Světlá nad Sázavou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Hála Jaromír Roudnice nad Labem 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Martinec Michal Hronov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Šmůla David ml. Dobřany 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Urbánková Nela Tuněchody 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Dohnal Jiří Jindřichov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Kulhánek Adam Jablonné nad Orlicí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Holub Ondřej Nepomuk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Kvapil Petr Jičín 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Csernyanszká Pavlína Vysoké Mýto 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Pustějovský Maxim 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Harant Antonín Plzeň 10 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Petr Jaromír Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Zajíček Josef Veselice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Mládková Stanislav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Chýle Oldřich ml. Bílina 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Uhlíř Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Suchý Jan Merklín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Krejsa Zdeněk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Tůma Jakub Rousínov 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Pikl Stanislav Pacov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Hron Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Kárník Petr Bílé Vchynice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Slezák Tomáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Kulka Štěpán ml. Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Žváček Michal Nové Město na Moravě 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Pergreffi Luca Pardubice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Daniš Petr Kácov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Kochan Pavel Karviná 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Černá Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Kuh Matěj Vrchlabí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Merunka Martin Pohledec 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Tušinovský Pavel Červená Voda 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Šulc Milan Trubín 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Andrž Ladislav  Bolehošť 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Würz Daniel Neratovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Stulík Jakub 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Čihák Jan Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Lisčák Jan Lubná 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Vilímek Roman Brno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Heimlich Roman 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Kocábek Tomáš Nové Strašecí 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Boháč Josef Soběslav 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Flener Tadeáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Jireček Miroslav Hodkovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
238 Halamka Luboš 6 0 3 1 0 0 0 0 2 0 0
239 Soukup Michal Plzeň 8 0 3 0 1 0 0 0 1 0 1
240 Chvála Jan  Sezemice 28 0 2 3 1 1 2 0 0 0 1
241 Halíř Lukáš Osek 10 0 2 2 0 0 0 0 0 0 1
242 Havlíček Josef Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
242 Ledvinka Petr Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
242 Jinoch Roman Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
242 Havlíček Roman Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
246 Riedl Filip Humpolec 7 0 2 1 1 0 0 0 0 0 0
247 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 18 0 2 1 0 0 0 0 0 1 0
248 Pekárek Stanislav Louny 10 0 2 0 1 0 1 0 0 1 0
249 Paulovič Marek Třeboň 5 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0
250 Sütto Petr Ostrov 5 0 2 0 0 0 0 1 1 1 0
251 Zeman Vojtěch st. Hostivice 14 0 2 0 0 0 0 1 0 0 1
252 Edl Milan Plzeň 7 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0
253 Cingroš Jakub Stod 5 0 2 0 0 0 0 0 0 1 0
254 Baloun Roman ml. Jamné nad Orlicí 7 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
255 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 17 0 1 3 0 0 4 0 1 0 0
256 Honc Josef Rumburk 12 0 1 2 2 0 0 2 0 0 1
257 Dostál Matouš  Králíky 11 0 1 2 1 0 1 0 1 1 0
258 Sochor Rudolf Petrohrad 11 0 1 2 0 1 0 0 0 0 0
259 Machatý David  Jaroměř 20 0 1 1 3 2 2 1 3 1 0
260 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 12 0 1 1 3 0 0 1 0 0 1
261 John Miroslav Roudnice nad Labem 17 0 1 1 2 1 0 0 1 0 0
262 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 7 0 1 1 1 0 1 1 0 1 0
263 Hos Martin  Otín 10 0 1 1 1 0 0 1 0 1 0
264 Mach Václav Pernink 10 0 1 1 1 0 0 0 1 0 1
265 Kubec Tomáš Lanškroun 21 0 1 1 0 2 1 1 0 0 1
266 Červený Jaroslav  Jaroměř 11 0 1 1 0 1 1 0 0 0 1
267 Tobolka Daniel  Nechanice 6 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0
268 Jožák Radek Pardubice 4 0 1 1 0 1 0 0 0 1 0
269 Bouček Jiří Zdislavice 3 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
269 Schingler Karel Lovosice 11 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
271 Šinták Marek  Hradec Králové 5 0 1 1 0 0 0 0 2 0 0
272 Macháček Pavel Loučky 4 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
272 Šupol Petr Libišany 8 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
274 Vyhlídal Emanuel Borohrádek 5 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
274 Čížek Michal Příbram 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
276 Havránek Radek Čejov 4 0 1 0 2 0 0 1 0 0 0
277 Poslušný Josef ml.  Lípa nad Orlicí 10 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0
278 Hasal Aleš Chomutice 3 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0
279 Havrila Michal ml.  Jaroměř 20 0 1 0 1 0 0 0 1 1 0
280 Šabata Jiří  Svatý Mikuláš 14 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1
281 Pirklová Karolína Stárkov 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
281 Kovář Jan Praha 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
281 Kratochvíl Jan Hláska 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
281 Novotný Milan Mezihoří 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
281 Mrvečka Patrik Týniště nad Orlicí 4 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
286 Ficner Jiří Lanškroun 6 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0
287 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 14 0 1 0 0 1 0 1 0 0 1
288 Chýle Oldřich st. Bílina 6 0 1 0 0 1 0 1 0 0 0
289 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 13 0 1 0 0 1 0 0 0 2 1
290 Kulda Jiří Rtyně v Podkrkonoší 5 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0
291 Motyčka Martin Skuhrov nad Bělou 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
292 Dostálek Václav Hradec Králové 5 0 1 0 0 0 2 1 0 0 0
293 Bureš Jan Počátky 3 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
293 Šmůla David Dobřany 3 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
295 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště 19 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0
296 Mokrý Jan Uhlířské Janovice 24 0 1 0 0 0 0 1 0 0 2
297 Dorotík Tomáš Valašské Meziříčí 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
297 Dudáš Jan 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
297 Hlaváček Karel Humpolec 7 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
297 Skalický Jakub Milín 4 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Brodský Michal  Hradec Králové 10 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0
302 Adamec Jakub Závidkovice 3 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
302 Skalický Miroslav Milín 6 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
302 Oberaiter Zdeněk Hamry nad Sázavou 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
302 Sláma Radek Švihov 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
306 Borovka Luboš Vodňany 13 0 1 0 0 0 0 0 0 2 0
307 Hrdina Jiří Bakov nad Jizerou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
307 Kovář Miloslav Králova Lhota 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
307 Podskalský Jiří Čižice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
307 Klein Jiří Karlovy Vary 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
311 Goncearenco Roman Humpolec 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
311 Černý Jan Pardubice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
313 Terlecki Marek Klodzko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Strnad Lukáš Mariánské Lázně 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Pefek Karel Kostelní Vydří 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Hovorka Antonín Žabonosy 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Ondráček Petr Nové Město na Moravě 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Přibyl David Vlčice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Váňa Jindřich Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Gažijová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Stěhule Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Ďurček Josef ml. Mnichovo Hradiště 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Škorpík Daniel Písečné 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Bagar Šimon 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Švarc Pavel Jimramov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Vicková Anna 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Štepo Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Kopecký Miroslav Plzeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Zrnová Jitka Benešov 12 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Hasal Milan 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Špengerová Markéta 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Kučera Ondřej Bělá pod Bezdězem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Holub Matyáš Počáply 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Icha Zdeněk  Havlíčkův Brod 9 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Žemlička Lukáš Nové Město na Moravě 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Kazatel Petr Znojmo 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Dvořák Jan Louny 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Štefanica Josef Tehov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Rys Jaroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Vladyka Richard 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Rambousek Stanislav  Třebíč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Pelikán Vojtěch Ždírec nad Doubravou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Adam František 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Mendel Milan Pšovky 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Černá Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Svěžen Vladimír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Strnad Jakub Vrchlabí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Minařík Jaroslav Ronov nad Doubravou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Hetych Libor Řestoky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Velfl Vladimír Svitavy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Klement Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Růžička Josef Chrudim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Vrla Vladimír Brandýs nad Labem 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Kočí Vladimír Kozárovice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Mišovic Jakub Leština 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Poslušná Gabriela Lípa nad Orlicí 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Konopásek Josef Polička 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Janouškovec Vilém Staňkov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Vágenknecht Adam Pardubice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Juhošová Ivana  Rybitví 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Míka Marek Veselí nad Lužnicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Dřízhalová Ema 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Hába Jakub 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Tomšík Jan Křižanov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Marešová Veronika Lukavice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Putz Lukáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Pavlíček Tomáš Čimelice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Sýkora Václav 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Pekárek Pavel ml. Rtyně v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Koula Antonín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Kaše Václav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Nykodým Jiří Jimramov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Dostál Martin Králíky 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Macháně Radek Krčín 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Sova Tobiáš Bohumín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Javůrková Týna Litomyšl 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Číž Vojtěch Hustopeče nad Bečvou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Štieber Adam 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Kubový Vladimír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Kolouch Matyáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Fürbacherová Pavlína Kloužovice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Krátká Hana Nižbor 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Kastner Martin Uhlířská Lhota 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Homola Petr Toušeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Řezníček Petr Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Vařák Jiří Pokojov 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Tauberová Gabriela Řevnice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Wittvar Zdeněk st. Vrdy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Bludská Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Řípa Aleš Heřmanův Městec 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Preis Šimon 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Baloun Roman Jamné nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Dubský Ladislav Nasavrky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Šikýř Pavel 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Šolc Jakub Hořice v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Sentivan Ladislav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Joudal Milan Hradec Králové 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Svitková Barbora Příbram 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Dvorský Ladislav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Maršík Jan Pelhřimov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Procházka Matěj 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Koutný Lubomír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Dědek Ondřej Rtyně v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Lohniský Matyáš Týniště nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Józa Petr Kladruby 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Petr Lukáš Sobčice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Šouta Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Oberraiter Vojtěch Hamry nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Kneř Vladimír Malá Skála 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Staněk Josef Tuněchody 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Kočová Eliška 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Nass Julius Pňovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Takácsová Nela Žďár nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Jechová Vendula Neratovice 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Holec Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Kulhavý Pavel Pěčice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Vorlíček František Kostomlátky 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Fanglbauer Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Konopásek Ladislav Pardubice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Adam Jakub 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Huleš Matěj 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Bednář Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Sittová Kateřina Taneček 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Šváb Jiří Kamberk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Janata Karel st. Košťálov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Beck Milan Prachatice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Kronusová Markéta Mladá Boleslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Romec Lukáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Trefný Adam 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Pantůček Jakub ml. Strachujov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Stěhula Michal Semily 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Vojta Jan Protivín 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Petrik Pavel Chřibská 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Vavroušek Luboš Ždírec nad Doubravou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Dášek Lukáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Pochobradský Jan Třibřichy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Řeháček Miroslav Česká Skalice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
440 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 13 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0
441 Čermák Eliáš Votice 5 0 0 2 1 0 1 1 0 0 0
442 Nauš Vladislav Blížejov 5 0 0 2 0 0 1 0 0 0 1
443 Beneš Zdeněk Peruc 9 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0
444 Krupka Jiří Telce 11 0 0 2 0 0 0 0 0 2 0
445 Bernard Michal Milín 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
446 Klečák Miloslav Onomyšl 21 0 0 1 3 1 1 1 1 0 0
447 Taichner Radek  Mikulovice 16 0 0 1 2 2 1 1 0 0 1
448 Krajňák Ivan Mikulovice 6 0 0 1 2 2 1 0 0 0 0
449 Malý Josef Medlešice 5 0 0 1 2 1 1 0 0 0 0
450 Vacek Alexandr Hlinsko 7 0 0 1 2 0 0 2 1 0 0
451 Kondras Přemysl  Pardubice 9 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
452 Dvořák Oldřich  Mělčany 13 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0
453 Tůmová Barbora Libčice 3 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
453 Bastl Tomáš Jeníkovice 4 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
455 Provazník Matěj Stolany 3 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0
456 Blaščík Petr Staré Jesenčany 16 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
456 Vágenknecht Dan Pardubice 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
456 Wachtl Hynek Nové Strašecí 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
459 Chválová Lubica  Sezemice 13 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0
459 Novák Petr Čankovice 8 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0
461 Gančarčík Karel  Pardubice 16 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
461 Šikl Miroslav st. Včelákov 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
461 Mai Marek Kněževes 4 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
464 Povolný Zdeněk  Karlovy Vary 11 0 0 1 0 0 2 0 0 0 0
465 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 13 0 0 1 0 0 1 2 1 1 0
466 Fejfar Kamil Radčice 4 0 0 1 0 0 1 2 0 0 0
467 Strnad Lukáš Praha 4 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0
468 Doležal Jaroslav Vodňany 4 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0
469 Štěpnička Radek Český Šternberk 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
469 Jelínková Aneta Nasavrky 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
469 Štěpnička Martin Český Šternberk 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
469 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
469 Nass Adam Pňovice 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
474 Řehák Václav  Police nad Metují 11 0 0 1 0 0 0 1 1 0 0
475 Pánek Vít  Sezemice 9 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
476 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 8 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
476 Růžička Miroslav Tábor 6 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
478 Jaroš Zdeněk Hostinné 5 0 0 1 0 0 0 0 1 1 1
479 Slavík Tomáš Humpolec 7 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
479 Novák Marek Rumburk 7 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
479 Horáček Radim Vlastějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
479 Heřman Karel Blovice 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
479 Nouzák Jakub Bylany 4 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
479 Baďura Václav Karlovy Vary 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
479 Pešek Jan Chrudim 7 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
486 Hrubeš František Dřenice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
486 Roušal Luděk Neratovice 11 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
486 Jarkovský Jiří Blešno 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
486 Jelínek Miroslav Vysoké Mýto 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
490 Brádler Petr Červená Voda 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
490 Němec Jan České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
490 Nitsche Martin Vrchovina 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
493 Dedera Jan Divišov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Pocedič Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 8 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Solnařová Kateřina Český Šternberk 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Hovorka Zdeněk Žabonosy 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Kučer Matěj 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Zima Pavel Skřivany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Dlouhý Michal Valdice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Bárta Adam Třesovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Majda Tomáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Kostlán Jakub 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Homolka Martin Zlosyň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Fečová Anežka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Žítek Ondřej Tuněchody 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Starýchfojtů Lukáš Dolní Rožínka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Bejsta Tomáš České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Vápeník Jiří Plzeň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Zajíc David Kamenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Rajsigl Lukáš Heřmanův Městec 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Strnad Mariánské Lázně 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Řezba Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Mann Pavel sen. Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Vtípilová Tereza Ždár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Dostál Jaroslav Liberec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Chládek Filip Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Pojer Milan st. Nepomuk 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Váček Kamil Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Moravec Filip 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Milichovský Martin Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Košťák František 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Sochor Martin Petrohrad 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Pour Miroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Mráz Tomáš ml. Soběslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Bečka Jaroslav Nerad 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Galko Daniel Břilice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Kadeřábek Jakub Liběchov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Jelen Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Hrachovina Miloš Mokré 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Šesták Filip Jaroměř 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Hořt Radim Kladruby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Chalupa Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Hájek Petr Karlovy Vary 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Mareš Jan ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Břeň David Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Vaňous Radek Česká Třebová 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Hyxa Jakub Medlešice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Kudlík Leoš Brandýs nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Lysák Josef ml. Králec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Schauer Martin Polička 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Dobeš Jiří Rebešovice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Šlesinger Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Bady Roman 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Charvát Valentin Jihlava 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Monsport Václav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Klánová Nikola 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Moc Marek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Rychlá Eliška 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Anderle Roman 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Draslar Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Borovičková Adéla 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Kianičková Jitka Peruc 9 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Macháně Vojtěch Krčín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Kutička Pavel Novosedly 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Kovaříková Tereza Nové Město na Moravě 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Lakoš Gustav Kralice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Papež Radek Tuněchody 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Cajthaml Petr Velenice 9 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Rovnaník Zdeněk ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Brádler Pavel Červená Voda 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Rozkošný Jan Přelouč 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Pavelka Josef  Třebíč 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Skýpala Miroslav Valašské Meziříčí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Pejchar Jiří Chotěboř 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Král Vojtěch st. Kostelec nad Černými Lesy 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Ducháček Miloš Trhová Kamenice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Nový Miroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Galko Lubomír Břilice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Jiřička Jaroslav Vrchlabí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Belušiak Ladislav Jindřichův Hradec 9 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Duba Ladislav ml. Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Šafr Zdeněk Oskořínek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Rödl Karel Bečov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Helcl Jaroslav Rakovník 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Sojka Michal Dolní Roveň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Blažek Patrik Morašice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Vafek Libor Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Slabihoudek Jan Praha 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Kopecký Pavel Dobrovítov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Šisler Matěj Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Provazníková Jitka Dřenice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Šozutárová Karolína Lísek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Cablk Jan Pravonín 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Špatný Jakub Dolní Bukovsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Stěhule Marek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Břinda Karel Blovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Kadlec Milan Pouzdřany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Kvasnička Martin ml. Kolín 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Černý Martin Babice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Vrba Pavel Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Vondráček Jan ml. Stan 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Rangl Jakub Planá 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Havel Milan Nová Bystřice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Hofman Denis Nový Bor 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Wiechec Šimon Slatiňany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Koulová Kateřina Mělník 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Hurt MIlan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Král Bohuslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Mann Aleš Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Bureš Štěpán Podůlšany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Pecha František Nové Strašecí 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Houžvíček Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Sova Jakub Bohumín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Martinec Jáchym Hronov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Jarešová Štěpánka Štěpánov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Kaniecký Jakub Milenov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Vendl Josef Turnov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Havířová Sára 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Černý Tomáš ml. Přišimasy 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
493 Javůrková Nikol 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
612 Hyksa Jakub Medlešice 4 0 0 0 2 1 1 0 0 0 0
613 Motl František Bečov 4 0 0 0 2 1 0 1 0 0 0
614 Koštálek Jiří Oplany 7 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0
615 Hladík Tomáš  Dobruška 15 0 0 0 2 0 2 1 1 1 1
616 Coufal Zdeněk Jihlava 12 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0
617 Smítka Josef st. Kutná Hora 10 0 0 0 2 0 0 1 0 1 1
618 Bednář Zdeněk Nahořany 10 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
618 Hubička Tomáš Brloh 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
620 Teplý Radek Mikulovice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
620 Kokeš Ladislav st. Mikulovice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
620 Roček Jakub Drozdice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
620 Kokeš Ladislav ml. Rozhovice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
624 Bína Libor Dlouhý Most 22 0 0 0 1 2 0 0 1 0 2
625 Kolčava Tomáš Smolnice 7 0 0 0 1 1 1 1 0 0 0
626 Slavík Alexej Vilémov 10 0 0 0 1 1 0 1 0 1 0
627 Matějka Václav Nové Hrady 9 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0
628 Beneš Milan Tušť 5 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0
629 Hrubeš Petr Plzeň 3 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
629 Svoboda Jiří České Budějovice 4 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
631 Mareš Jakub Plačkov 4 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
631 Šimůnek Ondřej Hudčice 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
631 Bartošová Eliška Kostelec nad Orlicí 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
631 Jansa Jan Lanškroun 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
635 Urban David Opatovice nad Labem 5 0 0 0 1 0 1 0 1 0 0
636 Poláček Petr st. Příbram 5 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
636 Bártík Miloslav Plzeň 8 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
638 Novák Vratislav Týn nad Vltavou 9 0 0 0 1 0 0 1 0 1 1
639 Bertok Milan  Dublovice 18 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0
640 Molek Petr Plzeň 3 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
640 Protivánek Daniel Hradec Králové 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
640 Půta Jiří Plzeň 14 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
640 Turský Jindřich  Krchleby 8 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
644 Beneš Karel Bílina 16 0 0 0 1 0 0 0 1 0 1
645 Mrázek Karel Mirovice 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
645 Dědík Vladimír  Bašť 6 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
645 Strnad Jakub Cheb 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
645 Macháně Michal Krčín 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
645 Otradovský Josef Lanškroun 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
650 Vicher Milan Plzeň 9 0 0 0 1 0 0 0 0 2 1
651 Seidl Jan Zbiroh 9 0 0 0 1 0 0 0 0 1 2
652 Raniak Martin Třešť 9 0 0 0 1 0 0 0 0 1 1
653 Novotná Pavlína  Zámrsk 18 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
653 Koten Petr Jihlava 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
653 Pšeničný Pavel Opočno 5 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
653 Mareš Jan Turnov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
657 Ježek Martin Předměřice nad Jizerou 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
657 Sochor Michal Petrohrad 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
657 Krejčí Petr Kněževes 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
657 Lédl Pavel Mirovice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
661 Hnízdilová Eva Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Velek Josef Husinec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Šolc Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Elner Vladimír Tábor 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Adam Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Kudry Marek Cerhenice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Soukup Luboš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Ludvík Jiří Kutná Hora 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Trochta Eliáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Krištof Tomáš Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Krýsl Pavel Ledce 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 12 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Baloun Roman Heřmanův Městec 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Olbrich Petr Bechov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Mihalík Ondřej Pardubice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Němec Matouš Nové Město na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Grünwald Petr Brandýs nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Valda Martin Brno 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Pisek Adam 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Šotola Jan Červená Třemešná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Darebný Jiří Králíky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Štěrba Petr  Sezemice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Skýpala Tomáš Valašské Meziříčí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Pavelka Roman st. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Janda Filip Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Jarkovský Zbyšek Blešno 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Vaculík Filip Pelhřimov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Šrubař Richard 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Bezkočka David Choustníkovo Hradiště 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Jakoubek Marek 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Simon Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Sajkršmíd Lukáš Vrchlabí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Brokl Vladimír Skuteč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Vejvoda Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Roušar Jiří Korouhev 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Trousil Jan 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Mišacký Zdeněk Louny 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Vorel Aleš Rakovník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Gottwaldová Gábina Stolany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Nekola Petr Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Němec Ladislav Neratovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Vídeňský Zdeněk ml. Lhotice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Pospíšil Tomáš 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Hloch Matyáš Kelč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Přiklopil Aleš Dřenice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Nepraš Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Beneš Pavel ml. 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Němec Jan Králíky 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Hnízdil Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Šulaj Michal Svídnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Kadlec Martin ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Vitnerová Vanesa 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Rujzl Petr Česká Třebová 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Tobiášek Ladislav  Týniště nad Orlicí 9 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Váňa Michal Vepřek 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Pospíšil Vojtěch Libišany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Svárovský Petr Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Müller Václav 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Kubásková Valentýna Kameničky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Staňková Natálie Oldříš 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Jiříček Matyáš Kelč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Kosina Tomáš Lázně Bělohrad 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Roudný Tadeáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Hodíková Jiřina Sedlčany 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Šimon Maxim Synčany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Matouš Karel Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Homolková Kateřina Zlosyň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Vejvoda Jiří Zbraslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Pavlík Jiří Tachov 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Herout Vít Nová Bystřice 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Moravec Václav Hostín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Kadlec Josef Česká Lípa 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Hirman Miloš Kladruby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Líbal Filip 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Plánička Václav st. Srby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Jarolík Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Jaroš Martin Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Pour Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Vacek Stanislav Hradec Králové 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Brendl Patrik Lanškroun 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Štipka Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Procházka Aleš Blatná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Koukolíček Lukáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Michalský Petr Postoloprty 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Prokůpek Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Pavelka Roman ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Chyba Pavel Jaroměř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Topič Dominik Kelč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Ngoxuan Robin Blížkovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Hanzl Antonín Nymburk 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Bárta Martin Přeštice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Svoboda Václav Zásadka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Fabík Jakub Radostín nad Oslavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Vavříček Tomáš Rychnov u Jablonce nad Nisou 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Růžička Josef Popelín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Tůma Vladimír Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Šír Miroslav ml. Březiny 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Koudelka Josef Martiněves 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Trnka Vít 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Martinů Ondřej Roudnice nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Zíma Sebastian Hořešovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Šipan Miroslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Skýpala Jiří Rožnov pod Radhoštěm 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Bednariková Františka Mělník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Vaněk Dalibor Vysoké Mýto 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Sychrová Soňa Jenišovice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Csernyanszky Antonín Vysoké Mýto 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Tichý Rudolf Bečváry 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Henychová Kateřina Klášter nad Dědinou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Čvančara Jaroslav Divišov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Mareš Dan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Sedláček Radek Česká Třebová 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Sedláček František 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Jiříček Štěpán Kelč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Mareš Miroslav Krchleby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Pospíchalová Iva Pardubice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Hrubeš Libor Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Hloch Tomáš Kelč 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Stárek Karel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Klimeš Jan Čimelice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Novák Matyáš Nová Ves u Chotěboře 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Zelinka David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Prachařová Šárka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
661 Chourová Veronika 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
787 Doležán Nikola  Chotěboř 14 0 0 0 0 2 0 0 1 0 0
787 Komárek Martin Havlíčkův Brod 9 0 0 0 0 2 0 0 1 0 0
789 Jašková Aneta Černá Hora 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
789 Bříza Filip Jiřice 5 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
789 Spilka Jiří Pátek 6 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
792 Bařinka Tomáš Týniště nad Orlicí 6 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0
793 Bareš Vladimír  Slepotice 18 0 0 0 0 1 1 1 2 0 2
794 Zíma Bořivoj Rohovládova Bělá 7 0 0 0 0 1 1 1 2 0 0
795 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 7 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0
796 Ševčík Petr Louny 14 0 0 0 0 1 1 0 2 2 1
797 Izaiasz Petr  Holice 7 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0
798 Coufalík Ondřej Divišov 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
798 Horyna Tomáš Broumov 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
798 Lánský Petr Česká Skalice 9 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
798 Macků Ondřej Dačice 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
802 Šmitmajer Marek Křečice 5 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0
803 Synek Martin Choceň 20 0 0 0 0 1 0 1 0 0 2
804 Řádek Jaroslav Kaplice 7 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
804 Nováková Eva Police nad Metují 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
804 Vlček Jaroslav st. Strakonice 5 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
804 Koudela Květoslav st. Louny 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
804 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 5 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
804 Cuhorka Jiří Přelouč 7 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
804 Benda Pavel  Mělník 13 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
811 Sobotka Josef Perštejn 12 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0
812 Machač Václav Praha 4 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0
813 Hamouz Zdeněk Česká Lípa 4 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
813 Vodák Mojmír Rtyně v Podkrkonoší 3 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
813 Richter Pavel Plzeň 7 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
816 Rašek Martin Pacov 3 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
817 Vnouček Petr ml. Praha 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
817 Půta Roman Plzeň 5 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
817 Žampach Jakub Lovosice 5 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
820 Materna Jan Písek 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
820 Kubeš Jaroslav Koštice 12 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
820 Hospodka Josef st. Mělník 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
820 Lochman Pavel ml. Zdelov 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
820 Balada Filip Přelouč 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
825 Pirič Pavel Ostrov 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Vrtěl Petr Přerov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Gabriel Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Brückner Martin Velké Meziříčí 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Kupsa Jan st. Buřenice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Král Vojtěch ml. Kostelec nad Černými Lesy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Svoboda Miloslav Dobříš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Kubišta Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Bareš Josef Koberovy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Ficek Petr Svitavy 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Tuscher Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Pešek David Věcov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Němec Daniel Mladé Bříště 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Bludská Kristýna 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Lamač Jindřich Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Kocourová Sandra Svratouch 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 13 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Staněk Jan Čankovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Zoul Marek 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Kašpar Jaroslav Blovice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Kalčík Vlastimil Srby 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Oberreiter Zdeněk st. Hamry nad Sázavou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Kocáb Dominik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Vácha Tomáš Štoky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Bednář Adam Častolovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Žižka Ladislav Holýšov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Štastný Bohuslav Třebíč 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Matouš Jan Praha 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Jeníkovský Jan Hokov 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Mestl Lukáš Netolice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Šisler Kryštof Dřenice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Frydrych Theodor Kladruby 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Čipera David Příbram 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Ševčík Václav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Mikudimová Lenka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Vokoun Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Netek Lukáš Pardubice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Schauer Zdeněk Polička 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Nováček Josef Manešovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Ryšavý Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Kotmel Petr Laziště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Raniak Milan Třešť 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Eichelmannová Lucie Hořešovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Štalmachová Beáta 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Vojík Lukáš Vodňany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Králová Jaroslava 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Touš Pavel st. Tachov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Laštovková Veronika 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Jarušinský Michal Korouhev 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Weiss Branislav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Karlová Pavla Kamenice nad Lipou 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Vrtěl Ondřej Přerov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Huček Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Paur Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Cerula Ondřej Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Radil Miroslav Český Šternberk 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Macháně Martin Krčín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Křen Jan  Telč 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Olbrich Jakub Bechov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Novotný Václav Brandýs nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Hanáček František Brno 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Fišer Jaroslav Horní Beřkovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Žák Luděk  Ostrava Poruba 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Prach Adam Merklín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Brychta Michal Litomyšl 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Keyzer Yuriy Jablonné nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Tůmová Anežka Libčice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Hejč Jindřich Kunštát 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Zahradil Miroslav Choryně 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Brzobohatý Jan Bělá pod Bezdězem 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Marková Andrea Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Kincl Matyáš Hradec Králové 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Šmíd Jakub Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Háva Dominik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Kindl Jan Chomutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Kovařík Jiří st. Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Jiránek Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Krčmář Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Takáč Pavel Světnov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Běluša Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Jareš Štěpán 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Zavřel Tomáš Holice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Fečková Kateřina Stolany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Mucala Karel Novosedly 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Řezáč Tomáš Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Blechta Jakub Veselá u Mnichova Hradiště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Peštová Tereza 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Žáková Marie 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Hess Tomáš Zálší 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Hlad Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Matoušek Kryštof 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Pavlíček Michal Ledeč nad Sázavou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Polívková Klára 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Sedlák Lukáš Svídnice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Ivančík Tadeáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Janeček Jakub Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Galbavý Aleš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Kratina Petr Podbořany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Kašpar Richard Náchod 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Burget Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Doležalová Monika Pardubice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Rychtář Vladimír Klášterec nad Ohří 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Macourek Lubomír Libina 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Polák Jakub Podůlšany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Rejzek Jakub Kněžmost 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Rys Tadeáš Hlinsko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Janko Ondřej Krouna 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Mádlová Iva 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Samko Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Češík Vít 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Valenta Jan Zlosyň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Horálek Miroslav Habartov 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Houser Josef Poděbrady 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Daněk Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Štolc Patrik 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Rajdl Jaroslav Chlístovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Brzoň Luboš Kožlí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Moisel Matyáš Česká Lípa 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Dvořák Petr Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Tůma Jiří Rousínov 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Zahrádka Radek Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Slavík Jaromír Humpolec 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Červinka Milan Dvůr Králové nad Labem 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Kachlík Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Šabatka Tomáš Sasov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Ruml Roman 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Deml Tomáš Hořice v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Komárek Matouš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Kliner Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Valečko Kamil 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Šlégl Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
825 Koukolíčková Klára 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
957 Brůna Jan Rumburk 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0
958 Vrábel Pavel Chlumín 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
959 Kosmák Martin Hamry nad Sázavou 8 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0
960 Dražan Zdeněk Panenský Týnec 8 0 0 0 0 0 1 1 2 0 1
961 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 13 0 0 0 0 0 1 1 0 1 1
962 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 13 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0
963 Riedl Michal Humpolec 7 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
964 Lebeda Zdeněk Týniště nad Orlicí 10 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1
965 Doležal David Vodňany 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
965 Číž Luboš Jindřichův Hradec 6 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
965 Mann Pavel st. Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
965 Houser Otakar Všechlapy 5 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
965 Šifta Stanislav Přeštice 3 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
970 Ščepka František Humpolec 6 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1
971 John Roman Opočno 7 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
971 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 14 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
973 Ducháčková Nela Trhová Kamenice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
973 Ďásek František Havlíčkův Brod 11 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
973 Zvoník Bedřich Kobylníky 8 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
973 Říčař Zdeněk Kocléřov 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
977 Ledvina Gabriel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Řeha Břetislav Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Kadlec František  Zlíč 23 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Fečová Tereza 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Klíma Zdeněk Valašské Meziříčí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Chwastek Vladimír Sedlčany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Březina Jan Víska 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Putz Jiří 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Štěpánek Petr ml. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Maršálek Radek Ptenín 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Koch Radek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Pryl Stanislav Pardubice 8 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Havránek David Stříbro 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Nešpor Ladislav Třešť 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Hlubuček Patrik Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Zoul Artur 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Felenda David 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Horálek Jakub 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Zukal Luděk Moravská Třebová 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Holomek Dušan Vysoké Mýto 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Máslo Aleš Žďár nad Metují 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Tatíčková Dominika Stolany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Picek Jaroslav st. Rakovník 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Kovář František Mirovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Krajza Stanislav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Kosek David 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Vlček Petr  Častolovice 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Roudnický Václav Kochánky 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Mařík Marek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Horák Vladimír Hůrka 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Poustka Nikolas 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Laitner František 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Hrdina Petr Dolní Bukovsko 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Bilík Petr Kolín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Kubínek Dominik 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Richtr Adam Mělník 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Gregor Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Klement Martin 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Trousilová Hana Odolena Voda 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Kořínek Pavel ml. Jaroměř 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Kočíř Matěj Čankovice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Dostál Daniel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Práde Jaroslav Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Izaiaszová Jana Holice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Kalinová Lucie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Ryšavý Pavel Ústí nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Vaňátková Adéla Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Šimáková Šarlota Česká Lípa 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Soukup Pavel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Jelínek Marek Žďárec 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Pavlas Jonáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Lovko Štěpán 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Pour Leoš Lázně Bělohrad 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Marinkovič Daniel Zlosyň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Pouk Jan Bystřec 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Švíka Kryštof Hněvkovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Madro Pavel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Bartoň Jiří Kostelec nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Dušek Jan Kutná Hora 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Šimera Matěj Děčín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Zdeněk Jiří Kostelec nad Vltavou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Malák Tadeáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Koukal Martin ml. Hvozdečko 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Holeček Jan Praha 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Holý Zdeněk ml. Plzeň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Pelikánová Eliška Slatiňany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Musil Milan Kladruby 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Vávra Luboš Lanškroun 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Remeš Petr 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Kučera Tomáš Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Říha Jan Bakov nad Jizerou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Bednařík Lukáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Jedlička Petr ml. Svídnice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Doležalová Lída Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Charvát David Hořice v Podkrkonoší 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Mach Jakub 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Valečko Karel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Palivec Jaroslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Kuchař Jiří Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Borovička Martin Králíky 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Polák Petr Vysoké Mýto 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Zouhar Marek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Kovář Michal Třešť 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Šajerman Vladimír Vrchlabí 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Jelínek Pavel Konojedy 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Kučera Vlastislav Třešť 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Buriánek Dušan Koberovy 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Matějková Lucie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Malý Jiří st. Korouhev 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Kubát Jiří  Úvaly 10 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Kovařík Jan Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Kropáček Vladimír Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Kubeš Václav Levousy 8 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Vondráčková Kateřina Stan 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Větrovský Tomáš Polná 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Patrný Lukáš Velká Bukovina 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Škoda Matyáš Velké Poříčí 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Matěják Tomáš Miletín 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Duda Václav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Novák Jiří ml. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Krčil Martin Želiv 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Kučírek Josef 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Hudeček Václav 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Šeda Michal 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Frühaufová Miroslava Rožmitál pod Třemšínem 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Lukášová Viktorie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Krátký Jakub 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Drábek Vojtěch 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Kladiva Jan Pavlovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Zíval Lukáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Boháček Lukáš Pardubice 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Tlustý Luboš Svratouch 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Holeček Matyáš Mnětice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Šťastný Jan Mnichovo Hradiště 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Miszuk Roman Bystrzyca Klodzka 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Liščák Jan Lubná 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Staněk Petr Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Přikryl Roman Dačice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Čermáková Ema Stěžov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Matoušek Jiří Rašovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Šereda Jaroslav Chotěboř 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Szabó Marek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Michálek Jan Otovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Beňo Daniel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Havlín Jiří 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Mlynářová Krystína Tuněchody 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Míchal Jiří České Budějovice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Tejnecký Matěj Slatiňany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Valtera Miroslav Lázně Bělohrad 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Novák Zdeněk Slatiňany 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Štieber Jaroslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Macko Ondřej 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Chýle Karel Ústí nad Labem 8 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Mann Pavel ml. Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Freitagová Tereza 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Pouk Josef Bystřec 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Fidler František 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Látal František 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Dientsbier Roman Planá 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Bleha Patrik 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Malý František Kostelní Radouň 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Stříteský Lukáš Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Kašpar Petr Vysoké Mýto 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Valchař Petr Valeč 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Ducháč Pavel Stárkov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Kozák Martin Liblice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Staněk Vojtěch Tuněchody 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Jeřábek Václav Třešť 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Novotný Milan ml. Markovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Kutal Vít Jimramov 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Lagutin Max Oucmanice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Burkoň Jiří 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Stojka Jiří Klešice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Krůta Miroslav Vroutek 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Szuscik Roland 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
977 Daňsa Jiří Litomyšl 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1133 Kadlec Tomáš Česká Skalice 7 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0
1134 Stuchlík Jiří  Nová Paka 13 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0
1134 Janouch Miroslav  Všechlapy 18 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0
1136 Dičko David Klášterec nad Ohří 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
1136 Vrzák Jaroslav Hostivice 10 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
1136 Vajsar Lukáš Česká Metuje 4 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
1136 Mokrá Jana  Najdek 10 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
1140 Šedivý Jiří st. Nýřany 4 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1
1141 Louda Václav Plzeň 3 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
1141 Mecka Jan Bolina 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
1143 Bartoš František Chotěšov 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
1143 Vlk Petr Rumburk 9 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
1143 Nováková Renata Hrobice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
1146 Bártová Pavlína 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Mansfeld Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Ježek Matěj Jičín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Amrich Ondřej 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Vyhnálek Luboš Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Adamová Adriana 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Suchý Denis Dobrá Voda 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Matulka Matyáš Jihlava 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Pěchouček Jiří Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Novák Robin Knínice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Scholz Jaromír Brno 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Šebek Milan Dřínov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Domin Karel Pavlovice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Dvořáček Zdeněk Lhota 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Boháček Antonín Pardubice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Lorenčuk Tomáš Neratovice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Pavlík Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Lédl Petr 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Křikava Miroslav Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Davidík Jan Zákupy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Rubák Vojtěch Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Hegembart Václav Čičenice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Chýle Petr Bílina 7 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Klich Václav Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Janák Lukáš Kryry 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Franče Petr 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Goňo Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Dytrt Jakub Ostřetín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Tuscher Jiří 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Kabát Petr Smilovice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Čtverák Jaroslav Roudnice nad Labem 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Šimek Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Houška Richard Jenišov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Cihelka Marek Milín 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Tesárek Václav Prachatice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Brettová Zuzana 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Liška Miroslav Bor 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Horák Pavel Žiželice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Vašata Matěj Týniště nad Orlicí 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Chrz Vojtěch Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Koubek František Neratovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Angr Jakub 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Fišer Milan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Gabriel Václav Sezimovo Ústí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Ďuráč Patrik Brandýs nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Šulc Filip Machov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Lang Radek Brandýs nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Novák Petr Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Magon Ireneusz 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Havlík Jiří Dalečín 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Kaplan František 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Hrdlička Michal 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Prokop Patrik 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Borovička Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Svoboda Matyáš Roudnice nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Hapala Aleš Milenov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Pešava Jan Hlinsko 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Jindrák Vojtěch Mníšek pod Brdy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Panica Patrik 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Lang Jindřich Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Pižl Marek Přelouč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Mazánek Jiří st. Podbořany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146 Orgoň Roman Tachov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1146</