Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2019 - 31.12.2019
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1167 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machatý David | Jaroměř | 18 | 309 | 727 | 40.39 | |
2 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 22 | 307 | 829 | 37.68 |
3 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 22 | 298 | 673 | 30.59 |
4 | Trnka Aleš | Třesovice | 16 | 290 | 567 | 35.44 | |
5 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 17 | 286 | 550 | 32.35 | |
6 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 13 | 285 | 516 | 39.69 | |
7 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 11 | 281 | 373 | 33.91 |
8 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 16 | 280 | 479 | 29.94 | |
9 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 7 | 278 | 302 | 43.14 |
9 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 13 | 278 | 404 | 31.08 | |
11 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 8 | 275 | 305 | 38.13 | |
12 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 11 | 270 | 370 | 33.64 |
13 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 15 | 268 | 480 | 32.00 |
14 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 14 | 267 | 420 | 30.00 |
14 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 17 | 267 | 520 | 30.59 |
16 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 6 | 263 | 263 | 43.83 | |
17 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 21 | 253 | 513 | 24.43 | |
18 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 14 | 252 | 404 | 28.86 |
19 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 9 | 251 | 292 | 32.44 | |
20 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 11 | 246 | 310 | 28.18 | |
21 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 15 | 245 | 471 | 31.40 |
22 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 11 | 244 | 346 | 31.45 |
23 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 9 | 239 | 318 | 35.33 | |
24 | Franěk Robert | Trutnov | 9 | 234 | 258 | 28.67 | |
25 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 13 | 228 | 304 | 23.38 |
26 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | 7 | 226 | 229 | 32.71 | |
27 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 10 | 222 | 253 | 25.30 | |
28 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 9 | 221 | 282 | 31.33 |
28 | Pišl Jan | Třesovice | 15 | 221 | 349 | 23.27 | |
30 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 9 | 217 | 267 | 29.67 | |
30 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 14 | 217 | 351 | 25.07 | |
30 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 16 | 217 | 353 | 22.06 |
30 | Tobolka Milan | Nechanice | 8 | 217 | 236 | 29.50 | |
34 | Kubec Tomáš | Lanškroun | 9 | 216 | 247 | 27.44 | |
35 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 12 | 210 | 321 | 26.75 |
36 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 11 | 209 | 275 | 25.00 | |
37 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 24 | 204 | 378 | 15.75 | |
37 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 9 | 204 | 214 | 23.78 | |
39 | Švanda Luděk | Velký Třebešov | 6 | 202 | 202 | 33.67 | |
40 | John Roman | Opočno | 9 | 200 | 234 | 26.00 | |
40 | Jón Richard | Chlum | 11 | 200 | 265 | 24.09 | |
42 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 14 | 199 | 263 | 18.79 | |
43 | Švanda Radek | Česká Skalice | 8 | 196 | 235 | 29.38 | |
44 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 12 | 194 | 276 | 23.00 |
45 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 15 | 189 | 285 | 19.00 | |
46 | Nitsche Martin | Vrchovina | 5 | 188 | 188 | 37.60 | |
47 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 12 | 184 | 266 | 22.17 | |
47 | Šupol Petr | Libišany | 8 | 184 | 193 | 24.13 | |
49 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 8 | 183 | 200 | 25.00 | |
49 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 10 | 183 | 234 | 23.40 |
51 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 11 | 182 | 244 | 22.18 |
52 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 18 | 181 | 352 | 19.56 |
53 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 6 | 180 | 180 | 30.00 | |
53 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 13 | 180 | 270 | 20.77 |
55 | Gančarčík Karel | Pardubice | 13 | 179 | 237 | 18.23 | |
55 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 12 | 179 | 257 | 21.42 |
57 | Carda Radek | Opočno | 6 | 178 | 178 | 29.67 | |
57 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 5 | 178 | 178 | 35.60 | |
59 | Bareš Vladimír | Slepotice | 7 | 176 | 187 | 26.71 | |
59 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 12 | 176 | 217 | 18.08 |
61 | Kosař Jiří st. | Opočno | 6 | 173 | 173 | 28.83 | |
62 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 172 | 172 | 43.00 |
62 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 9 | 172 | 220 | 24.44 | |
62 | Přibyl David | Vlčice | 9 | 172 | 194 | 21.56 | |
62 | Šinták Marek | Hradec Králové | 6 | 172 | 172 | 28.67 | |
66 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 11 | 171 | 199 | 18.09 | |
67 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 8 | 170 | 194 | 24.25 |
68 | Tobolka Daniel | Nechanice | 8 | 165 | 174 | 21.75 | |
69 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 4 | 162 | 162 | 40.50 | |
70 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 10 | 160 | 195 | 19.50 |
71 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 19 | 158 | 288 | 15.16 |
72 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 26 | 156 | 351 | 13.50 |
72 | Vašata Matěj | Kvasiny | 12 | 156 | 190 | 15.83 | |
74 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 5 | 152 | 152 | 30.40 |
75 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 9 | 151 | 168 | 18.67 | |
75 | Jarkovský Jiří | Blešno | 5 | 151 | 151 | 30.20 | |
75 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 7 | 151 | 159 | 22.71 | |
78 | Lánský Petr | Česká Skalice | 6 | 150 | 150 | 25.00 | |
78 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 6 | 150 | 150 | 25.00 | |
80 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 5 | 142 | 142 | 28.40 | |
80 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 4 | 142 | 142 | 35.50 |
82 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 3 | 141 | 141 | 47.00 | |
83 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 8 | 140 | 153 | 19.13 | |
84 | Synek Martin | Choceň | 9 | 138 | 175 | 19.44 | |
85 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 8 | 137 | 155 | 19.38 |
85 | Pop Michal | Rychnov nad Kněžnou | 4 | 137 | 137 | 34.25 | |
85 | Pšeničný Pavel | Opočno | 5 | 137 | 137 | 27.40 | |
88 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 3 | 136 | 136 | 45.33 | |
89 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 4 | 134 | 134 | 33.50 | |
89 | Dostál Matouš | Králíky | 6 | 134 | 134 | 22.33 | |
91 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 7 | 133 | 134 | 19.14 | |
92 | Macháně Radek | Krčín | 4 | 129 | 129 | 32.25 | |
93 | Vajsar Lukáš | Česká Metuje | 5 | 125 | 125 | 25.00 | |
94 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 11 | 123 | 160 | 14.55 |
94 | Hrubý Matěj | Čestice | 4 | 123 | 123 | 30.75 | |
94 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 9 | 123 | 152 | 16.89 |
97 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 4 | 121 | 121 | 30.25 |
98 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 120 | 120 | 40.00 |
99 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 7 | 119 | 126 | 18.00 |
99 | Vacek Stanislav | Hradec Králové | 3 | 119 | 119 | 39.67 | |
101 | Dohnálek Petr | Rychnov nad Kněžnou | 4 | 116 | 116 | 29.00 | |
101 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 8 | 116 | 127 | 15.88 |
103 | Říčař Zdeněk | Zdelov | 4 | 115 | 115 | 28.75 | |
104 | Haklová Lucie | Vrutice | 4 | 113 | 113 | 28.25 | |
105 | Jaroš Marek | Hostinné | 6 | 112 | 112 | 18.67 | |
105 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 4 | 112 | 112 | 28.00 | |
105 | Trávníček Pavel | Týniště nad Orlicí | 4 | 112 | 112 | 28.00 | |
108 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 3 | 109 | 109 | 36.33 | |
108 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 4 | 109 | 109 | 27.25 |
110 | Matoušek Jiří ml. | Rašovice | 5 | 108 | 108 | 21.60 | |
110 | Novák Petr | Čankovice | 2 | 108 | 108 | 54.00 | |
112 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 3 | 106 | 106 | 35.33 | |
112 | Pejřimovský Jaroslav | Smidary | 3 | 106 | 106 | 35.33 | |
114 | Nejman Miroslav | Starý Ples | 3 | 105 | 105 | 35.00 | |
115 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 5 | 104 | 104 | 20.80 | |
115 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 3 | 104 | 104 | 34.67 | |
115 | Provazník Michal | Dřenice | 3 | 104 | 104 | 34.67 | |
115 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 4 | 104 | 104 | 26.00 | |
119 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
120 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 15 | 102 | 133 | 8.87 | |
120 | Provazník Jiří | Dřenice | 4 | 102 | 102 | 25.50 | |
122 | Krejzl Zdeněk | Česká Skalice | 3 | 101 | 101 | 33.67 | |
122 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 5 | 101 | 101 | 20.20 | |
124 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 7 | 100 | 101 | 14.43 | |
124 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 6 | 100 | 100 | 16.67 | |
124 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 5 | 100 | 100 | 20.00 | |
127 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 99 | 99 | 24.75 |
127 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 3 | 99 | 99 | 33.00 | |
129 | Blažek Václav | Žďár nad Metují | 5 | 98 | 98 | 19.60 | |
129 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 3 | 98 | 98 | 32.67 |
131 | Drabík Martin | Kocléřov | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
132 | Kubec Jiří | Týniště nad Orlicí | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
132 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
134 | Ficner Jiří | Lanškroun | 2 | 94 | 94 | 47.00 | |
135 | Paštika Miloš | Opočno | 4 | 93 | 93 | 23.25 | |
136 | Macháň Pavel | Náchod | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
137 | Jezbera Milan | Obora | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
138 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 15 | 90 | 143 | 9.53 |
138 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
138 | Černý Jan | Pardubice | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
141 | Taichner Radek | Mikulovice | 6 | 89 | 89 | 14.83 | |
142 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 2 | 86 | 86 | 43.00 | |
142 | Záhora Petr | Bžany | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
144 | Hasal Aleš | Chomutice | 2 | 85 | 85 | 42.50 | |
144 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 2 | 85 | 85 | 42.50 | |
146 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
146 | Pryl Stanislav | Pardubice | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
148 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
148 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
148 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
151 | Hladík Jiří | Častolovice | 5 | 81 | 81 | 16.20 | |
152 | Pánek Vít | Sezemice | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
153 | Hruška Václav | Vestec | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
153 | Luňáček Lukáš | Týniště nad Orlicí | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
155 | Hlotan Milan | Sezemice | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
155 | Pirkl Marek | Stárkov | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
155 | Štrick Josef | Zbečník | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
158 | Hrubeš František | Dřenice | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
158 | Stiller Jakub | Česká Metuje | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
160 | Krejzl Milan | Česká Skalice | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
161 | Hofman Jiří | Jaroměř | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
162 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
162 | Vacek Jan | Zábědov | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
164 | Klapal Zdeněk | Černíkovice | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
164 | Mareš Jan | Turnov | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
164 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
167 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
168 | Bína Libor | Dlouhý Most | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
168 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 2 | 70 | 70 | 35.00 |
168 | Turský Jindřich | Krchleby | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
168 | Zajíček Josef | Veselice | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
172 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 5 | 69 | 69 | 13.80 | |
172 | Ondráček Jan | Hořice v Podkrkonoší | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
172 | Perout Josef | Perštejn | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
172 | Pražák Lukáš | Velká Jesenice | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
172 | Šupa Josef | Hradec Králové | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
177 | Matěják Tomáš | Miletín | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
177 | Štěrba Petr | Sezemice | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
179 | Macháně Michal | Krčín | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
179 | Novák Jan | Libišany | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
181 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
181 | Nosek Ondřej | Trutnov | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
181 | Růžička Josef | Čeperka | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
184 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
184 | Dostálek Adolf | Hostinné | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
184 | Fiala Jaroslav | Chmelovice | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
184 | Motyčka Martin | Skuhrov nad Bělou | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
184 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
189 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
190 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
190 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 4 | 62 | 62 | 15.50 | |
190 | Mikulík Roman | České Meziříčí | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
193 | Vrbický Michal | Hradec Králové | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
193 | Zrnová Jitka | Benešov | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
193 | Štefan Pavel | Čibuz | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
196 | Horyna Tomáš | Broumov | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
196 | Lochman Pavel ml. | Zdelov | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
196 | Píša Václav | Hradec Králové | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
199 | Nýč Karel ml. | Týniště nad Orlicí | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
200 | Rybka Jan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
201 | Janeček Josef | Hradec Králové | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
201 | Maják Marek | Borohrádek | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
203 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 6 | 54 | 54 | 9.00 | |
203 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
203 | Takács Pavel | Světnov | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
203 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
207 | Sopko Marek | 2 | 53 | 53 | 26.50 | ||
207 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
207 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
210 | Bastl Tomáš | Jeníkovice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
210 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
210 | Kučera Tomáš | Pardubice | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
210 | Svobodová Viktorie | Týniště nad Orlicí | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
214 | Křivan Ladislav | Rohenice | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
215 | Charvát David | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
215 | Erban Jiří | Hostinné | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
215 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
215 | Holeček Karel | Velká Jesenice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
215 | Petr Jaromír | Sobčice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
215 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
221 | Macháně Vojtěch | Krčín | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
221 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
221 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
221 | Richter Kamil | Jaroměř | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
225 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
225 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
225 | Zima Pavel | Skřivany | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
225 | Šlesinger Petr | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
225 | Šrámek Milan | Jaroměř | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
230 | Kuchař Petr | Zápy | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
230 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
230 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 3 | 47 | 47 | 15.67 |
230 | Smítka Josef st. | Kaňk | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
230 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
230 | Stárek Karel | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
236 | Hašek Marek | Jaroměř | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
236 | Hrachovina Miloš | Mokré | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
236 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
236 | Joneš Jan | Jaroměř | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
236 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
236 | Ryšavý Petr | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
236 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
243 | Chaloupka Zdeněk st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
243 | Janovský Miroslav st. | Hradec Králové | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
243 | Jirousková Petra | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
243 | Kořínek Pavel ml. | Jaroměř | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
243 | Kratochvíl Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
243 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
243 | Protivánek Daniel | Hradec Králové | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
243 | Toman Lukáš | Častolovice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
251 | Bartošová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
251 | Dostálek Václav | Hradec Králové | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
251 | Hofman Ondřej | Hradec Králové | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
251 | Hynek Roman | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
251 | Lang Radek | Brandýs nad Labem | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
251 | Papula Lukáš | Sobáčov | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
251 | Vavřina Martin | Konárovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
251 | Vyhnálek Luboš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
251 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
251 | Řízek Ivo | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
251 | Šrámek Jan | Stěžery | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
262 | Beran Jaromír | Bezděkov nad Metují | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
262 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
262 | Faktor Martin | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
262 | Mackura Zdeněk | Pernink | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
262 | Pirkl Martin | Stárkov | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
262 | Pirklová Karolína | Stárkov | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
262 | Pitr Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
262 | Slezák Luboš | Jílovice | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
262 | Stiller Pavel | Česká Metuje | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
262 | Stárek Jan | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
262 | Svoboda Zdeněk | Broumov | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
262 | Vacek Petr | Zábědov | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
262 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
275 | Hamerský David | Vamberk | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
275 | Hošek Josef | Praskačka | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
275 | Ptáček Bohdan | Nové Město nad Metují | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
275 | Sajkršmíd Lukáš | Vrchlabí | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
275 | Slavík Michal | Kopidlno | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
275 | Slováček Michal | Horní Maršov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
275 | Vodičková Markéta | Hradec Králové | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
275 | Váňa Michal | Vepřek | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
275 | Šrytr Michal | Police nad Metují | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
284 | Bednář Adam | Častolovice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
284 | Hažva Jan | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
284 | Hošek Jiří | Praskačka | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
284 | Hudák Petr | Vamberk | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
284 | Nepovím Stanislav | Trutnov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
284 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 4 | 41 | 41 | 10.25 | |
284 | Szekeli Oliver | Vysoké Chvojno | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
284 | Čapenec Jakub | Rohovládová Bělá | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
292 | Burda Jan | Vidochov | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
292 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
292 | Hasal František | Chomutice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
292 | Havlíček Patrik | Nizozemí | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
292 | Hošek Jaroslav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
292 | Jirsák David | Petrovice u Nového Bydžova | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
292 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
292 | Jožák Radek | Pardubice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
292 | Kabát Petr | Smilovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
292 | Kolbe Petr | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
292 | Tichý Jan | Veltruby | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
292 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
292 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
292 | Černohlávek Martin | Barchov | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
306 | Bertok Milan | Dublovice | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
306 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
306 | Farská Kristýna | Košťálov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
306 | Rubák Vojtěch | Hradec Králové | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
306 | Sedláček Zdeněk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
306 | Šabatka Jan | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
312 | Bačina Zbyněk | Jeníkovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
312 | Finger Aleš | Kostelec nad Orlicí | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
312 | Holubová Eliška | Košťálov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
312 | Hynek Tomáš | Trutnov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
312 | Hátle Vladimír | Šárovcova Lhota | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
312 | Johanides Antonín | Roveňsko | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
312 | Jörka Roman | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
312 | Ladnar Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
312 | Lán Lukáš | Běleč nad Orlicí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
312 | Máslo Aleš | Žďár nad Metují | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
312 | Nováková Eva | Police nad Metují | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
312 | Srb Roman | Bobnice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
312 | Vašata Vojtěch | Častolovice | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
325 | Babka Pavel | Chloumek | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
325 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
325 | Hospodka Jaroslav | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
325 | Joudal Milan | Hradec Králové | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
325 | Jukl Ivan | Nemošice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
325 | Vendl Josef | Turnov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
325 | Čáslava Jan ml. | Jaroměř | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
325 | Šrámek Lukáš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
333 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 4 | 36 | 36 | 9.00 | |
333 | Bříza Petr | Hostinné | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
333 | Cerula Ondřej | Týniště nad Orlicí | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
333 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
333 | Hamerský Aleš | Vamberk | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
333 | Hlouš David | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
333 | Hynek Miroslav ml. | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
333 | Kosina Tomáš | Lázně Bělohrad | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
333 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
333 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
333 | Novák Josef | Mžany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
333 | Pawel Milan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
333 | Vintera Ivan st. | Náchod | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
333 | Čermák Valeri | Úbyslavice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
347 | Ardelán Denis | Lodín | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
347 | Bezkočka David | Choustníkovo Hradiště | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
347 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
347 | Leier Robert | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
347 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
347 | Protivánek Roman | Hradec Králové | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
347 | Sedlář Ivan | Borová | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
347 | Techlovský Jiří | Sloveč | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
347 | Říčař Josef | Zdelov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
356 | Chládek Zdeněk | Broumov | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
356 | Dyntera Karel | Týniště nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
356 | Fiedler Pavel | Jívka Vernéřovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
356 | Horáček Martin | Častolovice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
356 | Jedlinský Jakub | Kostelec nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
356 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
356 | Maršík Jakub ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
356 | Riesner Petr | Police nad Metují | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
356 | Stříteský Lukáš | Hradec Králové | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
356 | Valtera Miroslav | Lázně Bělohrad | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
356 | Vlček Milan ml. | Červený Kostelec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
367 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
367 | Chrz Vojtěch | Hradec Králové | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
367 | Horák Jan ml. | Lodín | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
367 | Krištof Jan | Jeníkovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
367 | Kuliha Rostislav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
367 | Lebeda Josef | Týniště nad Orlicí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
367 | Malinský Oldřich | Hvozdnice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
367 | Roušal Luděk | Neratovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
367 | Tegel Tomáš | Nová Paka | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
367 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
377 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
377 | Bonaventura Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
377 | Dědek Ondřej | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
377 | Hudek Milan | Hradec Králové | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
377 | Kříž Lubomír ml. | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
377 | Laštovička Adam | Červený Kostelec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
377 | Mrázek Roman | Trutnov | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
377 | Nerad Rostislav | Jílové | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
377 | Paseka David | Spyta | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
377 | Volhejn Karel | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
377 | Vostřez Josef | Přepychy | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
377 | Vích Miroslav | Šárovcova Lhota | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
377 | Škop Jaroslav | Jaroměř | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
377 | Žabka Jakub | Rokytnice v Orlických horách | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
377 | Žemlička Radek | Slatiňany | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
392 | Brendl Patrik | Lanškroun | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
392 | Drozd Bořivoj | Mezilečí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
392 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
392 | Hloušek Petr | Myštěves | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
392 | Kubík Jakub | Olešnice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
392 | Kyzlink Roman | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
392 | Macháně Martin | Krčín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
392 | Menc Josef | Vrchlabí | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
392 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
392 | Vávra Lukáš | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
392 | Škoda Matyáš | Velké Poříčí | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
392 | Špůr Jan | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
392 | Štandera Stanislav | Týniště nad Orlicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
405 | Bureš Petr | Trutnov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
405 | Ducháč Pavel | Stárkov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
405 | Fedorišin Zdeněk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
405 | Hampejs David | Bílina | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
405 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
405 | Janovský Miroslav ml. | Hradec Králové | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
405 | Jarkovský Zbyšek | Blešno | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
405 | Králíček Tomáš | Nový Bydžov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
405 | Kuh Matěj | Vrchlabí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
405 | Kult Antonín | Praha | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
405 | Peringer Pavel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
405 | Prokop Miroslav | Havlovice | 8 | 30 | 32 | 4.00 | |
405 | Slavík Pavel | Hrochův Týnec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
405 | Stehlík Emil | Lázně Bělohrad | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
405 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
405 | Šolc Jakub | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
405 | Šotola Jan | Červená Třemešná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
405 | Štěnička Bořek | Týniště nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
423 | Bárta Adam | Třesovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
423 | Imlauf Petr | Lázně Bělohrad | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
423 | Kabourek Václav | Česká Kamenice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
423 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
423 | Kedroň Rudolf | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
423 | Kožíšek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
423 | Macháček František | Choustníkovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
423 | Mečíř Robert | Trutnov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
423 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
423 | Novák Milan | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
423 | Strnad Jakub | Vrchlabí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
423 | Zeman Ladislav | Malá Skála | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
423 | Červinka Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
436 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
436 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
436 | Fikar Aleš | Sobčice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
436 | Jiřička Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
436 | Kadeřávek Roman | Vrchlabí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
436 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
436 | Pekárek Pavel ml. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
436 | Sedlák Jan | Borohrádek | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
436 | Suchý Denis | Dobrá Voda | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
436 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
436 | Řeháček Miroslav | Česká Skalice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
436 | Šípek Jakub | Trutnov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
436 | Šípek Miroslav | Trutnov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
449 | Chmelař Jakub | Častolovice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
449 | Chmelař Milan | Častolovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
449 | Deml Tomáš | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
449 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
449 | Horák Sergej | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
449 | Jirman Jan | Police nad Metují | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
449 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
456 | Fejfar Ladislav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
456 | Hanus Milan | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
456 | Hlavatý Tomáš | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
456 | Hošek Evžen | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
456 | Jiránek Jakub | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
456 | Krištof Tomáš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
456 | Maršík Matyáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
456 | Matouš Filip | Týniště nad Orlicí | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
456 | Michalský Petr | Postoloprty | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
456 | Slavík Martin | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
456 | Suchá Sandra | Dobrá Voda | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
456 | Svatoš Petr | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
468 | Bartoň Jan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
468 | Bárta Milan | Trutnov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
468 | Fodor Petr | Třebestovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
468 | Hlubuček Patrik | Vrchlabí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
468 | Jirková Nikola | Předměřice nad Labem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
468 | Kašpar Dominik | Týniště nad Orlicí | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
468 | Kvapil Petr | Valdice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
468 | Morávek Tomáš | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
468 | Poslušný Josef | Olešnice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
468 | Souček Robin | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
468 | Záruba Miloš | Rtyně v Podkrkonoší | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
468 | Šára Lukáš | Podhorní Újezd | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
480 | Andrle Miroslav | Hostinné | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
480 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
480 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
480 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
480 | Horáček Josef | Hradec Králové | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
480 | Klapka Lukáš | Týniště nad Orlicí | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
480 | Kočíř Matěj | Čankovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
480 | Pacovský Albert | Jaroměř | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
480 | Stančíková Aneta | Peklo | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
480 | Svědík Petr | Police nad Metují | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
480 | Vencl Jan | Horní Radechová | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
480 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
480 | Votoček Lukáš | Dolní Branná | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
480 | Vrána Otakar | Chotělice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
480 | Ševčík Miroslav | Trutnov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
480 | Šikýř Pavel | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
496 | Dlouhý Michal | Valdice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
496 | Hemerka Štěpán | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
496 | Hladík Petr | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
496 | Illner Jiří | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
496 | Kašpar Richard | Náchod | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
496 | Kinclová Andrea | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
496 | Koller Jan | Náchod | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
496 | Kořínek Pavel st. | Jaroměř | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
496 | Krejcar Aleš | Sobčice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
496 | Macourek Luboš | Libina | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
496 | Mandík Roman | Nová Paka | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
496 | Matějka Miloslav | Hostinné | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
496 | Midloch Filip | Tetov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
496 | Motyčka Karel | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
496 | Pětík Marek | Libišany | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
496 | Slováček Radek | Horní Maršov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
496 | Zaplatílek Matyáš | Špindlerův Mlýn | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
496 | Řeháček Adam | Nová Paka | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
496 | Špůr Mikuláš | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
515 | Bílek Matěj | Lázně Bělohrad | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
515 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
515 | Gruber Filip | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
515 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
515 | Hlubuček Ladislav | Klášterní Lhota | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
515 | Janda Vojtěch | Pašinka | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
515 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 5 | 22 | 22 | 4.40 | |
515 | Jíra Zdeněk | Lubno | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
515 | Lipták Vojtěch | Špindlerův Mlýn | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
515 | Lohniský Matyáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
515 | Novák Pavel | Blešno | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
515 | Pacovský Jiří st. | Jaroměř | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
515 | Podhradský Jan | Sulovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
515 | Pour Martin | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
515 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
515 | Středová Barbora | Velký Dřevíč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
515 | Zdanowicz Piotr | Polsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
532 | Ardelán Matyáš | Lodín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
532 | Cajthaml Petr | Velenice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
532 | Dolek Miroslav | Opočno | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
532 | Dostál Květoslav | Kolín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
532 | Figura Mieszyslaw | Polsko | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
532 | Grim Milan | Bukovice nad Metují | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
532 | Hejsek Ondřej | Košťálov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
532 | Hubáček Petr | České Meziříčí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
532 | Kohlert Jan | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
532 | Koubová Magdaléna | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
532 | Lelek Jan | Vrchlabí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
532 | Miřejovský Zdeněk | Opatovice nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
532 | Ruml Roman | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
532 | Růžička Pavel | Libina | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
532 | Teuber Tomáš | Jaroměř | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
532 | Vajsar Eliáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
532 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
532 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
532 | Řezáč Jan ml. | Brandýs nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
532 | Štichauer Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
532 | Šáša Jaroslav | Cerekvice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
553 | Borůvka Miloš | Jaroměř | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
553 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
553 | Doubek Václav | Trutnov | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
553 | Frankovski David | Polsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
553 | Hruš Jiří | Miletín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
553 | Košťál Jiří | Police nad Metují | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
553 | Lukášková Radka | Slavětín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
553 | Pekárek Martin | Jaroměř | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
553 | Pour Leoš | Lázně Bělohrad | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
553 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
553 | Vlasák Michal | Vrchlabí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
553 | Šabata Pavel | Žďár nad Orlicí | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
553 | Štieber Jaroslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
566 | Bartoňková Katarína | Předměřice nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
566 | Fingerová Hana | Kostelec nad Orlicí | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
566 | Hampl Jiří | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
566 | Hlach Vlastimil | Týniště nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
566 | Hofman David | Hrochův Týnec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
566 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
566 | Kotyk Pavel | Sadová | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
566 | Kulhánek Miloslav | Rohoznice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
566 | Ludvík Tomáš st. | Vamberk | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
566 | Prouza Josef | Velké Poříčí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
566 | Páv Tomáš | Hradec Králové | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
566 | Richterová Jolana | Sebuč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
566 | Rogal Józef | Polsko | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
566 | Rücker Václav | Hradec Králové | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
566 | Schauer Martin | Polička | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
566 | Trávníček Tomáš | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
566 | Červinková Žaneta | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
566 | Šafařík Petr ml. | Pohřebačka | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
566 | Špringer Richard | Starý Ples | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
585 | Cohorna Petr | 2 | 18 | 18 | 9.00 | ||
585 | Demlová Kateřina | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
585 | Diblík Ladislav | Broumov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
585 | Horák Antonín | Lodín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
585 | Jelínek Miroslav | Vysoké Mýto | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
585 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
585 | Michera Jan | Častolovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
585 | Nožička Stanislav | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
585 | Petr Marek | Sobčice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
585 | Pluchta Petr | Smečno | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
585 | Poslušný Josef st. | Lípa nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
585 | Rolf Štěpán | Vrchlabí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
585 | Soukup Tomáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
585 | Swistak Roland | Polsko | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
585 | Trunečková Lucie | Rokytník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
585 | Vlček Milan | Červený Kostelec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
585 | Zikl Erik | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
585 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
585 | Štencar Luděk | Skuhrov nad Bělou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
604 | Balvín Kryštof | Ústí nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
604 | Bašová Tereza | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
604 | Bednář František | Vamberk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
604 | Bonaventura Pavel | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
604 | Fiedler Luděk | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
604 | Hirko Ján | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
604 | Hloušek Ivo | Kundratice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
604 | Hofman Pavel | Zdelov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
604 | Jindrák Vojtěch | Mníšek pod Brdy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
604 | Kisacký Patrik | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
604 | Konečný Lukáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
604 | Maček Miloš | Roztoky | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
604 | Papež Jiří | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
604 | Petr Lukáš | Sobčice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
604 | Růžička Jan | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
604 | Schauer Zdeněk | Polička | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
604 | Svoboda Jiří | Pašinka | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
604 | Sádovský Jiří | Batňovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
604 | Votroubek Vratislav ml. | Opočno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
604 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
604 | Štědronský Patrik | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
625 | Bartoněk Martin | Hradec Králové | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
625 | Blažej Matěj | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
625 | Bříza Matěj | Hostinné | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
625 | Dubický Josef | Smiřice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
625 | Erbanová Dagmar | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
625 | Fišer Jaroslav | Dolní Přím | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
625 | Harman Leoš | Týniště nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
625 | Hencelová Galina | Police nad Metují | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
625 | Hladík Pavel | Mokrovousy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
625 | Imlauf Jaroslav | Lázně Bělohrad | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
625 | Janečková Anna | Hradec Králové | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
625 | Jörka Miloš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
625 | Karel Miroslav | Kostelec u Křížků | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
625 | Knap Pavel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
625 | Libotovský Štěpán | Velká Ledská | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
625 | Matys Jakub | Jaroměř | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
625 | Mikysa Jan | Paseky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
625 | Pross Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
625 | Psotný Jaromír | Nahořany | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
625 | Píšová Tereza | Petrovice nad Orlicí | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
625 | Reif Milan | Hostinné | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
625 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
625 | Teichman Jakub | Police nad Metují | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
625 | Vintera Ivan ml. | Náchod | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
625 | Vrba Matěj | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
625 | Zajíc David | Kamenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
625 | Šotkovský David | Borovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
652 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
652 | Ducháčová Veronika | Stárkov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
652 | Erben Zdeněk | Úpice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
652 | Hladík Aleš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
652 | Kouba Štěpán | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
652 | Kubový Jiří | Lukavice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
652 | Musil Jiří | Kunvald | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
652 | Novák Roman | Mžany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
652 | Rathouský Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
652 | Rolf Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
652 | Tománek Bohuslav | Hostinné | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
652 | Zavacký Matěj | Lhota u Potštejna | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
652 | Šenk Tadeáš | Červený Kostelec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
652 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
652 | Šouta Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
652 | Šrámek Jakub | Kostelec nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
668 | Deml Martin | Nový Bydžov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
668 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 4 | 14 | 14 | 3.50 | |
668 | Khol Zbyněk | Kratonohy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
668 | Kindl Jan | Chomutice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
668 | Klobouček Filip | Kundratice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
668 | Kopecký Petr | Voleč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
668 | Kubizňák Pavel | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
668 | Kudrna Miroslav | Starý Ples | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
668 | Landa Matěj | Jehlice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
668 | Mikulík Vít | České Meziříčí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
668 | Minařík František | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
668 | Musil Milan | Jaroměř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
668 | Novotný Petr ml. | Zámrsk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
668 | Peřinová Lucie | Dobrá Voda | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
668 | Pokorný Matěj | Kounov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
668 | Pomezný Adam | Tůně | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
668 | Svoboda Marek | Hronov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
668 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
668 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
668 | Václavík Josef | Hlavečník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
668 | Vít Petr | Stračov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
668 | Waligóra Jan | Polsko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
668 | Zavacký Vojtěch | Lhota u Potštejna | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
668 | Záborský Lukáš | Nepolisy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
668 | Řezba Martin | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
668 | Škoda Matěj | Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
668 | Špína Jiří | Valdice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
695 | Godočík Peter | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
695 | Hartmanová Olga | Kostelec nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
695 | Hloušek Jiří | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
695 | Hruška Václav st. | Zaloňov | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
695 | Javůrek Jaroslav | Doudleby nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
695 | Jirousek Jaroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
695 | Kudrna Šimon | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
695 | Lipenský Martin | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
695 | Malý Petr | Turnov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
695 | Marek Jiří | Jaroměř | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
695 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
695 | Pacovský Bartoloměj | Jaroměř | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
695 | Pavlíček Jiří | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
695 | Petr Václav | Dobruška | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
695 | Pávek Tomáš | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
695 | Rejman Lukáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
695 | Sedlmaier Jiří | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
695 | Svoboda Václav | Zásadka | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
695 | Trýznová Kateřina | Vrchlabí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
695 | Černý Aleš | Police nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
695 | Čihák Jan | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
695 | Šmíd Radek | Náchod | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
695 | Špetla Ladislav | Trutnov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
718 | Dvořák David | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
718 | Ježek Matěj | Jičín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
718 | Kabrtová Adéla | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
718 | Kubišta Jaroslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
718 | Kůrka Jiří | Barchůvek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
718 | Loubová Viktorie | Zdechovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
718 | Lustyk Ladislav | Brandýs nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
718 | Luňák Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
718 | Martinec Michal | Hronov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
718 | Mrkva Antonín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
718 | Mrštík František | Suchá | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
718 | Pázler Jiří | Dolní Přím | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
718 | Valenta Marek | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
718 | Valeš Václav | Jičín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
732 | Hartl Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
732 | Havel Dominik | Vrchlabí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
732 | Hloušková Zdeňka | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
732 | Horáček Petr | Horní Jelení | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
732 | Jindra Václav | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
732 | Karel Jakub | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
732 | Musil Miloslav st. | Jaroměř | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
732 | Němečková Julie | Vrchovina | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
732 | Poslušná Gabriela | Lípa nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
732 | Semeráková Nela | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
732 | Svoboda Jiří ml. | Kolín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
732 | Tužil Štěpán | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
732 | Voženílek Tomáš | Hradec Králové | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
732 | Šedivý Ludvík | Stárkov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
732 | Šesták Filip | Jaroměř | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
747 | Deml Pavel | Nový Bydžov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
747 | Hrstka Jaromír | Opatovice nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
747 | Klik Lubomír | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
747 | Klingr Marek | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
747 | Konůpek Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
747 | Kovaříček Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
747 | Kárníková Patricie | Zdechovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
747 | Křížek Vojtěch | Vrchovina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
747 | Martinec Jáchym | Hronov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
747 | Nožička Martin | Chomutice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
747 | Práza Josef | Broumov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
747 | Rožníček David | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
747 | Rus Lukáš | Police nad Metují | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
747 | Salava Karel | Hradec Králové | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
747 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
747 | Urban David | Opatovice nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
747 | Valach Jaroslav | Častolovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
747 | Vaníček Josef | Chomutice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
747 | Vodák Rostislav | Kopidlno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
747 | Walnik Zdislav | Polsko | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
747 | Šafařík František | Pohřebačka | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
768 | Bednář Pavel | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
768 | Brezinský Jan | Polsko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
768 | Daks Ladislav | Náchod | 3 | 9 | 9 | 3.00 | |
768 | Fiala Jan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
768 | Fridrich Jaroslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
768 | Janeček Jakub | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
768 | Kalous Jakub | Častolovice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
768 | Karas Lukáš | Jaroměř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
768 | Košťál Miloslav | Trutnov | 4 | 9 | 9 | 2.25 | |
768 | Nývlt Milan | Trutnov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
768 | Nýč Karel st. | Týniště nad Orlicí | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
768 | Ondrášek Adam | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
768 | Pavlát Radek | Nahořany | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
768 | Pekařová Tereza | Opatovice nad Labem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
768 | Polák Petr | Vysoké Mýto | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
768 | Přibyl Vlastimil | Tětín | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
768 | Ráž Josef | Hradec Králové | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
768 | Valeš Daniel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
768 | Vyčítal Štěpán | Těchlovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
768 | Řezba Martin ml. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
768 | Šlechtová Zdena | Jásenná | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
789 | Balcar Richard | Tůně | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Barcíková Jana | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Bedrník Jan | Jaroměř | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
789 | Boháček Lukáš | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Bolehovský Lukáš | Lukavice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Bulíř Matěj | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Burda Michal | Myštěves | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Deml Robin | Nový Bydžov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Deml Vratislav | Nový Bydžov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Dmejchal Marek | Sadová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Dvořák Milan | Děčín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Dyntar Jiří ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Fišer Michal | Lodín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Hanel Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
789 | Hasal Jakub | Chomutice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Hlavinka Jiří | Mžany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Holan Bohumil | Milovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Jech Jiří | Lešany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Jelen Lukáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
789 | Jelen Martin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
789 | Jirsák Jindřich | Bydžovská Lhotka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Jiřička Jakub | Vrchlabí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Johanides Miroslav | Čermná nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Jíra Vladimír | Kunčice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Kašpar Petr | Kostelec nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Klapka Daniel | Chrudim | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Klíma Vojtěch | Smidary | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Kotyk Filip | Sadová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Kozák Vojtěch | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
789 | Kruml Martin | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Krása Matyáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
789 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Křištak Milan | Zálesní Lhota | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Křištaková Marcela | Zálesní Lhota | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Kříž Lubomír st. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
789 | Langr Miroslav | Libišany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Lochman Pavel | Zdelov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Lux Jiří | Žamberk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Marek Milan | Libišany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Mühl Karel | Letohrad | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Oubrecht Milan | Čelákovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Pavlík Petr | Česká Skalice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Pecen Tomáš | Rohoznice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Pudil Petr | Kolín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Pětík David | Libišany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Soukup Petr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
789 | Stankowski D. | Polsko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Tobolka Zdeněk | Ohnišťany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Tomešová Monika | Kostelec nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Valach Josef | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
789 | Vaníček Pavel | Chomutice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Votroubek Vratislav st. | Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Václavík Petr | Borohrádek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Vích Pavel | Šárovcova Lhota | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Červený Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
789 | Šimiak Michal | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Šlechta Radek | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Štencar Jakub | Skuhrov nad Bělou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
789 | Štieber Adam | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
849 | Geletič Martin | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
849 | Havířová Sára | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
849 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
849 | Kuh Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
849 | Kutík Miroslav | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
849 | Kůr Petr | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
849 | Marek Marcel | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
849 | Mádle Radek | Chlum | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
849 | Petřík Michal | Nepasice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
849 | Rechcigl Stanislav | Jičín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
849 | Sládek Josef | Tutleky | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
849 | Zedníková Natálie | Ostroměř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
849 | Zornerová Zuzana | Jaroměř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
849 | Záruba Tomáš | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
849 | Čožík Marek | Horní Maršov | 3 | 7 | 7 | 2.33 | |
864 | Brož Daniel | Trnava | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
864 | Ficenec Radek | Javornice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
864 | Hampejs Matěj | Bílina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
864 | Hložek František | Bílina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
864 | Hnilička Josef | Řečany nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
864 | Horst František | Vrchovina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
864 | Ješina Martin | Vamberk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
864 | Kalousová Nela | Častolovice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
864 | Kašparová Veronika | Náchod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
864 | Kašpárek Tomáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
864 | Koblasa Milan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
864 | Kříž Václav | Lomy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
864 | Lukeš Matyáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
864 | Matějka Jiří | Broumov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
864 | Novotný Zdeněk | Kopidlno | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
864 | Pekárek Vladimír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
864 | Roudný Tadeáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
864 | Smutný Václav | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
864 | Swistak Lenscyk | Polsko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
864 | Verner Josef | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
864 | Vlček Pavel | Česká Skalice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
864 | Vyčítal David ml. | Těchlovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
864 | Šulc Filip | Machov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
887 | Bittner Marek ml. | Suchá | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
887 | Brodský Tomáš | Stupná | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
887 | Cinka Matěj | Velké Poříčí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
887 | Horák Jaroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
887 | Janovský Dominik | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
887 | Jíša Jiří | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
887 | Karadža Alex | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
887 | Kašpar Albert | Mžany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
887 | Kisacká Natálie | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
887 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
887 | Novák František | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
887 | Sajkršmídová Martina | Staré Smrkovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
887 | Samko Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
887 | Vích Tomáš | Úlibice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
887 | Šťastný Jan | Staré Smrkovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
902 | Adamovič Andreas | Pečky | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
902 | Cermanová Marie | Jičín | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
902 | Cína Josef | Košťálov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
902 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
902 | Fialová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
902 | Just Miroslav | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
902 | Kořínek Miloš | Jaroměř | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
902 | Kuchař Zdeněk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
902 | Moučka Antonín | Vrchlabí | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
902 | Pavlas Jonáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
902 | Prázová Kamila | Broumov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
902 | Samko Pavel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
902 | Strnad Roman | Broumov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
902 | Verner Petr | Rabštejnská Lhota | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
902 | Vondra Martin | Němčice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
902 | Švajcr Ondřej | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
902 | Švábenický Viktor | Miletín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
919 | Chramosta Jan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
919 | Holec Adam | Častolovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
919 | Klazarová Nikola | Čistá u Horek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
919 | Nechanický Milan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
919 | Pražák Vladimír | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
919 | Čermák Ondřej | Vrchlabí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
919 | Šulc Matěj | Machov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
926 | Bakeš Richard | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
926 | Fabiánek Pavel | Semily | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
926 | Horák David | Luže | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
926 | Javůrek Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
926 | Juhoš Josef ml. | Rybitví | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
926 | Kerl Kristián | Vrclabí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
926 | Kovář Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
926 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
926 | Malínský Adolf | Nová Paka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
926 | Moravec Tomáš | Košťálov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
926 | Skalický Michal | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
926 | Sádovský Tomáš | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
926 | Vomáčka Jan | Trutnov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
926 | Votoček Tomáš | Vrchlabí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
926 | Čožíková Gabriela | Horní Maršov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
926 | Řeháček Vladimír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
926 | Špitálský Václav ml. | Čelákovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
926 | Šťastná Karolína | Staré Smrkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
944 | Abramowicz Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Adamovič Alex | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Albert Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Alexa Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Bajer Jiří | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Bajer Lukáš | Vojice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Bareš Jaromír | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Bartoň Jaroslav | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Baudyš Josef | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Baudyš Martin | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Bendl Michal | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Bernard Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Bernard Ondřej | Horní Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Bernkopf Lukáš | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Blažek Zdeněk | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Blecha Karel st. | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Bláha | Chrastice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Bodlák Martin | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Bolf Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Borůvková Petra | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Brendl Bohumil | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Brož Štěpán | Trnava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Bubeníček Karel | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Březina Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Březinová Milada | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Cerula Jakub | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Chudý Jakub | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Coufal Marek | Zbýšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Cvejn Lukáš | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Dohnal Jaroslav | Polánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Doležal Karel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Doskočil Adam | Malá Ledská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Dostál Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Draštík Jiří | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Dvořák Tomáš | Červené Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Dyntera Ivan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Fedorišin Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Fikar Matěj | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Fikart Josef | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Fišer Josef | Petrovice nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Forche David | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Forche Jan ml. | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Frýdl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Fyrbach Tomáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Gajdoš Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Geisler Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Gábrle Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Hamm Jindřich | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Hanusová Hana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Hanuš Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Hanzal Ondřej | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Hažva Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Hejhal Martin | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Helásek Martin | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Holoubek Jakub | Hoděčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Hospodka Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Hošek Miroslav | Praskačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Hruška Karel | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Hynek Miroslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Jansa Jan | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Jezbera Roman | Obora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Ježek Martin ml. | Předměřice nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Jirků Jiří | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Jirman Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Jirman Tomáš | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Jirsák Karel | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Jirsák Karel ml. | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Jánský Josef | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Kadlec Jaroslav | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Kafka Jaroslav | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Kapucián Ladislav | Záměl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Karel Vilém | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Kašpar Aleš | Běluň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Kašpar Richard st. | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Kliner Filip | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Klossovski Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Kolář Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Kolínský Jakub | Cerhenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Koukal Jan ml. | Chvalkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Koukal Jan st. | Chvalkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Kovalík Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Kočíř Miroslav | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Kočíř Radek | Čankovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Kořán Tomáš | Letohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Kraus Zdeněk | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Krauz Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Král Libor | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Krása Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Kubrt Matěj | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Kubík Zdeněk | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Kudrna Jaromír | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Kudrna Milan | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Kuman Tadeáš | Smidary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Kuráň Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Kučera Jan | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Kyndl Pavel | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Kábrt Daniel | Česká Čermná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Kühn Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Kůrka Pavel | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Lejp Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Lexman Jan | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Lipkchej Jurij | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Liska Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Ludvík Jan | Ostašovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Lánský Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Machač Václav | Drahov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Machačová Apolena | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Marek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Martinec Jiří | Noskov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Matoušek Marek | Rašovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Matějková Alena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Matěna Jakub | Malé Svatoňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Maťátko Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Medek Pavel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Melichar Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Mertlík Jan | Havlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Mečíř Josef | Vlčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Michalka Martin | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Michl Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Mikula Rudolf st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Mráz Martin | Čestice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Mrázová Marie | Teplice nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Mňuk Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Nemanský Zdeněk | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Nikl Jan | Libina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Nohejl Karel st. | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Nosek Daniel | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Nosek Ladislav | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Novotný Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Novák Jaroslav | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Nový Aleš | Bílsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Obršál Aleš | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Palivec Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Pavlík Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Pellar David | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Pergner Milan | Pilníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Petráček Jakub | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Picek Miroslav | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Pilař Daniel | Homyle | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Pilous Dominik | Zlatá Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Pinkas Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Plný Pavel | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Pochyla Josef | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Podstavek Matyáš | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Polišenský Jaroslav | Žulová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Ponka Zdeněk | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Pop Robin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Prokop Václav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Rajsigl Lukáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Rambousek Josef | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Rathouský Adam | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Richter Jonáš | Sebuč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Richter Jáchym | Sebuč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Richter Michal | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Rázek Vít | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Růžičková Petra | Čeperka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Sak Petr | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Sedláček Filip | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Slezák Michal | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Slezák Václav | Jílovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Slezík Jiří | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Slovik Karol | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Slovík Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Sládek Václav | Tutleky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Stránský Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Svoboda Adam | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Svoboda Josef | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Svoboda Mikuláš | Žamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Sádovský Roman | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Tesař Pavel | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Trojánek Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Tóth Jakub | Velké Poříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Tóth Jan | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Urban Josef | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Urban Petr | Křižanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Valkoun Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Valášek Zdeněk | Zaloňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Vaněk Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Vašek Martin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Večerník Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Vlk David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Vlček Jaroslav | Zábrodí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Vojtíšek Lukáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Voltr Emil | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Vondrášková Stela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Vratný Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Vrábel Petr | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Vrábel Tomáš | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Vrátil Jiří | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Václav Josef | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Václavík Petr | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Vágner Martin | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Válek Jiří | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Váňa Martin | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Zubr Robin | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Zuzánek Ivan | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Zvoníček Jiří | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Záruba Petr | Blato | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Čejka Kamil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Čermák Jan | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Čermák Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Černá Michaela | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Červinka Ladislav | Dobřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Čihák Michal | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Čtvrtečka Adam | Dobruška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Čtvrtečka Dominik | Dobruška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Řehák Petr | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Řeháček David | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Śmíd Erich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Šalamoun Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Šašl Jaroslav | Cerekvice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Šec Jakub | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Šedivka Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Šeps Stanislav | Sobčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Špitálská Aneta | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Šrámek Václav | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Štichauer Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Štěpán Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Štěrbová Adéla | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
944 | Šípků Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
944 | Žabka Adam | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 1 | 1 | 1.00 |