Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Nováčci
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 24 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hakl Petr | Předonín | 5 | 126 | 126 | 25.20 | |
2 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 6 | 105 | 105 | 17.50 |
3 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 5 | 101 | 101 | 20.20 |
4 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | Rebels team | 5 | 87 | 87 | 17.40 |
5 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
6 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 4 | 75 | 75 | 18.75 |
7 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 67 | 67 | 16.75 |
8 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 4 | 65 | 65 | 16.25 |
9 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 4 | 64 | 64 | 16.00 |
10 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 4 | 53 | 53 | 13.25 |
11 | Fikarová Natálie | Havlíčkův Brod | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
12 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
13 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
14 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
14 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 5 | 33 | 33 | 6.60 |
16 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
17 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
18 | Rybenský Roman | Němčice | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
19 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
20 | Janák Lukáš | Kryry | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
21 | Porazík Jakub | Kolešov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
22 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
23 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
24 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |