Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 83 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machatý David | Jaroměř | 9 | 306 | 399 | 44.33 | |
2 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 8 | 304 | 351 | 43.88 |
3 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 9 | 298 | 384 | 42.67 |
4 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 9 | 274 | 333 | 37.00 | |
5 | Trnka Aleš | Třesovice | 7 | 261 | 269 | 38.43 | |
6 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 10 | 260 | 329 | 32.90 |
7 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 8 | 253 | 280 | 35.00 |
8 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 9 | 248 | 299 | 33.22 | |
8 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 7 | 248 | 256 | 36.57 | |
10 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 11 | 243 | 338 | 30.73 |
11 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 10 | 233 | 302 | 30.20 |
12 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 8 | 229 | 268 | 33.50 |
13 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 6 | 223 | 223 | 37.17 |
14 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 6 | 217 | 217 | 36.17 | |
15 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 6 | 214 | 214 | 35.67 |
16 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 9 | 206 | 243 | 27.00 |
17 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 4 | 195 | 195 | 48.75 | |
18 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 7 | 178 | 197 | 28.14 |
19 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 4 | 176 | 176 | 44.00 |
20 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 9 | 174 | 203 | 22.56 | |
21 | Pišl Jan | Třesovice | 7 | 173 | 182 | 26.00 | |
22 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 172 | 172 | 43.00 |
23 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 7 | 169 | 177 | 25.29 | |
24 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 4 | 151 | 151 | 37.75 | |
25 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 4 | 143 | 143 | 35.75 |
26 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 5 | 138 | 138 | 27.60 | |
27 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 5 | 137 | 137 | 27.40 | |
27 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 4 | 137 | 137 | 34.25 |
29 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 5 | 127 | 127 | 25.40 |
30 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 5 | 123 | 123 | 24.60 |
31 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 120 | 120 | 40.00 |
31 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 8 | 120 | 137 | 17.13 |
33 | Bareš Vladimír | Slepotice | 5 | 119 | 119 | 23.80 | |
34 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 8 | 118 | 134 | 16.75 |
35 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 8 | 114 | 132 | 16.50 |
36 | Gančarčík Karel | Pardubice | 6 | 113 | 113 | 18.83 | |
37 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 6 | 109 | 109 | 18.17 |
38 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 5 | 104 | 104 | 20.80 |
39 | Dostál Matouš | Králíky | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
39 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 103 | 103 | 25.75 |
41 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 102 | 118 | 14.75 |
41 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 102 | 102 | 25.50 |
43 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 99 | 99 | 24.75 |
43 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 3 | 99 | 99 | 33.00 |
45 | Tobolka Daniel | Nechanice | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
45 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 3 | 97 | 97 | 32.33 |
47 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
48 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 9 | 89 | 113 | 12.56 |
49 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 87 | 87 | 29.00 |
50 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 5 | 81 | 81 | 16.20 |
51 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 2 | 80 | 80 | 40.00 |
52 | Franěk Robert | Trutnov | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
53 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
54 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 71 | 71 | 17.75 |
55 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 2 | 70 | 70 | 35.00 |
55 | Turský Jindřich | Krchleby | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
57 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 69 | 69 | 34.50 |
58 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
59 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
59 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
61 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 61 | 61 | 15.25 |
62 | Novák Jan | Libišany | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
63 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
64 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
65 | Taichner Radek | Mikulovice | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
66 | Haklová Lucie | Vrutice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
67 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 3 | 47 | 47 | 15.67 |
67 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
69 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
69 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
71 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
72 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
73 | Bertok Milan | Dublovice | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
74 | Šinták Marek | Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
75 | Žemlička Radek | Slatiňany | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
76 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
76 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 3 | 31 | 31 | 10.33 |
78 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 24 | 24 | 12.00 |
78 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
80 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
81 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
82 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
83 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 8 | 8 | 8.00 |