Žebříček - Kraj Karlovarský - 01.01.2019 - 31.12.2019
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 219 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mach Václav | Pernink | 11 | 167 | 201 | 18.27 | |
2 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 9 | 166 | 201 | 22.33 | |
3 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 6 | 164 | 164 | 27.33 |
4 | Mackura Zdeněk | Pernink | 11 | 161 | 240 | 21.82 | |
5 | Motl František | Bečov | 6 | 151 | 151 | 25.17 | |
6 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 5 | 144 | 144 | 28.80 |
7 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 9 | 124 | 155 | 17.22 | |
8 | Sütto Petr | Ostrov | 5 | 122 | 122 | 24.40 | |
9 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 11 | 115 | 164 | 14.91 | |
10 | Sochor Václav | Přeštice | 4 | 106 | 106 | 26.50 | |
11 | Klein Jiří | Karlovy Vary | 6 | 105 | 105 | 17.50 | |
11 | Záhora Petr | Bžany | 7 | 105 | 113 | 16.14 | |
13 | Půta Jiří | Plzeň | 6 | 96 | 96 | 16.00 | |
14 | Klement Antonín | Chranišov | 11 | 90 | 113 | 10.27 | |
15 | Spiller Karel | Stod | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
16 | Bauer František | Karlovy Vary | 5 | 81 | 81 | 16.20 | |
16 | Lévai Jan st. | Dalovice | 9 | 81 | 85 | 9.44 | |
18 | Perout Josef | Perštejn | 7 | 78 | 82 | 11.71 | |
19 | Čížek Pavel | Mariánské Lázně | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
20 | Macháček Pavel | Loučky | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
21 | Výborný Jiří | Teplá | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
22 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
23 | Beneš Karel | Bílina | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
24 | Hložek František | Bílina | 6 | 60 | 60 | 10.00 | |
25 | Cingroš Roman | Stod | 5 | 57 | 57 | 11.40 | |
25 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
25 | Ševčík Petr | Louny | 5 | 57 | 57 | 11.40 | |
28 | Sochor Michal | Petrohrad | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
29 | Bereš Jan | Planá | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
29 | Sobotka Josef | Perštejn | 5 | 55 | 55 | 11.00 | |
31 | Kopčo Jan | Nové Sedlo | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
32 | Slezák Tomáš | Sokolov | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
33 | Leško Jiří | Oldřichov | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
34 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
34 | Verner Vladimír | Smolnice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
36 | Hlinčík Josef | Planá | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
36 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
38 | Jeníkovský Jan | Hokov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
39 | Novák Petr | Ostrov | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
39 | Pekárek Stanislav | Louny | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
39 | Strnad Jakub | Cheb | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
42 | Druxa Josef | Teplice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
42 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
44 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
45 | Cingroš Jakub | Stod | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
45 | Lévai Josef | Jenišov | 7 | 43 | 45 | 6.43 | |
45 | Varga Stanislav | Holýšov | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
48 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
48 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
48 | Valchař Petr | Valeč | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
48 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 5 | 42 | 42 | 8.40 | |
48 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
48 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
54 | Jindra Jaroslav | Reřichy | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
54 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
56 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
56 | Gregora Robert st. | Teplá | 4 | 39 | 39 | 9.75 | |
56 | Sochor Martin | Petrohrad | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
56 | Vican Roman | Přeštice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
56 | Vydra Martin | Ostrov | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
61 | Faitl Jiří st. | Karlovy Vary | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
61 | Tóth Petr | Karlovy Vary | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
63 | Mendel Milan | Pšovky | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
63 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
65 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
66 | Ečer Karel | Horní Slavkov | 5 | 33 | 33 | 6.60 | |
66 | Gajdoš Miroslav | Karlovy Vary | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
66 | Pirič Pavel | Ostrov | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
69 | David Martin st. | Rakovník | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
69 | Harant Antonín | Plzeň | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
69 | Harant Miroslav | Plzeň | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
69 | Krejčí Petr | Kněževes | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
69 | Michálek Jan | Otovice | 4 | 32 | 32 | 8.00 | |
69 | Seidl Jan | Zbiroh | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
69 | Smihrodský Stanislav | Tachov | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
76 | Hájek Petr | Otovice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
76 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
76 | Nauš Vladislav | Blížejov | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
76 | Rozum Pavel | Třemošná | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
76 | Rumlena Jakub | Loket | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
81 | Putz Jiří | Nové Sedlo | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
81 | Schubert Martin | Chranišov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
81 | Váňa Jindřich | Praha | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
81 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
81 | Šmůla David ml. | Dobřany | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
86 | Krupica Jaroslav | Planá | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
86 | Lang Jindřich | Mariánské Lázně | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
88 | Fictum David | Mariánské Lázně | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
88 | Hradský Tomáš | Stará Voda | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
88 | Majoroš Vojtěch | Karlovy Vary | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
91 | Kabát Miroslav | Třemošná | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
92 | Houška Richard | Jenišov | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
92 | Poláček David | Teplá | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
92 | Touš Pavel st. | Tachov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
92 | Vicher Milan | Plzeň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
92 | Vrbka Tomáš | Cheb | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
97 | Orgoň Roman | Tachov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
97 | Würz Daniel | Neratovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
99 | Králíček Jiří | Nová Role | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
99 | Strnad | Mariánské Lázně | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
99 | Šmůla David | Dobřany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
102 | Bártík Miloslav | Plzeň | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
102 | Dohnal František | Ostrov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
102 | Hurt MIlan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
102 | Polena Milan | Planá | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
102 | Pálek Karel | Křepkovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
102 | Sochor Rudolf ml. | Petrohrad | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
108 | Loučka Bohumil | Tři Sekery | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
108 | Patrovský Josef | 2 | 22 | 22 | 11.00 | ||
108 | Plánička Miloslav | Srby | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
108 | Vojtěchovská Marie | Teplá | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
108 | Wacka Petr | Mariánské Lázně | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
113 | Bozděch Karel | Staňkov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
113 | Majoroš Vladimír | Karlovy Vary | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
113 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
113 | Šedivý Jiří st. | Nýřany | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
113 | Špiler Karel | Stod | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
118 | Bartoš František | Chotěšov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
118 | Horálek Miroslav | Habartov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
118 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
121 | Běle David | Všeruby | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
122 | Hovorka Jan | Teplá | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
122 | Knot Miroslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
122 | Půta Roman | Plzeň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
125 | Šilpoch Filip | 2 | 17 | 17 | 8.50 | ||
126 | Beneš Zdeněk | Peruc | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
126 | Brychta Jan | Vtelno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
126 | Rudl František | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
126 | Skoumal Milan ml. | Vysoké Březno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
130 | Hlavatý Martin | Karlovy Vary | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
130 | Pojar Miroslav | Milíře | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
132 | Andrš Robert | Mariánské Lázně | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
132 | Král Josef ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
132 | Marek Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
135 | Randl Jakub | Planá | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
135 | Šikut Felix | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
137 | Halíř Jiří | Most | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
137 | Hejný Jiří | Smolnice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
137 | Kowalczyk David | Teplá | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
137 | Putz Lukáš | Nové Sedlo | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
141 | Flosman Jiří | Chodová Planá | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
141 | Kravar Roman | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
141 | Plánička Václav st. | Srby | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
141 | Rangl Jakub | Planá | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
141 | Tintěra Miroslav | Stříbro | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
141 | Vopálenský Zdeněk | Ostrov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
147 | Doboš Tomáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
147 | Hanuš Stanislav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
147 | Jambor Zdeněk | Planá | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
147 | Kadlec Martin ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
147 | Kalčík Vlastimil | Srby | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
147 | Minařík Václav | Stod | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
147 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
147 | Pospíšil Václav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
155 | Ivančík Tadeáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
155 | Mališ Aleš | Chranišov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
155 | Švagr Milan | Tachov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
158 | Dostál Daniel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
158 | Jersak Martin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
158 | Krupka Jiří | Telce | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
158 | Strnad Roman | Mariánské Lázně | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
162 | Hájek Ladislav | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
162 | Málek Filip | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
162 | Růžička Martin | Kadaň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
162 | Teplý Jaroslav | Jenišov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
166 | Bauer Martin | Chodov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
166 | Hochman František | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
166 | Hora František st. | Václavy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
166 | Jersák Richard | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
166 | Kianičková Jitka | Peruc | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
166 | Krůta Miroslav | Vroutek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
166 | Ullmann Horst | Sokolov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
173 | Demeter Nikolas | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
173 | Pospíšil Pavel | Nová Farma | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
173 | Sochor Martin ml. | Petrohrad | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
176 | Klíma Josef | Otovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
176 | Klíma Pavel ml. | Otovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
176 | Mlčoch Stanislav | Karlovy Vary | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
176 | Pospíšil Libor | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
180 | Blažej Marek | Nové Sedlo | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
180 | Lindenberg Daniel ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
182 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
182 | Fenclová Eva | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
182 | Hrnčíř Roman | Březno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
182 | Ivančík Ludovít | Teplá | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
182 | Paradič Jan | Podbořany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
182 | Richter Pavel | Plzeň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
182 | Svoboda Jiří | Nepomyšl | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
182 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
182 | Šebo Jiří | Rotava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
182 | Šesták Jindřich | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
182 | Šíma Jan | Březno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
193 | Bičík Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
193 | Grössl Michael | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
193 | Janeček Jan st. | Kvíčovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Kadlec Jan ml. | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Kadlec Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
193 | Kovanda Adam | Mariánské Lázně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Kovář Radek | Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Král Josef | Holýšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Lindenberg Daniel | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Machulda Jonathan | Mariánské Lázně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Martinovský Jaroslav | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Matoušková Adéla | Kosmová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Matějka Jan | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Novák Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
193 | Pfeifer Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
193 | Pokorný Tomáš | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Růžička Miroslav ml. | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Sochor Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
193 | Strnad Stanislav | Sekerské Chalupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Struhár Jan | Kosmová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Svoboda Martin | Nezdice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Sysala Jiří | Mariánské Lázně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Sádlík Daniel | Jeníšovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Varadi Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
193 | Šindelář Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
193 | Štětka Adam | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Šuhaj Michal | Libá | 1 | 1 | 1 | 1.00 |