Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Pohlaví: Ženy
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 117 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 15 | 248 | 383 | 25.53 |
2 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 8 | 243 | 265 | 33.13 |
3 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 219 | 243 | 30.38 |
4 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 11 | 187 | 253 | 23.00 |
5 | Nováková Eva | Police nad Metují | 14 | 148 | 223 | 15.93 | |
6 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 3 | 101 | 101 | 33.67 |
7 | Svobodová Viktorie | Týniště nad Orlicí | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
8 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
9 | Kalousová Nela | Častolovice | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
10 | Pirklová Karolína | Stárkov | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
11 | Šimůnková Markéta | Košťálov | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
12 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | Dream team | 3 | 51 | 51 | 17.00 |
13 | Machačová Tereza | Klášter nad Dědinou | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
14 | Pacovská Jana | Jaroměř | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
15 | Henychová Nela | Klášter nad Dědinou | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
16 | Špacírová Sára | Jaroměř | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
17 | Janečková Anna | Hradec Králové | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
17 | Čermáková Věra | Karle | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
19 | Bartošová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
19 | Muchová Barbora | Podhorní Újezd | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
21 | Csontosová Vanesa | Týniště nad Orlicí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
21 | Fingerová Hana | Kostelec nad Orlicí | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
23 | Kadlecová Gabriela | Česká Skalice | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
24 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
25 | Suchá Lucie | Chomutice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
26 | Kodymová Barbora | Vrchovina | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
26 | Spáčilová Rozálie | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
28 | Lebedinská Nicol | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
28 | Suchá Sandra | Dobrá Voda | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
28 | Tomeňuková Elena | Trnov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
31 | Němečková Julie | Vrchovina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
31 | Rubínová Johana | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
33 | Fialová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
33 | Jirousková Petra | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
33 | Sedláčková Natálie | Týniště nad Orlicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
36 | Zornerová Zuzana | Jaroměř | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
37 | Vodičková Markéta | Hradec Králové | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
38 | Jörková Jaromíra | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
39 | Kliková Sofie | Opočno | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
39 | Pirklová Lenka | Police nad Metují | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
41 | Šádková Zuzana | Košťálov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
41 | Šťastná Karolína | Staré Smrkovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
43 | Fléglová Tereza | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
44 | Tůmová Barbora | Libčice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
45 | Novotná Dominika | Kosičky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
45 | Špitálská Aneta | Čelákovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
47 | Hudcová Eliška | Vrchovina | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
47 | Tománková Petra | Kostelec nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
49 | Haková Paulina | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
49 | Hartmanová Olga | Kostelec nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
49 | Raulová Helena | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
52 | Hubertová Adriana | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
52 | Pazderková Klára | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
54 | Hrčková Barbora | Močovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
54 | Laňarová Nikola | Hrachovec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
56 | Lohniská Nelly | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
56 | Néméthová Tereza | Vamberk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
58 | Ducháčová Veronika | Stárkov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
58 | Morávková Anna | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
58 | Sajkršmídová Martina | Staré Smrkovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
58 | Schubertová Lucie | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
58 | Urbanová Denisa | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
63 | Cermanová Marie | Jičín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
63 | Dočekalová Ivona | 2 | 9 | 9 | 4.50 | ||
63 | Růžičková Petra | Čeperka | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
63 | Vondráková Romana | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
67 | Brožová Vendula | Cerekvice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
67 | Kulichová Nikola | Hořice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
67 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
67 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
67 | Seifertová Dita | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
67 | Tůmová Anna | Libčice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
67 | Víšková Kateřina | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
67 | Čermáková Markéta | Petrovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
75 | Kurcová Natálie | Divišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
75 | Němečková Julie | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
75 | Zedníková Natálie | Ostroměř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
78 | Bašová Tereza | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
78 | Kisacká Natálie | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
78 | Zumrová Amálie | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
81 | Bezkočková Michaela | Choustníkovo Hradiště | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
81 | Lukášková Radka | Slavětín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
81 | Čtveráková Tereza | Dolní Černůtky | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
84 | Šuláková Simona | Roudné | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
85 | Farská Michaela | Košťálov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
85 | Hetflaišová Nikol | Semily | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
85 | Kudrnová Eliška | Turnov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
85 | Ouzká Valentýna | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
89 | Poslušná Gabriela | Lípa nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
89 | Vágenknechtová Pavla | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
91 | Cejnarová Hana | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Elekešová Věra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
91 | Emlarová Šárka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
91 | Fibigerová Kateřina | Sobčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Horáková Martina | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Hrčková Sára | Močovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Kinclová Eliška | Bukovka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Krejsová Sofie | Divec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Krupičková Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
91 | Lochmanová Iva | Zdelov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Matějková Alena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
91 | Nohejlová Zdeňka | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Pravcová Vanesa | Králíky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Prázová Kamila | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Richterová Jolana | Sebuč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Rousková Karolína | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Sithová Adéla | Veliny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Sládková Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
91 | Steklá Ella | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
91 | Stýblová Tereza | Ostroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Sýkorová Eliška | Přepychy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Trávníčková Eliška | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Tůmová Ivana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
91 | Valentová Naďa | Záměl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Čejková Natálie | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Čermáková Jitka | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Čožíková Gabriela | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |