Žebříček - Celostátní - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Závody žen
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 88 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 105 | 121 | 15.13 |
2 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 6 | 74 | 74 | 12.33 |
3 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 6 | 72 | 72 | 12.00 |
4 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 6 | 71 | 71 | 11.83 |
5 | Doležalová Monika | Pardubice | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
6 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
7 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 5 | 53 | 53 | 10.60 |
8 | Doležalová Lída | Pardubice | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
9 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
10 | Komínová Martina | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 3 | 42 | 42 | 14.00 |
11 | Provazníková Jitka | Dřenice | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
12 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
13 | Růžičková Lucie | Morašice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
14 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
14 | Růžičková Petra | Čeperka | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
16 | Petružálková Nikol | Plotiště nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
17 | Šťastná Světlana | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
18 | Gančarčíková Olga | Pardubice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
18 | Muchová Barbora | Podhorní Újezd | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
20 | Hochmanová Tereza | Sendražice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
21 | Javora Jana | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
21 | Málková Monika | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
21 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
24 | Balusková Barbora | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
24 | Hladíková Markéta | Dobruška | Opočno | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
24 | Štefanská Věra | Chrudim | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
24 | Šuchalová Klára | Markovice | Betafish Církvice | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
28 | Bryšková Pavlína | Svitavy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
28 | Grádová Denisa | Žleby | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
28 | Kinická Jiřina | Stolany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
28 | Malátová Lucie | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
28 | Urbánková Marie | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
28 | Voňková Lucie | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
34 | Bryšková Věra | Svitavy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
34 | Kratochvílová Pavlína | Pardubice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
34 | Malovcová Eliška | Staré Jesenčany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
34 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
34 | Slovenčíková Zuzana | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
39 | Bryšková Soňa | Svitavy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
39 | Habartová Miluna | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
39 | Matoušková Magda | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
39 | Novotná Dominika | Kosičky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
39 | Petrásková Michaela | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
44 | Minaříková Iva | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
44 | Češková Jana | Křenov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
46 | Langerová Miroslava | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
46 | Velflová Marie | Svitavy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
48 | Dobiášová Alena | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
48 | Vrtečková Danuše | Česká Třebová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
50 | Jakubíčková Simona | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
50 | Vojtěchová Jana | Smidary | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
50 | Zadražilová Jana | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
50 | Šislerová Iveta | Svitavy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
54 | Chmelařová Zdeňka | Svitavy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
54 | Pagáčová Olga | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
54 | Pišlová Dana | Třesovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
54 | Vymazalová Libuše | Kamenná Horka | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
54 | Wojciková Šárka | Sběř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
59 | Bednaříková Františka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
59 | Kinclová Petra | Javorník | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
59 | Kinclová Žaneta | Javorník | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
59 | Lošanová Karolína | Smidary | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
63 | Dudková Lenka | Svitavy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
63 | Hozová Kateřina | Choceň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
63 | Smutná Vladimíra | Smidary | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
63 | Vlčková Ilona | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
63 | Švanbergová Vlasta | Svitavy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
68 | Burešová Vlasta | Svitavy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
68 | Gregorová Hana | Svitavy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
68 | Šerá Vlasta | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
71 | Lehosziková Tereza | Pardubice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
71 | Viktoříková Zuzana | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
71 | Šimůnková Jaroslava | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
74 | Ingrová Lenka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
74 | Němečková Anna | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
76 | Bitnarová Romana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
76 | Dudková Dana | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
76 | Kinclová Tereza | Javorník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
76 | Kotasová Jarmila | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
76 | Kárníková Patricie | Zdechovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
76 | Marešová Hana | Smidary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
76 | Mertelíková Ilona | Žamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
76 | Prášková Stanislava | Smidary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
76 | Svobodová Jana | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
76 | Tmějová Miroslava | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
76 | Tyllichová Věra | Bruč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
76 | Vafuková Darina | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
76 | Wojciková Kateřina | Smidary | 1 | 1 | 1 | 1.00 |