Žebříček - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Veteráni - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 40 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 17 | 415 | 510 | 30.00 |
2 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 21 | 408 | 562 | 26.76 |
3 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 23 | 390 | 534 | 23.22 |
4 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 20 | 389 | 491 | 24.55 |
5 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 26 | 378 | 576 | 22.15 |
6 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 19 | 375 | 430 | 22.63 | |
7 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 18 | 349 | 383 | 21.28 |
7 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 15 | 349 | 367 | 24.47 |
9 | Kondras Přemysl | Pardubice | 14 | 345 | 370 | 26.43 | |
10 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 23 | 342 | 478 | 20.78 |
11 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 20 | 336 | 380 | 19.00 |
12 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 24 | 326 | 439 | 18.29 |
13 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 20 | 323 | 388 | 19.40 | |
14 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 18 | 315 | 373 | 20.72 |
15 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 24 | 307 | 441 | 18.38 |
16 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 20 | 292 | 337 | 16.85 |
17 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 24 | 290 | 370 | 15.42 |
18 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 24 | 280 | 363 | 15.13 |
19 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 19 | 275 | 307 | 16.16 | |
20 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | Rebels team | 17 | 245 | 253 | 14.88 |
21 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 17 | 239 | 278 | 16.35 |
22 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 14 | 234 | 237 | 16.93 |
23 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 14 | 233 | 235 | 16.79 |
24 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 16 | 225 | 238 | 14.88 | |
25 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 18 | 215 | 226 | 12.56 | |
26 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 13 | 213 | 214 | 16.46 | |
27 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 17 | 211 | 216 | 12.71 |
28 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 15 | 210 | 213 | 14.20 |
29 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 10 | 208 | 208 | 20.80 |
30 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 12 | 160 | 160 | 13.33 |
31 | Pánek Vít | Sezemice | 9 | 148 | 148 | 16.44 | |
32 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 8 | 143 | 143 | 17.88 |
33 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 12 | 141 | 141 | 11.75 |
34 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 3 | 94 | 94 | 31.33 |
35 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 11 | 91 | 91 | 8.27 |
36 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 5 | 87 | 87 | 17.40 |
37 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
38 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
39 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 7 | 27 | 27 | 3.86 | |
40 | Vrba Tomáš | Svítkov | 1 | 19 | 19 | 19.00 |