Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 61 termínů závodů
V minulosti zadáno 7062 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 2199 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Pazderka Adam  Hradec Králové 25 6 1 2 3 1 2 1 0 0 0
2 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 27 5 2 4 1 1 0 1 0 1 1
3 Vágenknecht Jiří  Pardubice 34 5 2 1 1 4 6 2 2 1 6
4 Jirásek Petr  Chotěboř 22 5 0 3 2 0 0 1 0 1 0
5 Doležán Vladimír  Chotěboř 30 5 0 1 0 3 3 1 1 1 0
6 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 39 4 3 1 2 1 3 1 1 2 1
7 Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou 13 4 3 0 0 0 0 0 1 0 0
8 Vašíček Zdeněk  Opočno 25 4 2 1 1 1 0 1 1 0 3
9 Tatíček Jiří Lukavice 12 4 0 1 1 1 0 0 0 0 2
10 Havlíček Stanislav  Mělník 30 3 4 0 0 1 1 1 1 1 0
11 Chvála Petr  Sezemice 47 3 3 2 3 3 1 0 1 3 1
12 Syrůček Stanislav  Dražkovice 44 3 3 2 2 3 3 3 1 0 0
13 Provazník Michal Dřenice 17 3 3 2 1 1 0 0 0 2 1
14 Trnka Aleš  Třesovice 25 3 3 1 0 1 0 3 1 0 0
15 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 19 3 2 2 1 1 1 1 0 1 0
16 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 14 3 2 0 2 0 1 0 1 0 0
17 Porazík Václav  Kolešov 26 3 2 0 1 0 1 1 4 2 1
18 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 9 3 1 1 1 0 0 0 0 0 0
19 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 25 3 1 1 0 1 2 0 0 1 2
20 Šťastný Zdeněk Pardubice 7 3 1 1 0 0 0 1 0 0 0
21 Malý Stanislav Pardubice 5 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Konfršt Lukáš Pardubice 6 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Semonský Jaroslav Nemošice 5 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
24 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 14 3 1 0 1 1 0 1 0 2 0
25 Franěk Robert  Trutnov 12 3 1 0 0 1 1 0 0 0 0
26 Friedrich Tomáš  Jablonec nad Nisou 17 3 0 0 1 1 2 1 0 1 1
27 Mareš Vladimír Praha 18 3 0 0 1 0 0 2 1 0 1
28 Hofman David  Hrochův Týnec 11 3 0 0 0 2 1 1 1 0 0
29 Kopa Stanislav  Moravičany 24 3 0 0 0 2 0 2 1 1 0
30 Petružálek Jiří Plotiště nad Labem 32 2 4 2 0 2 1 2 0 0 2
31 Vodičková Kateřina  Příbram 10 2 4 1 0 2 0 0 0 0 0
32 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 32 2 4 0 3 1 0 0 2 2 3
33 Provazník Jiří Dřenice 16 2 3 4 1 0 0 0 0 0 2
34 Peterka Jaroslav Česká Lípa 7 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Chvála Jan  Sezemice 43 2 2 5 1 2 2 0 1 0 1
36 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 35 2 2 2 3 0 2 2 1 4 1
37 Charvát Lukáš  Černčice 27 2 2 2 1 2 0 4 2 2 1
38 Záhora Petr Bílina 44 2 2 1 1 4 0 1 3 3 1
39 Novotný Jiří  Zámrsk 24 2 2 0 1 2 0 2 2 0 0
40 Smítka Radek  Bolina 19 2 1 4 1 1 1 1 1 0 0
41 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 22 2 1 3 3 0 1 0 1 0 0
42 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 15 2 1 3 1 2 0 1 0 1 0
43 Žemlička Radek  Slatiňany 13 2 1 3 1 0 1 0 0 0 0
44 Šrámek Petr  Opočínek 23 2 1 1 1 3 0 1 1 0 1
45 Spiller Karel Stod 10 2 1 0 0 0 1 0 1 3 0
46 Kopic Milan Humpolec 8 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Malý Jiří ml. Korouhev 5 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Kupka Tomáš  Hradec Králové 12 2 0 2 1 1 0 1 1 0 0
49 Hampejs David Bílina 9 2 0 2 0 1 2 0 0 0 0
50 Bárta Jakub Přeštice 5 2 0 2 0 0 1 0 0 0 0
51 Říčař David  Zdelov 19 2 0 1 3 0 0 0 0 1 0
52 Zeman Luboš  Semily 16 2 0 1 2 1 3 0 1 0 1
53 Mackura Zdeněk Pernink 24 2 0 1 1 4 1 0 1 1 1
54 Perout Josef Perštejn 26 2 0 1 1 2 1 2 1 0 2
55 Chválová Lubica  Sezemice 24 2 0 1 1 2 0 1 0 1 0
56 Svědínek Zdeněk Teplice 21 2 0 1 0 1 1 1 0 2 1
57 Vondráček Jiří Měšice 14 2 0 1 0 1 0 1 1 1 1
58 Pavlíček Kamil Žďár nad Sázavou 4 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0
59 Sochor Jaroslav ml. Hluboká nad Vltavou 4 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1
60 Bartoňková Petra  Předměřice nad Labem 6 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0
61 Komora Martin Chlumec nad Cidlinou 8 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1
62 Fencl Petr Kolín 10 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Mecka Josef Bolina u Vlašimi 3 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0
64 Hasal František Chomutice 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Toman František st. Jaroměřice nad Rokytnou 8 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Kovář Jan Kladruby 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Macal Ondřej Veltrusy 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Žižka Radek Holýšov 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Říha Bohumil Světlá nad Sázavou 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Dydňanský Roman  Vrbno 33 1 3 4 1 2 2 1 0 0 1
71 Haklová Lucie  Vrutice 13 1 3 4 1 1 0 0 0 0 0
72 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 26 1 3 3 0 0 4 0 1 0 0
73 Váňa Tomáš  Zlosyň 21 1 3 1 0 1 2 0 2 0 0
74 Halamka Luboš Dobříš 8 1 3 1 0 0 0 0 2 0 0
75 Poslušný Josef ml.  Lípa nad Orlicí 20 1 3 0 4 1 2 0 0 0 0
76 Mrvečka Patrik Týniště nad Orlicí 8 1 3 0 1 0 0 0 0 0 0
77 Košina Pavel Domanín 10 1 2 1 2 0 0 1 1 0 1
78 Pekárek Stanislav Louny 15 1 2 1 1 0 1 0 0 1 0
79 Riedl Filip Humpolec 9 1 2 1 1 0 0 0 0 0 0
80 Musílek Petr  Chotěboř 16 1 2 0 1 0 1 2 1 1 1
81 Mareš Pavel Praha 14 1 2 0 1 0 0 0 0 1 0
82 Paulovič Marek Třeboň 7 1 2 0 0 1 1 0 0 0 0
83 Kočíř Matěj Čankovice 6 1 2 0 0 0 1 0 0 0 0
84 Švanda Luděk Velký Třebešov 6 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0
85 Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou 14 1 1 2 1 0 2 1 2 1 0
86 Krobot Jiří  Dolní Čermná 24 1 1 1 2 1 0 1 1 3 0
87 Moravec Pavel Čejov 13 1 1 1 2 0 0 1 0 0 1
88 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 18 1 1 1 1 2 1 1 0 0 0
89 Ficner Jiří Lanškroun 9 1 1 1 0 1 1 0 0 1 0
90 Mergl Jakub Heřmanův Městec 12 1 1 1 0 0 0 1 0 0 0
91 Šnicer Petr Veltěže 14 1 1 0 2 0 1 0 1 0 2
92 Synek Martin Choceň 29 1 1 0 1 1 0 1 0 1 2
93 Blecha Miroslav Počátky 4 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0
94 Tobolka Milan Nechanice 7 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
94 Novák Jan Červené Pečky 4 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
96 Münzer Josef Nové Sedlo 12 1 1 0 0 2 2 0 0 1 0
97 Izaiasz Petr  Holice 13 1 1 0 0 1 1 0 1 0 0
98 Chýle Oldřich Bílina 11 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
99 Liebezait Václav Nové Strašecí 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Pirkl Marek Stárkov 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Miřejovský Zdeněk Opatovice nad Labem 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
102 Dyntera Jakub Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
102 Dohnal David Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
102 Dyntera Aleš Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
102 Štěpánek Ladislav Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
106 Klouček Jan st. Branná 11 1 1 0 0 0 2 0 0 0 0
107 Vlach Zdeněk ml.  Ždírec nad Doubravou 8 1 1 0 0 0 1 1 0 1 0
108 Svoboda Stanislav st. Čejov 8 1 1 0 0 0 1 0 0 3 0
109 Mokrý Jiří ml. Hamry nad Sázavou 5 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
109 Štefanica Josef Tehov 4 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Svárovský David Humpolec 5 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0
111 Falta Kamil Klášter nad Dědinou 3 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0
113 Kovář Martin Kladruby 4 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0
114 Kettner Štěpán ml. Dešná 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
114 Hlotan Milan Sezemice 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
114 Jirsa Jiří Chmeliště 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
114 Novotná Kateřina ml. Mezihoří 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
118 Kubešová Denisa  Bolina 10 1 0 3 1 1 0 2 0 0 0
119 Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto 10 1 0 2 2 1 0 0 0 1 0
120 Nauš Vladislav Blížejov 6 1 0 2 0 0 1 0 0 0 1
121 Jaroš Zdeněk Hostinné 9 1 0 2 0 0 0 0 1 1 1
122 Hanzal Ondřej Želetava 7 1 0 2 0 0 0 0 0 0 1
123 Černý Tomáš st. Přišimasy 3 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0
124 Sochor Václav Přeštice 12 1 0 1 5 0 0 1 0 1 0
125 Loužil Vít Kutná Hora 3 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
126 Švanda Radek Česká Skalice 7 1 0 1 0 0 2 0 0 0 0
127 Cablk Jan Pravonín 10 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0
128 Novotný Petr  Zámrsk 18 1 0 1 0 0 0 1 1 1 0
129 Nováková Renata Hrobice 7 1 0 1 0 0 0 1 1 0 1
129 Takács Pavel Světnov 10 1 0 1 0 0 0 1 1 0 1
131 Lédl David Mirovice 6 1 0 1 0 0 0 1 1 0 0
132 Hložek František Bílina 31 1 0 1 0 0 0 1 0 0 1
133 Pužej Štěpán Netolice 4 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
134 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 17 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0
135 Daniš Petr Kácov 3 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0
135 Pácl František Ústí nad Orlicí 7 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0
137 Riedl Patrik Humpolec 7 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
138 Vrba Tomáš  Svítkov 20 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
138 Žváček Michal Nové Město na Moravě 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
138 Kaniščev Roman Loštice 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
138 Havlíček Martin 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
138 Tůma Jakub Rousínov 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
143 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 19 1 0 0 2 1 2 0 0 0 0
144 Hladík Tomáš  Dobruška 22 1 0 0 2 0 3 1 1 2 1
145 Kabát Miroslav Třemošná 13 1 0 0 2 0 1 0 0 0 0
146 Kolčava Tomáš Smolnice 9 1 0 0 1 1 1 1 0 0 0
146 Macků Ondřej Dačice 7 1 0 0 1 1 1 1 0 0 0
148 Leško Jiří Oldřichov 5 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0
149 Bárta František Branná 9 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0
150 Ficner Lukáš Lanškroun 6 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
150 Vican Roman Přeštice 10 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
152 Tošer Jaroslav  Ústrašín 25 1 0 0 1 0 1 0 0 3 0
153 Pánek Petr Rakovník 11 1 0 0 1 0 0 1 0 1 1
154 Raniak Martin Třešť 13 1 0 0 1 0 0 0 0 2 1
155 Šuchal Adam Markovice 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Šipan Miroslav 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Neumann Zdeněk Domanín 5 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Nitsche Viktor Vrchovina 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Hnilička Radomír Kunštát 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Trnka Vojtěch České Budějovice 3 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
161 Hošek Pavel Římovice 8 1 0 0 0 3 1 0 0 0 2
162 Doležán Nikola  Chotěboř 21 1 0 0 0 3 0 0 1 0 0
163 Šilhavý Stanislav Třemošná 20 1 0 0 0 2 1 0 0 0 0
164 Švanda Jan Velký Osek 3 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
165 Benda Pavel  Mělník 19 1 0 0 0 1 0 1 1 0 0
166 Staněk Václav  Hradec Králové 19 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0
167 Hamouz Zdeněk Česká Lípa 8 1 0 0 0 1 0 0 1 1 0
168 Nekola Lukáš Hněvkovice 5 1 0 0 0 1 0 0 1 0 0
169 Materna Jan Písek 4 1 0 0 0 1 0 0 0 1 1
170 Lochman Pavel ml. Zdelov 7 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1
171 Suchý Jakub 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Procházka Jan Sedlčany 4 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Bozděch Karel Staňkov 4 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
174 Průša Vladimír Želetava 3 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0
175 Zahradník Roman Pelechov 7 1 0 0 0 0 1 0 0 0 1
176 Svobodová Viktorie Týniště nad Orlicí 8 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
176 Kovář Antonín Kladruby 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
176 Tajtl Pavel Kobylníky 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
176 Fidler František 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
176 Svitek Filip Příbram 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
181 Klouček Jan ml. Branná 6 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0
182 Hadač Pavel Horní Lipka 5 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0
183 Derner Zdeněk Týniště nad Orlicí 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
183 Hladík Roman Blovice 7 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
183 Chromčák Jiří Mimoň 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
183 Berousek Petr Plzeň 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Mareš Jan Praha 5 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
188 Pecka Zdeněk Hošťalovice 4 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1
189 Krejsa Zdeněk 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
189 Zavřel Jan Pomezí 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
189 Harant Antonín Plzeň 11 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
189 Slezák Tomáš 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
189 Špatný Jan st. Dolní Bukovsko 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
189 Smetana Daniel Branná u Třeboně 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
189 Růžičková Nela Morašice 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
189 Tošovský Jakub Bělá pod Bezdězem 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
189 Kukla Jiří Pardubice 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
189 Sosnowski Lukasz Bogatynia 4 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
199 Čech Zdeněk Mnichovo Hradiště 31 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1
200 Janíček Jan  Kamenice u Jihlavy 13 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
200 Navrátil Jiří Úhřetice 7 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
200 Prchal Adam Horšovský Týn 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
203 Hodík Miroslav Sedlčany 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
203 Šindler Karel Lovosice 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
205 Holub Ondřej Nepomuk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Šmůla David ml. Dobřany 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Maček Tomáš Velká Jesenice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Skotnica Jiří Rožmitál pod Třemšínem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Merunka Martin Pohledec 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Špatný Jan ml. Dolní Bukovsko 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Csernyanszká Pavlína Vysoké Mýto 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Flener Tadeáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Andrž Ladislav  Bolehošť 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Příhoda Milan 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Lovětínský Maxim Černíč 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Farská Kristýna Košťálov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Vostruha Roman 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Hejda Filip Rakovník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Valeš Daniel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Čapek Martin Dlouhá Lhota 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Suchý Jan Merklín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Bureš Matěj Skuteč 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Pergreffi Luca Pardubice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Hejný Jiří Smolnice 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Černý Václav Plzeň 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Heimlich Roman 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Kocábek Tomáš Nové Strašecí 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Gažiová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Kochan Pavel Karviná 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Fuchs Jan Červená Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Kulka Štěpán ml. Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Halva Daniel Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Křepinský Jan Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Cajthaml Jakub 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Mládková Stanislav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Fiala Vít Zvole 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Špůr Mikuláš Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Lisčák Jan Lubná 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Odehnal Jiří 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Mikulanda David Čečkovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Mařík Petr Boješice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Trávníček Pavel Týniště nad Orlicí 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Lorenz David 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Bauer Jiří Kunštát 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Hájek Vladimír Dobříkov 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Kulhánek Adam Jablonné nad Orlicí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Sztymelski Andrzej Karviná 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Jungwirt Vojtěch Strakonice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Kuh Matěj Vrchlabí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Doležalová Alena Nedvědice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Beneš Jaroslav Nová Ves u Chotěboře 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Semerád Vladislav Týnec nad Sázavou 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Rezek Oldřich Mikulov 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Motyčka Miroslav Chrudim 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Indruch Vojtěch Choryně 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Kadeřábek Jaroslav Liběchov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Hron Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Vilímek Roman Brno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Boháč Josef Soběslav 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Martinec Michal Hronov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Ungr Vojtěch 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Hošek Evžen Hradec Králové 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Urbánková Nela Tuněchody 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Chýle Ondřej 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Kostohryz Adam České Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Varga Ladislav Brandýs nad Labem 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Klempa Zdeněk Přímětice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Verner Vladimír Smolnice 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Pikl Stanislav Pacov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Uhlíř Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Pustějovský Maxim 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Tušinovský Pavel Červená Voda 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Jireček Miroslav Hodkovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Trávníček Tomáš Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Šulc Milan Trubín 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Pavlovič Pavel ml. Přestavlky 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Mareš Lukáš Lukavice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Netolický Michal Skuteč 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Zajíček Josef Veselice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Hála Jaromír Roudnice nad Labem 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Arazim Vlastimil Neratovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Zmarzlák Štěpán st. Valašské Meziříčí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Petr Jaromír Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Černá Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Kovář Jan ml. Soběslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Grecová Tereza Nové Město na Moravě 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Jareš Petr 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Dohnal Jiří Jindřichov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Pechánek Patrik 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Kvapil Petr Jičín 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Kárník Petr Bílé Vchynice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Ambrosová Denisa Mělník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Rutkowski Ondřej Tuhaň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Danyi Michal Dačice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Ondráček Jan Hořice v Podkrkonoší 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Fiala Ondřej Příbram 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Lévai Jan st. Karlovy Vary 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Čihák Jan Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Petr Marek Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Würz Daniel Neratovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Stulík Jakub 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
302 Havránek Radek Čejov 8 0 3 0 2 0 0 1 0 0 0
303 Soukup Michal Plzeň 9 0 3 0 1 0 0 0 1 0 1
304 Zeman Vojtěch st. Hostivice 22 0 3 0 0 0 0 1 0 1 1
305 Honc Josef Rumburk 14 0 2 3 2 0 0 2 0 0 1
306 Halíř Lukáš Osek 16 0 2 3 0 1 0 0 2 0 1
307 Dostál Matouš  Králíky 15 0 2 2 1 0 1 0 1 1 0
308 Červený Jaroslav  Jaroměř 17 0 2 1 2 1 1 0 0 0 2
309 Havlíček Roman Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
309 Havlíček Josef Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
309 Ledvinka Petr Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
309 Jinoch Roman Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
313 Havrila Michal ml.  Jaroměř 32 0 2 1 1 0 1 0 2 1 0
314 Edl Milan Plzeň 9 0 2 1 0 0 0 0 1 0 0
315 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 23 0 2 1 0 0 0 0 0 2 0
316 Čížek Michal Příbram 4 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
317 Cingroš Jakub Stod 9 0 2 0 2 0 0 0 0 1 0
318 Šabata Jiří  Svatý Mikuláš 20 0 2 0 2 0 0 0 0 0 2
319 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 22 0 2 0 1 0 1 2 1 2 0
320 Zíma Bořivoj Rohovládova Bělá 10 0 2 0 0 1 1 1 2 0 0
321 Dostálek Václav Hradec Králové 6 0 2 0 0 0 2 1 0 0 0
322 Baloun Roman ml. Jamné nad Orlicí 10 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Sütto Petr Ostrov 6 0 2 0 0 0 0 1 1 1 0
324 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště 32 0 2 0 0 0 0 1 0 2 0
325 Přibyl David Vlčice 10 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
325 Výborný Jiří Teplá 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
325 Maršík Jan Pelhřimov 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
325 Držmíšek Miroslav Hradec Králové 10 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Machatý David  Jaroměř 31 0 1 3 4 3 2 3 3 1 1
330 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 18 0 1 2 3 1 1 2 0 1 1
331 John Miroslav Roudnice nad Labem 22 0 1 2 3 1 0 0 1 0 0
332 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 18 0 1 2 0 1 1 2 2 1 0
333 Sochor Rudolf Petrohrad 14 0 1 2 0 1 0 0 0 0 0
334 Kubec Tomáš Lanškroun 31 0 1 1 1 4 1 1 1 0 1
335 Svoboda Jiří České Budějovice 6 0 1 1 1 1 0 0 0 1 0
336 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 8 0 1 1 1 0 1 1 0 1 0
337 Mach Václav Pernink 14 0 1 1 1 0 0 1 1 0 1
338 Hos Martin  Otín 16 0 1 1 1 0 0 1 0 2 0
339 Baloun Roman Jamné nad Orlicí 9 0 1 1 1 0 0 0 1 1 0
340 Tobolka Daniel  Nechanice 7 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0
341 Jožák Radek Pardubice 4 0 1 1 0 1 0 0 0 1 0
342 Bouček Jiří Zdislavice 4 0 1 1 0 0 2 0 0 0 0
343 Macháček Pavel Loučky 5 0 1 1 0 0 1 0 1 0 0
343 Šupol Petr Libišany 13 0 1 1 0 0 1 0 1 0 0
345 Schingler Karel Lovosice 12 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
346 Pefek Karel Kostelní Vydří 5 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0
347 Šinták Marek  Hradec Králové 6 0 1 1 0 0 0 0 2 0 0
348 Juhošová Ivana  Podůlšany 5 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
349 Dobeš Jiří Rebešovice 8 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0
350 Vyhlídal Emanuel Borohrádek 7 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1
351 Harant Miroslav Plzeň 4 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
351 Svitková Barbora Příbram 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
353 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 18 0 1 0 2 1 0 2 0 2 1
354 Hlaváček Karel Humpolec 12 0 1 0 2 0 0 1 0 1 0
355 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 20 0 1 0 1 1 0 1 0 0 2
356 Černý Jan Pardubice 10 0 1 0 1 1 0 0 0 0 1
357 Kovář Jan Praha 3 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0
358 Pryl Stanislav Pardubice 13 0 1 0 1 0 2 0 0 0 0
359 Novotná Jaroslava  Zámrsk 19 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0
360 Hasal Aleš Chomutice 3 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0
361 Brodský Michal  Hradec Králové 15 0 1 0 1 0 0 0 1 1 1
362 Mrázek Karel Mirovice 4 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0
363 Černý Stanislav Babice 3 0 1 0 1 0 0 0 0 1 0
364 Tauberová Gabriela Řevnice 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
364 Pirklová Karolína Stárkov 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
364 Herout Vít Vojířov 7 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
364 Řípa Aleš Heřmanův Městec 7 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
364 Kratochvíl Jan Hláska 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
364 Novotný Milan Mezihoří 6 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
370 Komárek Martin Havlíčkův Brod 13 0 1 0 0 2 0 1 1 0 0
371 Zrnová Jitka Benešov 23 0 1 0 0 1 1 0 1 0 0
372 Jeníkovský Jan Hokov 6 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0
373 Machač Václav Praha 5 0 1 0 0 1 0 0 1 1 0
374 Kulda Jiří Rtyně v Podkrkonoší 8 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0
375 Motyčka Martin Skuhrov nad Bělou 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
376 Kadlec Tomáš Česká Skalice 10 0 1 0 0 0 1 2 1 0 0
377 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 19 0 1 0 0 0 1 1 0 2 1
378 Šmůla David Dobřany 5 0 1 0 0 0 1 0 0 2 0
379 Zemen Petr Žďár nad Sázavou 15 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0
380 Kovář František Mirovice 3 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
380 Špengerová Markéta 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
380 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 4 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
380 Janata Karel st. Košťálov 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
380 Bureš Jan Počátky 3 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
380 Kastner Martin Uhlířská Lhota 6 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
380 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
387 Vrzák Jaroslav Hostivice 16 0 1 0 0 0 0 2 1 0 0
388 Mokrý Jan Uhlířské Janovice 38 0 1 0 0 0 0 1 1 1 2
389 Icha Zdeněk  Havlíčkův Brod 12 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
390 Dudáš Jan 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
390 Kuba Jakub Stará Hlína 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
390 Suchý Denis Dobrá Voda 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
390 Dorotík Tomáš Valašské Meziříčí 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
390 Skalický Jakub Milín 5 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
390 Růžičková Lucie Morašice 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
396 Mendel Milan Pšovky 6 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1
397 Skalický Miroslav Milín 7 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
397 Sláma Radek Švihov 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
397 Oberaiter Zdeněk Hamry nad Sázavou 3 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
397 Adamec Jakub Závidkovice 3 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
401 Borovka Luboš Vodňany 18 0 1 0 0 0 0 0 0 3 0
402 Rambousek Stanislav  Třebíč 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
402 Hrdina Jiří Bakov nad Jizerou 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
402 Podskalský Jiří Čižice 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
402 Kovář Miloslav Králova Lhota 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
402 Vojtěch Václav  Mlázovice 19 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
402 Klein Jiří Karlovy Vary 7 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
408 Goncearenco Roman Humpolec 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
409 Číž Vojtěch Hustopeče nad Bečvou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Vorlíček František Kostomlátky 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Vávra Dominik Osík 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Vaněk Tomáš Měřín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Chudárek Vlastimil ml. Bystřice nad Pernštejnem 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Romec Lukáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Hinterholziger Jakub Třeboň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Wittvar Zdeněk st. Vrdy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Míka Marek Veselí nad Lužnicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Menc Josef Vrchlabí 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Konopásek Ladislav Pardubice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Adam Jakub 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Bludská Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Rumlena Jakub Loket 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Hetych Libor Řestoky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Dášek Lukáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Tuscher Tomáš Nové Hrady 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Trefný Adam 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Šebela Tadeáš Nové Hrady 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Marešová Veronika Lukavice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Šolc Jakub Hořice v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Ďurček Josef ml. Mnichovo Hradiště 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Štepo Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Stěhule Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Bagar Šimon 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Javůrková Týna Litomyšl 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Sova Tobiáš Bohumín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Štěpnička Jan Divišov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Vojta Jan Protivín 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Jechová Vendula Neratovice 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Kulhavý Pavel Pěčice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Petrik Pavel Chřibská 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Janoch Jan Branná u Třeboně 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Černá Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Šikýř Pavel 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Vařák Jiří Pokojov 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Sýkora Václav Kamenná 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Huleš Matěj 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Hovorka Antonín Žabonosy 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Švarc Pavel Jimramov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Ondráček Petr Nové Město na Moravě 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Pekárek Pavel ml. Rtyně v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Horák Jáchym Bystřice nad Pernštejnem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Kočová Eliška 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Bednář Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Fürbacherová Pavlína Kloužovice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Kliment Vojtěch Branná u Třeboně 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Terlecki Marek Klodzko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Koula Antonín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Mišovic Jakub Leština 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Minařík Jaroslav Ronov nad Doubravou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Sittová Kateřina Taneček 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Mužíková Jana Tuhaň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Joudal Milan Hradec Králové 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Šouta Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Salaba David Jilemnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Círek Michal Štěpánovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Dubský Ladislav Nasavrky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Dědek Ondřej Rtyně v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Józa Petr Kladruby 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Petr Lukáš Sobčice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Dušek Jan ml. Kutná Hora 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Řezníček Petr Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Kneř Vladimír Malá Skála 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Oberraiter Vojtěch Hamry nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Vavroušek Luboš Ždírec nad Doubravou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Leština Jakub Třeboň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Holec Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Takácsová Nela Žďár nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Fanglbauer Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Lahodný Kryštof Lužnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Nass Julius Pňovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Velfl Vladimír Svitavy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Janouškovec Vilém Staňkov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Bultas Petr Přeštice 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Adam František 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Dřízhalová Ema 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Pochobradský Jan Třibřichy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Neméth Jaromír Cizkrajov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Faktor Jan Třeboň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Koutný Lubomír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Gažijová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Štieber Adam 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Kronusová Markéta Mladá Boleslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Kameš Petr Čejov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Kopecký Miroslav Plzeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Poslušná Gabriela Lípa nad Orlicí 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Kučera Ondřej Bělá pod Bezdězem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Kutheil Matyáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Kaše Václav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Kočí Vladimír Kozárovice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Komárek Zdeněk Žíteč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Kazatel Petr Znojmo 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Macháně Radek Krčín 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Konopásek Josef Polička 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Horák Martin Doubravice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Stěhula Michal Semily 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Krátká Hana Nižbor 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Rys Jaroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Homola Petr Toušeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Šuhaj Robert Frymburk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Škorpík Daniel Písečné 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Kolouch Matyáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Tomšík Jan Křižanov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Nykodým Jiří Jimramov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Pantůček Jakub ml. Strachujov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Svěžen Vladimír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Viktora Martin Mirochov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Hába Jakub 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Vicková Anna 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Rybka Jan Rychnov nad Kněžnou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Klement Petr Trusnov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Vrla Vladimír Brandýs nad Labem 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Hasal Milan 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Lohniský Matyáš Týniště nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Smetana Milan Branná u Třeboně 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Preis Šimon 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Paclík Jaroslav Husinec 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Machačová Apolena Pardubice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Dostál Martin Králíky 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Putz Lukáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Váňa Jindřich Praha 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Holub Matyáš Počáply 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Řeháček Miroslav Česká Skalice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Vágenknecht Adam Pardubice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Dvorský Ladislav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Staněk Josef Tuněchody 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Marek František Trhové Sviny 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Růžička Josef Chrudim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Sentivan Ladislav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Dvořák Jan Louny 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Vladyka Richard 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Janata Robert Košťálov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Žemlička Lukáš Nové Město na Moravě 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Pelikán Vojtěch Ždírec nad Doubravou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Strnad Lukáš Mariánské Lázně 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Kocourek Petr Třeboň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Procházka Matěj 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Pavlíček Tomáš Čimelice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Beck Milan Prachatice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Fingerová Hana Kostelec nad Orlicí 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Strnad Jakub Vrchlabí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Grecová Ilona Nové Město na Moravě 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Šváb Jiří Kamberk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Kubový Vladimír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
409 Slimbrod Martin Nové Hrady 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
555 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 17 0 0 3 2 0 0 0 0 0 0
556 Bernard Michal Milín 3 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0
557 Taichner Radek  Mikulovice 23 0 0 2 2 2 1 1 0 0 2
558 Čermák Eliáš Votice-Srbice 9 0 0 2 2 0 3 1 0 0 0
559 Beneš Zdeněk Peruc 12 0 0 2 1 0 0 1 0 0 0
560 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 9 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0
561 Mai Marek Kněževes 6 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0
562 Krupka Jiří Telce 14 0 0 2 0 0 0 0 0 2 0
563 Kudlík Leoš Brandýs nad Labem 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
563 Drabík Martin Kocléřov 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
563 Bureš Štěpán Podůlšany 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
566 Klečák Miloslav Onomyšl 33 0 0 1 4 2 1 1 3 0 0
567 Krajňák Ivan Mikulovice 6 0 0 1 2 2 1 0 0 0 0
568 Růžička Miroslav st. Tábor 18 0 0 1 2 2 0 1 0 0 0
569 Motl František Bečov 6 0 0 1 2 1 1 1 0 0 0
570 Malý Josef Medlešice 5 0 0 1 2 1 1 0 0 0 0
571 Vacek Alexandr Hlinsko 7 0 0 1 2 0 0 2 1 0 0
572 Blaščík Petr Staré Jesenčany 22 0 0 1 2 0 0 1 1 0 0
573 Bednář Zdeněk Nahořany 14 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0
574 Seidl Jan Zbiroh 16 0 0 1 1 1 0 1 0 2 2
575 Číž Luboš Jindřichův Hradec 15 0 0 1 1 0 2 0 2 0 0
576 Kondras Přemysl  Pardubice 13 0 0 1 1 0 1 1 1 0 0
577 Dvořák Oldřich  Mělčany 17 0 0 1 1 0 1 1 0 0 0
578 Tůmová Barbora Libčice 4 0 0 1 1 0 0 0 1 1 0
579 Bastl Tomáš Jeníkovice 5 0 0 1 1 0 0 0 1 0 1
580 Provazník Matěj Stolany 3 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0
581 Nitsche Martin Vrchovina 8 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2
582 Přibyl Milan Chrášťany 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
582 Wachtl Hynek Nové Strašecí 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
582 Macháně Vojtěch Krčín 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
582 Moravec Václav Hostín 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
582 Velek Josef Husinec 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
582 Müller Václav 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
582 Vágenknecht Dan Pardubice 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
589 Chýle Petr Bílina 12 0 0 1 0 1 1 1 0 0 0
590 Novák Petr Čankovice 12 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0
591 Tůma Jiří Rousínov 6 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
591 Gančarčík Karel  Pardubice 26 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
591 Šikl Miroslav st. Včelákov 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
591 Vondráček Jan Litětice 5 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
595 Povolný Zdeněk  Karlovy Vary 14 0 0 1 0 0 2 0 0 1 0
596 Fejfar Kamil Radčice 4 0 0 1 0 0 1 2 0 0 0
597 Kratochvíl Jakub Hradec Králové 12 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0
597 Strnad Lukáš Praha 4 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0
599 Doležal Jaroslav Vodňany 6 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0
600 Kubát Jiří  Úvaly 13 0 0 1 0 0 1 0 0 0 1
601 Matoušek Jiří Rašovice 5 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
601 Jelínková Aneta Nasavrky 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
601 Galko Daniel Břilice 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
601 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 4 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
601 Štěpnička Radek Český Šternberk 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
601 Nass Adam Pňovice 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
601 Štěpnička Martin Český Šternberk 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
608 Stuchlík Jiří  Nová Paka 18 0 0 1 0 0 0 2 0 0 0
609 Řehák Václav  Police nad Metují 18 0 0 1 0 0 0 1 1 0 0
610 Pánek Vít  Sezemice 12 0 0 1 0 0 0 1 0 0 2
611 Provazníková Jitka Dřenice 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
611 Záškoda Radek Moravské Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
611 Černý Martin Babice 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
611 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 9 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
615 Mádl Petr Dešná 5 0 0 1 0 0 0 0 2 0 0
616 Havrila Michal st.  Jaroměř 35 0 0 1 0 0 0 0 1 2 1
617 Horáček Radim Vlastějovice 3 0 0 1 0 0 0 0 1 1 0
617 Jarkovský Jiří Blešno 5 0 0 1 0 0 0 0 1 1 0
619 Nouzák Jakub Bylany 4 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
619 Baďura Václav Karlovy Vary 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
619 Slavík Tomáš Humpolec 7 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
619 Novák Marek Rumburk 8 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
619 Kopčo Jan Nové Sedlo 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
619 Pešek Jan Chrudim 9 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
619 Heřman Karel Blovice 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
626 Hořt Radim Kladruby 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
626 Hrubeš František Dřenice 5 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
626 Jelínek Miroslav Vysoké Mýto 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
626 Roušal Luděk Neratovice 16 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
630 Brádler Petr Červená Voda 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
630 Bereš Jan Planá 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
630 Jaroš Marek Hostinné 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
630 Hovorka Zdeněk Žabonosy 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
630 Němec Jan České Budějovice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
630 Mráz Tomáš ml. Soběslav 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
636 Vendl Josef Turnov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Havířová Sára 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Draslar Petr 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Marek Martin 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Sochor Martin Petrohrad 8 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Potůček Radek ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Král Bohuslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Slabihoudek Jan Praha 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Vaňous Radek Česká Třebová 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Rozum Pavel Třemošná 12 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Pavlík František Březnice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Lakoš Gustav Kralice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Šisler Matěj Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Kutička Pavel Novosedly 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Papež Radek Tuněchody 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Martinec Jáchym Hronov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Pocedič Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Zemánek Lubomír 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Neumann Tomáš Hrobice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Hájek Petr Karlovy Vary 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Rovnaník Zdeněk ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Dorotčín Jaroslav Dolná Breznica 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Moravec Filip 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Kvasnička Martin ml. Kolín 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Šrámek Rostislav Valdíkov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Dedera Jan Divišov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Havel Milan Nová Bystřice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Javůrková Nikol 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Mann Aleš Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Břeň David Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Říhová Tereza Třeboň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Nový Miroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Gryč Jan  Přibyslav 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Kožíšek Jakub Třebechovice pod Orebem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Klánová Nikola 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Duba Ladislav ml. Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Houžvíček Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Sojka Michal Dolní Roveň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Anderle Roman 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Rychlá Eliška 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Skýpala Miroslav Valašské Meziříčí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Sobotka Petr Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Kučer Matěj 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Vlášek Václav Kaplice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Zima Pavel Skřivany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Rangl Jakub Planá 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Černý Tomáš ml. Přišimasy 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Homolka Martin Zlosyň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Blažek Patrik Morašice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Hütta Tomáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Majda Tomáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Hladík Jiří Častolovice 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Kovaříková Tereza Nové Město na Moravě 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Fečová Anežka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Šesták Filip Jaroměř 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Pour Miroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Pecha František Nové Strašecí 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Kianičková Jitka Peruc 12 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Jiřička Jaroslav Vrchlabí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Ondrová Michaela Lysice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Starýchfojtů Lukáš Dolní Rožínka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Kadlec Milan Pouzdřany 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Bejsta Tomáš České Budějovice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Rajsigl Lukáš Heřmanův Městec 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Kaniecký Jakub Milenov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Hajt Bronislav Domažlice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Nocar Pavel Plzeň 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Böhm Jan Vodňany 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Špánek Martin Praha 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Chalupa Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Pavelka Josef  Třebíč 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Kinclová Andrea Hradec Králové 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Vafek Libor Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Helcl Jaroslav Rakovník 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Jelen Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Špatný Jakub Dolní Bukovsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Belušiak Ladislav Jindřichův Hradec 9 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Werner Vít Třeboň 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Mareš Jan ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Rozkošný Jan Přelouč 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Kostlán Jakub 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Hofman Denis Nový Bor 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Druxa Josef Teplice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Bárta Adam Třesovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Šlesinger Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Moc Marek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Bady Roman 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Hrachovina Miloš Mokré 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Monsport Václav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Brádler Pavel Červená Voda 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Pocar Vlastimil 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Rödl Karel Bečov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Šozutárová Karolína Lísek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Šafr Zdeněk Oskořínek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Vrba Pavel Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Jarešová Štěpánka Štěpánov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Hyxa Jakub Medlešice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Sova Jakub Bohumín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Hort Filip Kladruby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Hurt MIlan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Dlouhý Michal Valdice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 10 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Solnařová Kateřina Český Šternberk 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Schauer Martin Polička 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Tichý Jan Veltruby 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Chládek Filip Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Bečka Jaroslav Nerad 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Charvát Valentin Jihlava 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Lysák Josef ml. Králec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Borovičková Adéla 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Koulová Kateřina Mělník 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Skalický Matěj Milín 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Kopecký Pavel Dobrovítov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Galko Lubomír Břilice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Kadeřábek Jakub Liběchov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Wiechec Šimon Slatiňany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Šelemberk David Tuhaň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Řezba Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Čelechovský Martin Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Vápeník Jiří Plzeň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Matouš David Týniště nad Orlicí 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Břinda Karel Blovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Zajíc David Kamenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Mann Pavel sen. Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Dostál Jaroslav Liberec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Vtípilová Tereza Ždár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Košťák František 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Milichovský Martin Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Soukup Ivo Třebíč 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Cajthaml Petr Velenice 11 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Pojer Milan st. Nepomuk 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Váček Kamil Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Král Vojtěch st. Kostelec nad Černými Lesy 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Pejchar Jiří Chotěboř 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Moravec Petr Čejov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Stěhule Marek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Strnad Mariánské Lázně 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Novotný Václav Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Sedlář Ivan Borová 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Ducháček Miloš Trhová Kamenice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
636 Žítek Ondřej Tuněchody 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
777 Bína Libor Dlouhý Most 25 0 0 0 2 2 0 1 1 0 2
778 Hyksa Jakub Medlešice 4 0 0 0 2 1 1 0 0 0 0
779 Koštálek Jiří Oplany 8 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0
780 Coufal Zdeněk Jihlava 14 0 0 0 2 0 1 0 1 0 0
781 Bertok Milan  Dublovice 29 0 0 0 2 0 0 1 0 2 0
782 Smítka Josef st. Kutná Hora 11 0 0 0 2 0 0 1 0 1 1
783 Hubička Tomáš Brloh 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
783 Váňa Michal Vepřek 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
785 Teplý Radek Mikulovice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
785 Kokeš Ladislav st. Mikulovice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
785 Roček Jakub Drozdice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
785 Kokeš Ladislav ml. Rozhovice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
789 Matějka Václav Nové Hrady 14 0 0 0 1 2 0 0 1 1 0
790 Půta Jiří Plzeň 20 0 0 0 1 1 1 1 1 0 1
791 Vlček Petr  Častolovice 10 0 0 0 1 1 1 0 1 0 0
791 Beneš Milan Tušť 6 0 0 0 1 1 1 0 1 0 0
793 Bártík Miloslav Plzeň 13 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0
793 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 20 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0
795 Slavík Alexej Vilémov 14 0 0 0 1 1 0 1 0 1 0
796 Bartošová Eliška Kostelec nad Orlicí 5 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1
797 Hirman Miloš Kladruby 3 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
797 Hrubeš Petr Plzeň 3 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
799 Jansa Jan Lanškroun 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
799 Mareš Jakub Plačkov 4 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
799 Šimůnek Ondřej Hudčice 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
799 Čvančara Jaroslav Divišov 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
799 Plánička Václav st. Srby 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
799 Šimon Maxim Synčany 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
799 Hemerka Martin Úhřetická Lhota 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
806 Brůna Jan Rumburk 5 0 0 0 1 0 3 0 0 0 0
807 Novotná Pavlína  Zámrsk 28 0 0 0 1 0 2 0 0 2 2
808 Kiessling Vít Prostřední Vydří 3 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0
809 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 23 0 0 0 1 0 1 1 0 1 1
810 Beneš Karel Bílina 19 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1
811 Urban David Opatovice nad Labem 6 0 0 0 1 0 1 0 1 0 0
812 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 5 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
812 Sychrová Soňa Jenišovice 5 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
812 Poláček Petr st. Příbram 6 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
815 Turský Jindřich  Krchleby 13 0 0 0 1 0 0 2 0 0 0
816 Vicher Milan Plzeň 10 0 0 0 1 0 0 1 0 2 1
817 Mecka Jan Bolina 4 0 0 0 1 0 0 1 0 2 0
818 Novák Vratislav Týn nad Vltavou 10 0 0 0 1 0 0 1 0 1 1
819 Bína Lukáš Dlouhý Most 25 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
819 Protivánek Daniel Hradec Králové 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
819 Vašata Matěj Kvasiny 7 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
819 Molek Petr Plzeň 3 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
823 Molík Lubomír Citonice 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 1
824 Otradovský Josef Lanškroun 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
824 Matouš Filip Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
824 Macháně Michal Krčín 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
824 Dědík Vladimír  Bašť 6 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
824 Strnad Jakub Cheb 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
829 Šourková Marie  Rožmitál pod Třemšínem 11 0 0 0 1 0 0 0 0 2 1
830 Mareš Jan Turnov 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 1
831 Koten Petr Jihlava 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
831 Pšeničný Pavel Opočno 6 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
831 Gubancová Leontýna Podůlšany 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
831 Varga Stanislav Holýšov 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
835 Krejčí Petr Kněževes 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2
835 Ježek Martin Předměřice nad Jizerou 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2
835 Sochor Michal Petrohrad 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2
838 Lédl Pavel Mirovice 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
838 Henychová Kateřina Klášter nad Dědinou 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
838 Hodíková Jiřina Sedlčany 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
838 Mlčák Luboš Domanín 11 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
838 Šalom Josef Merklín 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
843 Šulaj Michal Svídnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Ngoxuan Robin Blížkovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Jakoubek Marek 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Stárek Karel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Netolický Zdeněk Skuteč 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Kubík Martin Zruč nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Tichý Rudolf Bečváry 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Zelinka David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Darebný Jiří Králíky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Ondrák František 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Sedláček Radek Česká Třebová 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Mišacký Zdeněk Louny 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Staňková Natálie Oldříš 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Topič Dominik Kelč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Krištof Tomáš Třebechovice pod Orebem 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Kubásková Valentýna Kameničky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Burešová Kristýna Počátky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Bárta Martin Přeštice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Svárovský Petr Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Soukup Luboš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Klimpera Josef Kácov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Pour Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Vaculík Filip Pelhřimov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Jiráň Jaroslav Bavorov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Růžička Josef Popelín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Pospíšil Vojtěch Libišany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Šolc Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Vitnerová Vanesa 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Skýpala Jiří Rožnov pod Radhoštěm 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Nekola Petr Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Bednariková Františka Mělník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Mejvald Marek Tuhaň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Procházka Aleš Blatná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Svoboda Václav Zásadka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Michalský Petr Postoloprty 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Machalický Tomáš Boseň 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Sudík Miloslav Kochánky 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Svoboda Antonín Kejžlice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Adam Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Kudry Marek Cerhenice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Matouš Karel Týniště nad Orlicí 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Vavříček Tomáš Rychnov u Jablonce nad Nisou 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Fabík Jakub Radostín nad Oslavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Jiříček Štěpán Kelč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Koudelka Josef Martiněves 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Šír Miroslav ml. Březiny 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Jackov Rostislav Litomyšl 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Štěrba Petr  Sezemice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Trnka Vít České Budějovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Mihalík Ondřej Pardubice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Pavlík Jiří Tachov 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Tůma Vladimír Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Kowalczyk David Teplá 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Klimeš Jan Čimelice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Brokl Vladimír Skuteč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Hanzl Antonín Nymburk 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Hlinčík Josef Planá 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Pavelka Roman st. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Nepraš Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Hloch Tomáš Kelč 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Hnízdil Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Trousil Jan 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Prokůpek Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Kosina Tomáš Lázně Bělohrad 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Kalousek Matěj Litomyšl 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Roudný Tadeáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Rajdl Jiří Onšovec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Podhora David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Valášek Jiří 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Slavík Michal Kopidlno 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Bartoň Štěpán 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Valda Martin Brno 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Trochta Eliáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Kořalka Aleš Zábřeh na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Csernyanszky Antonín Vysoké Mýto 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Pisek Adam 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Levko Tomáš Horenická Horka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Přiklopil Aleš Dřenice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Zdanowicz Piotr Polsko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Beneš Pavel ml. 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Homolková Kateřina Zlosyň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Rujzl Petr Česká Třebová 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Belušiaková Vendulka Jindřichův Hradec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Simon Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Vejvoda Jiří Zbraslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Suchá Sandra Dobrá Voda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Němec Jan Králíky 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Zíma Sebastian Hořešovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Prachařová Šárka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Šrubař Richard 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Roušar Jiří Korouhev 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Tobiášek Ladislav  Týniště nad Orlicí 12 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Chourová Veronika 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Němec Ladislav Neratovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Skýpala Tomáš Valašské Meziříčí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Vídeňský Zdeněk ml. Lhotice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Jarolík Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Jaroš Martin Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Kadlec Martin ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Martinů Ondřej Roudnice nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Pospíšil Tomáš 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Leitner Senomaty 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Carda Radek Opočno 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Hrubeš Libor Týniště nad Orlicí 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Koukolíček Lukáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Lebeda Josef Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Šimečková Tereza Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Vejvoda Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Elner Vladimír Tábor 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Gottwaldová Gábina Stolany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Antony Jiří ml. Holýšov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Štipka Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Hloch Matyáš Kelč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Grünwald Petr Brandýs nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Pohorský Matyáš Litomyšl 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Šotola Jan Červená Třemešná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Brendl Patrik Lanškroun 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Němec Matouš Nové Město na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Janda Filip Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Olbrich Petr Bechov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Ludvík Jiří Kutná Hora 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Vacek Stanislav Hradec Králové 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Jarkovský Zbyšek Blešno 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Čermák Lukáš Libčice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Sajkršmíd Lukáš Vrchlabí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Skopalová Gabriela Kuřim 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Pavelka Roman ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Chyba Pavel Jaroměř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Krýsl Pavel Ledce 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Jiříček Matyáš Kelč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Lidmila Matěj Osík 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Černý Jiří  Úvaly 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Mareš Miroslav Krchleby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Hnízdilová Eva Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Líbal Filip 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Vorel Aleš Rakovník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Vaněk Dalibor Vysoké Mýto 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Sedláček František 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Bezkočka David Choustníkovo Hradiště 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Novák Matyáš Nová Ves u Chotěboře 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Pospíchalová Iva Pardubice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Smetana Vladimír Branná u Třeboně 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Mareš Dan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Rubick Miroslav Hluboká nad Vltavou 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
843 Kadlec Josef Česká Lípa 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
988 Kincl Matyáš Hradec Králové 13 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0
989 Bareš Vladimír  Slepotice 25 0 0 0 0 2 1 1 2 1 3
990 Balada Filip Přelouč 3 0 0 0 0 2 0 0 0 0 1
991 Jašková Aneta Černá Hora 3 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
991 Spilka Jiří Pátek 7 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
991 Werner Patrik Třeboň 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
991 Bříza Filip Jiřice 5 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
995 Bařinka Tomáš Týniště nad Orlicí 8 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0
996 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 9 0 0 0 0 1 1 2 1 1 0
997 Ševčík Petr Louny 20 0 0 0 0 1 1 0 2 2 2
998 Lebeda Zdeněk Týniště nad Orlicí 14 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1
999 Richter Pavel Plzeň 9 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0
999 Houser Otakar Všechlapy 7 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0
1001 Chýle Karel Ústí nad Labem 14 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0
1002 Kubeš Václav Levousy 14 0 0 0 0 1 1 0 0 0 1
1003 Míchal Jiří České Budějovice 5 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
1003 Vondráčková Kateřina Litětice 5 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
1003 Coufalík Ondřej Divišov 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
1003 Kalčík Vlastimil Srby 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
1003 Burkoň Jiří Horka 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
1003 Hejč Jindřich Kunštát 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
1003 Horyna Tomáš Broumov 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
1003 Lánský Petr Česká Skalice 9 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
1011 Šmitmajer Marek Křečice 7 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0
1012 Touš Pavel st. Tachov 4 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
1012 Vlček Jaroslav st. Strakonice 6 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
1012 Řádek Jaroslav Kaplice 9 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
1012 Nováková Eva Police nad Metují 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
1012 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 6 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
1012 Koudela Květoslav st. Louny 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
1012 Cuhorka Jiří Přelouč 7 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
1019 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 19 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0
1019 Cingroš Roman Stod 10 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0
1019 Jiřík Miroslav Myškovice 7 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0
1019 Sobotka Josef Perštejn 13 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0
1023 Novotná Lenka  Zámrsk 5 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0
1023 Půta Roman Plzeň 6 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0
1025 Vodák Mojmír Rtyně v Podkrkonoší 3 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
1025 Švec Jakub Zhořec 5 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
1025 Žižka Ladislav Holýšov 3 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
1028 Rašek Martin Pacov 3 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
1029 Vnouček Petr ml. Praha 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
1029 Křen Jan  Telč 5 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
1029 Žampach Jakub Lovosice 7 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
1029 Horálek Miroslav Habartov 6 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
1029 Tůmová Anna Libčice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
1029 Frydrych Theodor Kladruby 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
1035 Pavluk Petr 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
1035 Dubský František Mirovice 10 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
1035 Macourek Luboš Libina 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
1035 Kubeš Jaroslav Koštice 18 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
1035 Pešek Michal ml. Řeřichy 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
1035 Hospodka Josef st. Mělník 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
1041 Fišer Jaroslav Horní Beřkovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Kašpar Richard Náchod 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Havel Jaroslav Kladruby 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Figura Mieszyslaw Polsko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Brzobohatý Jan Bělá pod Bezdězem 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Kliner Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Dvořák Petr Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Prach Adam Merklín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Kovář Martin Třešť 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Šmíd Jakub Světlá nad Sázavou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Valenta Jan Zlosyň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Effenbergerová Nela Třeboň 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Kocáb Dominik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Petružálková Anet Plotiště nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Králová Jaroslava 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Macháně Martin Krčín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Staněk Karel Smečno 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Laštovková Veronika 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Řezáč Tomáš Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Zahradil Miroslav Choryně 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Blechta Jakub Veselá u Mnichova Hradiště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Čipera David Příbram 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Nováček Josef Manešovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Toman Petr  Rožmitál pod Třemšínem 9 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Kachlík Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Šabatka Tomáš Sasov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Ivančík Tadeáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Červinka Milan Dvůr Králové nad Labem 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Pešek Michal st. Řeřichy 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Houser Josef Poděbrady 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Vrabec Jiří Plzeň 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Daněk Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Koukolíčková Klára 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Petr Radim Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Jareš Štěpán 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Rathouský Tomáš Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Hlad Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Rosenkranc Jonáš Stará Hlína 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Karlová Pavla Kamenice nad Lipou 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Fečková Kateřina Stolany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Uhlíř Marek Hrochův Týnec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Valečko Kamil 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Novotný Václav Brandýs nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Pavlíček Michal Ledeč nad Sázavou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Vácha Tomáš Štoky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Hloušek Pavel Adamov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Štichauer Tomáš Rychnov nad Kněžnou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Marková Andrea Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Olbrich Jakub Bechov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Radil Miroslav Český Šternberk 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Němec Daniel Mladé Bříště 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Ficek Petr Svitavy 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Kindl Jan Chomutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Jiránek Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Nečesánková Eva Nedvědice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Vrtěl Petr Přerov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Sláma Martin Dlouhá Ves 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Matějková Lucie Nové Hrady 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Brückner Martin Velké Meziříčí 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Šnajdr Zdeněk Předměřice nad Jizerou 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Hála Ondřej Nihov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Brzoň Luboš Kožlí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Hradský Tomáš Stará Voda 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Šrámek Milan Jaroměř 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Kouřil Jan Břilice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Moisel Matyáš Česká Lípa 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Žáková Marie 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Rybenský Roman Němčice 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Hess Tomáš Zálší 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Motl Lukáš Jiříkov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Češík Vít 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Krčmář Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Vokoun Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Netek Lukáš Pardubice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Růžička Jonáš Novosedly nad Nežárkou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Ševčík Václav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Svoboda Miloslav Dobříš 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Sedlák Lukáš Svídnice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Háva Dominik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Deml Tomáš Hořice v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Ryšavý Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Mestl Lukáš Netolice 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Štalmachová Beáta 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Keyzer Yuriy Jablonné nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Novotný Petr st. Louka 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Vojík Lukáš Vodňany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Matouš Jan Praha 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Rada Vítek Břilice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Janko Ondřej Krouna 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Mádlová Iva 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Šisler Kryštof Dřenice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Staněk Jan Čankovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Rys Tadeáš Hlinsko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Dvořák Jiří Sedlčany 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Rohlík Miloš Hrobice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Zoul Marek 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Rejzek Jakub Kněžmost 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Paur Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Cerula Ondřej Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Ruml Roman 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Kupsa Jan st. Buřenice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Král Vojtěch ml. Kostelec nad Černými Lesy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Zahrádka Radek Mladá Boleslav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Schauer Zdeněk Polička 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Pešek David Věcov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Kouba Štěpán Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Navrátil Vilém Dolní Lhota 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Březina Michal Skuteč 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Štolc Patrik 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Polák Jakub Podůlšany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Burget Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Fliger Tomáš ml. Trusnov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Čechalová Kateřina Slatiňany 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Kovařík Jiří st. Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Vondráček Václav Tuhaň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Kubišta Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Šlégl Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Takáč Pavel Světnov 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Rajdl Jaroslav Chlístovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Rychtář Vladimír Klášterec nad Ohří 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Prokeš Roman Velká Bíteš 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Gabriel Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Vrtěl Ondřej Přerov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Huček Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Bareš Josef Koberovy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Slavík Jaromír Humpolec 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Pirič Pavel Ostrov 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Dvořáková Andrea Branná u Třeboně 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Pavluk Pavel st. 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Čechal Jan Slatiňany 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Kocourová Sandra Svratouch 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Komárek Matouš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Tuscher Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Kašpar Jaroslav Blovice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Růžičková Martina Tábor 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Zavacký Radek Jaroměřice nad Rokytnou 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Martínek Ben Brandýs nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Zavřel Tomáš Holice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Eichelmannová Lucie Hořešovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Lamač Jindřich Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Janeček Jakub Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Kotmel Petr Laziště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Běluša Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Bednář Adam Častolovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Silaštík Pavel Předměřice nad Jizerou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Peštová Tereza 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Matoušek Kryštof 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Pavlík Přemysl Branná u Třeboně 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Spěvák Milan st. České Velenice 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Štastný Bohuslav Želetava 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Polívková Klára 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Bludská Kristýna 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Samko Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Sejpka Dominik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Weiss Branislav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Jakeš Jan Vratislávka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Raniak Milan Třešť 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Šimek Matěj ml. 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Mucala Karel Novosedly 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Galbavý Aleš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Doležalová Monika Pardubice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Oberreiter Zdeněk st. Hamry nad Sázavou 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 PfeiferFrantišek Třeboň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Hanáček František Brno 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1041 Mikudimová Lenka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0