Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 2284 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 15 | 276 | 493 | 32.87 | |
1 | Seidl Jan | Zbiroh | 12 | 276 | 412 | 34.33 | |
3 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 21 | 257 | 590 | 28.10 |
3 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 11 | 257 | 342 | 31.09 |
5 | Šnicer Petr | Veltěže | 10 | 253 | 339 | 33.90 | |
6 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team | 16 | 252 | 376 | 23.50 |
7 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 13 | 250 | 379 | 29.15 |
8 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 12 | 239 | 346 | 28.83 |
9 | Záhora Petr | Bžany | 15 | 235 | 456 | 30.40 | |
10 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 9 | 226 | 276 | 30.67 | |
11 | Pánek Petr | Rakovník | 14 | 224 | 385 | 27.50 | |
12 | Pekárek Stanislav | Louny | 6 | 221 | 221 | 36.83 | |
13 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 10 | 219 | 299 | 29.90 | |
14 | Ševčík Petr | Louny | 10 | 217 | 297 | 29.70 | |
15 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 14 | 216 | 350 | 25.00 |
16 | Skalický Miroslav | Příbram | 6 | 210 | 210 | 35.00 | |
17 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 7 | 209 | 210 | 30.00 | |
18 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 12 | 208 | 324 | 27.00 |
18 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 6 | 208 | 208 | 34.67 | |
18 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 9 | 208 | 226 | 25.11 | |
21 | Syrovátka Tomáš ml. | Příbram | 6 | 198 | 198 | 33.00 | |
22 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 7 | 193 | 202 | 28.86 | |
23 | Mackura Zdeněk | Pernink | 7 | 191 | 206 | 29.43 | |
24 | Půta Jiří | Plzeň | 8 | 188 | 202 | 25.25 | |
24 | Schingler Karel | Lovosice | 8 | 188 | 203 | 25.38 | |
24 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 13 | 188 | 236 | 18.15 | |
27 | Svoboda Jiří | Pašinka | 7 | 186 | 192 | 27.43 | |
28 | Krupka Jiří | Telce | 9 | 185 | 194 | 21.56 | |
29 | Halíř Lukáš | Osek | 6 | 184 | 184 | 30.67 | |
29 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 7 | 184 | 185 | 26.43 | |
31 | Würz Dalibor | Hořesedly | 5 | 177 | 177 | 35.40 | |
31 | Šotkovský David | Borovice | 7 | 177 | 180 | 25.71 | |
33 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 6 | 173 | 173 | 28.83 | |
34 | Porazík Václav | Kolešov | 9 | 172 | 195 | 21.67 | |
35 | Hložek František | Bílina | 12 | 169 | 184 | 15.33 | |
35 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 6 | 169 | 169 | 28.17 | |
37 | Liščák Jan | Lubná | 7 | 168 | 169 | 24.14 | |
38 | Hodík Miroslav | Sedlčany | 6 | 167 | 167 | 27.83 | |
38 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team | 10 | 167 | 198 | 19.80 |
40 | Honc Josef | Rumburk | 7 | 165 | 166 | 23.71 | |
41 | Bártík Miloslav | Plzeň | 7 | 163 | 164 | 23.43 | |
41 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 7 | 163 | 176 | 25.14 | |
43 | Chýle Petr | Bílina | 5 | 162 | 162 | 32.40 | |
44 | Cablk Jan | Pravonín | 10 | 161 | 199 | 19.90 | |
45 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 6 | 160 | 160 | 26.67 | |
45 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 4 | 160 | 160 | 40.00 | |
45 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 11 | 160 | 183 | 16.64 | |
48 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 5 | 159 | 159 | 31.80 | |
48 | Sudík Miloslav | Kochánky | 6 | 159 | 159 | 26.50 | |
48 | Turský Jindřich | Krchleby | 10 | 159 | 182 | 18.20 | |
51 | Kabát Miroslav | Třemošná | 8 | 157 | 169 | 21.13 | |
52 | Paclt Pavel | Louny | 6 | 155 | 155 | 25.83 | |
53 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 5 | 154 | 154 | 30.80 |
54 | Zítka Lukáš | Jíkev | 4 | 152 | 152 | 38.00 | |
55 | Edl Milan | Plzeň | 4 | 147 | 147 | 36.75 | |
56 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 6 | 145 | 145 | 24.17 | |
57 | Flanderka Aleš | Pašinka | 5 | 142 | 142 | 28.40 | |
58 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 4 | 140 | 140 | 35.00 | |
59 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 7 | 139 | 140 | 20.00 | |
60 | Mareš Vladimír | Praha | 6 | 137 | 137 | 22.83 | |
60 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 6 | 137 | 137 | 22.83 | |
62 | Beneš Zdeněk | Peruc | 8 | 136 | 138 | 17.25 | |
62 | Perout Josef | Perštejn | 6 | 136 | 136 | 22.67 | |
64 | Kočí Jaroslav | Praha | 5 | 134 | 134 | 26.80 | |
64 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 8 | 134 | 136 | 17.00 |
66 | Klich Václav | Rakovník | 5 | 132 | 132 | 26.40 | |
66 | Pudil Václav | Libčice | 9 | 132 | 135 | 15.00 | |
68 | Maršík Jan | Pelhřimov | Krmiči | 4 | 129 | 129 | 32.25 |
68 | Ďurček Josef ml. | Mnichovo Hradiště | 4 | 129 | 129 | 32.25 | |
70 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 5 | 127 | 127 | 25.40 | |
70 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 3 | 127 | 127 | 42.33 | |
72 | Holčák Radek | Barrandov | 4 | 125 | 125 | 31.25 | |
72 | Rozum Pavel | Třemošná | 4 | 125 | 125 | 31.25 | |
74 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 7 | 123 | 124 | 17.71 |
75 | Čipera Miroslav | Bohutín | 5 | 121 | 121 | 24.20 | |
76 | Beneš Karel | Bílina | 8 | 120 | 122 | 15.25 | |
76 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 5 | 120 | 120 | 24.00 | |
78 | Hofta Jiří | Bělá pod Bezdězem | 6 | 119 | 119 | 19.83 | |
79 | Janda Pavel st. | Turnov | 3 | 118 | 118 | 39.33 | |
80 | Lelek Miroslav | Neratovice | 5 | 117 | 117 | 23.40 | |
81 | Olbrich Petr st. | Bechov | 4 | 116 | 116 | 29.00 | |
81 | Turský David | Krchleby | 6 | 116 | 116 | 19.33 | |
83 | Prokeš Milan | Libochovice | 6 | 114 | 114 | 19.00 | |
84 | Bertok Milan | Dublovice | 7 | 113 | 114 | 16.29 | |
85 | Hampejs David | Bílina | 4 | 112 | 112 | 28.00 | |
85 | Skalický Matěj | Příbram | 3 | 112 | 112 | 37.33 | |
87 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 4 | 110 | 110 | 27.50 | |
87 | Špánek Milan | Žleby | 4 | 110 | 110 | 27.50 | |
89 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 6 | 109 | 109 | 18.17 | |
89 | Kopřiva Josef | Hříškov | 3 | 109 | 109 | 36.33 | |
89 | Kulhavý Pavel | Pěčice | 3 | 109 | 109 | 36.33 | |
89 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 5 | 109 | 109 | 21.80 | |
93 | Mendel Milan | Pšovky | 6 | 108 | 108 | 18.00 | |
94 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 107 | 107 | 35.67 |
94 | Hanzal Ondřej | Želetava | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
94 | Harant Antonín | Plzeň | 8 | 107 | 109 | 13.63 | |
97 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 3 | 106 | 106 | 35.33 | |
97 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 3 | 106 | 106 | 35.33 |
99 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 4 | 105 | 105 | 26.25 |
100 | Koudela Květoslav st. | Louny | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
101 | Koleň Michal | Blatná | 3 | 102 | 102 | 34.00 | |
101 | Nass Adam | Pňovice | 4 | 102 | 102 | 25.50 | |
101 | Velebný Pavel | Praha | 3 | 102 | 102 | 34.00 | |
101 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 8 | 102 | 104 | 13.00 | |
105 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 5 | 100 | 100 | 20.00 |
106 | Hrubeš Petr | Plzeň | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
106 | Zavřel Jan | Pomezí | 2 | 98 | 98 | 49.00 | |
108 | Hošek Stanislav | Pacov | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
108 | Jiřík Miroslav | Miškovice | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
108 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 5 | 97 | 97 | 19.40 | |
108 | Nauš Vladislav | Blížejov | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
112 | Hrabáň Radim | Čáslav | 2 | 96 | 96 | 48.00 | |
112 | Mai Marek | Kněževes | 6 | 96 | 96 | 16.00 | |
112 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 4 | 96 | 96 | 24.00 | |
115 | Sochor Václav | Přeštice | 4 | 95 | 95 | 23.75 | |
116 | Flanderka Miloš | Pašinka | 3 | 94 | 94 | 31.33 | |
116 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 5 | 94 | 94 | 18.80 | |
118 | Tůma Jiří | Rousínov | 5 | 91 | 91 | 18.20 | |
119 | Bejr Matouš | Mnichovo Hradiště | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
119 | Hadžala Jan | Odolena Voda | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
119 | Mareš Pavel | Praha | 6 | 90 | 90 | 15.00 | |
119 | Švoma Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
123 | Gryč Jan | Přibyslav | Krmiči | 5 | 89 | 89 | 17.80 |
123 | Jeníkovský Jan | Hokov | 4 | 89 | 89 | 22.25 | |
125 | Cihelka Marek | Příbram | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
125 | Wachtl Hynek | Nové Strašecí | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
127 | Olbrich Jakub | Bechov | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
127 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 87 | 87 | 43.50 | |
127 | Vican Roman | Přeštice | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
130 | Jireček Miroslav | Hodkovice | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
130 | Langr Štěpán | Mnichovo Hradiště | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
130 | Roušal Luděk | Neratovice | 5 | 86 | 86 | 17.20 | |
130 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 2 | 86 | 86 | 43.00 | |
134 | Pýcha Hynek | Skryje | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
134 | Smítka Josef st. | Kaňk | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
134 | Zahrádka Radek | Mladá Boleslav | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
137 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 3 | 84 | 84 | 28.00 |
137 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
137 | Varga Ladislav | Brandýs nad Labem | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
137 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
141 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
141 | Shershen Volodymyr | Praha | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
141 | Tichý Jan | Veltruby | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
141 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 5 | 83 | 83 | 16.60 | |
141 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
141 | Weigend Aleš | Mladá Boleslav | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
147 | Chýle Oldřich | Bílina | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
147 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
147 | Vitásek Jiří | Červená Lhota | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
147 | Vondra Lukáš | 5 | 82 | 82 | 16.40 | ||
147 | Šimonovský Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
152 | Hájek Ondřej | Praha | 2 | 81 | 81 | 40.50 | |
152 | Vlk Petr | Rumburk | 5 | 81 | 81 | 16.20 | |
152 | Vondráček Jiří | Měšice | 2 | 81 | 81 | 40.50 | |
155 | Hirman Miloš | Kladruby | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
155 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 6 | 80 | 80 | 13.33 | |
155 | Seč Jakub | Činěves | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
155 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
159 | Halamka Luboš | Dobříš | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
159 | Váňa Michal | Vepřek | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
159 | Čermák Martin ml. | Stěžov | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
162 | Charvát Valentin | Jihlava | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
162 | Štětina Petr | Praha | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
164 | Bartoš František | Chotěšov | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
164 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 6 | 77 | 77 | 12.83 | |
164 | Kadlec Vratislav | Benátky nad Jizerou | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
167 | Kropáček Tomáš ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
167 | Valha Jiří | Ledeč nad Sázavou | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
167 | Veselý Tomáš | 4 | 76 | 76 | 19.00 | ||
170 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
170 | Drmota Zdeněk | Bělá pod Bezdězem | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
170 | Novotný Petr | Krakovany | 5 | 75 | 75 | 15.00 | |
170 | Prepsl Jan | Praha | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
170 | Půta Roman | Plzeň | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
170 | Tůma Jakub | Rousínov | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
176 | Klement Antonín | Chranišov | 9 | 74 | 77 | 8.56 | |
176 | Krejčí Petr | Kněževes | 5 | 74 | 74 | 14.80 | |
176 | Mareš Jan | Praha | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
176 | Sochor Martin | Petrohrad | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
176 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
181 | Jón Richard | Chlum | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
181 | Pecha František | Nové Strašecí | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
181 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
181 | Zahrádka Miroslav | Praha | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
185 | Bank Jan | Řečany nad Labem | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
185 | Dikan Robert | Příbram | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
185 | Petráček Ota | Mníšek u Liberce | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
185 | Srb Roman | Bobnice | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
185 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
190 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
191 | Hrubý Vladimír | Zákupy | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
191 | Novák Jan | Červené Pečky | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
191 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
194 | Dičko Robert | Mladá Boleslav | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
194 | Kučera Jiří | Lužná | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
194 | Troskovič Štefan | Benátky nad Jizerou | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
197 | Havel Jaroslav | Kladruby | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
197 | Mach Václav | Pernink | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
197 | Smékal Luboš | Rakovník | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
200 | Picek Jaroslav st. | Rakovník | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
200 | Tůma Marek | Hořany | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
200 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
200 | Šindler Karel | Lovosice | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
204 | Chromčák Jiří | Mimoň | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
204 | Gaudera Michal | Kněževes | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
204 | Grégr Jiří ml. | Šubrtov | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
204 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 66 | 66 | 33.00 |
204 | Velinger František | Kladno | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
209 | Svatoš Petr | Budislav | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
209 | Vymazal Petr | Bakov nad Jizerou | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
211 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 4 | 64 | 64 | 16.00 |
211 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | Krmiči | 3 | 64 | 64 | 21.33 |
211 | Roudnický Václav | Kochánky | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
211 | Vrabec Jiří | Plzeň | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
211 | Čapek Martin | Dlouhá Lhota | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
211 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 6 | 64 | 64 | 10.67 | |
217 | Bičovský Jan | Přílepy | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
217 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
217 | Šmíd Jan | Kolešov | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
220 | David Martin st. | Rakovník | 4 | 62 | 62 | 15.50 | |
220 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
220 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 6 | 62 | 62 | 10.33 | |
220 | Michalský Petr | Postoloprty | 4 | 62 | 62 | 15.50 | |
220 | Moravec Miroslav | Polička | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
220 | Vacek Jan | Praha | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
226 | Dobiáš Jaroslav st. | Dymokury | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
226 | Malý Karel | Mladá Boleslav | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
226 | Rádler Jaroslav | Robčice | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
226 | Staněk Karel | Smečno | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
230 | Bílek Milan | Zlosyň | 4 | 60 | 60 | 15.00 | |
230 | Hrbek David | 2 | 60 | 60 | 30.00 | ||
230 | Konopásek Ladislav | Pardubice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
230 | Orolín Lukáš | Mnichovo Hradiště | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
230 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 2 | 60 | 60 | 30.00 |
230 | Sýkora Pavel | Březnice | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
236 | Dušek Ondřej | Poděbrady | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
236 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
236 | Peřina Ladislav | Chotěšice | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
239 | Bišonka Jiří | Plzeň | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
240 | Hejný Jiří | Smolnice | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
240 | Hofman Denis | Nový Bor | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
240 | Koutský Petr st. | Štítary | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
240 | Kovář Martin | Kladruby | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
240 | Molek Petr | Plzeň | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
240 | Odstrčilík Hubert | Dolní Bousov | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
240 | Rozsypálek Ivoš | 2 | 57 | 57 | 28.50 | ||
240 | Sedlák Jiří | 2 | 57 | 57 | 28.50 | ||
240 | Váňa Vlastimil | Tatce | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
249 | Hampejs Matěj | Bílina | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
249 | Sedláček David | Blanné | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
249 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 4 | 56 | 56 | 14.00 |
252 | Beran Jan | 3 | 55 | 55 | 18.33 | ||
252 | Borovka Luboš | Vodňany | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
252 | Kouba Aleš | 4 | 55 | 55 | 13.75 | ||
252 | Mareš Jan ml. | Praha | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
252 | Rezek Petr | Říčany | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
257 | Havlíček Petr | Kutná Hora | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
257 | Koubek František | Neratovice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
257 | Musil Milan | Kladruby | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
257 | Picek Jaroslav ml. | Rakovník | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
257 | Poláček Petr ml. | Příbram | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
257 | Soukup Michal | Plzeň | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
257 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
257 | Ďurček Josef | Mnichovo Hradiště | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
265 | Břichnáč Vladimír | Nymburk | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
265 | Hodoň Zdeněk | 2 | 53 | 53 | 26.50 | ||
265 | Kletečka Pavel | Kladruby | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
265 | Porazík Jakub | Kolešov | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
265 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
270 | Aust Josef | Mladá Boleslav | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
270 | Grégr Jiří st. | Šubrtov | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
270 | Hošek Pavel | Římovice | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
270 | Nass Julius | Pňovice | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
270 | Suchánek Aleš | Dymokury | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
270 | Vavřinec Jaromír | 2 | 52 | 52 | 26.00 | ||
270 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
277 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 51 | 51 | 17.00 |
277 | Chvátal Jakub | 2 | 51 | 51 | 25.50 | ||
277 | Král Jaroslav ml. | Kovanice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
277 | Motejzík Petr | Březnice | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
277 | Pospíšil Jan | 1 | 51 | 51 | 51.00 | ||
277 | Půža Miroslav | 2 | 51 | 51 | 25.50 | ||
277 | Verner Lukáš | 1 | 51 | 51 | 51.00 | ||
277 | Říha Karel | Podlázky | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
285 | Nohynek Tomáš st. | Mnichovo Hradiště | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
285 | Nožička Radek | Jíkev | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
285 | Pešek Matěj | Zdeslav | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
285 | Vyslyšel Vladimír ml. | Plzeň | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
285 | Šmůla David | Dobřany | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
285 | Šťastný Roman | Brandýs nad Labem | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
291 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
291 | Lingler Jonáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
291 | Machalický Tomáš | Boseň | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
291 | Plocek Jiří | Mirovice | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
291 | Plzák Karel | Roudnice nad Labem | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
291 | Poláček Petr st. | Příbram | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
291 | Rybář Jindřich ml. | Český Dub | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
291 | Růžička Martin | Hodkovice | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
291 | Vokáč Šimon | Mladá Boleslav | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
300 | Angelov Jan | Březovice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
300 | Douděra Martin | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
300 | Eichler Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
300 | Horák Pavel | Žiželice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
300 | Hudeček František | Chýšť | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
300 | Jech Ondřej | Nymburk | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
300 | Kostka Jan | Jindřichův Hradec | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
300 | Nitsche Martin | Vrchovina | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
300 | Skalický Jakub | Příbram | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
300 | Zumr Michal ml. | Čelákovice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
300 | Čajko Jan | Milín | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
300 | Čondl Karel | Milín | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
300 | Ďurfina Josef | Kladruby | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
300 | Štefanica Josef | Tehov | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
314 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
314 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 47 | 47 | 15.67 |
314 | Docke Holm | SRN | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
314 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
314 | Hanáček František | Brno | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
314 | Mašlonka Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
314 | Novák Josef | 3 | 47 | 47 | 15.67 | ||
314 | Pech Stanislav | Zdemyslice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
314 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 5 | 47 | 47 | 9.40 | |
314 | Píry Karol | 2 | 47 | 47 | 23.50 | ||
314 | Tošovský Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
314 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
314 | Vorlíček František | Kostomlátky | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
314 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
314 | Čondl Karel ml. | Milín | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
314 | Šimota Jiří | Mnichovo Hradiště | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
314 | Štěpnička Martin | Český Šternberk | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
331 | Blažek Jiří | Odolena Voda | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
331 | Blažek Vojtěch | Šlapanice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
331 | Fencl Petr st. | Kolín | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
331 | Fišer Jan | Rakovník | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
331 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
331 | Hlaváček Michal | Benešov | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
331 | Král Jaroslav st. | Kovanice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
331 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | Dream team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
331 | Pojer Milan st. | Nepomuk | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
331 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
331 | Přibyl Milan | Chrášťany | 4 | 46 | 46 | 11.50 | |
331 | Sixta Jan | Týnec nad Labem | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
331 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
331 | Strnad Lukáš | Praha | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
331 | Svatek Jiří | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
331 | Čechura Vladimír | Kyšice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
331 | Řehoř Michal | Kytlice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
348 | Brechel Jan | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
348 | Hanák Pavel | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
348 | Hasal Lukáš | Hospozín | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
348 | Havlíček Martin | 2 | 45 | 45 | 22.50 | ||
348 | Holub Jiří | Doksy | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
348 | Hýbner Dušan ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
348 | Kedroň Rudolf | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
348 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
348 | Prejza František | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
348 | Valda Martin | Brno | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
348 | Vican Marek | Přeštice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
348 | Vávra Vítězslav | Pardubice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
348 | Zahrádka František | Tmaň | 5 | 45 | 45 | 9.00 | |
348 | Znamenáček Jiří | Kovanice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
348 | Čipera David | Příbram | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
363 | Balán Jan | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
363 | Hanousek Jiří | Přelouč | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
363 | Hudeček Bedřich | Odolena Voda | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
363 | Hulák Pavel | Čelákovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
363 | Jakovec Lukáš | Praha | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
363 | Milner František | Mnichovo Hradiště | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
363 | Nevyjel David | Starý Kolín | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
363 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
363 | Novák Martin. | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
363 | Pažout Radovan | Rožďalovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
363 | Pohnán Jan | Praha | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
363 | Růžička Miroslav | Tanvald | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
363 | Vanady Karel | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
363 | Vavro Milan st. | Zeleneč | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
363 | Zoufalý Jaroslav | Bakov nad Jizerou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
363 | Závora Jiří | Senec | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
363 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
363 | Štěpnička Radek | Český Šternberk | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
363 | Žigo Ladislav | České Budějovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
382 | Děcek Milan | Sloveč | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
382 | Eder Vlastimil | Brozánky | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
382 | Hladík Roman | Blovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
382 | Hrabal Vladimír | Uničov | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
382 | Jakoubek Petr | Nymburk | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
382 | Jiskra Jaroslav | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
382 | Sedláček Michal | Kladruby | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
382 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
382 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
382 | Zelenka Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
382 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
382 | Řabek Filip | Břasy | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
394 | Aschenbrenner Tomáš | Český Brod | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
394 | Bachan Daniel | Praha | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
394 | Beneš Petr | Praha | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
394 | Brzobohatý Jan | Mladá Boleslav | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
394 | Burak Oleh | Praha | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
394 | Hejda Richard | Břežany | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
394 | Herynk František | Újezd nad Lesy | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
394 | Houžvíček Jan | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
394 | Hykyš David | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
394 | Kapusta Lukáš st. | Čelákovice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
394 | Kropáček Vladimír | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
394 | Kulich Martin | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
394 | Kunst Antonín | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
394 | Křivák Milan | Mnichovo Hradiště | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
394 | Melezínek Vlastimil | Polička | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
394 | Mokrý Tomáš | Březnice | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
394 | Mácha Jan | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
394 | Plesník Michal | Valašské Meziříčí | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
394 | Pokorný Roman ml. | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
394 | Polívka Martin | Přibyslav | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
394 | Půhonný Jan | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
394 | Skotnica Jiří | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
394 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
394 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
394 | Vavroch Kristián | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
394 | Štěrba Dominik | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
394 | Ťok Radek | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
421 | Bartoš Jan | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
421 | Cingroš Jakub | Stod | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
421 | Hrubeš Petr | Rokycany | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
421 | Křemen Miroslav | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
421 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
421 | Moulík Zbyněk | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
421 | Pišna Celestýn | Kamenice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
421 | Polanský Jan | Blatná | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
421 | Rozum Jan | Plzeň | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
421 | Slíž Václav | Přeštice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
421 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 4 | 41 | 41 | 10.25 | |
421 | Strakoš Josef | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
421 | Stuchlík Bohumil | Sedlčany | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
421 | Ungr Vojtěch | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
421 | Verner Vladimír | Smolnice | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
421 | Wachtl Vojtěch | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
421 | Švára Radek ml. | Čáslav | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
438 | Beneš Milan | Tušť | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
438 | Braslavec Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
438 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
438 | Horník Milan | Senec | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
438 | Jakubka Adam | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
438 | Janovský Martin | Rozsochatec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
438 | Košťák Jan | Mladá Boleslav | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
438 | Krummer Dominik | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
438 | Kubík Martin | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
438 | Kunc Zdeněk | Sedlčany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
438 | Kysela Antonín | Jestřebí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
438 | Lédl David | Mirovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
438 | Novák Marek | Rumburk | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
438 | Pojer Milan ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
438 | Valchař Petr | Valeč | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
438 | Vorlíček Jan | Zruč nad Sázavou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
438 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
438 | Štěpánek Martin ml. | Chotěboř | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
438 | Šulc Milan | Trubín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
438 | Šťovíček Erik | Bakov nad Jizerou | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
458 | Adam Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
458 | Bernard Michal | Milín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
458 | Carboch Zdeněk | Vrchotovy Janovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
458 | Chlumský David | Senohraby | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
458 | Chvála Miloš | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
458 | Chwastek Tomáš | Sedlčany | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
458 | Děcek Antonín | Městec Králové | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
458 | Fiala Zdeněk | Poděbrady | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
458 | Havlina Jiří | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
458 | Hejda Filip | Rakovník | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
458 | Heřmanovský František | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
458 | Horvát Miroslav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
458 | Košnář Lukáš | Lysá nad Labem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
458 | Leitl Miroslav | Holýšov | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
458 | Misík Pavel | 2 | 39 | 39 | 19.50 | ||
458 | Mora Jaroslav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
458 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
458 | Pulda Jaromír | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
458 | Svoboda Miloš | Panenský Týnec | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
458 | Vavřín Václav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
458 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
458 | Čermoch Jiří | Vrchotovy Janovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
458 | Červenka František | Smečno | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
458 | Škoda Zdeněk ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
458 | Špitálský Václav ml. | Čelákovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
458 | Števček David | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
484 | Bartoň Štěpán | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
484 | Bičovský Josef | 3 | 38 | 38 | 12.67 | ||
484 | Bouček Jiří | Zdislavice | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
484 | Cón Lukáš | Sloveč | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
484 | Fajkus Matěj | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
484 | Franče Pavel | Křivoklát | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
484 | Hamák Tobiáš | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
484 | Hladík Antonín | Žákava | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
484 | Hátle Roman | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
484 | Jandourek Martin | Stará Boleslav | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
484 | Južanin | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
484 | Kabourek Václav | Česká Kamenice | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
484 | Kabát Petr | Smilovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
484 | Kounovský Jan | Rakovník | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
484 | Kovač Jakub | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
484 | Kropáček Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
484 | Martin Bohuslav | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
484 | Matula Palo | Bratislava | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
484 | Müller Miroslav st. | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
484 | Picek Miroslav st. | Rakovník | 4 | 38 | 38 | 9.50 | |
484 | Pokorný Tomáš ml. | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
484 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
484 | Velek Matěj | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
484 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
484 | Vyslyšel Vladimír st. | Plzeň | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
484 | Řezníček Jakub | Byšice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
484 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
484 | Šulc Milan | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
484 | Žitník Zbyněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
513 | Beránek Tomáš | Šlapanice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
513 | Chaloupský Zdeněk | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
513 | Douša Jan | Neratovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
513 | Funda Petr ml. | Kutná Hora | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
513 | Havlíček Martin | Zbiroh | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
513 | Hošek Michal | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
513 | Kettner Josef ml. | Mělník | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
513 | Kobík Milan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
513 | Krejčí Miroslav | Štětí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
513 | Krupka Václav | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
513 | Lobodáš Zbyněk | Předměřice nad Jizerou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
513 | Loudil Jaroslav | Lysá nad Labem | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
513 | Pejchar Jiří | Chotěboř | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
513 | Sadílek Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
513 | Saulich Robert | Hluboký Důl | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
513 | Slabihoudek Jan | Praha | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
513 | Svitek Filip | Příbram | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
513 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
513 | Váňa Jindřich | Praha | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
513 | Černý Václav | Rakovník | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
513 | Štastný Lukáš | 2 | 37 | 37 | 18.50 | ||
534 | Balog Adam | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
534 | Bureš Jan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
534 | Drápalík Jiří | Slavíkov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
534 | Drápalík Josef | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
534 | Fiška Václav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
534 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
534 | Horal Karel | Rokycany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
534 | Horníček Jiří | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
534 | Janda Jaroslav | Sedlčany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
534 | Kubánek Václav | Brandýs nad Labem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
534 | Lev Radek | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
534 | Novák Petr | Kolín | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
534 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
534 | Ulman Josef st. | Kochánky | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
534 | Vašák Tomáš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
534 | Vorel Aleš | Rakovník | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
534 | Vosádko František | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
534 | Zelenka Vladimír | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
534 | Čipera Zbyněk | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
534 | Šurgota Juraj | Smečno | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
534 | Žatecký Jan | Dobříš | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
555 | Bromovský Petr | Český Šternberk | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
555 | Calta Václav st. | Sedlčany | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
555 | Chlumský Adam | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
555 | Drož Martin | Vrchlabí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
555 | Džubera Aleš | Dolní Bousov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
555 | Erba Vojtěch | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
555 | Heřman Karel | Blovice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
555 | Horyna Tomáš | 3 | 35 | 35 | 11.67 | ||
555 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
555 | Jedlička Jiří st. | Kladruby | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
555 | Lorenčuk Tomáš | Neratovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
555 | Mašlonka Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
555 | Novohradský Jan | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
555 | Pavlík František | Březnice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
555 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
555 | Picek Miroslav ml. | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
555 | Riedl Filip | Humpolec | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
555 | Rácz Jaroslav | Rakovník | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
555 | Schwarsz Jiří | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
555 | Stránský Stanislav | Předměřice nad Jizerou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
555 | Suchý Jakub | Neratovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
555 | Tůma Vladimír | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
555 | Vaněk Michal | Litoměřice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
555 | Zink František | Polička | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
555 | Zub Karel | Klatovy | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
555 | Štěrba Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
555 | Žemla Marián | Hostivař | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
582 | Adamec Pavel | Rumburk | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
582 | Bartoš Jan | Praha | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
582 | Boček Ladislav st. | Kolín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
582 | Brabec Stanislav | 3 | 34 | 34 | 11.33 | ||
582 | Brejla Petr | Ouběnice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
582 | Buršík Milan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
582 | Běle Václav | Březnice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
582 | Daníšek Jan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
582 | Dupák Martin | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
582 | Fejfar Kamil | Radčice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
582 | Hazdra Michal | Praha | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
582 | Heimlich Roman | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
582 | Houžvíček Petr | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
582 | Kalina Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
582 | Kodet Josef | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
582 | Lukše Jan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
582 | Mazaný Jakub | Dobříkov | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
582 | Myška Aleš | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
582 | Petržílka Lukáš | Praha | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
582 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
582 | Pěchouček Jiří | Lužná | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
582 | Smělý Zdeněk | Nový Knín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
582 | Zahrádka Josef | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
582 | Zemjanek Patrik | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
582 | Šika Ladislav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
582 | Škába Jiří | Čelákovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
582 | Štěrba Antonín | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
582 | Šváb Vratislav | Neratovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
610 | Bartoň Aleš | Katusice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
610 | Braun Milan | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
610 | Dokoupil Jan | Kladruby | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
610 | Dušek Jan ml. | Kutná Hora | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
610 | Kačur Jan st. | Březnice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
610 | Klásek Petr | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
610 | Malý Roman | Plaňany | 4 | 33 | 33 | 8.25 | |
610 | Moucha Pavel | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
610 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
610 | Nový Miroslav | Liberec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
610 | Pecka Zdeněk | Hošťálkovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
610 | Petřík Jiří | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
610 | Schindl Vilém ml. | Sedlčany | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
610 | Sochor Martin ml. | Petrohrad | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
610 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
610 | Sýkora Václav | Kamenná | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
610 | Takács Pavel | Světnov | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
610 | Tvarůžek Miroslav | Brandýsek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
610 | Veselý Marek | Český Šternberk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
610 | Vinš Miroslav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
610 | Červenka Petr | Senohraby | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
610 | Śmahel Miroslav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
610 | Šlechta Petr | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
610 | Šmídl Jan ml. | Roztoky u Prahy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
634 | Balatý Josef | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
634 | Doležal Dušan | Příbram | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
634 | Ganders Michal | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
634 | Gronych Štěpán | Trhový Štěpánov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
634 | Janda Jiří | 2 | 32 | 32 | 16.00 | ||
634 | Kosmák Josef | Třebíč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
634 | Kovář Antonín | Kladruby | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
634 | Krejčí Petr ml. | Horní Stakory | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
634 | Mareš Martin | Turnov | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
634 | Müller Jan | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
634 | Novotný Radek ml. | Strakonice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
634 | Novák Jiří. | 2 | 32 | 32 | 16.00 | ||
634 | Nožička Jan | Rožďalovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
634 | Oliva Vladimír | Třebíč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
634 | Pletka Jan | Březnice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
634 | Prokůpek Tomáš | Rozhovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
634 | Rádler Karel | Robčice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
634 | Sikora Jindřich | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
634 | Sobotka Josef | Perštejn | 4 | 32 | 32 | 8.00 | |
634 | Suchánek Vladimír | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
634 | Svoboda Miroslav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
634 | Svoboda Václav | Předměřice nad Jizerou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
634 | Tauchman Aleš | Mělnické Vtelno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
634 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 3 | 32 | 32 | 10.67 |
634 | Wittner Jan ml. | České Budějovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
634 | Černek Daniel | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
634 | Špiler Karel | Stod | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
634 | Štok Jaroslav | Poděbrady | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
662 | Balý Vojtěch | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
662 | Calta František | Sedlčany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
662 | Jakoubek Pavel | Nymburk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
662 | Javůrek Dalibor | Rožďalovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
662 | Komžík Petr | Koštice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
662 | Kovačka Josef | Ratboř | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
662 | Kropáček Lukáš | Dřínov | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
662 | Král Vítězslav ml. | Hovorčovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
662 | Lett Petr | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
662 | Mackura Josef | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
662 | Nerad Rostislav | Jílové | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
662 | Nerad Vojtěch | Soutice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
662 | Paur Miloš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
662 | Plášek Miloš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
662 | Procházka Matěj | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
662 | Přibík Antonín | Horní Rokytná | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
662 | Riedl Michal | Humpolec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
662 | Skalka Igor | Slovensko | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
662 | Skořepa Lukáš | Sedlčany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
662 | Staněk Richard | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
662 | Sýkora David | Rakovník | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
662 | Tůma Ondřej | Mnichovo Hradiště | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
662 | Zalabák Josef | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
662 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
662 | Čučka Michal ml. | Bakov nad Jizerou | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
662 | Čížek Zdeněk | Libochovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
688 | Abík Milan | Měšice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
688 | Adámek Luděk | Benátky nad Jizerou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
688 | Beňo Zdeněk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
688 | Bukač Petr | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
688 | Dičko David | Klášterec nad Ohří | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
688 | Dobiáš Jaroslav ml. | Dymokury | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
688 | Fendrych Josef | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
688 | Franěk Dominik | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
688 | Halaška Jiří | 2 | 30 | 30 | 15.00 | ||
688 | Hartl Miroslav | Březnice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
688 | Henkl Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
688 | Horák Jiří | Praha | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
688 | Hruštička Stanislav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
688 | Janda Vítězslav | Rakovník | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
688 | Jelínek Matyáš | Davle | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
688 | Kalina Pavel st. | Telce | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
688 | Klementovič Tomáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
688 | Kmoch Daniel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
688 | Kolář Radek | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
688 | Kolář Šimon | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
688 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
688 | Majer Václav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
688 | Melcher Miroslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
688 | Mlejnek Milan | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
688 | Olájoš Tomáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
688 | Peřina Norbert | Dymokury | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
688 | Pšenička Petr | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
688 | Riedl Patrik | Humpolec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
688 | Růžička Zdeněk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
688 | Sandr Roman | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
688 | Sojka Vlastimil | Krty | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
688 | Topinka František st. | Hostinné | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
688 | Tůma Matěj | Hořany | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
688 | Vlnas Jiří | Hostivice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
688 | Wittner Jan st. | České Budějovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
688 | Zalabák Jan | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
688 | Zemin Aleš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
688 | Čermák Jakub | Mnichovo Hradiště | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
688 | Čížek Michal | Příbram | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
727 | Barančík Jan | Klášter | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
727 | Bucala Pavel | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
727 | Bílý Samuel | Rakovník | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
727 | Bůžek Martin | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
727 | Druxa Josef | Teplice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
727 | Dušek Jaromír | Příbram | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
727 | Frýdl Tomáš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
727 | Granát Ondřej | Chomutov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
727 | Greňo Jan | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
727 | Hanuš Ota | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
727 | Heidenreich Jan | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
727 | Hora František st. | Václavy | 4 | 29 | 29 | 7.25 | |
727 | Jirásek Tadeáš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
727 | Mašek Štěpán | Blatná | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
727 | Pešta Pavel | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
727 | Pudivítr Tomáš | Mělník | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
727 | Píša Pavel | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
727 | Sixta Tomáš | Týnec nad Labem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
727 | Slach Petr | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
727 | Sloup Lukáš | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
727 | Stieber Matouš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
727 | Studničný Jan | Mnichovo Hradiště | 4 | 29 | 29 | 7.25 | |
727 | Zíma Jakub | Rohovládová Bělá | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
727 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 4 | 29 | 29 | 7.25 | |
727 | Šmejkal David | Vehlovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
752 | Bartoš Jiří | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
752 | Brunc Jan | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
752 | Bureš Filip | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
752 | Chrenovský Ivan | Drnholec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
752 | Dudáš Jan | Řeřichy | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
752 | Fejt Jan | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
752 | Hruška Vladimír | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
752 | Kadlec Jan ml. | Třeboň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
752 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
752 | Kouba Filip | Dubá | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
752 | Kovář Jan | Praha | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
752 | Kořínek Lukáš | Nakvasovice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
752 | Krejčí Pavel | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
752 | Kuba Jiří | Kolín | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
752 | Křen Jan | Telč | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
752 | Laitner František | Kněževes | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
752 | Lorenčuk Josef | Neratovice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
752 | Martínek Jan | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
752 | Picek Jan st. | Rakovník | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
752 | Rada Milan | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
752 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
752 | Soukup Tomáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
752 | Svatek Šimon | Nové Strašecí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
752 | Vejražka V. | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
752 | Vicher Milan | Plzeň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
752 | Vydra Filip | Čelákovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
752 | Václavík David | Vehlovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
752 | Zhorný David | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
780 | Braunstein Dominik | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
780 | Brož David | Mnichovo Hradiště | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
780 | Brož Martin | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
780 | Brož Richard | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
780 | Brátka Denis | Horky nad Jizerou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
780 | Burock Jiří | Neratovice | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
780 | Francák Vít | Klášter | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
780 | Frelich Karel | Bakov nad Jizerou | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
780 | Funda Petr st. | Kutná Hora | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
780 | Houdek Petr | Hořovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
780 | Kazatel Petr | Znojmo | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
780 | Kobrzek Antonín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
780 | Kratochvíl Martin st. | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
780 | Mařík Lukáš | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
780 | Metlička Pavel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
780 | Milaberský Karel | Kutná Hora | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
780 | More Roman | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
780 | Müller Jan | Loukov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
780 | Novotný Antonín | Klášterec nad Ohří | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
780 | Písařík Jiří st. | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
780 | Roubík Oldřich | Nesuchyně | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
780 | Rychlík Pavel | Cerhenice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
780 | Sakala Rudolf | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
780 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
780 | Stulík Jakub | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
780 | Syrovátka Tomáš | Příbram | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
780 | Sýkora Luboš | Rožmitál pod Třemšinem | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
780 | Toman Vávlav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
780 | Toman Zdeněk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
780 | Vacek Petr | Sedlčany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
780 | Vavro Milan ml. | Zeleneč | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
780 | Venhauer Petr | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
780 | Vlk Martin st. | Strakonice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
780 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 3 | 27 | 27 | 9.00 |
780 | Weikert Matěj | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
780 | Zinek Ondřej | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
780 | Zouna | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
780 | Čermák Marian | Čerčany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
780 | Řezáč Jan ml. | Brandýs nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
780 | Šmůla David ml. | Dobřany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
820 | Adamovič Jiří | Pečky | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
820 | Antošík Aleš | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
820 | Bulak Serhiy | Praha | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
820 | Cimburek Tobiáš | Bradlec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
820 | Cingroš Roman | Stod | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
820 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
820 | Franče Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
820 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
820 | Hanko Josef | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
820 | Hanáček Jonáš | Brno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
820 | Hlaváč Oto | Kosmonosy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
820 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 3 | 26 | 26 | 8.67 |
820 | Hradil Jan | Březnice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
820 | Ipser Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
820 | Krsek Josef | Uhlířská Lhota | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
820 | Krutský Milan | Výžerky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
820 | Laurich Daniel | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
820 | Martínek Aleš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
820 | Míchal Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
820 | Novák Ondřej | Kněžmost | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
820 | Sosnowski Lukasz | Bogatynia | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
820 | Studničný Daniel | Buda | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
820 | Váňa Tomáš ml. | Praha Kbely | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
820 | Váša Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
820 | Walter Libor | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
820 | Červenková | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
820 | Šafr Zdeněk | Oskořínek | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
820 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
820 | Šimůnek Karel | Mělník | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
820 | Šimůnek Ondřej | Hudčice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
850 | Balog Josef | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
850 | Bednařík Dušan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
850 | Brožek Vojtěch | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
850 | Holý Václav | Milín | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
850 | Jirkovský Jan | Rakovník | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
850 | Kodad Daniel | Bílina | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
850 | Koštál Ladislav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
850 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
850 | Němec Luboš | Těchobuz | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
850 | Ondriga Jiří | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
850 | Podlaha Jakub | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
850 | Prejza Luboš | Dolany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
850 | Slavík Jakub | Vilémov | 4 | 25 | 25 | 6.25 | |
850 | Tater Jan ml. | Řeteč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
850 | Tichý Petr | Kosmonosy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
850 | Urválek Petr | Mnichovo Hradiště | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
850 | Vokáček Lukáš | Odolena Voda | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
850 | Vránek Matyáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
850 | Červenka Karel ml. | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
850 | Šafář Jindřich | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
850 | Šedivý Jan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
850 | Štůsek Jiří | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
872 | Drábek Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
872 | Dítě Josef | Smidary | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
872 | Falta David | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
872 | Gronych Karel | Trhový Štěpánov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
872 | Hospodka Josef | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
872 | Hrdina Jiří | Niměřice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
872 | Hrubý Jakub | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
872 | Jukl Ivan | Nemošice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
872 | Jůna Petr | Praha | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
872 | Kapusta Lukáš ml. | Čelákovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
872 | Klimpera Josef | Kácov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
872 | Kotas Pavel ml. | Mladá Boleslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
872 | Košař Tomáš | Osek | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
872 | Král Vítězslav nejml. | Hovorčovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
872 | Lukš Jan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
872 | Malý Luboš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
872 | Novák Zdeněk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
872 | Paikert Ladislav | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
872 | Potěšil Marián | Vyškov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
872 | Sisr Michal | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
872 | Sulc Ladislav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
872 | Svatoň Radek | Přílepy | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
872 | Szabo Miroslav | Lešany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
872 | Vaněk Tomáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
872 | Vaňourek Milan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
872 | Vobejda Pavel | Příbram | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
872 | Zoul Artur | Žatec | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
872 | Čajka Ludvík | Praha | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
872 | Černý Jiří | Úvaly | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
872 | Černý Ladislav | Dobříš | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
872 | Říha Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
872 | Říha Ladislav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
872 | Šimák František | Konárovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
872 | Špáda Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
872 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
907 | Bouk Matěj | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
907 | Brožek Jakub ml. | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
907 | Chlupsa David | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
907 | Dvořák Antonín | Neratovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
907 | Hatina Milan | Kostomlaty | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
907 | Honzík Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
907 | Hošek Matěj | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
907 | Hurt Martin | Zbraslavice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
907 | Jeníček Marek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
907 | Kabíček Zdeněk | Příbram | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
907 | Košťálek Michal | Oplany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
907 | Kratochvíl Jiří | Slabce | 4 | 23 | 23 | 5.75 | |
907 | Kudry Marek | Cerhenice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
907 | Kutil Petr | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
907 | Lhoták Pavel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
907 | Matějčík Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
907 | Obyt Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
907 | Pavlacký Vít | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
907 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
907 | Plas Adam | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
907 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
907 | Sýkora Jaroslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
907 | Vejtruba Ondřej ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
907 | Český René | Vlašim | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
907 | Čížek Robin | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
907 | Šourek Lukáš | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
933 | Bárta Miloslav | 2 | 22 | 22 | 11.00 | ||
933 | Daniš Petr | Kácov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
933 | Fasta Oleksander | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
933 | Filipovský Antonín | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
933 | Hanzlík Jakub | Výžerky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
933 | Hančák Aleš | 2 | 22 | 22 | 11.00 | ||
933 | Havlíček Jiří st. | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
933 | Houser Josef | Poděbrady | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
933 | Janda Tomáš | Mnichovo Hradiště | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
933 | Kašpar Petr ml. | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
933 | Komenda Stanislav | Kladruby | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
933 | Koudela Květoslav ml. | Louny | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
933 | Krouza Jiří | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
933 | Křivský Luboš | Strakonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
933 | Lamač Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
933 | Ludvík Marek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
933 | Malkovský Pavel st. | Březnice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
933 | Martinec Patrik | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
933 | Mašek Karel | Krašovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
933 | Muchala David | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
933 | Měchura Ladislav | Vlašim | 5 | 22 | 22 | 4.40 | |
933 | Novotný Tobiáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
933 | Pešout Petr | Sázava | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
933 | Urban Miroslav | Březina | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
933 | Veltruský Zdeněk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
933 | Věříš Jan | Rasochy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
933 | Zíka Jan | Stříbro | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
933 | Íbl Radek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
933 | Červenka Jaroslav ml. | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
962 | Antoš Antonín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
962 | Bouchník Ondřej | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
962 | Cenko Josef | Hutě pod Třemšínem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
962 | Dohnal Martin | Opatov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
962 | Drahovzal Václav | Velim | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
962 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
962 | Fiala Ondřej | Příbram | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
962 | Franc Charlie | 2 | 21 | 21 | 10.50 | ||
962 | Hatina Petr | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
962 | Havel Ondřej | Pavlovice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
962 | Holeček Petr ml. | Vlašim | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
962 | Homola Petr | Toušeň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
962 | Hrdlička Petr | Nymburk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
962 | Hájek Petr | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
962 | Jeníček Karel | Rožmitál pod Třemšínem | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
962 | Jirkovský Roman | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
962 | Jílek Richard | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
962 | Kadlec František | Rožmitál pod Třemšinem | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
962 | Karlík Václav | Blovice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
962 | Kessl Matěj | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
962 | Košulič Jan | Mutějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
962 | Kučera Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
962 | Kympl Jaroslav | Zlosyň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
962 | Lach Karel | Rumburk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
962 | Macal Ondřej | Veltrusy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
962 | Noskovič Jakub | Strakonice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
962 | Novotný Bedřich | Kouřim | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
962 | Pařízek Petr | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
962 | Pokorný Karel | Kladno | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
962 | Polívka Zdeněk | Stod | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
962 | Rejholec Antonín | Sedlčany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
962 | Senohrábek Marek | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
962 | Senohrábek Petr | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
962 | Slaninka Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
962 | Sochor Michal | Petrohrad | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
962 | Syrový Lukáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
962 | Vopálka Filip | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
962 | Voráč Ondřej | 2 | 21 | 21 | 10.50 | ||
962 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
962 | Vraník Jan | Benátky nad Jizerou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
962 | Zíka Jakub | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
962 | Šejna Václav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
962 | Šondl Karel ml. | Milín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1005 | Beránek Tomáš ml. | Šlapanice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1005 | David Pavel | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1005 | Dvořák Milan | Děčín | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1005 | Hron Radek | Nelahozeves | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1005 | Jakoubek Adam | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1005 | Kazda Jan | Nýrsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1005 | Kratochvíl František | 3 | 20 | 20 | 6.67 | ||
1005 | Langer Tomáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1005 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1005 | Ludvík Jiří | Kutná Hora | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1005 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
1005 | Nekula Libor | Dobroutov | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
1005 | Potůček Alex | Sedlčany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1005 | Rác Lukáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1005 | Schánilec Petr | Protivín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1005 | Silaštík Pavel | Předměřice nad Jizerou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1005 | Straka Jan | Kloužovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1005 | Vinš Jakub | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1005 | Zapletal Jan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1005 | Záruba Rudolf | Divišov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1005 | Říha Jindřich | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1005 | Šindelář Pavel | Bystřice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1005 | Šnajdr Zdeněk | Předměřice nad Jizerou | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1005 | Šíp Martin | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1005 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1030 | Bor Janko | Slovensko | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1030 | Burian Jiří | Jihlava | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1030 | Dedera Tomáš | Divišov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1030 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
1030 | Dřímalka Petr | Kolešov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1030 | Hrkal Jan | Zalužany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1030 | Hrubý Stanislav st. | Králův Dvůr | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1030 | Janků Jakub | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1030 | Kaliadzich Alex | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1030 | Kejmar Petr | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1030 | Kinkal Ivan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1030 | Knot Milan | Rakovník | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1030 | Kronus Martin | Kladruby | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1030 | Krsek Michal | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1030 | Král Michal | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1030 | Krůta Miroslav | Vroutek | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1030 | Liman Václav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1030 | Marek Ladislav. | 2 | 19 | 19 | 9.50 | ||
1030 | Meluzín Zdeněk | Rožďalovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1030 | Moravec Václav | Hostín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1030 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1030 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 19 | 19 | 9.50 |
1030 | Novák Vratislav | Všeteč | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1030 | Oktábec Petr | Mělník | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1030 | Prokůpek Aleš | Rozhovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1030 | Píša Ondřej | Sedlčany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1030 | Repš Martin | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1030 | Roudnický Luboš | Předměřice nad Jizerou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1030 | Truhlář Patrik | Karhule | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1030 | Trč Ondřej | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1030 | Vajdík Roman | Liberec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1030 | Veirauch Jan | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1030 | Černý Jaroslav | Chržín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1030 | Ďurfina Tomáš | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1030 | Šimek Martin | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1065 | Antoš Marek st. | Hranice na Moravě | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1065 | Bajer Milan | Příbram | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1065 | Beneš Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1065 | Bernard David | Týnec nad Sázavou | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1065 | Drška František | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1065 | Dvořáček Zdeněk | Lhota | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1065 | Hrubý Pavel | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1065 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1065 | Klusák Milan | Jihlava | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1065 | Kolomazník David | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1065 | Kozák Roman | Soutice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1065 | Kočí Martin | Klášterec nad Ohří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1065 | Kočí Vladimír | Kozárovice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1065 | Levický Pavel | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1065 | Mimráček Josef | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1065 | Máčalík Tomáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1065 | Novák Jiří | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1065 | Pokorný Martin | Štětí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1065 | Pánek Pavel | Poděbrady | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1065 | Pásler Vlastimil | Spyta | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1065 | Přibík Viktor | Horní Rokytná | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1065 | Racz Daniel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1065 | Riegl Filip | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1065 | Seibert Ondřej | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1065 | Zamolivilniy Oleksi | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1065 | Zedek Vlado | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1065 | Čapek Tomáš ml. | Dlouhá Lhota | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1065 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1065 | Ďurfina Lukáš | Kladruby | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1065 | Šmíd Jakub | Příseka | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1065 | Štěpnička Jan | Divišov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1096 | Bartoš Bartoševski | Kněžmost | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1096 | Chuchvalec Petr | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1096 | Dvořáček Jan | Zbraslavice | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
1096 | Fišer Libor st. | Louny | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
1096 | Jenšík Petr | Kladruby | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1096 | Klimeš David | Oskořínek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1096 | Král Vlastimil | Rokycany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1096 | Leksa Jaroslav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1096 | Malý Jiří st. | Korouhev | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1096 | Marčišovský Adam | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1096 | Nass Ondřej | Pňovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1096 | Novák Marcel | Mimoň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1096 | Palička Jakub | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1096 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1096 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1096 | Sácký Miroslav | Rousínov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1096 | Tonar Petr | Čistá | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1096 | Vališ Petr | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1096 | Vondra Lukáš ml. | Buková | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1096 | Zlatohlávek Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1096 | Šika Luboš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1096 | Šubrt Miroslav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1118 | Baranka Vladimír | Rataje nad Sázavou | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1118 | Doležal Marek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1118 | Drechsler Aleš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1118 | Dvořák Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1118 | Děček Antonín | Městec Králové | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1118 | Frank Jordán | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1118 | Gér Tadeáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1118 | Haken Vladimír | Rožďalovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1118 | Hořt Radim | Kladruby | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1118 | Jeníček Martin | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1118 | Jezbera Milan | Obora | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1118 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1118 | Kerner Ladislav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1118 | Klíma Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1118 | Kubec Lukáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1118 | Lopušan Jan | Dubá | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1118 | Maisel Aleš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1118 | Malafa Luboš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1118 | Průša Martin | Mirovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1118 | Pytloun František | Mnichovo Hradiště | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1118 | Rybář Jakub | Horní Jiřetín | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1118 | Sika Luboš | Pšovlky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1118 | Sudoma Radek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1118 | Svatoň Filip ml. | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1118 | Vladyka Martin | Kácov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1118 | Zelenka Pavel | Grunta | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1118 | Čapek Pavel | Česká Lípa | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1118 | Čermák Jaroslav | Rakovník | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1118 | Ševčík Vojtěch | Divišov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1118 | Štrougal Jakub | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1118 | Šubert Patrik | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1149 | Adámek Jakub | Byšice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1149 | Bucala Vít | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1149 | Bárta Pavel ml. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1149 | Chodúr Josef | Mělník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1149 | Coufalík Ondřej | Divišov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1149 | Dušek Filip | Březnice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1149 | Fortelka Dominik | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1149 | Frank Dayton | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1149 | Gabko Matěj | Zruč nad Sázavou | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1149 | Glaesner Tomáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1149 | Graban Radovan | Mnichovo Hradiště | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1149 | Hanko Jáchym | Rakovník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1149 | Harvan Marian | Milín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1149 | Hůlek Jiří | Holovousy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1149 | Kolář Adam | Příbram | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1149 | Kubín Lukáš | Soutice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1149 | Kupka Vladimír | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1149 | Liska Tomáš | Kokovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1149 | Nouzák Jakub | Bylany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1149 | Pokorný Martin | Rakovník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1149 | Pírek Tomáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1149 | Ruprecht Martin | Roztoky | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1149 | Sekanina Lukáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1149 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1149 | Srnec Artur | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1149 | Stehlík Josef | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1149 | Struna Václav | Chodovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1149 | Tockstejn Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1149 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
1149 | Vnouček Stanislav | Praha | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1149 | Vrána Pavel | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1149 | Vích Lukáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1149 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1149 | Šimůnek Luboš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1183 | Dragoun Vojtěch | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1183 | Dvořák Matěj | Sedlčany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1183 | Fidler Matyáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1183 | Ginzl Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1183 | Helevan Vasyl | Vilémov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1183 | Holan Bohumil | Milovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1183 | Hubička Oldřich | Hostín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1183 | Kapoun Miroslav st. | Nesuchyně | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1183 | Krištofy Roman | Žatec | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1183 | Kuba Václav | Předměřice nad Jizerou | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1183 | Lebeda Jiří | Rakovník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1183 | Malenovský David | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1183 | Malenovský Jakub | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1183 | Perl Jan | Bořetice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1183 | Pešout Milan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1183 | Polívka Miroslav | Stod | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1183 | Přibík Čeněk | Horní Rokytná | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1183 | Randa Robert | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1183 | Ráža Aleš | Plzeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1183 | Sečený Štěpán | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1183 | Stanko Daniel ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1183 | Trojan Jaroslav st. | Radovesnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1183 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1183 | Váňa Petr | Zlosyň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1183 | Zaňka Matěj | Příbram | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1183 | Čepek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1183 | Černík Petr | Senohraby | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1183 | Šimána Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1183 | Šmucr Radek | Úžice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1183 | Šneberger Krištof | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1183 | Štich Petr | Přeštice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1183 | Šudoma Radek | Dolní Loučky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1215 | Bojoga Jakub | Kladruby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1215 | Bulag Sergey | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1215 | Dubský František | Mirovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1215 | Foret Roman | Hustopeče | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1215 | Geyer Tadeáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1215 | Hanuš Vladimír | 2 | 13 | 13 | 6.50 | ||
1215 | Hlinomaz Karel | Oplany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1215 | Hruška Štefan | Zlosyň | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
1215 | Hulcr Václav | Kladno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1215 | Kameník Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1215 | Karafiát Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1215 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
1215 | Kos Jaromír | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1215 | Kudrna Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1215 | Lacina Martin | Slaný | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1215 | Leibl Luděk | Kamenický Šenov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1215 | Matějka Miroslav | Čistá | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1215 | Mašíček Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1215 | Mecka Josef | Bolina u Vlašimi | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1215 | Mimochodský Petr | Kostelec nad Labem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1215 | Nosek Erik | Jihlava | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1215 | Novotný Karel ml. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1215 | Polanský Václav ml. | Blatná | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1215 | Pánek Jan | Nučice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1215 | Píša Marek | Sedlčany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1215 | Rybář Jindřich | Český Dub | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1215 | Souček Michal | Kladno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1215 | Svašek Radek | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1215 | Urban Jaroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1215 | Šmíd Zbyněk | Kolešov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1215 | Štolovský Miloslav | Dolní Bousov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1246 | Balý Josef | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1246 | Cinkejs Matouš | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1246 | Dobšíček Jaroslav | Horní Bříza | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
1246 | Domin Karel | Pavlovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1246 | Festa Tomáš | Pečky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1246 | Franc Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1246 | Hetmer Dušan | Zwiesel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1246 | Hospodár Roman | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1246 | Hostinský Petr | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1246 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1246 | Koštálek Jiří | Oplany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1246 | Král Václav ml. | Zlosyň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1246 | Kubišta Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1246 | Lukeš Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1246 | Metlička Pavel ml. | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1246 | Novák Pavel | Úžice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1246 | Novák Tomáš ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1246 | Oykin Denys | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1246 | Purkert Jan | Mnichovo Hradiště | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
1246 | Rosypal Jaroslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1246 | Ráža Filip | Plzeň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1246 | Schneider Filip | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1246 | Svítek Zdeněk | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1246 | Syrovátka Pavel | Plaňany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1246 | Troják Václav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1246 | Turecký Milan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1246 | Čermák Lukáš | Libčice | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
1246 | Řeháček Adam | Nová Paka | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1246 | Šofrle Petr | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1275 | Baráčník Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1275 | Bláha Tomáš ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1275 | Budjač Jan | Kladruby | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1275 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1275 | Frič Tomáš | Skuhrov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1275 | Hanko Matouš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1275 | Houdek Josef | Kralupy nad Vltavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1275 | Hořejší Jiří | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1275 | Jansa Ondřej | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1275 | Jeremin Oleg | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1275 | Jirásek Matyáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1275 | Kanev Veselin | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1275 | Kaucký Tomáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1275 | Kolář Josef | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1275 | Kovařík Filip | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1275 | Krosnář Michal | Divišov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1275 | Lohr Matyáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1275 | Maštera Vojtěch | Třebíč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1275 | Pařízek Luboš | Uhlířské Janovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1275 | Pospíšil Pavel | Nová Farma | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1275 | Pour Miroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1275 | Prejza Martin | Mnichovo Hradiště | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1275 | Richtr Roman | Vápensko | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
1275 | Schejbal Ivan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1275 | Sitter Radek | Blatná | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1275 | Tulach Václav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1275 | Vatěra Miroslav | Smečno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1275 | Veselý Josef | Uhlířské Janovice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
1275 | Zámostný Tomáš | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1275 | Černý Petr | Kozárovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1275 | Šindler Martin | 2 | 11 | 11 | 5.50 | ||
1275 | Štěrba Milan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1307 | Bečka David | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1307 | Budský Viktor | Čelákovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1307 | Dedera Jan | Divišov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1307 | Drobček Andy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1307 | Elicer Oldřich | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1307 | Frauenberg Michal | Český Šternberk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1307 | Fric Adam | Rakovník | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1307 | Holub Petr | Výžerky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1307 | Honzálek Jiří | 2 | 10 | 10 | 5.00 | ||
1307 | Hřava Jaroslav | Litoměřice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1307 | Jabulka Vojtěch | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1307 | Kielar Adam | Bakov nad Jizerou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1307 | Klika Martin | Vlašim | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1307 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1307 | Kubíček Zdeněk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1307 | Kudílek Jiří ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1307 | Lapáček Miroslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1307 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1307 | Mecka Jan | Bolina | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
1307 | Novák Václav ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1307 | Pacholátko Richard | Mladá Boleslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1307 | Pitter Jiří | Čenkov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1307 | Polák Milan | Mladá Boleslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1307 | Sládek Zdeněk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1307 | Stránský Jiří | Nymburk | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
1307 | Tichý Rudolf | Kácov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1307 | Tirpach Daniel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1307 | Toužimský Jakub | Nové Strašecí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1307 | Vojtíšek David | Soutice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1307 | Čada Jiří | České Budějovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1307 | Šnek Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1307 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1307 | Švára Radek st. | Čáslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1340 | Babka Pavel | Chloumek | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1340 | Bouček Tomáš | Zdislavice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1340 | Charvát Martin | Milčice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1340 | Gleich Lukáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1340 | Grzych Jan | Hlučín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1340 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1340 | Hýsek Martin | Dolní Bousov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1340 | Kalkus Tomáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1340 | Kladiva Ondřej | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1340 | Klosse Miroslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1340 | Klíma Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1340 | Knyshuk Vasyl | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1340 | Kolář Jan | Chotěboř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1340 | Konopásek Ondřej | Bakov nad Jizerou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1340 | Koudelka Josef | Martiněves | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1340 | Kožíšek Martin | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1340 | Kuhel Michal | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1340 | Mařák Zdeněk | Brandýs nad Labem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1340 | Mikeš Pavel ml. | Trhový Štěpánov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1340 | Mydlář Vojtěch | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1340 | Nášel Jiří | Kolín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1340 | Pacal Matěj | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1340 | Polák Matěj | Neratovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1340 | Polák Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1340 | Rolník Jan | Chýšť | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
1340 | Schafrán Jindřich | Kravaře | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1340 | Svoboda Jakub | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1340 | Tajtl Pavel | Kobylníky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1340 | Tuček Antonín | Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1340 | Vejražka Kristián | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1340 | Vobejda Josef | Příbram | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1340 | Zaoral Tomáš | Smečno | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1340 | Zavacký Daniel | Dolní Břežany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1340 | Zavacký Michal | Dolní Břežany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1340 | Šamko Michal | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1340 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
1340 | Štrob Jaromír | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1377 | Aulický Miroslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1377 | Brýl Šimon | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1377 | Charvát Lukáš ml. | Černčice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1377 | Dufek Matěj | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1377 | Dvořák Dominik | Brandýs nad Labem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1377 | Fidrant Miroslav | Mladá Boleslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1377 | Fürst Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1377 | Havlín Petr | Veltrusy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1377 | Hrouda Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1377 | Kadlec František | Zlíč | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
1377 | Kovář Jan ml. | Soběslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1377 | Krob Miroslav | Nesuchyně | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1377 | Král Josef | Holýšov | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
1377 | Mikeš Pavel st. | Trhový Štěpánov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1377 | Müller Oldřich | Tehov | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
1377 | Novák Vladislav st. | Jablonec nad Nisou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1377 | Papsun st. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1377 | Pavlíček Kamil | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1377 | Polák Jan | Kasejovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1377 | Slezák Martin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1377 | Srnec Kryštof | 2 | 8 | 8 | 4.00 | ||
1377 | Starý Jakub | Kladruby | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1377 | Stinka Karel | Hněvice | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
1377 | Strnad Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1377 | Svašek Čeněk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1377 | Turek Martin | Milíkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1377 | Tvrdý Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1377 | Vrabec Matouš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1377 | Zdobina Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1377 | Čech Rostislav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1377 | Černý Petr | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1377 | Šrajer David | Vysoké Mýto | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1377 | Štěrba Petr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1377 | Žampach Jakub | Lovosice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1411 | Bartes Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1411 | Burian Ladislav | Kralupy nad Vltavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1411 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1411 | David Miroslav st. | Rakovník | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1411 | Dobiáš Ladislav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1411 | Hlinčík Dan | Nový Bor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1411 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 4 | 7 | 7 | 1.75 | |
1411 | Hrdlička Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1411 | Jalůvka Martin | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1411 | Klischchun Oleh st. | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1411 | Kolář Matyáš | Týnec nad Sázavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1411 | Kotek Vojtěch | 2 | 7 | 7 | 3.50 | ||
1411 | Mareš Samuel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1411 | Mis Vojtěch | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1411 | Novák Karel | Mnichovo Hradiště | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1411 | Podzimek Michal | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1411 | Průša Roman | Vlašim | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1411 | Pírek Lukáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1411 | Rašek Martin | Pacov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1411 | Rudl Roman | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1411 | Sedláček Josef | Pacov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1411 | Smolík Radek | Český Šternberk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1411 | Strnad Jakub | Vlašim | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1411 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1411 | Vaněk Václav | Lučice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1411 | Voborník Radim | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1411 | Vokáč Štěpán | Mladá Boleslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1411 | Vrabec Matěj | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1411 | Vrzák Michal | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1411 | Černohlávek Jakub | Plaňany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1411 | Řezníček Filip | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1411 | Šedivý Pavel | Mladá Boleslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1411 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1444 | Antony Tomáš st. | Veltěže | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1444 | Dvořák Martin | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1444 | Frühauf Jan | Hořovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1444 | Grüner Antonín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1444 | Hlaváč Jakub | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1444 | Houdek Lukáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1444 | Jelínek Jiří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1444 | Kekrt Michal | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1444 | Klimpt Martin | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1444 | Klubal Jakub | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1444 | Klímek Matyáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1444 | Kopejsek Lubomír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1444 | Kotas Pavel st. | Mladá Boleslav | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
1444 | Koubek Aleš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1444 | Krejsa Jakub | Vysoké Mýto | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1444 | Kronus Vladimír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1444 | Kučera Tadeáš | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1444 | Landvojtovič Jan | Smečno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1444 | Mandelíček Jan | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1444 | Maršík Jan | Záluží | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1444 | Mendl Martin | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1444 | Mráz Marek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1444 | Rokycanský Zdeněk | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1444 | Stach Zdeněk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1444 | Suchý Dominik | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1444 | Ton Viktor | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1444 | Urban Jakub | Mladá Boleslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1444 | Zumr Michal | Čelákovice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
1444 | Štorc Ladislav | Vlašim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1473 | Beneš Adam | Mladá Boleslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1473 | Brzobohatý Jan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1473 | Bím Adam | Divišov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1473 | Cerha Jakub | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1473 | Grill Petr | Milevsko | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1473 | Horvát Petr | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1473 | Hrazdil Jiří | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1473 | Košťálek Jakub | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1473 | Kučera Vladimír | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1473 | Lipka Jiří | Perštejn | 5 | 5 | 5 | 1.00 | |
1473 | Mudroch Ladislav | Pardubice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1473 | Novotný Karel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1473 | Pešek Adam | Vlašim | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1473 | Piterka Miroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1473 | Sokolowski David | Nový Bor | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1473 | Souček Daniel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1473 | Svatoň Filip | 2 | 5 | 5 | 2.50 | ||
1473 | Vokáč Aleš | Štěpánov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1473 | Čajko Ludvík | Milín | 5 | 5 | 5 | 1.00 | |
1473 | Šulc Jan | Stará Boleslav | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
1473 | Šulc Vilém | Mnichovo Hradiště | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
1473 | Švec Jakub | Zhořec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1495 | Berka Marek | Mladá Boleslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1495 | Faltus Jan | Těchonín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1495 | Hrabák Matyáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1495 | Janečka Martin | Velký Týnec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1495 | Jetel Zdeněk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1495 | Kuneš Michal | Neratovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1495 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1495 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 4 | 4 | 4 | 1.00 | |
1495 | Stopa Vratko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1495 | Strejcovský | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1495 | Vejvoda Jan | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1495 | Velebil Dominik | 2 | 4 | 4 | 2.00 | ||
1495 | Vosmík Michal | Mělník | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1495 | Šumpík Marek | Stará Lysá | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1509 | Bartoška Šimon | 3 | 3 | 3 | 1.00 | ||
1509 | Bezděčný Milan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1509 | Bártů Jan | Čechtice | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1509 | Chromý Radomír | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1509 | De Brenner Jiří | Přeštice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1509 | Dezort Jiří | Kuřivody | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1509 | Doležal Pavel | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1509 | Erich Michal | Praha | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1509 | Ettl Miroslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1509 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1509 | Havlíček Jiří ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1509 | Hovorka Martin | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1509 | Hájek Jaroslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1509 | Jangl Andrej | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1509 | Karásek Pavel | Klášterec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1509 | Karásek Petr | Klášterec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1509 | Kotrč Miroslav ml. | Kladruby | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1509 | Kudílek Jiří st. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1509 | Kupsa Jan st. | Buřenice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1509 | Mekiš Adam | Kytín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1509 | Mráz Marcel | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1509 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 3 | 3 | 3.00 |
1509 | Oustecká | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1509 | Pajkert Ladislav | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1509 | Pařízek Luděk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1509 | Pelc Miroslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1509 | Pelikán Lubomír ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1509 | Pelikán Lubomír st. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1509 | Rausz Dušan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1509 | Souček Petr | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1509 | Taichner Radek | Mikulovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1509 | Tomaštík David | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1509 | Zeman Martin | Smečno | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1509 | Zeman Radek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1509 | Zikán Josef | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1509 | Čech Aleš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1509 | Šafránek Martin | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1509 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1509 | Šmat Václav ml. | Blatná | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1509 | Šnábl Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1549 | Adam Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Adamčík Jan | Brandýs nad Labem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1549 | Babor Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Bardon Vít | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Bláha Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 2 | 2 | 2 | 1.00 |
1549 | Brchel Jan | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1549 | Buchta Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Bydžovský Josef | Kroučov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Chalupníček Filip | Městec Králové | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Drašnar Zdeněk | Jivina | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Duda Michal | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1549 | Finger Jan | Zásadka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Hampl Zdeněk st. | Hadačka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Havlín Jiří | Veltrusy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1549 | Honzálek Lumír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Hubka Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Jakoubek Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Janeček Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Jindra Jan | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1549 | Jindřich Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1549 | Jiránek Jan | Svijanský Újezd | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Jírovec Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Kladiva Jan | Pavlovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Kolman Jiří | Praha | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Kolář Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Konrád Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Kovanda Karel | Bolinka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Koťátko Karel | Benátky nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Krištof Marián | Stráž pod Ralskem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Kryštofy Roman | Žatec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1549 | Králík Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Kubový Vladimír | Městec Králové | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Kubát Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Kutil Jan | Sedlčany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Kvasnička Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Lang Radek | Brandýs nad Labem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1549 | Lettko Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Maier Vítězslav | Bystřice u Benešova | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Malý Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Mikolášik Zdeněk | Úmyslovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Moravec František | Mladá Boleslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1549 | Myška Adam | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Novotný Jiří | Stará Boleslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Pakandl Dominik | Mladá Boleslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Pilát Ivan | Tehov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Pácal Antonín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Růžička Jakub | Beroun | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Samek David | Velenka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Sloup Jaroslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1549 | Sofron Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Sofron Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Stach Jiří | Uhlířské Janovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1549 | Staněk Ondřej | Mnichovo Hradiště | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Stehlík Lubomír ml. | Bakov nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Stonawski Rudolf | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1549 | Svatoň František | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1549 | Sviták Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Svoboda Jiří | Kácov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1549 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1549 | Tinhofer Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Tvarůžek David | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Vacek Filip | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1549 | Valach David | Zlosyň | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Veselý Jaroslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1549 | Vlas Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Vohanka Marian | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Vojtíšek David | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Vávra Jiří | Mladá Boleslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Zienert Petr | Praha | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1549 | Čáha František | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Šindelář Vít | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1549 | Žítek Libor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1621 | Adamec Jakub | Hostivice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Adamus Karel | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Alma Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Arazim Vlastimil | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Arnet Stanislav | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Babický Tomáš | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Barda Jan | Milevsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Bareš Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Bareš Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Bačina Jan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Bejdl Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Beneš David | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Beneš Lukáš | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Beneš Vladimír | Hadačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Beneš Vítek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Bezděk Dalibor | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Blábol Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Bláha Karel | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Bláha Milan | Holubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Bodlák Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Bohumil Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Bolvan Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Borek Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Borek Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Borovička Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Bouchník Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Boudník Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Boudník Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Brožák Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Brzobohatý Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Brátka David | Horky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Bubeníček Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Budský Milan | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Bukovský Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Bulíček Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Bulíček Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Burian Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Burian Václav | Pěnčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Bursa Jiří | Maršovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Bydžovský Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Běhounek Bohuslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Bělka Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Bělohlávek Jiří st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Bělohlávek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Březina Jan | Starý Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Cankař Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Chaloupka Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Charvát Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Charvát Stanislav | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Chládek Jan | Nesuchyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Cinkejs Štěpán | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Cipra Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Cír Václav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Danda Jan st. | Dneboh | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Daněk Patrik | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Deutschman Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Diard Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Dohnal Jakub | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Dolejš Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Doležal Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Domin Josef | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Douša Martin | Krchleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Drahorád Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Drahorád Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Drábek Lukáš | Veltruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Duchoň Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Duda Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Dunka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Dvořák Antonín | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Dvořák Bohumil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Dvořák Jiří | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Dvořák Jiří | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Dvořák Luboš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Dvořák Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Dvořák Vladimír | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Eis Josef | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Erbrt Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Ernest František | Blovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Eršek Ludvík | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Fabián Štěpán | Mochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Fejt Petr st. | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Fejtek Jiří | Mnichovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Fiala Jan | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Fiedler Ondřej | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Fiřt Václav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Fišer Dušan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Fišer Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Flachs Luboš ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Fodor Petr | Třebestovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Franěk Miroslav | Šanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Fridrich Zdeněk | Karlštejn | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Frydrich Teodor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Frydrych Jiří | Jablonec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Frydrych Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Frühauf Pavel | Hořovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Fukárek Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Geissler Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Grád Tomáš | Žleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Halaška Matyáš | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Hanik Michal | Kněžmost | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Hanzl Antonín | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Hanzlík Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Hanzlík Jindřich | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Hauptvogel Miloslav | Peruc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Hejcman Dominik | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Helík Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Helík Štefan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
1621 | Hendrych Max | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Henzl Jan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Hečka Jiří | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Heřman Milan | Bystřice u Benešova | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Hladík Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Hladík Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Hlaváček Jan ml. | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Hleček Jaroslav | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Hnilička Josef | Řečany nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Hnilička Tomáš | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Holan Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Holeček Jaroslav | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Holický Dan | Votice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Holoďák Jan | Solenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Holub Petr ml. | Výžerky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Holý Jiří ml. | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Holý Jiří st. | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Homolka Martin ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Hončík Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Horešovský Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Horyna Tomáš | Neděliště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Horyna Tomáš ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Horák Vladimír | Hůrka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Horáček Pavel | Boseň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Horáček Pavel | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Horčík Alois | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Horčík Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Houžvička Zdeněk | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Hořt Filip | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Hraběta Václav | Vlčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Hrkal Jindřich | Zalužany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Hrouda Aleš | Kolešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Hrouda Jaroslav | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Hrtáň Milan | Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Hrubant Marcel | Jirny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Hrubý Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Hrubý Vladislav | Kněževes | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Hruška Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Hruška Stanislav | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Hulcr Lukáš | Kutrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Hulva Richard | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Huml Lukáš ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Huml Lukáš st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Hurt Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Huska Bedřich | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Huša Petr | Babice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Hykyš Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Hádek Jakub | Vílanec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Hádek Petr | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Hádl Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Hájek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Hájek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Hájek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Hůlka Jaroslav | Křečovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
1621 | Izák Miroslav | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Izák Tomáš | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Jakovec Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Jakovlev Danil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Jamsa Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Janda Milan | Kouty u Poděbrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Janda Petr | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Janda Viktor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Jandejsek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Janičko Josef | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Janota Jaromír | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Janák Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Jančák Karel | Dřevčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Jarkuliš Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Javůrek Jan | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Jelínek Petr | Hořovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Jelínek Vojtěch | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Jeník František | Kouty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Jezovica Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Ječný Michal | Předměřice nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Jirkovský Petr | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Jiránek Martin | Sychrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Jirásek Martin | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Jiskra Jan | Lešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | John Jonáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Juhoš Josef ml. | Rybitví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Jurač Dušan | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Juríček Samuel | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Jícha Jakub | Smilovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Jícha Luděk | Smilovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kadečka Jindřich | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kadečka Marcel | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kadlec Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Kafrda Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Kalach Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Kalina Josef ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Karabáček Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Karabáček Jiří | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Karlík Kryštof | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Karták Milan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Karták Petr | Lužec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kasík Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kaucký Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Kautský Antonín | Kostomlaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kačur Jan ml. | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kaš František | Ouběnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kaš František ml. | Ouběnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kaše Martin | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kettner Josef st. | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kettner Václav | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Khek David | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Khek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Khün Vítězslav | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Klema Lubomír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Klimpera Josef ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Klimpera Josef st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Klischchun Oleh ml. | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Klusáček Antonín | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Klusáček Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Knittich David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Knittich Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Knorr Michal | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Knotek | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Knotek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Knotek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Kohout Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Kohout Karel | Přeštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kohout Vladislav st. | Vlčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Konrád Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Kopecký Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Kopecký Marek | Dřínov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Korban Bartosz | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Korda Nykola | Kněžmost | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Korecki Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Kot Hynek | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kotrč Miroslav st. | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Koucký Vladimír | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Koutský Petr ml. | Štítary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kovanda Daniel | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kovanda Jiří | Rataje nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kočárek Vojtěch | Kozárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kočí Daniel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kočí Karel | Kozárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Košťál Miloslav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Krabec Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Krajňák Ivan | Presy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kratochvíl Martin ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Kratochvíl Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Krbec Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Krbec Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Krejčí Josef | Březina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Krejčí Václav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Krieger Roman | Chřenovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Krum Ilja | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Král David | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Král Martin | Protivín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Král Vojtěch st. | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Král Vítězslav st. | Hovorčovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Krůta Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Krůta Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Kubeš Václav | Levousy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kubr Miroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kubát Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Kubát František | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kubát Jaroslav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kubát Luboš | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kubíček Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Kubíček Petr | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kuběna Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Kubů Petr | Jičín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kuchař Petr | Zápy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kuhnl Petr | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kukoreli Ludovít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Kult Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Kulvait Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Kunc Vlastimil | Rožďalovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kuneš Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Kuneš Jiří | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kuneš Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Kurt Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Kustka Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Kutil Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Kučera Zdeněk | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Křivonoska Jiří | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Lachout Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Laitner Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Landa Matěj | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Langer Josef | Zruč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Langr Josef | Velké Poříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Leiner Filip | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Lipold Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Lochman Luboš | Jivina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Lorenčík Alois | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Louda Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Louda Václav | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Ládek Emil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Líčeník Lukáš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Macek Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Machač Václav | Drahov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Macháček Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Malkovský David | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Malkovský Pavel ml. | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Mareš Bohumil | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Maršík Jiří | Bystřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Masaryk Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Matuška Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Matějka Lukáš | Krahulčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Matějka Roman | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Matějovský Zdeněk | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Matějčík Martin | Branžež | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Mařík Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Mašek Jan | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Mašek Jaromír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Mašek Otto | Lažany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Mecka Jaroslav | Bolina u Vlašimi | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Medřík Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Melich Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Melichar Ivan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Menec Luboš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Merhaut Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Merhát Vlastimil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Midloch Josef | Tetov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Mikšovský P. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Miler Tomáš | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Mixa Lukáš | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Mizera František | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Mladenov Dimiter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Motl Michal | Kozárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Mottl David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Motyčka Tomáš | Vysoká u Holic | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Moták Petr | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Mořický Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Mrhal Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Mrázek Karel | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Mrázek Marek | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Mráček Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Mudra Václav | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Musil Jan | Budíškovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Myslivec Miroslav | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Myška Karel | Hluboký Důl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Müller František | Hostivice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Müller Jáchym | Hostivice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Najman Libor | Hostivice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Najman Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Navrátil Pavel | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Neckář Petr | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Nedopil Milan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Nigrím Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Nikodým Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Nobilis Stanislav | Nesuchyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Noc Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Noll Vladimír st. | Křivoklát | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Nop Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Novotný Jiří | Rohy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Novotný Josef ml.. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Novák Filip ml. | Bošov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Novák Jan | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Novák Jan | Sukorady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Novák Jiří | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Novák Lukáš | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Novák Pavel | Bujanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Novák Vladislav ml. | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Novák Zdeněk | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Novák Šimon | Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Nový Josef | Onomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Němec Ladislav | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Němec Lukáš | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Němec Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Němec Petr | Žleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Němeček František | Všeruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Němeček Miloslav | Bohutín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Němeček Nicolas | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Němeček Pavel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Němeček Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Oberhauer Pavel | Štěchovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Opiela Vladimír st. | Přeštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Ovsík Josef | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Padevět Martin | Jabkenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Pakandl Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Palivec Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Palán Jaroslav | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Palán Petr | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Panoška st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Pavlát Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Pazderka Roman | Mělnické Vtelno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Pařízek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Pažičan Petr | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Pech Pavel | Kozárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Pechar Luboš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Pehe Martin | Pečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Pelda Michal | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Pergreffi Luca | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Perich Oleg | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Petr Václav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Petr Václav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Petrani Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Petrbok Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Petržila Tomáš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Petržílka Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Petržílka Aleš | Měšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Petržílka Martin ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Petržílka Martin st | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Pešout Daniel | Březí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Pešout Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Pipaš Jakub | Horky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Plamen Iljev | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Plas Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Plaček Jaroslav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Plaček Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Pluchta Petr | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Plundr Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Plátěnka Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Podhirniak Leoš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Podskalský Jan | Chržín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Pokorný Matyáš | Dobrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Pokorný Tomáš | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Polák Lukáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Polák Martin | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Polák Martin | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Polák Petr | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Poláček Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Pospíšil David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Potocký Juraj | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Potůček Viktor | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Poustka Jan | Nové Strašecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Pošta Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Prchal Jan | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Prchlík Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Procházka Martin st. | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Procházka Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Procházka Miroslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Procházka Vladimír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Prokeš Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Prokop Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Prokůpek Josef | Rozhovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Prokůpek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Prudík Luděk | Rejšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Ptáček Jan ml. | Žákavá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Pudil Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Písařík Jan | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Písařík Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Pórek Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Přibyl Milan | Dobříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Přitasyl David | Bolinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Radosta Lukáš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Radoušek Jan ml. | Kostomlaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Radoušek Jan st. | Kostomlaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Radoušek Lukáš | Kostomlaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Rek Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Richter Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Roskovský Jiří | Sojovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Rosulek Jan | Boseň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Rout Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Rouče Josef | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Rusinko Tomáš | Kozárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Rusz Czeslaw | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Ryba David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Rychetský Jiří | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Rys Bořek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Rádler Tomáš | Robčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Rákos Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Ráž Emil | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Rössler Tomáš | Veselá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Růžička Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Sadílek Tomáš | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Schindl Vilém | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Schnewas Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Sedmihradský Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Sehnal Martin | Oskořínek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Sejpka Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Shepyak Ivan | Všetaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Sika Ladislav | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Sirotek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Sitter Marek | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Skoumal Milan st. | Malé Březno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Skuhravý David | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Slavík Jiří | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Sládek Oldřich | Bílina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Sládeček Josef | Nučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Smetana Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Smolík Lukáš | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Snajdauf František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Sochor Rudolf ml. | Petrohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Sojka Jiří | Milovice Boží Dar | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Sojka Vlastimil ml. | Krty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Solnička Michal | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Soukup Petr st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Spilka Jiří | Pátek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Spálenka Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Srnec Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Staněk Karel ml. | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Staněk Petr ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Stejskal Miroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Straka Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Strejček Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Strejček Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Strnad Milan | Sokolov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Strnad Roman | Mariánské Lázně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Strnad Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Stuchlík Filip | Votice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Stuchlík Jiří | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Stuchlý Milan | Martiněves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Stupka David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Stupka Jindřich | Hostivice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Střelák Jiří | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Suchánek Stanislav | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Suchánek Vladimír | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Sura Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Svatoň Radek ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Svoboda Denis | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Svoboda František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Svoboda Jan | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Svoboda Josef | Kozlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Svoboda MIlan | Zásadka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Svoboda Tomáš | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Synek Milan | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Sysel Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Tegl Bedřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Tepalenko Mykola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Tesař Jiří | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Toman Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Topka Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Touš Michal Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Tureček Ilja | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Turčín Ondřej | Kochánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Tůma Jaroslav | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Vaibar Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Vaingát Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Vais Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Valer Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Valnoha Karel | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Vaníček Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Vavroň Jiří | Stražovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Vejvoda Jan | Předboj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Venclíček Luboš | Jivina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Venzara Tobiáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Veselý Josef | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Veselý Oldřich | Měšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Veselý Tomáš | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Viktora Radek | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Vinopal Václav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Vlk Vladimír | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Vlček Antonín | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Vnouček Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Vnouček Petr ml. | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Vodolán František | Hostivice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Vodrážka Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Vojta Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Vojta Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Vojtíšek Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Vojík Jan | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Vokoun Jiří | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Vokrouhlík Stanislav | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Vokrouhlík Stanislav ml. | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Vokál Pavel | Kolovraty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Volenec Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Volman Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Vondra Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Vonášek Jan | Zeměchy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Vopálka Aleš st. | Čechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Vopálka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Vopálka Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Vorlíček Miroslav | Chýně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Vosmík Jaroslav | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Vostruha Roman | Řepín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Votruba Matyáš | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Vraník Ondřej | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Vrbata Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Vysocký Michal | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Vízek Daniel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Víšek Michal | Líbeznice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Věříš František | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Wala Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Wittvar Zdeněk ml. | Vrdy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Wohland Robert | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Wust Štěpán | Jivina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Wüst Karel | Jivina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Wüst Oto | Jivina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Zahrádka Šimon | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Zahálka Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Zbožínek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Zbožínek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Zelenka Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Zeman Ondřej | Předměřice nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Zeman Václav | Tuřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Zemek Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Zemek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Zemek Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Zhorný Josef | Vračkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Zmatlík František | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Zorkler Jakub | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Zrzavý Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Zsilinsky Roland | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Zsilinsky William | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Zíka Matyáš | Chlum | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Zíka Vojtěch | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Čahoj Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Čanda Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Čedík Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Čejdík Ondřej | Kozárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Čejdík Petr | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Čejdík Vlastimil | Kozárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Čejka Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Čergič Alan | Veltrusy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Čermák Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Čermák Vladimír | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Čermák Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Černý Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Červenka Karel st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Červený František | Kasejovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Červený Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Červinka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Čižmárek Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Čížek Michal | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Čížek Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Ďurač Aleš | Brandýs nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Řezač Petr | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Řezníček Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Řípa Dominik | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
1621 | Šafr Michal | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Šašlinský Dan | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Šebek Milan | Dřínov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Šebák Martin | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Šeda Jiří | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Šedivý Bohuslav | Charvatce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Šedivý Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Ševčík Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Šic Jakub | Dubějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Šimůnek Miroslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Šimůnek Miroslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Šimůnek Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Škoda Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Škréta Martin | Čtveřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Šlemr Patrik | Rožďalovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Šmejka Václav | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Šmejkal Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Šmíd František | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Šolta Josef | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Šondl Karel st. | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Šorejs Miloslav | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Špírek Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Šrámek Josef | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Šrůtek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Štván Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Štáfek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Štípek Oldřich | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Štědrý Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Švanda Petr | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Šácha Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Šámal Václav st. | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Živný Adolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Živnůstka Petr | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1621 | Žoudlík Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1621 | Žák Martin | Votice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |