Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 333 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 9 | 192 | 234 | 26.00 |
2 | Chýle Petr | Bílina | 6 | 180 | 180 | 30.00 | |
3 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 10 | 168 | 212 | 21.20 |
4 | Pánek Petr | Rakovník | 6 | 156 | 156 | 26.00 | |
5 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 8 | 153 | 190 | 23.75 |
6 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 8 | 150 | 165 | 20.63 |
7 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 7 | 148 | 149 | 21.29 |
7 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 9 | 148 | 194 | 21.56 |
9 | Kopřiva Josef | Hříškov | 6 | 146 | 146 | 24.33 | |
10 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 8 | 141 | 151 | 18.88 |
11 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 135 | 135 | 33.75 |
12 | Chýle Oldřich | Bílina | 7 | 131 | 132 | 18.86 | |
13 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 6 | 127 | 127 | 21.17 | |
13 | Halíř Lukáš | Osek | 5 | 127 | 127 | 25.40 | |
15 | Šnicer Petr | Veltěže | 5 | 126 | 126 | 25.20 | |
16 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 113 | 113 | 28.25 |
17 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 112 | 112 | 28.00 |
18 | Hampejs David | Bílina | 4 | 110 | 110 | 27.50 | |
19 | Pekárek Stanislav | Louny | 6 | 102 | 102 | 17.00 | |
20 | Hložek František | Bílina | 6 | 100 | 100 | 16.67 | |
20 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 10 | 100 | 113 | 11.30 | |
22 | Kianičková Jitka | Peruc | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
22 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
24 | Čížek Zdeněk | Libochovice | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
25 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
26 | Beneš Karel | Bílina | 7 | 90 | 91 | 13.00 | |
27 | Vaněk Michal | Litoměřice | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
28 | Zoul Marek | Žatec | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
29 | Polívka Stanislav | Litoměřice | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
30 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 84 | 84 | 28.00 |
30 | Rejnart Jan | Teplice | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
32 | Schingler Karel | Lovosice | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
33 | Zoul Artur | Žatec | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
34 | Mareš Pavel | Praha | 7 | 76 | 77 | 11.00 | |
35 | Vojíř Radek | Podbořany | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
36 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
37 | Vojíř Josef | Vroutek | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
38 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
38 | Sochor Michal | Petrohrad | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
40 | Edl Milan | Plzeň | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
40 | Karásek Pavel | Klášterec | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
42 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
43 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 3 | 53 | 53 | 17.67 |
44 | Daneš Jaroslav | Louny | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
45 | Kubeš Václav | Levousy | 5 | 50 | 50 | 10.00 | |
46 | Kabát Miroslav | Třemošná | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
47 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
48 | Brůna Jan | Rumburk | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
49 | Mareš Ladislav | Praha | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
50 | Beneš Zdeněk | Peruc | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
50 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
52 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
53 | Szëlöllöszi David | Rumburk | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
53 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
55 | Prokeš Milan | Libochovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
55 | Richter Dalibor | Rumburk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
57 | Benedek Štefan | Vroutek | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
57 | Mareš Vladimír | Praha | 6 | 38 | 38 | 6.33 | |
57 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
60 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
60 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
62 | Jánský Ladislav ml. | Rumburk | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
63 | Koch Radek | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
63 | Konopásek Richard | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
63 | Sobotka Josef | Perštejn | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
63 | Šána Vladimír | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
67 | Haklová Lucie | Vrutice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
67 | Havlíček Lukáš | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
67 | Hoý Ondřej | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
67 | Marek Martin st. | Litoměřice | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
71 | Braunstain Michal | Žatec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
71 | Hrabě František | Rumburk | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
71 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
71 | Klement Petr | Rumburk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
71 | Lapec Martin | Obora u Loun | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
71 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
71 | Švec Zbyněk | Roudnice nad Labem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
78 | Charvát Adam | Libočany | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
78 | Kasl Luboš | Plzeň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
78 | Klement Michal | Rumburk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
78 | Král Josef | Holýšov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
82 | Ondráček Jan ml. | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
82 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
82 | Zahálka Radek | Mrákotín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
85 | Hron Radek | Nelahozeves | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
85 | Hřava Jaroslav | Litoměřice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
85 | Kroupa Vladimír | Lubenec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
85 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
85 | Šebek Bedřich | Šluknov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
90 | Antony Pavel | Lubenec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
90 | Krupka Jiří | Telce | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
90 | Kulhánek Karel | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
90 | Mareš Jan ml. | Praha | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
90 | Novotný Zdeněk st. | Litoměřice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
90 | Souček Lukáš | Roudnice nad Labem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
90 | Vajda Miroslav | Jiříkov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
97 | Kočí Jaroslav | Praha | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
97 | Macal Karel | Veltrusy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
97 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
97 | Sedlák Václav | Nová Ves | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
97 | Sedláčková Hana | Velký Šenov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
97 | Skačan Ivan | Žlutice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
97 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
104 | Bílek Milan | Zlosyň | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
104 | Skačan Milan | Žlutice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
104 | Týle Petr | Roudnice nad labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
104 | Šantora Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
108 | Adamec Pavel | Rumburk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
108 | Aulický Miroslav | 3 | 26 | 26 | 8.67 | ||
108 | Binder Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
108 | Charvát Martin | Milčice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
108 | Sudík Miloslav | Kochánky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
113 | Buleca Pavel | Dobříč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
113 | Hakl Hugo | Roudnice nad Labem | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
113 | Havlín Jiří | Veltrusy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
113 | Hotový Jiří | Most | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
113 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
118 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
118 | Kocián Oldřich | Lenešice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
118 | Ptáček Radek | Rakovník | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
118 | Sochor Martin | Petrohrad | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
118 | Treml Jan | Praha | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
123 | Braun Petr | Nepomyšl | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
123 | Chrenek Martin | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
123 | Hampl Luboš | Varnsdorf | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
123 | Kubek Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
127 | Babán Jakub | Peruc | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
127 | Kopa Stanislav | Moravičany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
127 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
127 | Schneider Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
127 | Sitta Bohuslav | Taneček | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
127 | Vlk Petr | Rumburk | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
133 | Dorn Vilém | Nepomyšl | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
133 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
133 | Kvíz Miroslav | Rumburk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
133 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
133 | Novotný Antonín | Klášterec nad Ohří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
133 | Novák Marek | Rumburk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
133 | Poskočil Mikuláš | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
133 | Rychtář Vladimír | Klášterec nad Ohří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
133 | Vitnerová Sára | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
133 | Zeman Josef ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
133 | Ševčík Petr | Louny | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
144 | Antony Jakub | Lubenec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
144 | Halbrich Václav | Litvínov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
144 | Krištof Marián | Říčany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
144 | Palička Tomáš | Dolní Podluží | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
144 | Valha Josef | Žatec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
144 | Vondráček Karel st. | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
150 | Doškář Martin | Roudnice nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
150 | Fišer Libor st. | Louny | 4 | 19 | 19 | 4.75 | |
150 | Hlaváček Jiří | Lubenec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
150 | Müller Jiří | Zákupy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
150 | Sachl Martin | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
155 | Eiertich Petr | Klášterec nad Ohří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
155 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
155 | Lát Jiří | Česká Lípa | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
155 | Novotný Jiří | Kralupy nad Vltavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
155 | Stinka Karel | Hněvice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
155 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
161 | Bláha Jan | Rumburk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
161 | Horáček Josef | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
161 | Rédlová Jitka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
161 | Svoboda Michal | Kralupy nad Vltavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
161 | Zdvihal Jiří | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
166 | Halbich Lukáš | Litvínov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
166 | Hošek Josef | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
166 | Hrstka Daniel | Mělník | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
166 | Kudláček Josef | Podbořany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
166 | Malec Miloš | Velký Šenov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
166 | Mrvík Otakar | Louny | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
166 | Otčenášek Leoš | Most | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
166 | Rychtár Vladimír | Klášterec nad Ohří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
166 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
175 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
175 | Belanec Jaroslav | Most | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
175 | Hubka David | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
175 | Klich Václav | Rakovník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
175 | Petrik Pavel | Chřibská | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
180 | Francl Ladislav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
180 | Hodek Pavel | Roudnice nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
180 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
180 | Říha Michal | Litvínov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
180 | Žák Kamil | Rumburk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
185 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
185 | Jánský Ladislav st. | Mělník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
185 | Skarban Viktor | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
185 | Svoboda Jakub | Tábor | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
185 | Tarnek Pavel | Podbořany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
185 | Čermák Ladislav | Litoměřice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
191 | Borový Luděk | Libčice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
191 | Pebiáš Jan | Plokovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
191 | Rozum Pavel | Třemošná | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
191 | Skotnica Jiří | Rumburk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
191 | Snaubold Petr | Petrohrad | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
191 | Vais Roman | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
191 | Vnouček Stanislav | Praha | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
191 | Vogel Pavel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
199 | Bubeníček Tomáš | Štětí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
199 | Derfl Matěj | Podbořany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
199 | Jurkovič Alois | Žatec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
199 | Kináč Robert | Očihov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
199 | Klein Rostislav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
199 | Novotný Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
199 | Šindler Karel | Lovosice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
206 | Hájek Luboš | Velký Šenov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
206 | Leht Adam | Ústí nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
206 | Šimáček Jakub | Roudnice nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
209 | Cutych Miroslav | Štětí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
209 | Dorn Daniel | Nepomyšl | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
209 | Dorn Vilém ml. | Nepomyšl | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
209 | Dvořák Jan | Louny | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
209 | Hauptvogel Miloslav | Peruc | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
209 | Hertver Petr | Horní Jiřetín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
209 | Kaiser Josef | Dolní Poustevna | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
209 | Novák Jan | Libišany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
209 | Samochin Jiří | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
218 | Drexler Robert | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
218 | Hulín Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
218 | Pastrňák Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
218 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
218 | Šimáček Ondřej | Roudnice nad Labem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
223 | Belancová Lucie | Most | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
223 | David Martin st. | Rakovník | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
223 | Syrovátka Jan | Chřibská | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
223 | Vaňhát Martin | Telce | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
223 | Vrkota Jan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
228 | Kohel Michal | 3 | 6 | 6 | 2.00 | ||
228 | Kvíz Václav | Velký Šenov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
228 | Pokorný Karel | Kladno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
228 | Vlasák Tadeáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
228 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
233 | Kalaš Jaroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
233 | Krolich Daniel | Most | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
233 | Maleček Pavel | Rumburk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
233 | Molnár Jan | Louny | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
233 | Šimral Václav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
238 | Halbich Jan | Most | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
238 | Kloub David | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
238 | Panocha Josef | Karlovy Vary | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
238 | Schäffer Ernest | Rumburk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
238 | Vnouček Petr ml. | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
243 | Blatný Petr | Rumburk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
243 | Hadrava František | Dolní Podluží | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
243 | Krusman Václav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
246 | Cína Milan | Lubenec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
246 | Makara Miroslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
246 | Schnaubelt Petr | Petrohrad | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
249 | Adamčuk Jan | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Bartuška Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
249 | Bartuška Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
249 | Braun Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
249 | Brynda Zdeněk | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Chrdle Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
249 | Coller Miroslav | Krásná Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Dráb Karel | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Fedát Milan | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Filip Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
249 | Fivrášek Marcel | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Fořt Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
249 | Fořt Vladimír | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Hampl Luboš st. | Varnsdorf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Havlíček Jiří | Hostoulice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Hegenbart Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
249 | Hejný Jiří | Smolnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Henzl Jan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Horký Jiří | Doksany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Housa Vladimír | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Hrachovec Josef | Lubenec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Hrdlička Jan | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Janda Stanislav | Dobroměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Jelínek Zdeněk | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Job Pavel | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Jurajda Luboš | Jiříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Kalina Radek | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Kavka Zdeněk ml | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Kavka Zdeněk st. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Knap Kryštof | Velký Šenov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Kocourek Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
249 | Kolář Jan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Kočiš Andrej | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Krajc Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
249 | Krajmer Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Kriso Ladislav | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Krob Lukáš | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Král Josef | Valov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Králová Tereza | Valov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Kuboš Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
249 | Kutík Jiří | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Kvapil Miloš | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Lasas Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
249 | Leinweber Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
249 | Lexa Josef | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Lopata František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
249 | Mareš Luděk | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Mazánek Jiří st. | Podbořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Menhard Josef | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Mimovič Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
249 | Mimovič Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
249 | Měkuta Filip | Jirkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Nguyen Viet | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Novotný Zdeněk ml. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Pecek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
249 | Pinďák Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
249 | Rác Karel | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Rýdl Marek | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Rýdl Radek | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Slavík Roman | Lešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Spirákus Luboš | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Stožický Vlastimil st. | Jiříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Suroviak Michal | Brozany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Svoboda Jiří | Nepomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Svobodová Silvie | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Techlovský Jiří | Sloveč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Tomek Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
249 | Tomášek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
249 | Vařečka Michal | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Vařečka Rudolf | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Vašíček Petr | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Vnouček Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Vojíř Vítězslav | Vroutek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Vávra Viktor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
249 | Wimmer Jan | Teplice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Zahálka Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Zajíček Aleš | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Závodný Vladimír | Podbořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Černohorský Pavel | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Šmejda Ladislav | Chřibská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Špaček Karel | Cvikov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Štrunc Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
249 | Šťástka Jan | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
249 | Šťástka Václav ml. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |