Žebříček - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Zavody týmů - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
Hodnotíme jednotlivce, kteří se zúčastnili týmových závodů. Nelze hodnotit pod názvy týmů jako celku, protože kromě ligových soutěží ČRS a MRS neexistují stálé soupisky a závodník se může účastnit týmových závodů pod různými názvy týmů.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 74 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 9 | 131 | 161 | 17.89 |
2 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 97 | 97 | 19.40 |
2 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 97 | 97 | 19.40 |
4 | Provazník Michal | Dřenice | 7 | 96 | 105 | 15.00 | |
5 | Žemlička Radek | Slatiňany | 6 | 93 | 93 | 15.50 | |
6 | Provazník Jiří | Dřenice | 7 | 90 | 99 | 14.14 | |
7 | Konfršt Lukáš | Pardubice | 5 | 88 | 88 | 17.60 | |
7 | Malý Stanislav | Pardubice | 5 | 88 | 88 | 17.60 | |
7 | Semonský Jaroslav | Nemošice | 5 | 88 | 88 | 17.60 | |
7 | Šťastný Zdeněk | Pardubice | 5 | 88 | 88 | 17.60 | |
11 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 84 | 84 | 21.00 |
12 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 5 | 67 | 67 | 13.40 |
12 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 5 | 67 | 67 | 13.40 |
12 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 5 | 67 | 67 | 13.40 |
15 | Havlíček Josef | Ostřešany | 5 | 64 | 64 | 12.80 | |
15 | Havlíček Roman | Ostřešany | 5 | 64 | 64 | 12.80 | |
15 | Jinoch Roman | Ostřešany | 5 | 64 | 64 | 12.80 | |
15 | Ledvinka Petr | Ostřešany | 5 | 64 | 64 | 12.80 | |
19 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 5 | 61 | 61 | 12.20 |
20 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 52 | 52 | 52.00 |
20 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 52 | 52 | 52.00 |
20 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 52 | 52 | 52.00 |
23 | Dohnal David | Medlešice | 5 | 49 | 49 | 9.80 | |
23 | Dyntera Aleš | Medlešice | 5 | 49 | 49 | 9.80 | |
23 | Dyntera Jakub | Medlešice | 5 | 49 | 49 | 9.80 | |
23 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
23 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
23 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
23 | Štěpánek Ladislav | Medlešice | 5 | 49 | 49 | 9.80 | |
30 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
30 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
30 | Krajňák Ivan | Presy | 5 | 46 | 46 | 9.20 | |
30 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
30 | Malý Josef | Medlešice | 5 | 46 | 46 | 9.20 | |
30 | Taichner Radek | Mikulovice | 5 | 46 | 46 | 9.20 | |
36 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
36 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
38 | Kokeš Ladislav ml. | Rozhovice | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
38 | Kokeš Ladislav st. | Mikulovice | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
38 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
38 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
38 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
38 | Roček Jakub | Rozhovice | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
38 | Teplý Radek | Mikulovice | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
45 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
45 | Pišl Jan | Třesovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
45 | Trnka Aleš | Třesovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
48 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
49 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
49 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
49 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
52 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 29 | 29 | 9.67 |
53 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
53 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
53 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
56 | Hyksa Jakub | Medlešice | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
57 | Mackura Zdeněk | Pernink | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
57 | Perout Josef | Perštejn | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
57 | Záhora Petr | Bžany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
60 | Bertok Milan | Dublovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
60 | Hyxa Jakub | Medlešice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
60 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 19 | 19 | 9.50 |
60 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
64 | Váňa Michal | Vepřek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
65 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
65 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
65 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
65 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
69 | Hrubeš František | Dřenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
69 | Vafek Libor | Dřenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
69 | Vrba Pavel | Dřenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
69 | Váček Kamil | Dřenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
73 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
73 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |