Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2015 - 31.12.2015
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 262 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 5 | 116 | 116 | 23.20 | |
2 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
3 | Krupka Jiří | Telce | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
4 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
5 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 4 | 53 | 53 | 13.25 |
6 | Halíř Lukáš | Osek | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
6 | Marek Martin st. | Litoměřice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
8 | Horký Jiří | Doksany | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
8 | Čížek Zdeněk | Libochovice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
10 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
11 | Kalčík Matěj | Plzeň | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
12 | Císař Martin | Plzeň | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
12 | Krob Lukáš | Roudnice nad Labem | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
14 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
14 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
16 | Kemr Vlastimil | Štětí | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
17 | Kolda Jaroslav | Štětí | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
18 | Horák Milan | Bohušovice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
18 | Mazánek Jiří st. | Podbořany | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
18 | Ševčík Petr | Louny | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
21 | Burda Antonín | Roudnice nad Labem | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
22 | Jančík Václav | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
22 | Krejčí Pavel | Dubá | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
24 | Záhora Petr | Bžany | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
25 | Hlaváček Miroslav | Štětí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
25 | Putík Jiří | Lovosice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
27 | Chýle Oldřich | Bílina | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
27 | Rozum Pavel | Třemošná | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
29 | Petr Jan | 2 | 33 | 33 | 16.50 | ||
30 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
31 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
32 | Beneš Zdeněk | Peruc | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
33 | Bultas Petr | Přeštice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
33 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
33 | Kubeš Václav | Levousy | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
33 | Kubizňák Aleš | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
33 | Šulcová Ivana | Lovosice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
38 | Sauerstein Pavel | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
38 | Trapková Eliška | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
40 | Socitor Václav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
40 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
42 | Babán Jakub | Peruc | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
42 | Prokeš Milan | Libochovice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
42 | Velinger František | Kladno | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
45 | Bitner Václav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
45 | Koudela Jakub | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
45 | Novotný Karel | Děčín | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
45 | Perout Josef | Perštejn | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
49 | Ažaltovič Milan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
50 | Bauer Josef | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
50 | Kabát Miroslav | Třemošná | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
50 | Kalina Pavel st. | Telce | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
50 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
54 | Krejčí Miroslav | Štětí | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
54 | Nauš Vladislav | Blížejov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
54 | Pekárek Stanislav | Louny | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
57 | Brabec Petr | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
57 | Holý Ondřej | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
57 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
57 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
57 | Šmejkal Jiří | Praha | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
62 | Charvát Lukáš | Černčice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
62 | Fengl Matěj | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
62 | Růžička Martin | Kadaň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
62 | Čechura Vladimír | Kyšice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
62 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
67 | Březina Lukáš | Vraňany | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
67 | Cína Milan | Lubenec | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
67 | Janda Vítězslav | Rakovník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
67 | Kučera Ladislav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
67 | Mareš Pavel | Praha | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
67 | Michalský Petr | Postoloprty | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
67 | Pipota Michal | Děčín | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
67 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
75 | Duračka Robert | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
75 | Mazánek František | Podbořany | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
75 | Rostaš Marek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
75 | Síl Luděk | 2 | 17 | 17 | 8.50 | ||
75 | Trsek Rudolf | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
75 | Švejda Jakub | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
81 | Eiertich Petr | Klášterec nad Ohří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
81 | Horáček Josef | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
81 | Karala Patrik | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
84 | Chrudimský Filip | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
84 | Daziman Michal | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
84 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
84 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
84 | Petráček Michal | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
84 | Polák Jan | Podivín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
84 | Vít Petr | Jílové | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
91 | Miklovič Lukáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
91 | Nápravník Jiří | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
91 | Zapletal | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
94 | Beňo Jindřich | Nové Spořice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
94 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
94 | Hampejs David | Bílina | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
94 | Hovorka František | Pacov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
94 | Ipser Petr | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
94 | Lipka Jiří | Perštejn | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
94 | Macounová Natálie | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
94 | Marek Martin ml. | Litoměřice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
94 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
94 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
104 | Cibalský Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
104 | Mendel Milan | Pšovky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
104 | Novák Jakub ml. | Čilec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
104 | Paima Daniel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
104 | Schreiner Johan | Dresden (SRN) | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
104 | Štěpánek Zdeněk | Děčín | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
110 | Chule Petr | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
110 | Dopšíček Jaroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
110 | Dopšíček Roman | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
110 | Tomášek Pavel | Ústí nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
110 | Zeller Michael | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
115 | Bártl Petr ml. | Vejprty | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
115 | Cigánik Ivo | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
115 | Fišer Libor st. | Louny | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
115 | Heller Josef | Chrášťany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
115 | Janák Jiří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
115 | Kratochvíl Aleš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
115 | Kříž Lukáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
115 | Lavička Josef | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
115 | Pergner Adolf | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
115 | Rychtář Vladimír | Klášterec nad Ohří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
115 | Šnicerová Věra | Veltěže | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
126 | Bejček David | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
126 | Koros Tomáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
126 | Krzák Jiří | Vejprty | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
126 | Lacina Jiří | Rumburk | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
126 | Meisner Jakub | Ústí nad Labem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
126 | Midloch Rudolf st. | Poutnov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
126 | Nevlidová Miluše | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
126 | Vican Roman | Přeštice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
126 | Škrleta František | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
135 | Bouše Petr st. | Řenče | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
135 | Chvalný Petr | Chotěšov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
135 | Jandová Štěpánka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
135 | Krupka Jaroslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
135 | Schatra David | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
135 | Sedláčková Hana | Velký Šenov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
135 | Soukal Jan | Vysoké Březno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
135 | Uldrich Josef | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
135 | Zloník Bedřich | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
135 | Zloník Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
135 | Ševčíková Natálie | Louny | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
135 | Štefanský Jakub | Vejprty | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
147 | Cveklová Kateřina | Kadaň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
147 | Jusko Jindřich | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
147 | Lejp Karel | Ústí nad Labem | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
147 | Mareš Vladimír | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
147 | Vreik Jiří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
147 | Zellerová Kristýna | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
147 | Ťukálek Aleš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
154 | Gubaničová Lucie | 2 | 6 | 6 | 3.00 | ||
154 | Malec Miloš | Velký Šenov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
154 | Nevole Radek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
154 | Petrásek Michal | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
154 | Slavík Jakub | Klášterec nad Ohří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
154 | Štěrba Michal | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
160 | Bauer Karel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
160 | Chýle Petr | Bílina | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
160 | Holub Karel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
160 | Jaha Ondřej | Kadaň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
160 | Ježek Jan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
160 | Lafata Stanislav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
160 | Levoc Ondřej | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
160 | Malý Rostislav | Děčín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
160 | Minka Petr | Blšany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
160 | Popovič Antonín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
160 | Pánek Petr | Rakovník | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
160 | Suchánek Tomáš | Litoměřice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
160 | Vaněk Michal | Litoměřice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
160 | Šorf Ondřej | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
174 | Bureš Vladimír | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
174 | Housa Vladimír | Litoměřice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
174 | Koukl Antonín | Vejprty | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
174 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
174 | Petr Pavel | Benešov nad Ploučnicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
174 | Ruml Josef | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
174 | Schreiner Lotte | Dresden (SRN) | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
174 | Tesárková Natálie | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
174 | Ulihrachová | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
174 | Urban Tomáš ml. | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
174 | Vlk Robert | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
185 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
185 | Denisov Jaroslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
185 | Hochmann Marek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
185 | Jirka Jan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
185 | Ulihrach | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
185 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
185 | Zajíček Aleš | Roudnice nad Labem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
185 | Škrabák Jaroslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
185 | Šír Jakub | Jáchymov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
194 | Brodský Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
194 | Bárnet Rudolf | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
194 | Knop Miroslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
194 | Pavlát Filip | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
194 | Pokorný Martin | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
194 | Směja Petr | Most | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
194 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
194 | Vaško Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
202 | Ambros Josef | Rosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Ažaltovič Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Bečičkář Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Blahovec Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Bližík Petr | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Braun Rudolf | Děčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Buňka Jiří | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Cháb Martin | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Cutych Miroslav | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Daliman Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Doubrava Miloslav ml. | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Doubrava Miloslav st. | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Halíř Jiří | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Hanek Rudolf | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Hineš Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Hošta Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Hranička Jaroslav | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Hrubeš Miroslav ml. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Hrubeš Miroslav st. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Jeníkovská Iva | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Kalivoda Jan | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Kloužek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Kouřil Václav | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Kubec Zdeněk | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Mach Aleš | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Malát Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Margala Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Mošnička Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Mráz Václav | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Pavlík Jan | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Penko | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Petrlík Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Plvan Kamil | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Pudivítr Tomáš | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Regat Miroslav | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Rieger Petr | Ostrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Roule Zdeněk | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Ruprecht P. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Růžička Milan | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Salfický Josef | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Semerdžiev Miroslav | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Sochor Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Sodomka Miloš | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Turek Michal | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Urban Jindřich | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Urban Martin | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Vocásek Jaromír | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Vocásek Jaroslav ml. | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Vocásek Jaroslav st. | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Zahálka Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Zahálka Václav | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Zeman Patrik | Vejprty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Čelikovský | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Čápová Anna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Šimon Zdeněk | Horní Beřkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Šindelář Stanislav | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Špic Roman | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Štochl Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Žižka Ondřej | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |