Žebříček - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1608 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 11 | 216 | 303 | 27.55 | |
2 | Haklová Lucie | Vrutice | 11 | 212 | 310 | 28.18 | |
3 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 8 | 191 | 226 | 28.25 | |
4 | Vodičková Kateřina | Příbram | 10 | 185 | 223 | 22.30 | |
5 | Vacek Alexandr | Hlinsko | 7 | 167 | 185 | 26.43 | |
6 | Hofman David | Hrochův Týnec | 10 | 165 | 208 | 20.80 | |
7 | Čížek Michal | Příbram | 4 | 159 | 159 | 39.75 | |
8 | Lochman Pavel ml. | Zdelov | 5 | 145 | 145 | 29.00 | |
9 | Svobodová Viktorie | Týniště nad Orlicí | 6 | 138 | 138 | 23.00 | |
10 | Bastl Tomáš | Jeníkovice | 4 | 134 | 134 | 33.50 | |
11 | Halamka Luboš | Dobříš | 8 | 133 | 158 | 19.75 | |
12 | Kubešová Denisa | Bolina | 8 | 126 | 145 | 18.13 | |
13 | Kettner Štěpán ml. | Česká Lípa | 3 | 122 | 122 | 40.67 | |
14 | Dostálek Václav | Hradec Králové | 6 | 116 | 116 | 19.33 | |
15 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 6 | 114 | 114 | 19.00 | |
15 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 8 | 114 | 129 | 16.13 | |
17 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
18 | Bartošová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
18 | Hošek Pavel | Římovice | 6 | 94 | 94 | 15.67 | |
20 | Suchý Jakub | Neratovice | 2 | 93 | 93 | 46.50 | |
21 | Nass Adam | Pňovice | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
22 | Svitková Barbora | Příbram | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
23 | Svitek Filip | Příbram | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
24 | Bajer Milan | Příbram | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
24 | Pop Robin | Hradec Králové | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
24 | Provazník Matěj | Stolany | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
27 | Kočíř Matěj | Čankovice | 6 | 78 | 78 | 13.00 | |
28 | Růžičková Nela | Morašice | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
29 | Šimonovský Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
30 | Mokrý Jiří ml. | Hamry nad Sázavou | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
31 | Beneš Pavel ml. | 2 | 69 | 69 | 34.50 | ||
31 | Suchý Denis | Dobrá Voda | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
33 | Kovář Jan | Kladruby | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
34 | Procházka Jan | Sedlčany | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
35 | Vondráček Jan | Litětice | 5 | 64 | 64 | 12.80 | |
36 | Dušek Filip | Březnice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
36 | Ďurček Josef ml. | Mnichovo Hradiště | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
38 | Kuneš Michal | Neratovice | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
39 | Trnka Vojtěch | Lišov | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
39 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
41 | Coufalík Ondřej | Divišov | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
41 | Kožíšek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
43 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 57 | 57 | 19.00 |
44 | Fiala Ondřej | Příbram | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
44 | Vacková Tereza | 2 | 56 | 56 | 28.00 | ||
46 | Chromčák Jiří | Mimoň | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
46 | Riedl Filip | Humpolec | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
46 | Riedl Patrik | Humpolec | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
46 | Šuchal Adam | Markovice | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
50 | Smejkal Jakub | Pardubice | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
50 | Vacek Petr | Kameničky | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
50 | Zahradník Michal | Platenice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
53 | Šlapáková Veronika | 2 | 52 | 52 | 26.00 | ||
54 | Bouček Jiří | Zdislavice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
54 | Koubek Lukáš | Vysoké Mýto | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
54 | Medek Pavel | Hradec Králové | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
54 | Tůmová Barbora | Libčice | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
58 | Netolický Michal | Skuteč | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
59 | Dušek Jan ml. | Kutná Hora | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
59 | Homola Petr | Toušeň | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
59 | Javůrková Týna | Litomyšl | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
59 | Macháně Vojtěch | Krčín | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
59 | Odehnal Jiří | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
64 | Dedera Jan | Divišov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
64 | Jarešová Štěpánka | Štěpánov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
64 | Preis Šimon | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
64 | Staňková Natálie | Oldříš | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
64 | Stulík Jakub | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
69 | Daniš Petr | Kácov | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
69 | Kučer Matěj | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
69 | Procházka Aleš | Blatná | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
69 | Reiner Vít | Sedlčany | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
69 | Zoul Artur | Žatec | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
74 | Dvořáková Veronika | Sedlčany | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
74 | Janko Ondřej | Krouna | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
74 | Jarolík Jan | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
74 | Šír Miroslav ml. | Březiny | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
78 | Frühaufová Miroslava | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
78 | Hnízdil Dominik | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
78 | Hudeček Václav | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
78 | Jelen Jan | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
78 | Jelínek Marek | Žďárec | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
78 | Kachlík Jakub | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
78 | Kučera Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
78 | Motejzík Petr | Březnice | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
78 | Protivánek Daniel | Hradec Králové | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
78 | Zouhar Marek | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
78 | Šourek Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
89 | Bednařík Lukáš | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
89 | Cepl Adam | Zbožnov | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
89 | Mecka Josef | Bolina u Vlašimi | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
89 | Polívková Klára | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
89 | Rozkošný Jan | Přelouč | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
94 | Dedera Tomáš | Divišov | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
94 | Ducháčková Nela | Trhová Kamenice | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
94 | Job Marek | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
94 | Macal Ondřej | Veltrusy | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
94 | Metlička Pavel ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
94 | Pavlovič Pavel | Přestavlky | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
94 | Pirklová Karolína | Stárkov | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
94 | Šmíd Jakub | Světlá nad Sázavou | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
102 | Bureš Matyáš | Herálec | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
102 | Hlaváč Marek ml. | Mladá Boleslav | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
102 | Jelínková Veronika | Žďárec | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
102 | Khek David | Divišov | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
102 | Kropáček Tomáš ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
102 | Loubová Viktorie ml. | Zdechovice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
102 | Malášek Jan | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
102 | Pirkl Marek | Stárkov | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
102 | Šeda Michal | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
111 | Fanglbauer Jan | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
111 | Jandourková Erika | Stará Boleslav | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
111 | Pokorný Jan ml. | Sedlčany | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
111 | Spáčil Patrik | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
111 | Vladyka Richard | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
111 | Štěpánek Petr ml. | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
117 | Beran Jan | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
117 | Kovář Antonín | Kladruby | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
117 | Kukula Čeněk | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
117 | Loužil Vít | Kutná Hora | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
117 | Mlynářová Kristýna | Tuněchody | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
117 | Pižl Marek | Přelouč | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
117 | Rejzek Jakub | Kněžmost | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
117 | Vašata Matěj | Kvasiny | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
117 | Štěrba Antonín | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
126 | Bláhová Karolína | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
126 | Dytrt Jakub | Ostřetín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
126 | Erbenová Nikola | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
126 | Farská Kristýna | Košťálov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
126 | Patková Lucie | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
126 | Růžička Jakub | Beroun | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
126 | Suchý Bořek | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
126 | Trnka Vít | Lišov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
126 | Wiechec Šimon | Slatiňany | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
135 | Boháček Antonín | Pardubice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
135 | Brzoň Luboš | Kožlí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
135 | Cejnar Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
135 | Horáček Radim | Vlastějovice | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
135 | Kotek Vojtěch | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
135 | Pešek Marek | Proseč | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
135 | Potůček Viktor | Čelákovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
135 | Sloup Lukáš | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
135 | Spáčil Jakub | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
135 | Tuscher Tomáš | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
135 | Vašata Vojtěch | Častolovice | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
135 | Zahradníková Zuzana | Platenice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
135 | Čvančara Jaroslav | Divišov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
135 | Štěrba Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
149 | Caltová Zuzana | Sedlčany | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
149 | Johanides Jakub | Roveňsko | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
149 | Kolář Šimon | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
149 | Kukula Samuel | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
149 | Macek Michal | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
149 | Macháně Michal | Krčín | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
149 | Matějková Lucie | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
149 | Novák Marcel | Mimoň | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
149 | Písařík Jan | Sedlčany | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
149 | Rejsa Martin | Skuteč | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
149 | Tůmová Tereza | Hořany | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
149 | Švanda Jan | Velký Osek | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
161 | Budský Viktor | Čelákovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
161 | Cerula Ondřej | Týniště nad Orlicí | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
161 | Diringer Jakub | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
161 | Erben Miroslav | Lohenice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
161 | Hanzal David | Koňkovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
161 | Jareš Petr | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
161 | Křikava Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
161 | Novotná Kateřina ml. | Mezihoří | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
161 | Olbrich Petr st. | Bechov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
161 | Pelikánová Eliška | Slatiňany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
161 | Skalický Vojtěch | Dolní Ředice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
161 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 4 | 36 | 36 | 9.00 | |
161 | Čermák Lukáš | Libčice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
161 | Štrumfa Jiří | Perálec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
175 | Adamec Michal ml. | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
175 | Bednařík Adam | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
175 | Flener Tadeáš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
175 | Horák Tomáš ml. | Lázně Bohdaneč | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
175 | Horáček Adam | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
175 | Kočová Eliška | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
175 | Makeš Lukáš | Lukavice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
175 | Moulíková Štěpánka | Sedlčany | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
175 | Olbrich Jakub | Bechov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
175 | Piksa Tomáš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
175 | Protivánek Roman | Hradec Králové | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
175 | Stieber Matouš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
175 | Valíček Petr | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
175 | Vavroch Kristián | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
175 | Vondráčková Kateřina | Litětice | 5 | 35 | 35 | 7.00 | |
190 | Dvořáková Jana ml. | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
190 | Dřízhalová Ema | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
190 | Gregor Jan | Čistá | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
190 | Hašková Klára | Březnice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
190 | Hejkal Dominik | Havlíčkův Brod | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
190 | Krejčík David | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
190 | Macko Filip | Štěpánov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
190 | Nídr Jakub | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
190 | Sova Tobiáš | Bohumín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
190 | Stříteský Lukáš | Hradec Králové | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
190 | Sádler Denis | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
201 | Chaloupek David | Benátky nad Jizerou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
201 | Chrz Vojtěch | Hradec Králové | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
201 | Fliger Michal | Holice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
201 | Hemerka David | Josefodol | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
201 | Koutná Simona | Zaječice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
201 | Sova Jakub | Bohumín | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
201 | Studený Vojtěch | Byšice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
201 | Stěhule Marek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
201 | Tůma Matěj | Hořany | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
201 | Vančura Michal | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
201 | Vejvoda Jakub | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
201 | Vyskočil Tobiáš | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
201 | Vítek Ondřej | Nemošice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
201 | Šimák Marek | Holice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
215 | Adamec Jiří ml. | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
215 | Gažiová Liliana | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
215 | Hončíková Zuzana | Sedlčany | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
215 | Jareš Štěpán | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
215 | Krátký David | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
215 | Kubásková Valentýna | Kameničky | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
215 | Kubíček Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
215 | Nepraš Jakub | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
215 | Petrák Daniel | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
215 | Sloup Jakub | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
215 | Stojan Petr | Mrzkovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
215 | Tesák Patrik | Přelouč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
215 | Tůma Ondřej | Mnichovo Hradiště | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
215 | Vrbický Michal | Hradec Králové | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
215 | Čermák Tomáš | Hradec Králové | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
215 | Škoda Zdeněk ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
231 | Jobová Ela | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
231 | Ledvina Gabriel | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
231 | Macháně Martin | Krčín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
231 | Matoušek Kryštof | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
231 | Rys Tadeáš | Hlinsko | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
231 | Růžička Josef | Chrudim | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
231 | Sojka Ondřej | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
231 | Stěhula Michal | Semily | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
231 | Valenta David | Holice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
231 | Vejvoda Karel | Nový Knín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
231 | Vávra Dominik | Osík | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
231 | Šabatková Leona | 2 | 31 | 31 | 15.50 | ||
231 | Škoda Matyáš | Velké Poříčí | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
231 | Špůr Jan | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
245 | Bidlo Ondřej | Chvojenec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
245 | Blažek Adam Jiří | 2 | 30 | 30 | 15.00 | ||
245 | Blažek Patrik | Morašice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
245 | Borovička Lukáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
245 | Ducháč Pavel | Stárkov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
245 | Dvořák Matěj | Sedlčany | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
245 | Gregorová Natálie | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
245 | Hejda Filip | Rakovník | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
245 | Kubínek Dominik | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
245 | Kubínová Kristýna | Světlá nad Sázavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
245 | Kuh Matěj | Vrchlabí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
245 | Maršíková Linda | Záluží | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
245 | Matějka Roman ml. | Nové Hrady | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
245 | Mlčák Štěpán | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
245 | Netolický Ondřej | Hlinsko | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
245 | Němeček Nicolas | Rožmitál pod Třemšínem | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
245 | Pechánek Patrik | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
245 | Prchlík Daniel | 2 | 30 | 30 | 15.00 | ||
245 | Rybářová Natálie | Český Dub | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
245 | Staněk Vojtěch | Tuněchody | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
245 | Tesař Tomáš ml. | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
245 | Uchytilová Veronika | Radčice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
245 | Šolc Jakub | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
268 | Bárta Adam | Třesovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
268 | Erbenová Monika | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
268 | Filipovský Antonín | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
268 | Gottwaldová Gábina | Stolany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
268 | Hrdlička Michal | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
268 | Jackov Rostislav | Litomyšl | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
268 | Kalousek Matěj | Litomyšl | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
268 | Koula Antonín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
268 | Král Lukáš | Sedlčany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
268 | Lhoták Václav | Holice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
268 | Lidmila Matěj | Osík | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
268 | Pavel David | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
268 | Pohorský Matyáš | Litomyšl | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
268 | Pánek Tobiáš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
268 | Strnad Jakub | Vrchlabí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
268 | Svárovský Petr | Mnichovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
268 | Trousil Jan | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
268 | Urbánková Nela | Tuněchody | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
268 | Vajsar Lukáš | Česká Metuje | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
268 | Čechal Jan | Slatiňany | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
268 | Čermák Matyáš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
289 | Cejnar Václav | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
289 | Cepl Filip | Zbožnov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
289 | Dášek Lukáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
289 | Fečková Kateřina | Stolany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
289 | Helcl Jaroslav | Rakovník | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
289 | Hrdlička Martin | Živanice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
289 | Hudeček Josef | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
289 | Jiřička Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
289 | Kasal Aleš | Chrastava | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
289 | Kment Patrik | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
289 | Koulová Kateřina | Mělník | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
289 | Kubín Zdeněk | Heřmanův Městec | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
289 | Novák Ondřej | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
289 | Orolín Lukáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
289 | Pacák Eduard | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
289 | Petrák Adam | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
289 | Pešoutová Adéla | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
289 | Procházka Matěj | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
289 | Vlas Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
289 | Zavacký Matěj | Lhota u Potštejna | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
289 | Zavacký Vojtěch | Lhota u Potštejna | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
289 | Žváček Michal | Nové Město na Moravě | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
311 | Bartošová Aneta | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
311 | Benedikt Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
311 | Bezkočka David | Choustníkovo Hradiště | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
311 | Chmelová Martina | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
311 | Deml Tomáš | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
311 | Fečová Anežka | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
311 | Haluza Matěj | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
311 | Hašek Marek | Jaroměř | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
311 | Holušová Nikola | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
311 | Ježil Matěj | Sedlčany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
311 | Kratochvílová Marie | Sedlčany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
311 | Mecka Jan | Bolina | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
311 | Nadrchal Filip | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
311 | Nedorostová Veronika | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
311 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
311 | Sajkršmíd Lukáš | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
311 | Smatana Pavel | Přelouč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
311 | Tatíčková Dominika | Stolany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
311 | Tůmová Anna | Libčice | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
311 | Vitnerová Vanesa | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
311 | Vorel Aleš | Rakovník | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
311 | Šach Ondřej | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
311 | Šimáková Šarlota | Česká Lípa | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
334 | Bečka Jan | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
334 | Burget Tomáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
334 | Chvojka Viktor | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
334 | Janík Martin | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
334 | Jiránek Jakub | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
334 | Joneš Jan | Jaroměř | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
334 | Koukol Jakub | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
334 | Maršík Matyáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
334 | Matouš Filip | Týniště nad Orlicí | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
334 | Matyáš Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
334 | Patřičný Krištof | Líšný | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
334 | Pospíchalová Iva | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
334 | Páša Jiří | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
334 | Suchá Sandra | Dobrá Voda | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
334 | Suchánková Leontýna | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
334 | Takácsová Nela | Žďár nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
334 | Tomanová Nikola | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
334 | Tvrdá Nikola | Příseky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
334 | Zahradník Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
334 | Šimr Václav | Kostěnice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
334 | Šisler Matěj | Dřenice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
334 | Šolc Štěpán | Vítanov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
334 | Štolc Patrik | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
334 | Švadlenková Anna | Stolany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
358 | Bredler Jonáš | Malá Skála | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
358 | Brunclíková Adéla | Stolany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
358 | Forst Aleš ml. | Přelouč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
358 | Hanus Antonín | Osík | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
358 | Hlubuček Patrik | Vrchlabí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
358 | Holý Štěpán | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
358 | Jirková Nikola | Předměřice nad Labem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
358 | Kašpar Dominik | Týniště nad Orlicí | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
358 | Kmošek Nikodém | Osík | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
358 | Kovář Jan | Praha | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
358 | Kužílek Kryštof | 2 | 25 | 25 | 12.50 | ||
358 | Lukášová Viktorie | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
358 | Makešová Veronika | Lukavice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
358 | Milichovský Martin | Žďár nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
358 | Netek Lukáš | Pardubice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
358 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
358 | Pelikán Vojtěch | Ždírec nad Doubravou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
358 | Poddaná Tereza | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
358 | Procházka Tobiáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
358 | Prudík Vojtěch | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
358 | Saint Yours Aron | Dolnobřežanská Bělice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
358 | Schwarzová Ivana | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
358 | Skopal Přemysl | Holice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
358 | Sodomka David | Proseč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
358 | Souček Robin | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
358 | Zemek Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
358 | Štěpnička Jan | Divišov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
358 | Šára Lukáš | Podhorní Újezd | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
358 | Žampach Jan | Jeníkov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
387 | Andrle Štěpán | Zruč nad Sázavou | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
387 | David Adam | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
387 | Dvořáková Sára | Hlinsko | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
387 | Dvořáček František | Stolany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
387 | Fečová Tereza | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
387 | Francák Daniel | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
387 | Franče Petr | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
387 | Holeček Matyáš | Mnětice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
387 | Hort Filip | Kladruby | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
387 | Horáček Josef | Hradec Králové | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
387 | Kutník Martin | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
387 | Matoušek Šimon | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
387 | Pavlíček Tomáš | Čimelice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
387 | Pišl David | Holice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
387 | Pěchouček Jiří | Lužná | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
387 | Slabochová Aneta | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
387 | Staněk Josef | Tuněchody | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
387 | Svoboda Matyáš | Roudnice nad Labem | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
387 | Votoček Lukáš | Dolní Branná | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
387 | Vrána Otakar | Chotělice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
387 | Šebela Marek | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
387 | Šisler Kryštof | Dřenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
387 | Štolhof Štěpán | Skuteč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
387 | Švarc Filip | Bělá pod Bezdězem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
387 | Švermová Dorota | Mírová pod Kozákovem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
412 | Buchta Vojtěch | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
412 | Burešová Kristýna | Počátky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
412 | Drábek Vojtěch | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
412 | Hemerka Štěpán | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
412 | Hladík Petr | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
412 | Janda Filip | Ždírec nad Doubravou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
412 | Jelínková Aneta | Nasavrky | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
412 | Kleindienst Josef | Libočany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
412 | Kmoch Daniel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
412 | Kocourová Sandra | Svratouch | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
412 | Kupka Vladimír | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
412 | Matoušek Jiří ml. | Rašovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
412 | Midloch Filip | Tetov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
412 | Motyčka Karel | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
412 | Pochobradský Jan | Třibřichy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
412 | Píša Ondřej | Sedlčany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
412 | Samek Rudolf | Stolany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
412 | Slabochová Adéla | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
412 | Slivko Tomáš | Třeboň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
412 | Stojka Jan | Pardubice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
412 | Urválková Adéla | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
412 | Valešová Nela | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
412 | Zaplatílek Matyáš | Špindlerův Mlýn | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
412 | Šipan Miroslav | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
412 | Šmahelová Aneta | Vojtěchov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
412 | Špůr Mikuláš | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
438 | Bludská Karolína | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
438 | Dvořák Jiří | Sedlčany | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
438 | Dvořáčková Tereza | Stolany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
438 | Foldová Sofie | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
438 | Gruber Filip | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
438 | Janda Vojtěch | Pašinka | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
438 | Jeníček Karel | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
438 | Jíra Zdeněk | Lubno | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
438 | Klimeš Jan | Čimelice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
438 | Lhotský Patrik | Časy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
438 | Lipták Vojtěch | Špindlerův Mlýn | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
438 | Lohniský Matyáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
438 | Loskotová Anna | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
438 | Marková Andrea | Ždírec nad Doubravou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
438 | Pagačová Pavlína ml. | Mladá Boleslav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
438 | Přibík Viktor | Horní Rokytná | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
438 | Rada Daniel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
438 | Romportl Filip | Proseč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
438 | Středová Barbora | Velký Dřevíč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
438 | Tůma Martin | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
438 | Vondra Lukáš ml. | Buková | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
438 | Větrovský Tomáš | Polná | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
438 | Čížek Petr | Horní Raškovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
438 | Řezníček Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
438 | Šimon Maxim | Synčany | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
438 | Školák Gabriel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
438 | Štafl Richard | Jenišovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
465 | Adamová Adriana | 3 | 21 | 21 | 7.00 | ||
465 | Ardelán Matyáš | Lodín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
465 | Boháč Josef | Soběslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
465 | Březina Jan | Víska | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
465 | Dvořáčková Ester | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
465 | Hanák Patrik | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
465 | Hejsek Ondřej | Košťálov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
465 | Holeček Tomáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
465 | Johanides Miroslav | Čermná nad Orlicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
465 | Kosíček Patrik | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
465 | Kotmel Petr | Laziště | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
465 | Kubelka Michal | Stolany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
465 | Lelek Jan | Vrchlabí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
465 | Myšička Aleš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
465 | Novák Adam | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
465 | Pešava Jan | Hlinsko | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
465 | Přiklopil Aleš | Dřenice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
465 | Půlpán Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
465 | Rychlá Eliška | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
465 | Vajsar Eliáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
465 | Vavříček Krištof | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
465 | Václavík David | Vehlovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
465 | Vágner Kristián | Osík | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
465 | Řezník Filip | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
465 | Štafurik Daniel | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
465 | Štichauer Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
491 | Ardelán Denis | Lodín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
491 | Balý Vojtěch | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
491 | Bredler Eliáš | Malá Skála | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
491 | Chourová Veronika | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
491 | Fořt Matyáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
491 | Gottwald Filip | Stolany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
491 | Grecová Tereza | Maršovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
491 | Klementovič Tomáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
491 | Kubátová Jana | Nový Bydžov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
491 | Lušňák Oliver | Divišov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
491 | Míka Marek | Veselí nad Lužnicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
491 | Novotný Tobiáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
491 | Odvárková Nella | Herálec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
491 | Pokorná Andrea | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
491 | Pustějovský Maxim | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
491 | Rybář Jakub | Horní Jiřetín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
491 | Sejkora Tomáš | Osík | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
491 | Stiller Jakub | Česká Metuje | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
491 | Urbánek Štěpán | Tuněchody | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
491 | Vlasák Michal | Vrchlabí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
491 | Čermáková Ema | Stěžov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
491 | Češík Vít | Mokrýšov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
491 | Štencl Filip | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
491 | Žabka Jakub | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
515 | Bagar Šimon | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
515 | Bartoňková Katarína | Předměřice nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
515 | Bludská Kristýna | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
515 | Braunstein Dominik | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
515 | Bříza Filip | Jiřice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
515 | Fingerová Hana | Kostelec nad Orlicí | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
515 | Franěk Dominik | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
515 | Hampl Jiří | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
515 | Hegenbart Václav | Čičenice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
515 | Holinka Vít | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
515 | Horák Jáchym | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
515 | Hrkal Jindřich | Zalužany | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
515 | Jindřichová Kateřina | Čelákovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
515 | Kubelková Elizabeta | Chrudim | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
515 | Kubínek Nikolas | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
515 | Kučerová Andrea | Svratouch | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
515 | Laštovková Veronika | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
515 | Lichtugová Anežka | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
515 | Lovko Štěpán | Chrast | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
515 | Mareš Jakub | Plačkov | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
515 | Mühlfait Marek | Ždírec nad Doubravou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
515 | Podskalský Jan | Chržín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
515 | Prouza Josef | Velké Poříčí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
515 | Přibík Antonín | Horní Rokytná | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
515 | Rajsigl Daniel | Pardubice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
515 | Růžička Zdeněk ml. | Turnov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
515 | Trávníček Tomáš | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
515 | Vladyka Martin | Kácov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
515 | Zigaček Adam | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
515 | Šafařík Petr ml. | Pohřebačka | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
515 | Šmat Václav ml. | Blatná | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
515 | Špatný Jakub | Dolní Bukovsko | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
547 | Demlová Kateřina | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
547 | Fišer Valentýn | Turnov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
547 | Freitagová Tereza | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
547 | Gottwald Miroslav | Stolany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
547 | Horák Antonín | Lodín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
547 | Horálek Jakub | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
547 | Hořt Radim | Kladruby | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
547 | Jurica Alan | Slatiňany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
547 | Klapal Matěj | Skuteč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
547 | Kronusová Markéta | Mladá Boleslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
547 | Kryštof David | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
547 | Kubát Kryštof | Chotěboř | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
547 | Lálová Sofie | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
547 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
547 | Monsport Václav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
547 | Nožička Stanislav | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
547 | Petr Marek | Sobčice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
547 | Pešková Anežka | Dřenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
547 | Příhoda Dalibor | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
547 | Rolf Štěpán | Vrchlabí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
547 | Trunečková Lucie | Rokytník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
547 | Vorlický Štěpán | 2 | 18 | 18 | 9.00 | ||
547 | Vrabec Matěj | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
547 | Zdanovský Josef | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
547 | Zeman Josef | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
547 | Černá Kristýna | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
547 | Šaroun Ondřej | Litomyšl | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
547 | Štáfek Jaromír | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
547 | Šťastná Daniela | Zruč nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
576 | Adamec Filip | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
576 | Ambrosová Denisa | Mělník | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
576 | Balvín Kryštof | Ústí nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
576 | Bašová Tereza | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
576 | Bureš Štěpán | Podůlšany | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
576 | Falta David | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
576 | Hess Tomáš | Zálší | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
576 | Hofman Pavel | Zdelov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
576 | Hrančík Tomáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
576 | Hrkal Jan | Zalužany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
576 | Jindrák Vojtěch | Mníšek pod Brdy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
576 | Kisacký Patrik | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
576 | Klein Krištof | Sekerkovy Loučky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
576 | Koptík Jonáš | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
576 | Kubiš Václav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
576 | Laitner Šimon | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
576 | Mühlfaitová Julie | Ždírec nad Doubravou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
576 | Petr Lukáš | Sobčice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
576 | Petr Vítězslav | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
576 | Pešavová Marie | Hlinsko | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
576 | Rybář Jindřich ml. | Český Dub | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
576 | Růžička Jan | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
576 | Sulan Aleš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
576 | Sviták Jakub | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
576 | Tichý Lukáš | Trpišov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
576 | Tříska Michal | Pokřikov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
576 | Urválek Petr | Mnichovo Hradiště | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
576 | Vambera Tomáš | Svratouch | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
576 | Zaňka Matěj | Příbram | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
576 | Zelinka David | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
576 | Černá Karolína | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
576 | Češík Šimon | Mokrýšov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
576 | Šaroun Michal | Litomyšl | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
576 | Šimek Martin | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
576 | Šimečková Tereza | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
576 | Šindler Tomáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
576 | Špalová Adéla | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
576 | Štefanica Josef | Tehov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
614 | Blažej Matěj | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Burkoň Jiří | Horka | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
614 | Chvátal Jakub | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
614 | Darvas Martin | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
614 | Frydrych Theodor | Kladruby | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
614 | Harman Leoš | Týniště nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Honzálek Ludvík | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
614 | Hrdina Petr | Dolní Bukovsko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Hušek Jan | Tatobity | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Ihnatko Samuel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
614 | Janečková Anna | Hradec Králové | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Kaňka Václav | Slatiňany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Klimešová Kristýna | Čimelice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Komárek Matouš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
614 | Kopečný Matyáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
614 | Kostohryz Adam | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Libotovský Štěpán | Velká Ledská | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
614 | Mikysa Jan | Paseky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Mortaníková Viktorie | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
614 | Musil Lukáš ml. | Svratka | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Petr Radim | Nové Město na Moravě | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Pohorský Ondřej | Litomyšl | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Píšová Tereza | Petrovice nad Orlicí | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
614 | Sittová Kateřina | Taneček | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Smetana Daniel | Branná u Třeboně | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Smítka Dominik | Pavlovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
614 | Soboslaj Damir | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
614 | Stejskal Theodor | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
614 | Strnad Vít | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
614 | Stránský Martin | Česká Bělá | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Vejvoda Ondřej | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
614 | Zajíc David | Kamenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Zimák Filip | Kralupy nad Vltavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Červínek Lukáš | Litomyšl | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Štalmachová Beáta | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
614 | Švadlenková Ema | Stolany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
650 | Barták Kamil | Veselí nad Lužnicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Bačka David | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
650 | Beňo Daniel | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
650 | Bukač Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
650 | Bílý Jaroslav | 2 | 15 | 15 | 7.50 | ||
650 | Doutnač Jan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
650 | Ducháčová Veronika | Stárkov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Flídr Tomáš | Slatiňany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Havelka Ondřej | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
650 | Horníková Maruška | Stolany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Horák Jan ml. | Lodín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Kadeřábek Jakub | Liběchov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Khek Jan | 2 | 15 | 15 | 7.50 | ||
650 | Kladiva Jan | Pavlovice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
650 | Kouba Štěpán | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Koudelka Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
650 | Loskotová Eliška | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
650 | Mach Jakub | Chrudim | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Martinů Ondřej | Roudnice nad Labem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Mráz Tomáš ml. | Soběslav | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
650 | Pochobradský Adam | Třibřichy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Rathouský Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Rolf Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
650 | Roman Jakub | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Rybářová Leontýna | Český Dub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Růžička Matyáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
650 | Studnička Ondřej | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
650 | Svárovský David | Čejov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Tuscher Tomáš | Nové Hrady | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Urban David | Železný Brod | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Vnouček Petr ml. | Praha | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
650 | Záruba Miloš | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Šenk Tadeáš | Červený Kostelec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Šumpík Marek | Stará Lysá | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
684 | Bednariková Františka | Mělník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Blažek Ondřej | Kladruby | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
684 | Brýl Šimon | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
684 | Cinkejs Matouš | Mladá Boleslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Deml Martin | Nový Bydžov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Dlask Dan | Stolany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Drahoš Filip | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
684 | Fajmon Matěj | Herálec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Fikarová Natálie | Havlíčkův Brod | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
684 | Goňo Martin | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
684 | Hapiák Tomáš | Turnov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Hladík Vlastimil | Horní Újezd | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Hlaváč Jakub | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
684 | Hrůza Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
684 | Humplík Jakub | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Janda Martin | Ždírec nad Doubravou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Joukl Jiří | Chotěboř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Kindl Jan | Chomutice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Klímová Aneta | 2 | 14 | 14 | 7.00 | ||
684 | Klímová Monika | 2 | 14 | 14 | 7.00 | ||
684 | Kubizňák Pavel | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Landa Matěj | Jehlice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Matějka Tomáš | Sobiňov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Mádlo Ondřej | Orel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Müller Tomáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
684 | Oberraiter Vojtěch | Hamry nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Papež Radek | Tuněchody | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Peřinová Lucie | Dobrá Voda | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Pomezný Adam | Tůně | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Putna Michal | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
684 | Pšenička Daniel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
684 | Rázl David | Krucemburk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Skaláková Sára | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
684 | Skývová Kateřina | Krsice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Tryzna Matyáš | Dolní Dvůr u Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Vojtěšek Adam | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
684 | Vránek Matyáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
684 | Werner Vít | Třeboň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Zabílková Aneta | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
684 | Záborský Lukáš | Nepolisy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Čelák Sebastian | Praha | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Škoda Matěj | Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
684 | Šírek Jakub | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
727 | Bonaventurová Klára | 2 | 13 | 13 | 6.50 | ||
727 | Buk Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
727 | Chýle Ondřej | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
727 | Domin Karel | Pavlovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
727 | Duda Václav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
727 | Dvořáková Zuzana | Veselí nad Lužnicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
727 | Fajmonová Karolína | Herálec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
727 | Frohna Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
727 | Honek David | Rožná | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
727 | Hospodka Josef st. | Mělník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
727 | Hruška Adam | Cerekvice nad Loučnou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
727 | Iblová Natálie | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
727 | Javůrek Jaroslav | Doudleby nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
727 | Kašpar Petr ml. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
727 | Kolouch Matyáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
727 | Kovář Jakub | Litomyšl | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
727 | Kočárek Vojtěch | Kozárovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
727 | Kubelková Sabina | Stolany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
727 | Kudrna Šimon | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
727 | Kutheil Matyáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
727 | Křepinský Jan | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
727 | Lor Matyáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
727 | Musil David | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
727 | Pavlovič Pavel ml. | Přestavlky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
727 | Prodrázka Antonín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
727 | Pávek Tomáš | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
727 | Raizíková Anna | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
727 | Ryšavý Jaroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
727 | Smetana Vladimír | Branná u Třeboně | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
727 | Trýznová Kateřina | Vrchlabí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
727 | Tůmová Aneta | Hořany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
727 | Valášek Jiří | 3 | 13 | 13 | 4.33 | ||
727 | Vaněček Josef | Čimelice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
727 | Vavřínová Aneta | Osík | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
727 | Vašák Ondřej | Tuněchody | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
727 | Vokál Tomáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
727 | Vtípilová Tereza | Ždár nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
727 | Zahradníček Josef ml. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
727 | Zinek Ondřej | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
727 | Šmíd Štěpán | Osík | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
727 | Šmůla David ml. | Dobřany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
768 | Adamec Jakub | Závidkovice | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
768 | Bešťáková Adéla | Pavlovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
768 | Bortlová Gabriela | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
768 | Bražina Jakub | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
768 | Bukal Marek | Bystřice nad Perštejnem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
768 | Bártová Pavlína | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
768 | Daniš Markus | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
768 | Fabík Jakub | Radostín nad Oslavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
768 | Farka Filip | Veselí nad Lužnicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
768 | Huleš Matěj | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
768 | Javůrková Nikol | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
768 | Ježek Matěj | Jičín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
768 | Kabrtová Adéla | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
768 | Kovář Jan ml. | Soběslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
768 | Loubová Viktorie | Zdechovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
768 | Malý Ondřej | Chrudim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
768 | Mareš Lukáš | Lukavice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
768 | Martinec Michal | Hronov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
768 | Medunová Amanda | Rosice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
768 | Mestek Matyáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
768 | Mestl Lukáš | Netolice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
768 | Mrkva Antonín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
768 | Pešek Adam | Vlašim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
768 | Poluda Štěpán | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
768 | Potůček Radek ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
768 | Pour Miroslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
768 | Putz Lukáš | Nové Sedlo | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
768 | Richtr Adam | Mělník | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
768 | Rožtek Bonifác | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
768 | Staněk Jan | Čankovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
768 | Tepalenko Mykola | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
768 | Tesař Marek | Stolany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
768 | Trefný Adam | Citoliby | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
768 | Valenta Marek | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
768 | Vamberová Kamila | Svratouch | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
768 | Vansová Adéla | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
768 | Ševčíková Michaela | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
805 | Adamovič Andreas | Pečky | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
805 | Blažek Matěj | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
805 | Bodmarčuk Petr | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
805 | Borovičková Adéla | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
805 | Drbal Filip | Dřenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
805 | Dvořáček Michal | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
805 | Havel Dominik | Vrchlabí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
805 | Homolková Kateřina | Zlosyň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
805 | Horká Viktorie | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
805 | Hoskovec Jiří | Horní Beřkovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
805 | Hošoff Dominik | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
805 | Hraba Václav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
805 | Hrabáková Aneta | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
805 | Hrančíková Magdalena | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
805 | Indruch Vojtěch | Choryně | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
805 | Jelenová Eliška | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
805 | Karel Jakub | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
805 | Kuchtová Tereza | Čimelice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
805 | Kulka Štěpán ml. | Jimramov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
805 | Loužil Jan | Kutná Hora | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
805 | Mareš Jan ml. | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
805 | Marešová Veronika | Lukavice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
805 | Němec Daniel | Mladé Bříště | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
805 | Němečková Julie | Vrchovina | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
805 | Pelant Tomáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
805 | Podhora David | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
805 | Pospíšil Ondřej | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
805 | Rangl Jakub | Planá | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
805 | Semeráková Nela | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
805 | Slavíková Barbora | Tisovec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
805 | Svoboda Jiří ml. | Kolín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
805 | Tužil Štěpán | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
805 | Vašák Jan | Tuněchody | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
805 | Víšek Daniel | Slatiňany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
805 | Šedivý Ludvík | Stárkov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
805 | Šestáková Vendula | Tábor | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
805 | Švecová Markéta | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
842 | Baková Barbora | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
842 | Drahoš Michal | Borová | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
842 | Gottwaldová Bara | Stolany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
842 | Gubancová Leontýna | Podůlšany | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
842 | Hrstka Jaromír | Opatovice nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
842 | Humplík Lukáš ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
842 | Ježek Dominik | Citov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
842 | Kadlec Martin ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
842 | Klik Lubomír | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
842 | Klingr Marek | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
842 | Kořínek Vojtěch | Tuněchody | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
842 | Kárníková Patricie | Zdechovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
842 | Křížek Vojtěch | Vrchovina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
842 | Lehký Dominik | Veselí nad Lužnicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
842 | Mareš Daniel | Krchleby | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
842 | Martinec Jáchym | Hronov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
842 | Mrákota Václav | Čimelice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
842 | Novák Šimon | Jeníkov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
842 | Nováková Vanesa | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
842 | Peštová Tereza | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
842 | Pospíšil Vojtěch | Libišany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
842 | Poustecká Petra | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
842 | Studničný Daniel | Buda | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
842 | Trč Ondřej | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
842 | Valenta Jan | Zlosyň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
842 | Vejvoda Jiří | Zbraslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
842 | Veselka Richard | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
842 | Íbl Radek | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
842 | Číž Vojtěch | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
842 | Šimek Matěj ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
842 | Šolc Jakub | Řepov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
842 | Švíka Kryštof | Hněvkovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
842 | Ťopek Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
875 | Benešová Nela | Žďár nad Sázavou | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
875 | Břečková Iva | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
875 | Chládek Filip | Jimramov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
875 | Chmelař Jakub | Častolovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
875 | David Pavel ml. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
875 | Dittrich Filip | Býkev | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
875 | Dostál Jiří | Chvaletice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
875 | Dostálová Kateřina | 2 | 9 | 9 | 4.50 | ||
875 | Frohnová Kristýna | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
875 | Hrabáková Valentýna | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
875 | Hrdina Jakub | Dolní Bukovsko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
875 | Ivančík Tadeáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
875 | Janda Lukáš | Turnov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
875 | Kalous Jakub | Častolovice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
875 | Kaniecký Jakub | Milenov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
875 | Kaplan Matěj | Hlinsko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
875 | Karas Lukáš | Jaroměř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
875 | Klenorová Veronika | Nasavrky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
875 | Kosek David | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
875 | Kubík Jakub | Olešnice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
875 | Kužílek Eliáš | 2 | 9 | 9 | 4.50 | ||
875 | Křižák Jan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
875 | Mareš Miroslav | Krchleby | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
875 | Marinkovič Daniel | Zlosyň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
875 | Matulka Matyáš | Jihlava | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
875 | Mazurková Kristýna | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
875 | Mašková Tereza | Bělá pod Bezdězem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
875 | Novák Jan | Kněžmost | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
875 | Ondrášek Adam | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
875 | Pauk František | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
875 | Paulus Michal | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
875 | Pavlíček Patrik | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
875 | Pekařová Tereza | Opatovice nad Labem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
875 | Pešata Michal | Slatiňany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
875 | Polák Jakub | Podůlšany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
875 | Prudíková Rozárie | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
875 | Růžička Miroslav st. | Tábor | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
875 | Schneiderová Iveta | Roudnice nad Labem | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
875 | Stárková Pavla | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
875 | Urbánek Šimon | Tuněchody | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
875 | Vacek Štěpán | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
875 | Vajrauch Adam | Osík | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
875 | Valeš Daniel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
875 | Vyčítal Štěpán | Těchlovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
875 | Ševčík Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
875 | Šulaj Michal | Svídnice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
875 | Ťupová Klára | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
875 | Žemlička Lukáš | Nové Město na Moravě | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
923 | Balcar Richard | Tůně | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Balý Josef | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
923 | Bergmanová Nina | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
923 | Buben Petr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
923 | Bulíř Matěj | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Dostál Daniel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
923 | Eder Daniel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
923 | Florián Petr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
923 | Gažijová Liliana | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Gottwald Jakub | Stolany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Hasal Jakub | Chomutice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Honzálek Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
923 | Hrabák Matyáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
923 | Hálek Dominik | Veselí nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Jasanský Martin | Litomyšl | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Jeřábek Radim | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Jirsák David | Petrovice u Nového Bydžova | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Jiřička Jakub | Vrchlabí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Johanidesová Anna | Roveňsko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Jílek Richard | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
923 | Jůza Pavel | Osík | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Kalousek LukáK | Litomyšl | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Kaňka Matěj | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Klíma Vojtěch | Smidary | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Kosík Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
923 | Kovaříková Tereza | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Krninská Anna | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
923 | Krása Matyáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
923 | Lhotský Dominik | Časy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Lorenz David | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
923 | Látal František | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
923 | Mach Dominik | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
923 | Markl František | Ostřetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Mařík Marek | Dobroměřice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Ondráček Heřman | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
923 | Pažout Ondřej | Dolní Ředice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Poustka Nikolas | 2 | 8 | 8 | 4.00 | ||
923 | Roučka Jakub | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Růžička Josef | Popelín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Sedlák Lukáš | Svídnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Skalický Pavel | Horní Ředice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Slámová Tereza | Ždár nad Sazavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Tomešová Monika | Kostelec nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Tovaryš Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
923 | Uhlířová Tereza | Dolní Ředice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Vaňátková Adéla | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Vosáhlo Vilém | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Vydra Štěpán | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
923 | Vymazal Lukáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
923 | Výborný Antonín | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Zíma Sebastian | Hořešovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Zíval Lukáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
923 | Šmídová Veronika | Příseka | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
923 | Špačková Veronika | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
923 | Štieber Adam | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
923 | Švajdová Alena | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
979 | Brettová Zuzana | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
979 | Brůnová Karolína | Svítkov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
979 | Dvorský Ladislav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
979 | Dynybil Martin ml. | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
979 | Geletič Martin | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
979 | Haužvic Daniel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
979 | Havířová Sára | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
979 | Jašková Aneta | Černá Hora | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
979 | Kocáb Dominik | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
979 | Koubský Adam | Pelhřimov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
979 | Krosnář Michal | Divišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
979 | Kuh Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
979 | Křiváček Filip | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
979 | Majerčák Josef | Veltrusy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
979 | Marek Marcel | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
979 | Mužátko Martin | Pořešín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
979 | Málek Filip | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
979 | Novák Filip ml. | Bošov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
979 | Němec Matouš | Nové Město na Moravě | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
979 | Pešek David | Věcov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
979 | Pospíšil Josef | Libišany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
979 | Rzepka Filip | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
979 | Sládek Josef | Tutleky | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
979 | Smolík Radek | Český Šternberk | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
979 | Srnec Kryštof | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
979 | Tlustý Lukáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
979 | Zedníková Natálie | Ostroměř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
979 | Zámyslický Tomáš | 3 | 7 | 7 | 2.33 | ||
979 | Čičmanec Michael | Orel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
979 | Šebestík Michal | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
979 | Šťastný Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1010 | Dvořák Tomáš ml. | Kaceřov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1010 | Eder Filip | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1010 | Holeček Petr | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1010 | Homolka Martin | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1010 | Horst František | Vrchovina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1010 | Jersák Richard | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1010 | Jindrák Tadeáš | Votice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
1010 | Kadlec Josef | Česká Lípa | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1010 | Kalousová Nela | Častolovice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
1010 | Kavalír Tomáš | Ždírec nad Doubravou | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
1010 | Kašpárek Tomáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1010 | Kubiš Martin | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1010 | Lukeš Matyáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1010 | Malík Jonáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1010 | Marešová Barbora | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1010 | Mašata Antonín | Tuněchody | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1010 | Novotný Milan ml. | Markovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1010 | Novák Jiří ml. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1010 | Paulus Jakub | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1010 | Pokorný Adam ml. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1010 | Potůčková Jana | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1010 | Rathouský Lukáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1010 | Roudný Tadeáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1010 | Slípka Josef | Veselí nad Lužnicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1010 | Smutný Václav | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1010 | Svobodová Jana | Pokojov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1010 | Trsek Adam | Rabštejnská Lhota | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1010 | Vaňátko Vojtěch | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1010 | Vlčková Tereza | Veltrusy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1010 | Vyčítal David ml. | Těchlovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1010 | Čožík Marek | Horní Maršov | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
1010 | Šulc Filip | Machov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1042 | Bittner Marek ml. | Suchá | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1042 | Daněk Matouš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1042 | Demeter Nikolas | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1042 | Doležalová Barbora | Odolena Voda | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
1042 | Homolková Klára | Zlosyň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1042 | Janovský Dominik | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1042 | Karadža Alex | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1042 | Kačírek Ondřej | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1042 | Kašpar Albert | Mžany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1042 | Koukolíček Lukáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1042 | Kovařík Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1042 | Krejza Daniel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1042 | Moisel Matyáš | Česká Lípa | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1042 | Ondráková Denisa | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1042 | Rozsévač Matěj | Chýšť | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1042 | Sajkršmídová Martina | Staré Smrkovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1042 | Samko Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1042 | Satorie Josef | Jimramov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1042 | Slavíková Veronika | Tisovec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1042 | Solnařová Kristýna | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1042 | Svobodová Natálie | Pokojov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1042 | Tamchinová Nela | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1042 | Touš Adam Michal | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1042 | Vondřich Alexandr | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1042 | Šťastný Filip | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1067 | Beneš Jaroslav | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1067 | Benešová Natálie | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1067 | Halva Daniel | Jimramov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1067 | Hubáček Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1067 | Jandejsek Zdeněk | Zruč nad Sázavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1067 | Klimša Jakub | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1067 | Koukolíčková Klára | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1067 | Kuchař Zdeněk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1067 | Kučera Zdeněk | Tuněchody | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1067 | Langer Josef | Zruč nad Sázavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1067 | Pavlas Jonáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1067 | Petrlík Vincent | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1067 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1067 | Pospíšil Libor | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1067 | Prázová Kamila | Broumov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1067 | Šimera Matěj | Děčín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1067 | Šimon Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1067 | Švajcr Ondřej | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1067 | Švábenický Viktor | Miletín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1067 | Švíka Maxmilián | Hněvkovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1067 | Šťastný Šimon | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1088 | Bečvář Patrik | Žďár nad Sázavou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1088 | Chramosta Jan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1088 | Dvořáková Anna | Sedlčany | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1088 | Juhoš Maxmilián Jan | Rybitví | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1088 | Klazarová Nikola | Čistá u Horek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1088 | Krummer Dominik | 3 | 3 | 3 | 1.00 | ||
1088 | Langr Josef | Zruč nad Sázavou | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1088 | Lindenberg Daniel ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1088 | Lázský Matyáš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1088 | Martyňák Daniel | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1088 | Mašáková Silva | Tuněchody | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1088 | Nass Ondřej | Pňovice | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1088 | Pantůček Jakub ml. | Strachujov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1088 | Sabó Tadeáš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1088 | Vacek Lukáš | Benešov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1088 | Váchová Radka | Humpolec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1088 | Čechalová Kateřina | Slatiňany | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1088 | Čermák Ondřej | Vrchlabí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1088 | Češnerová Aneta | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1088 | Šourková Karolína | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1088 | Šulc Matěj | Machov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1109 | Chalupa Jakub | Vlašim | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1109 | Hanuš Adam | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1109 | Hauser Jan | Libišany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1109 | Kerl Kristián | Vrclabí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1109 | Kopecky Mikuláš | Slatiňany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1109 | Kovář Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1109 | Kruchňa Jonáš | Sedlčany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1109 | Křídlová Kateřina | Nové Město na Moravě | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1109 | Lonský Václav | Zdislavice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1109 | Michal Adam | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1109 | Nápravník Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1109 | Pajkert Ladislav | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1109 | Palus Jiří | Sedlčany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1109 | Tysl Michal | Sedlčany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1109 | Urban Jindřich | Divišov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1109 | Vacek Filip | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1109 | Vlček Matouš | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1109 | Červená Pavlína | Podůlšany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1109 | Čožíková Gabriela | Horní Maršov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1109 | Šlapák Michal | Rokycany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1109 | Šťastná Karolína | Staré Smrkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1130 | Adamovič Alex | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Angr Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Bartoník Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Bartoň Antonín | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Bartoš Pavel | Stan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Benda Nick | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Bendl Michal | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Beneš Vítek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Beran Mikuláš | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Beranová Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Bernard Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Bezděk Petr ml. | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Bláha Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Boháč Matěj | Časy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Božík Adam | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Brachtl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Branyeak Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Bražina Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Bredlerová Marie | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Bubnová Nikol | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Bárta Lukáš | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Bárta Pavel ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Bártko Jan | Hrachovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Bím Adam | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Bělunek Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Běžel Jan | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Břeň David | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Cermanová Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Cerula Jakub | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Chládová Anežka | Lipnička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Choutka Daniel | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Choutková Klára | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Cibulka Adam | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Cinkejs Štěpán | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Coufal David | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Cvejn Lukáš | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Cígner Jan | Laziště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Círek Michal | Štěpánovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Datinský Ondřej | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Datinský Tomáš | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Davidík Jan | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Daňhel Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Dlouhý Lukáš | Tuněchody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Doležal Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Doskočil Adam | Malá Ledská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Dostál Josef | Rabštejnská Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Dostál Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Dotlačilová Adéla | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Dotlačilová Natálie | Radošovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | DušekDominik | Lipnice nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Dvořák Antonín | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Dvořák Miroslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Dvořáková Andrea | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Dvořáček Jan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Dvořáček Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Effenbergerová Nela | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Exlová Monika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Faktor Jan | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Faltová Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Fanglabuer Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Fassmannn Jáchym | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Feix Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Fencl Petr st. | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Fikar Matěj | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Filipi Marek | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Flieger Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Fliger Tomáš ml. | Trusnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Francák Vít | Klášter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Frohnová Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Frühauf Pavel | Hořovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Gabko Matěj | Zruč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Gabriel Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Gebhart Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Gregor Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Gronych Karel | Trhový Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Gronych Štěpán | Trhový Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Hajná Bára | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Halaška Matyáš | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Hanzal Jakub | Koňkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Hanzlík Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Hanzlík Jakub | Výžerky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Harvan Patrik | Bystrice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Hashová Klára | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Havel Ondřej | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Havelka Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Havelka Petr | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Havelková Erika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Havlín Šimon | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Havran Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Hejtmánek Vít | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Helekalová Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Hendl Michal | Vojnův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Hercík Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Hinterholziger Jakub | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Hladík Jindřich | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Hlaváček Jan | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Hlaváček Jan ml. | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Hloch Matyáš | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Hloch Tomáš | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Hloušek Jakub | Rožná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Hlásek Václav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Hnízdil Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Holec Eliáš | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Holubovská Monika | Teplýšovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Homolka štěpán | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Hornof Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Hudec Lumír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Huleš Jan ml. | Prachatice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Huttr Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Hušek David | Koberovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Hájek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Hálová Michaela | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Hárych Vendelín | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Ištván Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Jainterova Lenka | Pokojov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Jaintner Dominik | Pokojov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Jakovlev Danil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Janků Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Janoch Jan | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Jedlička Petr ml. | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Ježek Martin ml. | Předměřice nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Ježek Tomáš | Citov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Jindra Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Jindra Tomáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Jirava Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Jirotková Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Jirásko Michal | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Jiříček Matyáš | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Jiříček Štěpán | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Junová Karolína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Junová Lila | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Jůn Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kadlec Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Kadlec Denis | Předhradí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kadlec Jan ml. | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kalina David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Kalina Josef ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kalinová Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Karas Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Kardinálová Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Karpíšková Tereza | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Karásek Jakub | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Karásek Matěj | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kasalová Marie | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kašparovský Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Kejda Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Kelíšek Matouš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Klacek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Klein Matěj | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kliment Vojtěch | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Klimo Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Klofanda David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Kloz Jaroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kluk Vilém | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Klusák Nikolas | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Klán Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Knychová Markéta | Citov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kocourek Petr | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kohel Richard | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kolář Matyas | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kolář Matěj | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kolář Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Komárek Zdeněk | Žíteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kopecky Sam | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Koptíková Valerie | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Korda Václav | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Korf Samuel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Kostohryz Lukáš | Rakovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kouřil Jan | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Košíček Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Krajíček Vojtěch | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kratochvíl František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kroupa Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Kroupa Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Krupičková Denisa | Kynice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Král Martin | Protivín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Krása Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Kuba Jakub | Stará Hlína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kubrt Matěj | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kubásková Klaudie | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kubátová Lenka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Kubík Pavel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kubín Jan | Habrovčovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kuklík Denis | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Kuklík Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Kuman Tadeáš | Smidary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kunhartová Nela | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kučera Ladislav | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kynclová Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Křepelová Karolína | Kvasiny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kříha David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Kůrek Lukáš | Orel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Kůrka Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Lahodný Kryštof | Lužnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Laušman Vendelín | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Lazar Lukáš | Zruč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Ledvina Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Leština David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Leština Jakub | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Lichtugová Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Lonský Filip | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Ludvík Jan | Ostašovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Ludvík Vojtěch | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Lukáčová Viktorie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Lukšo Jan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Lukšovský Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Lukšová Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Machek Patrik | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Macke Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Mahmudová Innas | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Mahmudová Sára | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Malá Nikola | Mašov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Malý Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Malý Matyáš | Mašov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Mansfeld Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Marek František | Trhové Sviny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Marek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Marek Petr | Maleč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Mareš Pavel | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Mareš Pavel ml. | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Mareš Samuel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Maroušek Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Martykánová Pavlína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Martínek Ben | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Marčišovský Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Matoušek Marek | Rašovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Matějková Lucie | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Mayer Marek | Věchnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Mařík Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Maříková Zuzana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Mašek David ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Mašek Stanislav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Mašek Štěpán | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Meduna Denny | Rosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Meduna Josef | Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Merkuda Jan | Opatov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Merkuda Štěpán | Opatov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Michalová Marie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Mikulenka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Mikulica František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Mladenov Dimiter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Motejzíková Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Mráz František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Mráz Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Mrázová Marie | Teplice nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Musil Pavel | Tasov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Musil Radek | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Musil Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Musilová Martina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Myška Václav | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Málek Jakub | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Málek Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Míka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Müller Jan | Loukov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Müller Jaroslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Müllerová Agáta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Navrátil Vilém | Dolní Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Nedorost Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Neuman Štěpán | Osík | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Nevečeřal Dominik | Srní | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Nosek Daniel | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Novosad Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Novotný Vítek | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Novotný Zdeněk | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Novák Matyáš | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Němec Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Odvárka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Orgoník Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Pabel Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Pajkrt Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Panica Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Paták Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Pavlík Přemysl | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Pavlíček Štěpán | Krsice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Pech Jonáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Pech Tobias | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Pelant Samuel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Pelantová Ela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Pelech David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Petras Tomáš | Oldřetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Petřík Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Petříček Jan | Poběžovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Pešek Zdeněk ml. | Proseč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Pešta Dominik | Domanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Pfeffer Patrik | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | PfeiferFrantišek | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Pilař Daniel | Homyle | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Pilous Dominik | Zlatá Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Pipák Dan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Pixová Barbora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Plachý Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Poddaný Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Podrabský Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Podstavek Matyáš | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Pokorný Jan | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Pospíšil Jaroslav | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Pospíšil Jaroslav | Srní | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Pospíšil Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Poustka Jan | Nové Strašecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Pošel Vojtěch | Dřínov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Pražan Jan | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Princ David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Procházková Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Pánková Karolína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Písaříková Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Píša Marek | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Přibík Čeněk | Horní Rokytná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Příhoda Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Pšeničková Anna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Rada Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Rada Vítek | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Rathouský Adam | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Ražnok Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Rejholec Antonín | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Remeš Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Remsová Ella | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Rojdl Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Romiš Matěj | Benešov u Semil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Rosenkranc Jonáš | Stará Hlína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Roskovská Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Roučka Jan | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Rychecký Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Rázek Vít | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Růžička Jonáš | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Satorie Jan | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Sedláček Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Sedláček Filip | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Sedlář Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Seidl Martin | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Seidl Tobiáš David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Sekerka Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Sic Jakub | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Sikora Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Silaštík Pavel ml. | Předměřice nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Silmbrod Martin | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Skala Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Sklenková Josefína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Skokan Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Skotnicová Anežka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Skýpala Jiří | Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Slimbrod Martin | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Slimáček Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Sloup Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Sloup Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Sloupová Anita | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Slovák Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Sládek Václav | Tutleky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Smažíková Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Smetana Milan | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Smetáček Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Smolová Nikol | Dolní Město | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Smutný Jakub | Škrdlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Sobota Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Sommer Dominik | Rakovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Souček Matěj | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Starosta Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Stočes Ivan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Strejček Matěj | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Strejček Vojtěch | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Strejčková Veronika | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Stránská Tereza | Česká Bělá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Studničný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Svoboda Adam | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Svoboda Michal | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Svoboda Mikuláš | Žamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Svoboda Šimon | Svatá Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Svobodová Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Szabó Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Sádovský Jindřich | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Sádovský Marek | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Sůsa Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Tejnecký Matěj | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Teska Zdeněk | Vojtěchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Tesárek Jiří | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Toman Lukáš | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Topič Dominik | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Tožička Dominik | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Trochta Eliáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Trávníček Jakub | Škrdlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Trávníček Michal | Škrdlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Turková Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Tůmová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Uhlíř Marek | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Ulč Jan | Nevězice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Valáková Marie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Vampol Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Vaněk Denis | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Vaverka Tadeáš | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Vaverková Mariana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Vavro Kristián | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Vašek Martin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Vašek Petr | Čimelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Vašek Šimon | Studnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Vašinová Karin | Němčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Verner Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Veselý Karel | Němčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Veverka Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Viktora Martin | Mirochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Vladyka František | Kácov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Vnouček Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Vocel Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Vokoun Ondřej | Pokojov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Voltr Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Voltrová Nina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Vondrášková Stela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Vopálenský Jiří | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Vratný Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Vícha Tadeáš | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Víchová Klára | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Werner Patrik | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Zahradník Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Zahrádka Šimon | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Zajíček Petr | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Zelenka Pavel | Grunta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Zeman Jakub | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Zeman Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Zemek Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Zemek Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Zettl Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Zettl Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Zichová Natálie | Domanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Zrno Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Záruba Tomáš | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Zíval Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Čech Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Čechalová Barbora | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Čeněk Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Čepek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Černý Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Černý Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Červenková Jana | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Červenková Štěpánka | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Čtvrtečka Adam | Dobruška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Čtvrtečka Dominik | Dobruška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Čuřín Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Čížek Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Řezníček Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Řezníček Jakub | Byšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Řádek Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Říhová Iva | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Šebela Tadeáš | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Šedý Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Šesták Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Ševčík Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Ševčíková Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Šikl Jakub | Lažany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Šimková Marie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Šimáková Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Šindelář Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Škvor Jakub | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Škvor Vojtěch | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Šlechta Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Šlechtová Anežka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Šmol Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Šmíd Jakub | Příseka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Šmůla David | Dobřany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Šmůla Štěpán | Dobřany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Šmůlová Barbora | Dobřany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Šnajdrová Alex | Stolany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Šnýdr Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Šoulová Karolína | Čimelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Šourek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Šozutárová Karolína | Lísek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Šrubař Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Šrámek Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Šrámek Václav | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Štegner Milan | Vítanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Štichauer Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Štindl Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Štěrbová Adéla | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Šupola Matouš | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Šíp Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Šíp Erik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Šťourač Radek | Střítež | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Ťopková Eva | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Žabka Adam | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1130 | Žalud Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1130 | Žampach Radek | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 |