Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 113 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machatý David | Jaroměř | 32 | 599 | 1237 | 38.66 | |
2 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 21 | 592 | 813 | 38.71 |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 34 | 590 | 1392 | 40.94 | |
4 | Trnka Aleš | Třesovice | 25 | 576 | 886 | 35.44 | |
5 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 24 | 557 | 908 | 37.83 |
6 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 19 | 548 | 686 | 36.11 | |
7 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 17 | 541 | 625 | 36.76 |
8 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 37 | 539 | 1095 | 29.59 | |
9 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 29 | 538 | 880 | 30.34 |
10 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 23 | 534 | 752 | 32.70 |
11 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 23 | 529 | 704 | 30.61 |
12 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 38 | 528 | 969 | 25.50 |
13 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 35 | 526 | 1042 | 29.77 |
14 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 22 | 525 | 680 | 30.91 |
15 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 30 | 517 | 902 | 30.07 |
16 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 42 | 515 | 1195 | 28.45 |
17 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 31 | 512 | 970 | 31.29 | |
17 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 18 | 512 | 549 | 30.50 | |
19 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 14 | 500 | 538 | 38.43 |
20 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 24 | 492 | 772 | 32.17 | |
21 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 17 | 486 | 586 | 34.47 | |
22 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 23 | 485 | 662 | 28.78 |
23 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 14 | 484 | 524 | 37.43 | |
23 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 33 | 484 | 824 | 24.97 | |
25 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 20 | 483 | 623 | 31.15 |
26 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 23 | 482 | 691 | 30.04 |
27 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 15 | 481 | 506 | 33.73 |
27 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 13 | 481 | 505 | 38.85 | |
29 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 18 | 461 | 581 | 32.28 |
29 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 36 | 461 | 873 | 24.25 |
31 | Bareš Vladimír | Slepotice | 27 | 455 | 752 | 27.85 | |
32 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 24 | 444 | 682 | 28.42 |
33 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 20 | 437 | 530 | 26.50 |
33 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 18 | 437 | 535 | 29.72 |
35 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 19 | 428 | 535 | 28.16 |
36 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 16 | 424 | 470 | 29.38 | |
37 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 18 | 421 | 493 | 27.39 |
38 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 15 | 418 | 437 | 29.13 |
39 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 19 | 410 | 499 | 26.26 |
40 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 15 | 409 | 431 | 28.73 |
41 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 13 | 408 | 409 | 31.46 | |
41 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 13 | 408 | 421 | 32.38 | |
43 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 21 | 396 | 471 | 22.43 |
43 | Pišl Jan | Třesovice | 22 | 396 | 525 | 23.86 | |
45 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 19 | 381 | 431 | 22.68 |
46 | Dostál Matouš | Králíky | 14 | 379 | 390 | 27.86 | |
47 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 22 | 377 | 478 | 21.73 | |
47 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 23 | 377 | 472 | 20.52 |
47 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 18 | 377 | 408 | 22.67 |
47 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 18 | 377 | 453 | 25.17 |
51 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 23 | 376 | 538 | 23.39 |
51 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 18 | 376 | 448 | 24.89 |
53 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 36 | 375 | 600 | 16.67 | |
54 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 29 | 369 | 521 | 17.97 | |
55 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 16 | 366 | 403 | 25.19 |
56 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 19 | 365 | 428 | 22.53 |
57 | Gančarčík Karel | Pardubice | 27 | 356 | 496 | 18.37 | |
58 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 18 | 355 | 411 | 22.83 | |
59 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 18 | 348 | 401 | 22.28 |
59 | Taichner Radek | Mikulovice | 19 | 348 | 380 | 20.00 | |
61 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 19 | 346 | 372 | 19.58 | |
62 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 18 | 337 | 387 | 21.50 | |
63 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 19 | 332 | 367 | 19.32 |
64 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 18 | 331 | 385 | 21.39 |
65 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 14 | 330 | 337 | 24.07 |
66 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 23 | 329 | 411 | 17.87 | |
67 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 11 | 322 | 322 | 29.27 |
68 | Mokrá Jana | Najdek | 13 | 321 | 324 | 24.92 | |
69 | Franěk Robert | Trutnov | 11 | 318 | 318 | 28.91 | |
70 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 17 | 313 | 344 | 20.24 |
71 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 11 | 311 | 311 | 28.27 |
72 | Bertok Milan | Dublovice | 27 | 307 | 379 | 14.04 | |
73 | Pánek Vít | Sezemice | 12 | 304 | 304 | 25.33 | |
74 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 14 | 299 | 310 | 22.14 |
75 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 35 | 289 | 456 | 13.03 |
76 | Turský Jindřich | Krchleby | 13 | 284 | 285 | 21.92 | |
77 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 12 | 281 | 281 | 23.42 | |
78 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 13 | 271 | 279 | 21.46 |
79 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 15 | 264 | 274 | 18.27 |
80 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 22 | 260 | 333 | 15.14 |
81 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 16 | 258 | 270 | 16.88 | |
82 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | 11 | 244 | 244 | 22.18 | |
83 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 11 | 223 | 223 | 20.27 | |
84 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 20 | 220 | 267 | 13.35 |
85 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 13 | 216 | 217 | 16.69 | |
86 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 11 | 197 | 197 | 17.91 |
87 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 13 | 194 | 195 | 15.00 | |
88 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 13 | 189 | 190 | 14.62 |
89 | Tobolka Daniel | Nechanice | 8 | 174 | 174 | 21.75 | |
90 | Šinták Marek | Hradec Králové | 6 | 172 | 172 | 28.67 | |
91 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 8 | 160 | 160 | 20.00 | |
92 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 9 | 141 | 141 | 15.67 | |
93 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 16 | 140 | 144 | 9.00 |
94 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 3 | 124 | 124 | 41.33 |
94 | Žemlička Radek | Slatiňany | 7 | 124 | 124 | 17.71 | |
96 | Štěrba Petr | Sezemice | 3 | 110 | 110 | 36.67 | |
97 | Novák Jan | Libišany | 5 | 105 | 105 | 21.00 | |
98 | Polívka Martin | Přibyslav | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
99 | Křen Jan | Telč | 5 | 94 | 94 | 18.80 | |
100 | Černý Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 7 | 89 | 89 | 12.71 |
101 | Pavelka Josef | Třebíč | Pohoda team | 2 | 78 | 78 | 39.00 |
102 | Gryč Jan | Přibyslav | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
103 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 62 | 62 | 20.67 |
104 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 5 | 59 | 59 | 11.80 |
105 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
106 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
107 | Hofman David | Hrochův Týnec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
108 | Haklová Lucie | Vrutice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
109 | Kubešová Denisa | Bolina | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
109 | Šimonovský Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
111 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
112 | Turský David | Krchleby | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
113 | Vondra Martin | Němčice | 2 | 4 | 4 | 2.00 |