Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Zavody týmů
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
Hodnotíme jednotlivce, kteří se zúčastnili týmových závodů. Nelze hodnotit pod názvy týmů jako celku, protože kromě ligových soutěží ČRS a MRS neexistují stálé soupisky a závodník se může účastnit týmových závodů pod různými názvy týmů.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 21 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dlask Jindřich | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
1 | Škoda František | Pacov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
4 | Bertok Milan | Dublovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
4 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
4 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
7 | Bárta Lukáš | Buřenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
7 | Keller Libor | Buřenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
7 | Němec Jiří | Radějovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
10 | Hošek Stanislav | Pacov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
10 | Rašek Martin | Pacov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
10 | Rašek Zbyněk | Pacov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
13 | Smažil Jiří | Stránecká Zhoř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
13 | Veselý Adam | Stránecká Zhoř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
13 | Šašek Jaroslav | Stránecká Zhoř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
16 | Lippert František | Černýšovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
16 | Lippertová Andrea | Černýšovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
16 | Luxa Martin | Bechyně | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
19 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
19 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
19 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 1 | 3 | 3 | 3.00 |