Žebříček - Celostátní - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 645 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 26 | 563 | 996 | 38.31 |
2 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 24 | 527 | 784 | 32.67 |
3 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 18 | 522 | 698 | 38.78 |
3 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 17 | 522 | 612 | 36.00 |
5 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 16 | 506 | 600 | 37.50 |
6 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 12 | 478 | 478 | 39.83 | |
7 | Bareš Vladimír | Slepotice | CLEVER FISH team | 16 | 436 | 500 | 31.25 |
8 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 13 | 416 | 430 | 33.08 | |
9 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 10 | 414 | 414 | 41.40 |
10 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 10 | 397 | 397 | 39.70 |
11 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 11 | 373 | 373 | 33.91 |
12 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 13 | 371 | 379 | 29.15 | |
13 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 11 | 367 | 367 | 33.36 |
14 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 11 | 353 | 353 | 32.09 | |
15 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 13 | 339 | 347 | 26.69 |
16 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 13 | 337 | 345 | 26.54 |
17 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 11 | 327 | 327 | 29.73 |
18 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 13 | 325 | 339 | 26.08 |
19 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 19 | 322 | 407 | 21.42 |
20 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 14 | 321 | 337 | 24.07 |
21 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 8 | 315 | 315 | 39.38 |
22 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 10 | 304 | 304 | 30.40 | |
23 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 8 | 303 | 303 | 37.88 |
24 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 9 | 302 | 302 | 33.56 |
25 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 10 | 297 | 297 | 29.70 |
26 | Provazník Michal | Dřenice | 7 | 270 | 270 | 38.57 | |
27 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 8 | 265 | 265 | 33.13 |
28 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 14 | 257 | 273 | 19.50 |
29 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 11 | 254 | 254 | 23.09 | |
30 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 11 | 237 | 237 | 21.55 |
31 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 6 | 236 | 236 | 39.33 |
32 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 7 | 233 | 233 | 33.29 |
33 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 8 | 232 | 232 | 29.00 | |
34 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 7 | 225 | 225 | 32.14 | |
35 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 5 | 221 | 221 | 44.20 | |
36 | Smítka Radek | Bolina | CLEVER FISH team | 6 | 220 | 220 | 36.67 |
37 | Dydňanský Roman | Vrbno | 6 | 213 | 213 | 35.50 | |
38 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 10 | 212 | 212 | 21.20 |
38 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 9 | 212 | 212 | 23.56 |
40 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 11 | 207 | 207 | 18.82 |
41 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 7 | 203 | 203 | 29.00 |
42 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 6 | 202 | 202 | 33.67 |
43 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 6 | 201 | 201 | 33.50 | |
44 | Kopa Stanislav | Moravičany | 7 | 199 | 199 | 28.43 | |
45 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 5 | 195 | 195 | 39.00 |
46 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 12 | 194 | 194 | 16.17 |
47 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 8 | 188 | 188 | 23.50 |
48 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | ČRS MO Humpolec | 10 | 187 | 187 | 18.70 |
49 | Pánek Vít | Sezemice | 7 | 186 | 186 | 26.57 | |
50 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 10 | 178 | 178 | 17.80 |
51 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 12 | 177 | 177 | 14.75 | |
52 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 5 | 173 | 173 | 34.60 | |
53 | Kadlec František | Zlíč | 10 | 171 | 171 | 17.10 | |
54 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | Dream team | 7 | 168 | 168 | 24.00 |
54 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 6 | 168 | 168 | 28.00 |
56 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 5 | 156 | 156 | 31.20 | |
56 | Šupol Petr | Libišany | 6 | 156 | 156 | 26.00 | |
58 | Hošek Petr | Pardubice | 6 | 150 | 150 | 25.00 | |
59 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 4 | 149 | 149 | 37.25 | |
60 | Vávra Luboš | Lanškroun | 3 | 146 | 146 | 48.67 | |
60 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 4 | 146 | 146 | 36.50 | |
62 | Andrž Ladislav | Bolehošť | Opočno | 4 | 144 | 144 | 36.00 |
63 | Doležal Miroslav | Pardubice | Veteráni | 5 | 139 | 139 | 27.80 |
63 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 9 | 139 | 139 | 15.44 | |
63 | Žemlička Radek | Slatiňany | 4 | 139 | 139 | 34.75 | |
66 | Douda Jan | Chrast u Chrudimi | 5 | 137 | 137 | 27.40 | |
67 | Franěk Robert | Trutnov | 4 | 136 | 136 | 34.00 | |
68 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 4 | 135 | 135 | 33.75 |
69 | Plutnar Martin | Chotěboř | 5 | 133 | 133 | 26.60 | |
69 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 4 | 133 | 133 | 33.25 | |
71 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 4 | 132 | 132 | 33.00 |
72 | Maršík Jan | Pelhřimov | ČRS MO Humpolec | 4 | 131 | 131 | 32.75 |
72 | Rambousek Stanislav | Třebíč | 3 | 131 | 131 | 43.67 | |
74 | Pavelka Josef | Třebíč | 3 | 128 | 128 | 42.67 | |
74 | Slavíček Ondřej | Rosice nad Labem | 5 | 128 | 128 | 25.60 | |
76 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 127 | 127 | 15.88 |
77 | Synek Martin | Choceň | 3 | 124 | 124 | 41.33 | |
78 | Přibyl David | Vlčice | 4 | 123 | 123 | 30.75 | |
79 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 5 | 120 | 120 | 24.00 | |
79 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 5 | 120 | 120 | 24.00 | |
81 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 4 | 117 | 117 | 29.25 | |
82 | Polívka Martin | Přibyslav | 3 | 116 | 116 | 38.67 | |
82 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 4 | 116 | 116 | 29.00 | |
84 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 5 | 115 | 115 | 23.00 | |
84 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 3 | 115 | 115 | 38.33 | |
86 | Slavík Alexej | Vilémov | ČRS MO Humpolec | 8 | 114 | 114 | 14.25 |
87 | Doležalová Monika | Pardubice | 4 | 112 | 112 | 28.00 | |
88 | Charvát Valentin | Jihlava | 3 | 110 | 110 | 36.67 | |
89 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 4 | 107 | 107 | 26.75 |
90 | Mokrá Jana | Najdek | 4 | 106 | 106 | 26.50 | |
90 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov, Fanatik Fishing team | 6 | 106 | 106 | 17.67 |
92 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 4 | 105 | 105 | 26.25 | |
93 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | ČRS MO Humpolec | 5 | 102 | 102 | 20.40 |
94 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 3 | 99 | 99 | 33.00 | |
95 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 5 | 98 | 98 | 19.60 | |
96 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
97 | Svoboda Josef | Kozlov | 2 | 93 | 93 | 46.50 | |
98 | Málek Radek | Pardubice | 2 | 92 | 92 | 46.00 | |
98 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 3 | 92 | 92 | 30.67 |
100 | Ducháček Miloš | Trhová Kamenice | 2 | 91 | 91 | 45.50 | |
101 | Pavlíček Kamil | Žďár nad Sázavou | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
102 | Mann Pavel st. | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 89 | 89 | 44.50 | |
103 | Rolník Jan | Chýšť | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
103 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
105 | Vičar Zdeněk | Dolní Rožínka | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
106 | Hlaváček Karel | Humpolec | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
106 | Hos Martin | Otín | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
106 | Novák Petr | Čankovice | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
106 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
110 | Hodík Martin | Slepotice | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
111 | Procházka Ota | Rudník | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
112 | Merunka Martin | Pohledec | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
113 | Havlíček Stanislav | Mělník | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
113 | Perich Oleg | Žďár nad Sázavou | 4 | 77 | 77 | 19.25 | |
113 | Zavřel Jan | Pomezí | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
116 | Gryč Jan | Přibyslav | Pohoda team | 4 | 73 | 73 | 18.25 |
116 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
118 | Svoboda Jiří | Pašinka | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
119 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
120 | Horňas Milan | Nové Město na Moravě | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
120 | Riedl Filip | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 4 | 68 | 68 | 17.00 |
122 | Taichner Radek | Mikulovice | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
123 | Kejst Martin | Lodhéřov | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
123 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
125 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
126 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Red Fish team | 2 | 64 | 64 | 32.00 |
127 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
128 | Dostál Matouš | Králíky | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
129 | Joska René | Chotěboř | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
129 | Provazník Jiří | Dřenice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
129 | Slavík Tomáš | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 2 | 60 | 60 | 30.00 |
132 | Chovanec Jiří | Jihlava | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
133 | Lochman Pavel | Zdelov | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
133 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
135 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
135 | Kondras Přemysl | Pardubice | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
135 | Turský Jindřich | Krchleby | 5 | 57 | 57 | 11.40 | |
138 | Blažej Rudolf | Roveňsko | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
138 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | ČRS MO Humpolec | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
138 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
141 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
141 | Dvořáček Jan | Zbraslavice | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
141 | Flanderka Aleš | Pašinka | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
141 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
141 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
141 | Štěrba Petr | Sezemice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
147 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
147 | Kršek Miroslav | Nové Město na Moravě | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
147 | Machač Martin | Pardubice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
147 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 3 | 54 | 54 | 18.00 |
147 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
152 | Hudeček František | Chýšť | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
152 | Kos Jaroslav | Praha | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
152 | Pešek Tomáš | Hradec Králové | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
152 | Švadlenka Matěj | Plačice | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
156 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 52 | 52 | 52.00 |
156 | Ječmen Martin | Nové Město na Moravě | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
156 | Louda Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
156 | Sáblík Martin | Žďár nad Sázavou | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
156 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
161 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
161 | Josef Karel | Smiřice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
161 | Mann Pavel ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
161 | Nekula Libor | Dobroutov | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
161 | Nosek Erik | Jihlava | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
161 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
167 | Goncearenco Roman | Humpolec | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
167 | Grofová Lenka | Kostelec nad Labem | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
167 | Kopic Milan | Humpolec | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
167 | Láznička Jaroslav | Sklenné | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
167 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 1 | 50 | 50 | 50.00 |
167 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
167 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
167 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
175 | Havlíček Lukáš | Mělník | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
175 | Varga Ladislav | Brandýs nad Labem | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
175 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 49 | 49 | 16.33 |
178 | Adam Lukáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
178 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
178 | Hnízdil Václav | Dlouhý Most | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
178 | Honc Josef | Rumburk | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
178 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
178 | Kudry Marek | Cerhenice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
178 | Machek Radek | Pardubice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
178 | Provazníková Jitka | Dřenice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
178 | Samek Bohumír | Stolany | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
178 | Tůma Jakub | Rousínov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
178 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
178 | Šimeček Milan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
178 | Švec Jakub | Zhořec | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
191 | Hrachovina Miloš | Mokré | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
191 | Melezínek Vlastimil | Polička | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
191 | Novák Jan | Libišany | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
191 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
191 | Záruba Petr | Blato | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
196 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | Black Fish team | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
196 | Vacek Jan | Praha | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
196 | Zavřel Tomáš | Holice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
196 | Škorpík Daniel | Písečné | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
200 | Beneš Petr | Praha | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
200 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
200 | Růžička Pavel | Dašice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
200 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
204 | Doubravský Přemysl | Praha | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
204 | Pásler Vlastimil | Spyta | 4 | 44 | 44 | 11.00 | |
204 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
204 | Šikl Miroslav st. | Včelákov | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
208 | Fabík Zdeněk | Radostín nad Oslavou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
208 | Fiala Michal | Žleby | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
208 | Hlaváč Pavel | Nové Město na Moravě | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
208 | Slavík Jaromír | Humpolec | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
208 | Tatíček Jiří | Lukavice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
208 | Turský David | Krchleby | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
214 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
214 | Peška Robin | Žďár nad Sázavou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
214 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
214 | Veselý Lukáš | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
214 | Zink František | Polička | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
214 | Štěpka František | Humpolec | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
220 | Charvát Lukáš | Černčice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
220 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
220 | Halík Jan | Sázava | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
220 | Johanidesová Anna | Roveňsko | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
220 | Juránek Vladimír | Hradčany | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
220 | Klapka Daniel | Chrudim | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
220 | Riedl Patrik | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
220 | Svárovský David | Čejov | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
220 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
229 | Kosmák Martin | Hamry nad Sázavou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
229 | Vařák Jiří | Pokojov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
229 | Štefanica Josef | Tehov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
232 | Beneš Lubomír | Koudelka | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
232 | Cita Hynek | Krčín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
232 | Horváth Michal | Nové Město na Moravě | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
232 | Horák Jan st. | Lodín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
232 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
232 | Merunka Petr | Hamry nad Sázavou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
232 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
232 | Pištora Radek | Litětiny | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
232 | Špánek Milan | Žleby | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
241 | Janeček Josef | Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
241 | Mareček Stanislav | Chotěboř | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
241 | Mikan Eliáš | Lipec | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
241 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
241 | Plachý Ladislav | Ostrov nad Oslavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
241 | Šenítko Jiří | Pardubice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
241 | Švanda Ondřej | Nové Město na Moravě | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
248 | Beneš Milan | Tušť | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
248 | Kalčík Matěj | Plzeň | Feedershop Plzeň | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
248 | Král Vítězslav ml. | Hovorčovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
248 | Maršík Jakub ml. | Pelhřimov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
248 | Mihalík Ondřej | Pardubice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
248 | Váňa Tomáš | Zlosyň | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
254 | Bradna Jaroslav | Starý Bydžov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
254 | Bureš Ondřej | Počátky | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
254 | Fliger Michal | Holice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
254 | Kašpar Petr | Kostelec nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
254 | Klempa Zdeněk | Přímětice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
254 | Krištofy Roman | Žatec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
254 | Takács Pavel | Světnov | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
254 | Tobolka Milan | Nechanice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
254 | Vopršal Filip | Radňovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
254 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
264 | Burak Oleh | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
264 | Hampejs David | Bílina | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
264 | Hlotan Milan | Sezemice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
264 | Horáček Radim | Vlastějovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
264 | Stašov Miroslav ml. | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
264 | Stojka Jan | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
264 | Viskot Zdeněk ml. | Moravské Budějovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
264 | Zrnová Jitka | Benešov | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
272 | Doležalová Lída | Pardubice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
272 | Dvořák Radek | Pardubice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
272 | Fišer Jaroslav | Dolní Přím | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
272 | Hrušková Sarah | Holice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
272 | Kapusta Lukáš ml. | Čelákovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
272 | Konfršt Lukáš | Pardubice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
272 | Roučka Jakub | Holice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
272 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 3 | 34 | 34 | 11.33 |
280 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
280 | Ficner Jiří | Lanškroun | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
280 | Horníček Jakub | Velké Janovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
280 | Král Vítězslav nejml. | Hovorčovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
280 | Mann Pavel sen. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
280 | Šupa Josef | Hradec Králové | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
286 | Branda Tomáš | Holice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
286 | Jindra Jiří | Veliš | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
286 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
286 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
286 | Prepsl Jan | Praha | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
286 | Tlustý Luboš | Svratouch | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
286 | Valenta David | Holice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
293 | Cablk Jan | Pravonín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
293 | Funda Petr st. | Kutná Hora | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
293 | Hanzal Ondřej | Želetava | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
293 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
293 | Hudek Milan | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
293 | Klapálek Zdeněk | Jimramov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
293 | Mrázek Karel | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
293 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
293 | Vafek Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
293 | Žák Luboš | Počátky | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
303 | Bříza Filip | Jiřice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
303 | Havel Jiří | Vejprnice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
303 | Johanides Jakub | Roveňsko | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
303 | Nedvěd Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
303 | Polák Petr | Choceň | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
303 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
303 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
310 | Dytrt Jakub | Ostřetín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
310 | Havránek Radek | Čejov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
310 | Horák Vladimír | Hůrka | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
310 | Kubešová Denisa | Bolina | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
310 | Kříž Josef | Smrk | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
310 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
310 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 2 | 29 | 29 | 14.50 |
317 | Frosch Martin | Nemošice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
317 | Hrubý Michal | Žďár nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
317 | Jirsák David | Petrovice u Nového Bydžova | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
317 | Kříž Vojtěch | Luka nad Jihlavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
317 | Mičič Bogdan | Citonice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
317 | Molík Lubomír | Citonice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
317 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
317 | Pažout Ondřej | Dolní Ředice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
317 | Svoboda Marek | Hronov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
317 | Šmíd Jakub | Světlá nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
317 | Ščepka František | Humpolec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
328 | Bezdíčková Natálie | Poběžovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
328 | Chaloupka Martin | Holice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
328 | Coufal Zdeněk | Jihlava | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
328 | Dian Marian | Vysoké Mýto | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
328 | Kašpar Martin | Holice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
328 | Kubát Luboš | Český Šternberk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
328 | Myška Libor | Holice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
328 | Netek Lukáš | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
328 | Preisler Jaroslav | Vír | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
328 | Píša Václav | Hradec Králové | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
328 | Roček Lukáš | Koudelka | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
328 | Seidl Jan | Zbiroh | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
328 | Šturma Miroslav | Dašice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
341 | Bouček Jiří | Zdislavice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
341 | Doležal Pavel ml. | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
341 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
341 | Hotovec Adam | Trhový Štěpánov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
341 | Hotovec Jan | Trhový Štěpánov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
341 | Jezbera Milan | Obora | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
341 | Kinická Jiřina | Stolany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
341 | Kot Hynek | Zdislavice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
341 | Lačný Petr | Cejle | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
341 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
341 | Svoboda Zdeněk | Broumov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
341 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
341 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
341 | Šuchalová Klára | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 26 | 26 | 8.67 |
355 | Bartes Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
355 | Bidlo Ondřej | Chvojenec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
355 | Dodek Lubor | Lupenice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
355 | Doležal Pavel | Pardubice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
355 | Frýdek Jiří | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
355 | Kovanda Petr | Stěžery | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
355 | Mann Aleš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
355 | Mareš Tomáš | Skuteč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
355 | Sklenář Jan | Bohdalec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
355 | Čech Radek | Chrast | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
355 | Čermák Ivan | Orel | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
355 | Šebek Daniel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
367 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
367 | Košťálová Valerie | Vysoké Chvojno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
367 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
367 | Motyčka Tomáš | Vysoká u Holic | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
367 | Nováková Renata | Hrobice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
367 | Zahrádka František | Tmaň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
367 | Šinták Marek | Hradec Králové | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
374 | Honek Josef | Olešná | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
374 | Hrabáň Radim | Čáslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
374 | Jón Richard | Chlum | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
374 | Kůrka Pavel | Pardubice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
374 | Machač Václav | Drahov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
374 | Matal Karel | Černá Hora | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
374 | Růžičková Lucie | Morašice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
374 | Vodičková Markéta | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
374 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
374 | Záhora Petr | Bžany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
384 | Macháně Radek | Krčín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
384 | Nimko Marian | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
384 | Novák Jan | Červené Pečky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
384 | Růžičková Nela | Morašice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
384 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
384 | Vorel Marek | Sadová | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
384 | Vágenknechtová Silvia | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
384 | Žváček Bohumír | Nové Město na Moravě | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
392 | Komínová Martina | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
392 | Matějka Václav | Nové Hrady | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
392 | Rathan Antonín | Týnec nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
392 | Sandová Klára | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
392 | Vobořil Karel | Říčany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
392 | Váchová Adéla | Zdislavice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
392 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
392 | Štěpánek Petr | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
400 | Hošek Pavel | Římovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
400 | Joudal Milan | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
400 | Matulka Matyáš | Jihlava | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
400 | Teplý Pavel | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
400 | Vrba David | Dřenice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
400 | Zoul Artur | Žatec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
406 | Boháček Lukáš | Pardubice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
406 | Fröhlichová Diana | Bedworth | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
406 | Hložek František | Bílina | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
406 | Krieger Roman | Chřenovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
406 | Körmendy Kristýna | Velen | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
406 | Malina Jaroslav ml. | Slatiňany | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
406 | Peroutka Filip | Březí nad Oslavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
406 | Peroutka Jiří st. | Březí nad Oslavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
406 | Viskot Zdeněk st. | Moravské Budějovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
415 | Fejt Petr st. | Polička | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
415 | Goncearenco Kryštof | Humpolec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
415 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
415 | Kolář Václav | Týnec nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
415 | Kopecký David | Nasavrky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
415 | Kuchyně Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
415 | Lany Adam | Lipnice nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
415 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
415 | Nousek Ondřej | Humpolec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
415 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
415 | Vacek Lukáš | Nesvačil | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
415 | Vodička Jan | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
415 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
415 | Šisler Matěj | Dřenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
429 | Helevan Vasyl | Vilémov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
429 | Izaiaszová Jana | Holice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
429 | Jarkovský Jiří | Blešno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
429 | Kříž Leoš | Dašice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
429 | Poslušný Josef st. | Lípa nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
429 | Rezek Petr | Říčany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
429 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
429 | Svatoš Petr | Budislav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
437 | Burian Jiří | Jihlava | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
437 | Havel Jiří | Přestavlky | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
437 | Kosár Petr | Nové Město na Moravě | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
437 | Malý Stanislav | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
437 | Pavlovič Petr | Přestavlky | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
437 | Ptáček Miroslav | Sadská | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
437 | Riedl Michal | Humpolec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
437 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
437 | Topič Jaromír | Humpolec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
437 | Šofrle Petr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
447 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Opočno | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
448 | Kubánek Patrik | Předměřice nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
448 | Šajbelová Zuzana | Slovensko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
448 | Štefanská Věra | Chrudim | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
451 | Doležán Nikola | Chotěboř | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
451 | Jeníček Miroslav | Pardubice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
451 | Klouček Jan st. | Branná | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
451 | Kovanda Karel | Bolinka | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
451 | Krejčí Radek | Pečky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
451 | Muchová Barbora | Podhorní Újezd | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
451 | Pitrmoc Václav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
458 | Izaiasz Jiří | Holice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
458 | Kovanda Jiří | Rataje nad Sázavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
458 | Kočí Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
458 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
458 | Svoboda Václav | Horní Cerekev | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
463 | Kadlecová Gabriela | Česká Skalice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
463 | Kratochvílová Pavlína | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
463 | Kuchař Petr | Zápy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
463 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
463 | Rücker Václav | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
463 | Záruba Ivan | Borek | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
469 | Hlaváček Ladislav | Veselá | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
469 | Trager Martin | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
471 | Desenský Vojtěch | Jaroměř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
471 | Holeček Tomáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
471 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
471 | Peroutková Kateřina | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
471 | Tichý Petr | Slatiňany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
471 | Šimek Matěj | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
471 | Špaček Zdeněk | Řečice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
471 | Živný Dominik | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
471 | Živný Miroslav st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
480 | Alt Jiří | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Amrich David | Stráž pod Ralskem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Balcarová Jitka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
480 | Bednářová Jana | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Bervid Miroslav | Lísek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Blahník Roman | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Bogapov Petr | Chvojenec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Bourek Petr | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Branda Kamil | Zaječice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Bárta Aleš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
480 | Běhounek Martin | Frýdlant v Čechách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Cejnar Lukáš | Liberec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Chlad Lukáš | Chrudim | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Chocholáč Radek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
480 | Chvalkovský Adam | Horní Rápotice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Chvalkovský Viktor | Horní Rápotice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Crhonek Jan | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Cícha Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Císař Martin | Plzeň | Feedershop Plzeň | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
480 | Dmejchal Marek | Sadová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Dobrovolská Kateřina | Slepotice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Dobrovolský Matěj | Slepotice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Dostál Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Drahovzal Václav | Velim | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Dufek Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Fajfr Jakub | Desná | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Fejgl Radko | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Fiala Jaroslav | Chmelovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Florián Matěj | Chrast | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Funda Petr ml. | Kutná Hora | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Gančarčíková Olga | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Havelka Luboš | Příbram | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Havlíček Marek | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Hedvábný Jiří | Tišnov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Hlavinka Jiří | Mžany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Hlaváč Jiří | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Hloušek David | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Homolková Andrea | Horní Ředice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Horák Jan ml. | Lodín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Hošek Stanislav | Pacov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Hudec Jan | Dražkovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Hudec Miroslav st. | Dražkovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Hudek Ondřej | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Hájek Josef ml. | Týniště nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Iesler Matěj | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
480 | Janů František | Nová Ves | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Janů Jindřich | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Ječmenová Vendula | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Jilichová Iva | Hněvkovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Jínek Antonín | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Kaminský Jan | Frýdštejn | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Kaprálek Tomáš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Komárek Pavel | Herálec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Korábek Jaroslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
480 | Kovář Josef | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Kořínek Miloslav | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Kožíšek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Krejčí Michal | Hněvkovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Krištofová Lenka | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Kroupa Jiří | Předklášteří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Králová Nella | Hovorčovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Kukla Miroslav | Veselá | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Kulhánek Jakub | Slepotice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Kulhánek Lukáš | Slepotice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Kupsa Jan st. | Buřenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Kysela Zdeněk st. | Dlouhý most u Liberce | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Kühnel Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Kühnl Pavel | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Křikava Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Kšica Roman | Černovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Lany Martin | Lipnice nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Liška Pavel | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Ludvík Josef | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Matěj Miroslav | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Mendl Radek | Telč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Mikan Samuel | Lipec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Mikan Tomáš | Chrast | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Mikeš Rostislav | Slavkovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Mišák Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Moučka Oldřich | Černovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Myška Lukáš | Zaječice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Máder Jan | Radvanec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Neumann Marek | Chrastava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Novotný Oldřich | Plaňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Novák Marek | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Novák Petr | Orel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Novák Radek | Blatnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Novák Roman | Mžany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Novák Zdeněk | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Ort Josef | Starý Bydžov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Pavlát Radek | Nahořany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Paďourek Drahomír | Tišnov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Pašek David | Jesenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Pelc Pavel | Předklášteří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Petr Libor | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Picek Martin | Žďár | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Piroch Rostislav | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Pištora Štěpán | Horní Roveň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Pur Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Přiklopil Aleš | Dřenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Přáda Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Rajsigl Lukáš | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Rezková Martina | Říčany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Rohocuský Štěpán | Miskovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Rousek Pavel | Modřany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Rovac Lukáš | Liberec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Růžička Josef | Čeperka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Salava Karel | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Salinger Michal | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Schneiderová Tereza | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
480 | Schoula Patrik | Vystrkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Shershen Volodymyr | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Skalický Pavel | Horní Ředice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Skalický Vojtěch | Dolní Ředice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Slaninová Marie | Nebeská Rybná | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Sokolovič Pavel | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Staněk František | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Stašov Miroslav st. | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Svoboda Patrik | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Sáblík Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Sáblík Rudolf | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Sádlík Daniel | Jeníšovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Teplá Iveta | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
480 | Tobolka Zdeněk | Ohnišťany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Tomsová Lenka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
480 | Vaňkát Richard | Český Šternberk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Vařeka Antonín | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Viktora Matyáš | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Vondráček Jan | Litětice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Vopršal Rudolf | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Vrba Tomáš | Svítkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Vácha Josef | Humpolec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Váchová Radka | Humpolec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Víšek Filip | Havlíčkův Brod | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Včelák Jan | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Wiechec Martin | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Zach Miroslav | Chrudim | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Zeman Ladislav | Malá Skála | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Zika Jiří | Chvojenec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Zumr Michal | Čelákovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Čapenec Jakub | Nové Město nad Metují | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Čechlovský Jiří | Jeníšovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Čáp Tomáš | Ohnišťany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Šimeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Šimečková Michaela | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Šimr Václav | Kostěnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Šisler Kryštof | Dřenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Šrajer Miloš | Bakov nad Jizerou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Šulc Petr | Tuněchody | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Švanda Jiří | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Švanda Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Žajgla Dominik | Strání | 1 | 8 | 8 | 8.00 |