Žebříček - Celostátní - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Závody jednotlivců - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 3858 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 36 | 490 | 1065 | 29.58 |
2 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 20 | 483 | 694 | 34.70 |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 31 | 481 | 900 | 29.03 |
4 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 17 | 475 | 600 | 35.29 |
5 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 26 | 464 | 867 | 33.35 |
6 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 27 | 461 | 795 | 29.44 |
7 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 24 | 454 | 694 | 28.92 | |
8 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 29 | 449 | 841 | 29.00 |
9 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 31 | 445 | 773 | 24.94 |
10 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 28 | 442 | 699 | 24.96 |
11 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 25 | 435 | 656 | 26.24 |
12 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 32 | 434 | 808 | 25.25 |
13 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 25 | 427 | 578 | 23.12 | |
14 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 40 | 423 | 814 | 20.35 |
15 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 23 | 420 | 602 | 26.17 |
15 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 20 | 420 | 523 | 26.15 |
17 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 26 | 418 | 648 | 24.92 |
18 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 12 | 417 | 417 | 34.75 |
18 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 15 | 417 | 451 | 30.07 |
20 | Brendl Patrik | Lanškroun | 21 | 413 | 519 | 24.71 | |
21 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 23 | 412 | 533 | 23.17 |
22 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 25 | 411 | 557 | 22.28 |
23 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 12 | 409 | 409 | 34.08 |
24 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 17 | 398 | 496 | 29.18 |
25 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 28 | 397 | 573 | 20.46 |
26 | Kondras Přemysl | Pardubice | 17 | 394 | 463 | 27.24 | |
26 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 17 | 394 | 448 | 26.35 |
28 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 35 | 388 | 723 | 20.66 | |
29 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 27 | 385 | 625 | 23.15 |
30 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 19 | 384 | 475 | 25.00 |
31 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 18 | 382 | 449 | 24.94 | |
32 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 28 | 381 | 600 | 21.43 |
33 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 27 | 380 | 534 | 19.78 |
33 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 19 | 380 | 483 | 25.42 | |
35 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 37 | 379 | 764 | 20.65 |
36 | Rubina Vladimír | Liblice | 20 | 378 | 464 | 23.20 | |
37 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 18 | 377 | 462 | 25.67 |
38 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 31 | 375 | 604 | 19.48 | |
39 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 14 | 371 | 389 | 27.79 |
40 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 25 | 361 | 499 | 19.96 |
41 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 12 | 358 | 358 | 29.83 |
42 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 21 | 355 | 416 | 19.81 |
42 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 14 | 355 | 372 | 26.57 |
44 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 26 | 352 | 551 | 21.19 |
45 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 30 | 350 | 570 | 19.00 |
46 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 13 | 347 | 359 | 27.62 |
47 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 16 | 344 | 384 | 24.00 | |
47 | Turský Jindřich | Krchleby | 21 | 344 | 427 | 20.33 | |
49 | Pánek Vít | Sezemice | 22 | 340 | 414 | 18.82 | |
50 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 20 | 339 | 424 | 21.20 |
51 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 13 | 334 | 335 | 25.77 | |
51 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 12 | 334 | 334 | 27.83 | |
53 | Beneš Karel | Bílina | 17 | 329 | 361 | 21.24 | |
54 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 22 | 326 | 391 | 17.77 |
55 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 17 | 323 | 345 | 20.29 | |
56 | Tkáč Milan | Kolín | 10 | 320 | 320 | 32.00 | |
57 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 20 | 318 | 392 | 19.60 |
58 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 11 | 316 | 316 | 28.73 | |
59 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 12 | 314 | 314 | 26.17 |
60 | Pětík Marek | Libišany | Michalové a spol. | 15 | 313 | 330 | 22.00 |
60 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 16 | 313 | 360 | 22.50 |
62 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 18 | 306 | 327 | 18.17 | |
62 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 18 | 306 | 337 | 18.72 |
62 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 23 | 306 | 359 | 15.61 | |
65 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 15 | 304 | 319 | 21.27 | |
66 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 21 | 300 | 362 | 17.24 |
66 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 17 | 300 | 331 | 19.47 | |
66 | Liščák Jan | Lubná | 16 | 300 | 328 | 20.50 | |
69 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 24 | 299 | 369 | 15.38 |
70 | Doležán Nikola | Chotěboř | 12 | 295 | 295 | 24.58 | |
71 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 18 | 292 | 311 | 17.28 |
72 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 29 | 287 | 446 | 15.38 |
73 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 20 | 286 | 344 | 17.20 | |
74 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 18 | 285 | 340 | 18.89 |
75 | Zoul Artur | Žatec | 12 | 284 | 284 | 23.67 | |
76 | Schingler Karel | Lovosice | 12 | 280 | 280 | 23.33 | |
77 | Přibyl David | Vlčice | 16 | 279 | 305 | 19.06 | |
78 | Takács Pavel | Světnov | 12 | 278 | 278 | 23.17 | |
79 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 20 | 275 | 293 | 14.65 | |
80 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 15 | 274 | 277 | 18.47 |
80 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 17 | 274 | 279 | 16.41 | |
82 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 12 | 273 | 273 | 22.75 | |
83 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 11 | 271 | 271 | 24.64 |
83 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 16 | 271 | 289 | 18.06 |
85 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 17 | 269 | 292 | 17.18 |
86 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 11 | 268 | 268 | 24.36 | |
87 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 13 | 265 | 271 | 20.85 |
87 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 16 | 265 | 286 | 17.88 | |
89 | Mareš Pavel | Praha | 20 | 262 | 324 | 16.20 | |
89 | Pánek Petr | Rakovník | 12 | 262 | 262 | 21.83 | |
91 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 8 | 261 | 261 | 32.63 | |
92 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 10 | 260 | 260 | 26.00 | |
93 | Šlesinger Martin | Rakovník | 14 | 259 | 261 | 18.64 | |
94 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 10 | 257 | 257 | 25.70 | |
94 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 10 | 257 | 257 | 25.70 | |
96 | Kabát Miroslav | Třemošná | 10 | 256 | 256 | 25.60 | |
97 | Hložek František | Bílina | 22 | 251 | 314 | 14.27 | |
98 | Rozum Pavel | Třemošná | 13 | 250 | 251 | 19.31 | |
99 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 8 | 247 | 247 | 30.88 | |
99 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 10 | 247 | 247 | 24.70 | |
101 | Pišna Celestýn | Kamenice | 16 | 246 | 263 | 16.44 | |
102 | Chýle Petr | Bílina | 11 | 243 | 243 | 22.09 | |
102 | Zoul Marek | Žatec | 12 | 243 | 243 | 20.25 | |
104 | Sobotka Josef | Perštejn | 15 | 239 | 253 | 16.87 | |
105 | Šnicer Petr | Veltěže | 9 | 236 | 236 | 26.22 | |
106 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 24 | 234 | 320 | 13.33 |
107 | Halíř Lukáš | Osek | 11 | 232 | 232 | 21.09 | |
107 | Labuť Josef | Ronov nad Doubravou | 9 | 232 | 232 | 25.78 | |
107 | Pátek David | Králův Dvůr | 7 | 232 | 232 | 33.14 | |
107 | Čori Petr | Chodová Planá | 9 | 232 | 232 | 25.78 | |
111 | Moravec Pavel | Čejov | 8 | 231 | 231 | 28.88 | |
111 | Sudík Miloslav | Kochánky | 10 | 231 | 231 | 23.10 | |
113 | Klement Antonín | Chranišov | 22 | 229 | 269 | 12.23 | |
114 | Žemlička Radek | Slatiňany | 9 | 225 | 225 | 25.00 | |
115 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 20 | 223 | 248 | 12.40 |
115 | Mareš Vladimír | Praha | 21 | 223 | 261 | 12.43 | |
117 | Kučera Lukáš | Dašice | 7 | 220 | 220 | 31.43 | |
118 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 11 | 219 | 219 | 19.91 | |
119 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 12 | 217 | 217 | 18.08 |
120 | Hurt Martin | Zbraslavice | 15 | 209 | 212 | 14.13 | |
120 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 17 | 209 | 221 | 13.00 | |
122 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 12 | 208 | 208 | 17.33 | |
123 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 7 | 206 | 206 | 29.43 | |
123 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 8 | 206 | 206 | 25.75 |
123 | Švanda Radek | Česká Skalice | 11 | 206 | 206 | 18.73 | |
126 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 13 | 205 | 206 | 15.85 | |
127 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 13 | 204 | 204 | 15.69 | |
128 | Polák Martin | Senomaty | 9 | 203 | 203 | 22.56 | |
129 | Mach Václav | Pernink | 16 | 202 | 206 | 12.88 | |
129 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 12 | 202 | 202 | 16.83 | |
131 | Soukup Ivo | Třebíč | 11 | 200 | 200 | 18.18 | |
132 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 17 | 198 | 207 | 12.18 | |
133 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 7 | 197 | 197 | 28.14 | |
133 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 7 | 197 | 197 | 28.14 | |
133 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 10 | 197 | 197 | 19.70 |
136 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 16 | 195 | 204 | 12.75 | |
137 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 6 | 194 | 194 | 32.33 | |
137 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 11 | 194 | 194 | 17.64 | |
139 | Würz Dalibor | Hořesedly | 8 | 189 | 189 | 23.63 | |
140 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 13 | 186 | 187 | 14.38 | |
141 | Chýle Oldřich | Bílina | 9 | 182 | 182 | 20.22 | |
142 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 7 | 181 | 181 | 25.86 |
142 | Jaroš Marek | Hostinné | 11 | 181 | 181 | 16.45 | |
144 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 10 | 180 | 180 | 18.00 | |
145 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 10 | 178 | 178 | 17.80 | |
146 | Borovka Luboš | Vodňany | 7 | 177 | 177 | 25.29 | |
147 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 10 | 175 | 175 | 17.50 | |
147 | Rejnart Jan | Teplice | 9 | 175 | 175 | 19.44 | |
149 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 11 | 174 | 174 | 15.82 | |
150 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 15 | 171 | 174 | 11.60 |
151 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 6 | 170 | 170 | 28.33 | |
152 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 10 | 169 | 169 | 16.90 | |
152 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 9 | 169 | 169 | 18.78 | |
154 | John Roman | Opočno | 6 | 166 | 166 | 27.67 | |
154 | Shershen Volodymyr | Praha | 9 | 166 | 166 | 18.44 | |
156 | Antoš Marek | Běchary | 8 | 165 | 165 | 20.63 | |
156 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 7 | 165 | 165 | 23.57 | |
158 | Vorlíček František | Kostomlátky | 13 | 164 | 165 | 12.69 | |
158 | Černý Jan | Pardubice | 10 | 164 | 164 | 16.40 | |
160 | Michálek Jan | Otovice | 10 | 163 | 163 | 16.30 | |
160 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 7 | 163 | 163 | 23.29 | |
160 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 8 | 163 | 163 | 20.38 | |
160 | Nguyen Martin | Havlíčkův Brod | 7 | 163 | 163 | 23.29 | |
160 | Rybenský Roman | Němčice | 6 | 163 | 163 | 27.17 | |
160 | Sobotka Jiří ml. | Žďár nad Sázavou | 9 | 163 | 163 | 18.11 | |
166 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 12 | 162 | 162 | 13.50 | |
166 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 16 | 162 | 166 | 10.38 | |
168 | Raniak Martin | Třešť | 6 | 161 | 161 | 26.83 | |
168 | Sochor Michal | Petrohrad | 11 | 161 | 161 | 14.64 | |
170 | Pekárek Stanislav | Louny | 11 | 159 | 159 | 14.45 | |
170 | Polák Lukáš | Senomaty | 9 | 159 | 159 | 17.67 | |
172 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 8 | 158 | 158 | 19.75 | |
172 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 6 | 158 | 158 | 26.33 | |
174 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 8 | 157 | 157 | 19.63 | |
175 | Roudnický Václav | Kochánky | 7 | 155 | 155 | 22.14 | |
176 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 9 | 153 | 153 | 17.00 |
176 | Kuczawski Petr | Světlá nad Sázavou | 5 | 153 | 153 | 30.60 | |
178 | Slavík Alexej | Vilémov | 14 | 151 | 153 | 10.93 | |
179 | Procházka Ota | Rudník | 5 | 150 | 150 | 30.00 | |
180 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 7 | 149 | 149 | 21.29 | |
180 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 8 | 149 | 149 | 18.63 | |
182 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 8 | 146 | 146 | 18.25 | |
183 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 5 | 144 | 144 | 28.80 | |
184 | Krupka Jiří | Telce | 6 | 142 | 142 | 23.67 | |
184 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 5 | 142 | 142 | 28.40 | |
184 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 6 | 142 | 142 | 23.67 | |
184 | Pásler Vlastimil | Spyta | 13 | 142 | 143 | 11.00 | |
184 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 7 | 142 | 142 | 20.29 |
189 | Hubička Tomáš | Brloh | 7 | 141 | 141 | 20.14 | |
190 | Hovorka Jan | Teplá | 5 | 140 | 140 | 28.00 | |
191 | Navrátil Viktor | Kutná Hora | 7 | 139 | 139 | 19.86 | |
191 | Zdráhala Petr | Všejany | 8 | 139 | 139 | 17.38 | |
193 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 9 | 138 | 138 | 15.33 |
193 | Svoboda Michal | Kralupy nad Vltavou | 9 | 138 | 138 | 15.33 | |
195 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 5 | 137 | 137 | 27.40 |
196 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 6 | 136 | 136 | 22.67 | |
197 | Bulak Serhiy | Praha | 9 | 135 | 135 | 15.00 | |
197 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 10 | 135 | 135 | 13.50 | |
197 | Ficner Jiří | Lanškroun | 4 | 135 | 135 | 33.75 | |
197 | Provazník Michal | Dřenice | 5 | 135 | 135 | 27.00 | |
201 | Fišer Libor st. | Louny | 8 | 134 | 134 | 16.75 | |
201 | Mareš Ladislav | Praha | 8 | 134 | 134 | 16.75 | |
201 | Motl František | Bečov | 8 | 134 | 134 | 16.75 | |
201 | Richter Dalibor | Rumburk | 5 | 134 | 134 | 26.80 | |
205 | Adamczuk Janusz | Hostokryje | 5 | 133 | 133 | 26.60 | |
206 | Beneš Zdeněk | Peruc | 7 | 132 | 132 | 18.86 | |
206 | Hos Martin | Otín | 7 | 132 | 132 | 18.86 | |
206 | Lévai Josef | Jenišov | 11 | 132 | 132 | 12.00 | |
206 | Novák Radek | Blatnice | 5 | 132 | 132 | 26.40 | |
206 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 7 | 132 | 132 | 18.86 |
211 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 5 | 131 | 131 | 26.20 | |
211 | Kukla Jiří | Pardubice | 5 | 131 | 131 | 26.20 | |
211 | Pišl Lukáš | Javornice | 7 | 131 | 131 | 18.71 | |
211 | Pleskot Jan | Hrobice | 14 | 131 | 133 | 9.50 | |
211 | Trousil Lukáš | Libín | 7 | 131 | 131 | 18.71 | |
216 | Vávra Luboš | Lanškroun | 5 | 130 | 130 | 26.00 | |
216 | Řehák Václav | Police nad Metují | 7 | 130 | 130 | 18.57 | |
218 | Lévai Jan st. | Dalovice | 12 | 129 | 129 | 10.75 | |
218 | Smítka Josef st. | Kaňk | 11 | 129 | 129 | 11.73 | |
220 | Pavlovič Petr | Přestavlky | 6 | 127 | 127 | 21.17 | |
220 | Zahradník Roman | Pelechov | 8 | 127 | 127 | 15.88 | |
222 | Hlotan Milan | Sezemice | 4 | 126 | 126 | 31.50 | |
222 | Vařák Jiří | Pokojov | 5 | 126 | 126 | 25.20 | |
222 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 5 | 126 | 126 | 25.20 | |
225 | Dostál Matouš | Králíky | 6 | 125 | 125 | 20.83 | |
225 | Jiřík Miroslav | Miškovice | 6 | 125 | 125 | 20.83 | |
227 | David Martin st. | Rakovník | 8 | 124 | 124 | 15.50 | |
227 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 5 | 124 | 124 | 24.80 | |
227 | Kopřiva Josef | Hříškov | 9 | 124 | 124 | 13.78 | |
227 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 10 | 124 | 124 | 12.40 |
231 | Hampejs David | Bílina | 4 | 123 | 123 | 30.75 | |
231 | Kudry Marek | Cerhenice | 10 | 123 | 123 | 12.30 | |
231 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 8 | 123 | 123 | 15.38 |
234 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 5 | 121 | 121 | 24.20 |
234 | Peťovský Ivan | Želetava | 6 | 121 | 121 | 20.17 | |
236 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 10 | 120 | 120 | 12.00 | |
236 | Jarkovský Jiří | Blešno | 5 | 120 | 120 | 24.00 | |
236 | Půta Jiří | Plzeň | 8 | 120 | 120 | 15.00 | |
236 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 7 | 120 | 120 | 17.14 |
240 | Koštálek Jiří | Oplany | 6 | 119 | 119 | 19.83 | |
240 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 8 | 119 | 119 | 14.88 | |
242 | Blecha Miroslav ml. | Počátky | 4 | 118 | 118 | 29.50 | |
242 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 9 | 118 | 118 | 13.11 | |
242 | Lát Jiří | Česká Lípa | 8 | 118 | 118 | 14.75 | |
245 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 4 | 117 | 117 | 29.25 | |
246 | Brůna Jan | Rumburk | 8 | 116 | 116 | 14.50 | |
246 | Krejčí Petr | Kněževes | 8 | 116 | 116 | 14.50 | |
246 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 116 | 116 | 29.00 |
246 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 9 | 116 | 116 | 12.89 | |
250 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 5 | 114 | 114 | 22.80 |
250 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 8 | 114 | 114 | 14.25 | |
252 | Kvasnička Martin ml. | Kolín | 7 | 113 | 113 | 16.14 | |
252 | Mendl Radek | Telč | 5 | 113 | 113 | 22.60 | |
252 | Musílek Petr | Chotěboř | 3 | 113 | 113 | 37.67 | |
255 | Kadlec František | Zlíč | 17 | 112 | 117 | 6.88 | |
255 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 9 | 112 | 112 | 12.44 | |
255 | Macháně Radek | Krčín | 4 | 112 | 112 | 28.00 | |
258 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 5 | 111 | 111 | 22.20 |
258 | Seidl Jan | Zbiroh | 5 | 111 | 111 | 22.20 | |
258 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 6 | 111 | 111 | 18.50 | |
261 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 6 | 110 | 110 | 18.33 | |
262 | Burak Oleh | Praha | 7 | 109 | 109 | 15.57 | |
262 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 5 | 109 | 109 | 21.80 |
264 | Mendel Milan | Pšovky | 12 | 108 | 108 | 9.00 | |
264 | Prokeš Milan | Libochovice | 5 | 108 | 108 | 21.60 | |
264 | Šnajdr Zdeněk | Předměřice nad Jizerou | 4 | 108 | 108 | 27.00 | |
267 | Lochman František | Proseč - Martinice | 6 | 107 | 107 | 17.83 | |
267 | Vrba Tomáš | Svítkov | 5 | 107 | 107 | 21.40 | |
269 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | 3 | 106 | 106 | 35.33 | |
269 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 7 | 106 | 106 | 15.14 | |
271 | Dudáš Jan | Řeřichy | 5 | 105 | 105 | 21.00 | |
271 | Děček Milan | Sloveč | 4 | 105 | 105 | 26.25 | |
271 | Novotný Petr ml. | Louka | 3 | 105 | 105 | 35.00 | |
271 | Slavík Jaromír | Humpolec | 5 | 105 | 105 | 21.00 | |
271 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 6 | 105 | 105 | 17.50 | |
276 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 6 | 104 | 104 | 17.33 | |
277 | Beroušek Petr | Plzeň | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
277 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 7 | 103 | 103 | 14.71 | |
279 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 4 | 102 | 102 | 25.50 | |
279 | Provazník Jiří | Dřenice | 6 | 102 | 102 | 17.00 | |
281 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 4 | 101 | 101 | 25.25 | |
281 | Němeček Pavel | Praha | 4 | 101 | 101 | 25.25 | |
283 | Klouček Jan ml. | Branná | 4 | 100 | 100 | 25.00 | |
283 | Malý František | Kostelní Radouň | 8 | 100 | 100 | 12.50 | |
283 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 8 | 100 | 100 | 12.50 | |
283 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 5 | 100 | 100 | 20.00 | |
287 | Bělovský Jan | Chotěboř | 8 | 99 | 99 | 12.38 | |
287 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 3 | 99 | 99 | 33.00 | |
287 | Horák Pavel | Žiželice | 4 | 99 | 99 | 24.75 | |
287 | Hruška Jiří | 3 | 99 | 99 | 33.00 | ||
287 | Klich Václav | Rakovník | 4 | 99 | 99 | 24.75 | |
292 | Horák David | Luže | 5 | 98 | 98 | 19.60 | |
292 | Kabát Petr | Smilovice | 5 | 98 | 98 | 19.60 | |
292 | Čech Jaroslav | Plzeň | 6 | 98 | 98 | 16.33 | |
295 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 97 | 97 | 32.33 |
295 | Kaplan Filip | Přívozec | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
295 | Karvánek Jiří | Nové Město nad Metují | 5 | 97 | 97 | 19.40 | |
295 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
295 | Vítámvás Karel ml. | Dačice | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
300 | Böhm František st. | Chrastava | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
300 | Macal Karel | Veltrusy | 4 | 96 | 96 | 24.00 | |
300 | Miklian Roman | Petrovice | 5 | 96 | 96 | 19.20 | |
300 | Tlustý Luboš | Svratouch | 5 | 96 | 96 | 19.20 | |
300 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 10 | 96 | 96 | 9.60 | |
305 | Šafr Zdeněk | Oskořínek | 4 | 95 | 95 | 23.75 | |
305 | Šmahel Zdeněk | Knínice | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
307 | Dušek Jan | Kutná Hora | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
307 | Šupa Josef | Hradec Králové | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
309 | Bertok Milan | Dublovice | 7 | 93 | 93 | 13.29 | |
309 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 4 | 93 | 93 | 23.25 | |
309 | Kučera David | Nová Bystřice | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
309 | Netolický Pavel | Kutná Hora | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
309 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 4 | 93 | 93 | 23.25 | |
314 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 4 | 92 | 92 | 23.00 |
315 | Kura Hynek | Tři Studně | 5 | 91 | 91 | 18.20 | |
315 | Vlačiha David | Bačetín | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
317 | Neumann Zdeněk | Domanín | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
317 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 7 | 90 | 90 | 12.86 | |
317 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
320 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 5 | 89 | 89 | 17.80 |
320 | Raniak Milan | Třešť | 5 | 89 | 89 | 17.80 | |
322 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 5 | 88 | 88 | 17.60 | |
322 | Bártík Miloslav | Plzeň | 6 | 88 | 88 | 14.67 | |
322 | Novotný Petr | Přerov nad Labem | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
322 | Štichauer Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
326 | Houser Otakar | Všechlapy | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
326 | Kaplan Petr | Semošice | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
326 | Novotný Petr st. | Louka | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
326 | Otradovský Josef | Lanškroun | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
330 | Adamčuk Jan | Rakovník | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
330 | Babka Pavel | Chloumek | 8 | 86 | 86 | 10.75 | |
330 | Jícha Luděk | Smilovice | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
330 | Macháček Pavel | Loučky | 5 | 86 | 86 | 17.20 | |
330 | Verner Vladimír | Smolnice | 6 | 86 | 86 | 14.33 | |
330 | Váňa Jindřich | Praha | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
330 | Zavacký Radek | Jaroměřice nad Rokytnou | 6 | 86 | 86 | 14.33 | |
337 | Bílek Milan | Zlosyň | 10 | 85 | 85 | 8.50 | |
337 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 5 | 85 | 85 | 17.00 | |
337 | Spiller Karel | Stod | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
337 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | J.D.J. Fish Team | 4 | 85 | 85 | 21.25 |
341 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 5 | 84 | 84 | 16.80 | |
341 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
343 | Beneš Milan | Tušť | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
343 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
343 | Procházka Milan | Nárameč | 5 | 83 | 83 | 16.60 | |
343 | Šuchal Juraj | Markovice | 5 | 83 | 83 | 16.60 | |
347 | Král Pavel | Havlíčkův Brod | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
347 | Pešek Jan | Chrudim | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
347 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 5 | 82 | 82 | 16.40 | |
350 | Kopřiva Karel | Aš | 6 | 81 | 81 | 13.50 | |
350 | Kuczawski Matouš | Světlá nad Sázavou | 6 | 81 | 81 | 13.50 | |
350 | Tecl Petr | Tábor | 7 | 81 | 81 | 11.57 | |
353 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 7 | 80 | 80 | 11.43 | |
353 | Mička Filip | Světnov | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
353 | Slezák Tomáš | Sokolov | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
356 | Bureš Jan | Počátky | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
356 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 8 | 79 | 79 | 9.88 | |
356 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
356 | Hlaváček Karel | Humpolec | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
356 | Plimeke Petr | Karlovy Vary | 5 | 79 | 79 | 15.80 | |
361 | Roman František | Staré Hobzí | 5 | 78 | 78 | 15.60 | |
361 | Sosnowski Lukacz | Bogatynia | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
363 | Zajíc David | Kamenice | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
363 | Žižka Radek | Holýšov | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
365 | Císař Martin | Plzeň | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
365 | Furthner Jan | Bečváry | 5 | 76 | 76 | 15.20 | |
365 | Janeček Josef | Hradec Králové | 5 | 76 | 76 | 15.20 | |
365 | Kovář Martin | Kladruby | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
365 | Pavlíček Michal | Ledeč nad Sázavou | 5 | 76 | 76 | 15.20 | |
370 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 5 | 75 | 75 | 15.00 | |
370 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
370 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 9 | 75 | 75 | 8.33 | |
370 | Rambousek Stanislav | Třebíč | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
370 | Vnouček Stanislav | Praha | 10 | 75 | 75 | 7.50 | |
370 | Zahradník Michal | Pelechov | 5 | 75 | 75 | 15.00 | |
376 | Frič Michal | Koválovice | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
376 | Hanzlík Václav | Horšovský Týn | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
376 | Hrabě František | Rumburk | 7 | 74 | 74 | 10.57 | |
376 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
376 | Volf Jakub | Žďár | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
381 | Sýkora David | Rakovník | 5 | 73 | 73 | 14.60 | |
382 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
382 | Karásek Pavel | Klášterec | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
382 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
385 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 5 | 71 | 71 | 14.20 | |
385 | Jelínek Milan | 3 | 71 | 71 | 23.67 | ||
385 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 4 | 71 | 71 | 17.75 |
385 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 4 | 71 | 71 | 17.75 | |
385 | Černý Václav | Merklín | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
390 | Chumash Yevhenii | Praha | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
390 | Hasal Aleš | Chomutice | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
390 | Hudeček František | Chýšť | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
390 | Kratochvíl Jakub | Opočno | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
390 | Macků Bohumil | Dačice | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
390 | Mastník Luděk | Nelahozeves | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
390 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
390 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
390 | Šašek Jaroslav | Stránecká Zhoř | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
399 | Bartes Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
399 | Ročeň Martin | Ostřešany | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
399 | Šedivý Jiří st. | Nýřany | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
402 | Dičko David | Klášterec nad Ohří | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
402 | Drabík Martin | Kocléřov | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
402 | Kovačka Josef | Ratboř | 10 | 68 | 68 | 6.80 | |
402 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 7 | 68 | 68 | 9.71 | |
402 | Lipenský Martin | Rychnov nad Kněžnou | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
402 | Matějka Václav | Nové Hrady | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
402 | Petrik Pavel | Chřibská | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
402 | Puschar Viktor | Praha | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
410 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
410 | Krýsl Pavel | Ledce | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
410 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
410 | Sochor Václav | Přeštice | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
410 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
410 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
410 | Říčař Zdeněk | Vítězná | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
417 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
417 | Hotový Jiří | Most | 4 | 66 | 66 | 16.50 | |
417 | Mareš Jan | Praha | 4 | 66 | 66 | 16.50 | |
417 | Petráček Ota | Mníšek u Liberce | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
417 | Pryl Stanislav | Pardubice | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
422 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
422 | Klouček Jan st. | Branná | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
422 | Král David | Kostelec nad Černými Lesy | 5 | 65 | 65 | 13.00 | |
422 | Mlčák Luboš | Domanín | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
422 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 7 | 65 | 65 | 9.29 | |
422 | Versbach Václav | Zákupy | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
422 | Vnouček Petr | Praha | 9 | 65 | 65 | 7.22 | |
422 | Waligóra Jan | Polsko | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
422 | Černohorský Pavel | Rakovník | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
422 | Řehák Jiří | Milenov | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
432 | Chrenovský Ivan | Drnholec | 4 | 64 | 64 | 16.00 | |
432 | Ernest František | Blovice | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
432 | Louma Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
432 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 4 | 64 | 64 | 16.00 | |
432 | Vrábel Pavel | Chlumín | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
432 | Čížek Zdeněk | Libochovice | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
438 | Dvořák Tomáš | Chodov | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
438 | Hrabák Michal | Zbiroh | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
438 | Novotný Antonín | Klášterec nad Ohří | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
438 | Pikali Imrich | Vavřinec | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
438 | Valeš Václav | Jičín | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
438 | Zajíc Ladislav | Kamenice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
438 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
445 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 6 | 62 | 62 | 10.33 | |
445 | Hauptvogel Miloslav | Peruc | 5 | 62 | 62 | 12.40 | |
445 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
445 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
445 | Lachký Jaroslav | Mimoň | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
445 | Tepřík Lukáš | Slavonice | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
445 | Volevecký Radek | Řečany nad Labem | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
452 | Bereš Jan | Planá | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
452 | Borový Luděk | Libčice | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
452 | Hasal František | Chomutice | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
452 | Hlušek Dalibor | Bezděkov nad Metují | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
452 | Kosina Roman | Veselí u Přelouče | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
452 | Polák Martin | Rakovník | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
452 | Práde Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
452 | Pýcha Hynek | Skryje | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
452 | Tauber Pavel | Němčičky | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
461 | Adamec Jakub | Závidkovice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
461 | Kasl Luboš | Plzeň | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
461 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
461 | Mišovic Jakub | Čáslav | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
461 | Novák Vratislav | Všeteč | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
461 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 5 | 60 | 60 | 12.00 |
461 | Tobolka Daniel | Nechanice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
468 | Král Vojtěch st. | Kostelec nad Černými Lesy | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
468 | Svatoň Radek | Přílepy | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
468 | Udržal Martin | Dolní Ředice | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
468 | Veselý Lukáš | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
472 | Slezák Luboš | Jílovice | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
472 | Svoboda Jiří | Pašinka | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
472 | Vykopal Jaroslav | Milenov | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
475 | Hapák Jurij | Žďár nad Sázavou | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
475 | Hlušek Daniel | Bezděkov nad Metují | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
475 | Kočí Jaroslav | Praha | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
475 | Pašek Milan | Chotěšov | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
475 | Simeonov David | 3 | 57 | 57 | 19.00 | ||
475 | Skačan Milan | Žlutice | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
475 | Šibor Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
482 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
482 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 5 | 56 | 56 | 11.20 | |
482 | Fencl Petr st. | Kolín | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
482 | Kolečkář Tomáš | Mohelnice | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
482 | Macháň Pavel | Náchod | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
482 | Vogel Petr | Mimoň | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
482 | Zdráhala Ludvík | Horní Tešice | 5 | 56 | 56 | 11.20 | |
489 | Jaroš Norbert | Jindřichův Hradec | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
489 | Oberreiter Zdeněk st. | Hamry nad Sázavou | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
489 | Smola Pavel | Budíkov | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
489 | Zahradník Michal | Platenice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
493 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
493 | Březina Zdeněk | Budíškovice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
493 | Charvát Martin | Milčice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
493 | Charvát Valentin | Jihlava | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
493 | Ivanič Aleš | Žďár nad Sázavou | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
493 | Kincl Matyáš | Opočno | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
493 | Lísner Ladislav | Bohdalov | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
493 | Ngoxuan Robin | Blížkovice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
493 | Stiller Pavel | Česká Metuje | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
493 | Výborný Jiří | Teplá | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
493 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | 6 | 54 | 54 | 9.00 | |
493 | Šulc Josef | Velké Meziříčí | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
493 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
506 | Cvak Jaroslav | Pokojov | 4 | 53 | 53 | 13.25 | |
506 | Kubeš Václav | Levousy | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
506 | Pánek Jan | Pertoltice pod Ralskem | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
506 | Shejbal Libor | Holice | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
506 | Truhlář Václav | Znetínek | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
506 | Vlk Petr | Rumburk | 7 | 53 | 53 | 7.57 | |
506 | Zelenka Pavel | Grunta | 5 | 53 | 53 | 10.60 | |
506 | Ščepka František | Humpolec | 4 | 53 | 53 | 13.25 | |
514 | Diviš Vladimír | Srby | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
514 | Hrachovec Luděk | Hustopeče nad Bečvou | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
514 | Novák Josef | Žďár | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
514 | Petr Petr | Plzeň | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
514 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
514 | Vajsar Lukáš | Česká Metuje | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
514 | Zdanowicz Piotr | Polsko | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
514 | Čech Rostislav | Třebíč | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
522 | Amerling František | Kladruby | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
522 | Bezdíček Matěj | Zámrsk | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
522 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
522 | Fiala Vít | Zvole | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
522 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
522 | Hütta Josef | Poběžovice | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
522 | Kubeš David | Kněžice | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
522 | Picek Martin | Žďár | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
522 | Poustka Tomáš | Nové Strašecí | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
522 | Strnad Roman | Mariánské Lázně | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
522 | Váňa Michal | Vepřek | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
533 | Arazim Vlastimil | Neratovice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
533 | Dušák Patrik | Novosedly nad Nežárkou | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
533 | Hertver Petr | Horní Jiřetín | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
533 | Hojný Miroslav st. | Vysoké Mýto | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
533 | Kalčík Matěj | Plzeň | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
533 | Kopačka Jiří | Planá nad Lužnicí | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
533 | Krejzl Milan | Česká Skalice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
533 | Kříž Josef | Smrk | 5 | 50 | 50 | 10.00 | |
533 | Novotný Zdeněk | Zbraslavice | 8 | 50 | 50 | 6.25 | |
533 | Řízek Ivo | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
543 | Brádler Petr | Červená Voda | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
543 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
543 | Hrubeš František | Dřenice | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
543 | Pešek Matěj | Zdeslav | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
543 | Richtr Dalibor | Rumburk | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
543 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
543 | Válka Ondřej | Želiv | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
550 | Chaloupka František | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
550 | Dohnal František | Ostrov | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
550 | Havlíček Josef | Ostřešany | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
550 | Havránek Radek | Čejov | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
550 | Kalčík Vlastimil | Srby | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
550 | Laciný Josef | Hradišťský Újezd | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
550 | Pučelík Pavel | Kdyně | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
550 | Riedl Patrik | Humpolec | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
550 | Vaněk Michal | Litoměřice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
550 | Venzhofer Michal | Havlíčkův Brod | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
560 | Dostál Bohumil | Vyšehněvice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
560 | Edl Milan | Plzeň | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
560 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 6 | 47 | 47 | 7.83 | |
560 | Křepela Michal | Pardubice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
560 | Pečinka Filip | Bystřice nad Pernštejnem | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
560 | Pešek Jiří | Řeřichy | 6 | 47 | 47 | 7.83 | |
560 | Schubert Martin | Chranišov | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
560 | Stojka Jiří | Klešice | 5 | 47 | 47 | 9.40 | |
560 | Vašátko Radek | Svitavy | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
560 | Zeman David | Chrudim | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
570 | Bouše Petr st. | Řenče | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
570 | Prokop Václav | Jaroměř | 5 | 46 | 46 | 9.20 | |
570 | Píša Václav | Hradec Králové | 4 | 46 | 46 | 11.50 | |
570 | Stránský Aleš | Ústí nad Orlicí | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
570 | Svoboda Josef | Kozlov | 5 | 46 | 46 | 9.20 | |
570 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
570 | Zavřel Jan | Pomezí | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
577 | Bláha Stanislav | Dačice | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
577 | Janovský Miroslav ml. | Hradec Králové | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
577 | Kocián Jiří | Meziměstí | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
577 | Koten Petr | Jihlava | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
577 | Macho Bohuslav | Vrchlabí | 6 | 45 | 45 | 7.50 | |
577 | Olšán Jakub | Brněnec | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
577 | Szotkowski David | Mnichovo Hradiště | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
577 | Ulman Josef st. | Kochánky | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
577 | Vican Roman | Přeštice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
577 | Votoček Jiří | 2 | 45 | 45 | 22.50 | ||
577 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
577 | Částka Pavel | 3 | 45 | 45 | 15.00 | ||
589 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
589 | Dvořák Tomáš | Rakovník | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
589 | Grzybczyk Jacek | Polsko | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
589 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 4 | 44 | 44 | 11.00 | |
589 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
589 | Kočíř Radek | Čankovice | 4 | 44 | 44 | 11.00 | |
589 | Richtr Pavel | Vápensko | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
589 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
589 | Vomáčka Jan | Trutnov | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
598 | Csoka Josef | Pardubice | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
598 | Jahelka Miroslav | 2 | 43 | 43 | 21.50 | ||
598 | Jakl Josef | Dvůr Králové nad Labem | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
598 | Klement Michal | Rumburk | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
598 | Košnar Lukáš | Časy | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
598 | Matoušek Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
598 | Omamik Ján | Plzeň | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
598 | Stražák Bohumil | Český Brod | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
598 | Tlustý Luboš | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
598 | Šimůnek Jindřich | Přelouč | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
598 | Šupol Petr | Libišany | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
598 | Žižka Ladislav | Holýšov | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
610 | Bouše Petr ml. | Řenče | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
610 | Dodek Lubor | Lupenice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
610 | Hofman Jiří | Luštěnice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
610 | Hypšman Pavel | Hrobice | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
610 | Odstrčilík Tadeáš | Dolní Bousov | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
610 | Paštika Miloš | Opočno | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
610 | Schnaubelt Petr | Petrohrad | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
610 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
610 | Čížek Pavel | Mariánské Lázně | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
610 | Šotkovský David | Borovice | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
620 | Carda Radek | Opočno | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
620 | Jánský Ladislav ml. | Rumburk | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
620 | Matějčík Vít | Mnichovo Hradiště | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
620 | Pocar Drahoš | Uherčice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
620 | Sochor Martin | Petrohrad | 5 | 41 | 41 | 8.20 | |
620 | Weigend Aleš | Mladá Boleslav | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
620 | Wittvar Zdeněk ml. | Vrdy | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
627 | Bareš Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
627 | Benda Roman | Řečany nad Labem | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
627 | Blažek Václav | Žďár nad Metují | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
627 | Hetych Libor | Řestoky | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
627 | Hlaváč Radim | Měřín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
627 | Hlušek Dalibor ml. | Bezděkov nad Metují | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
627 | Hrdlička Milan | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
627 | Hrubeš Petr | Rokycany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
627 | Hrubý Stanislav ml. | Suchomasty | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
627 | Kořínek Lukáš | Nakvasovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
627 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
627 | Kryštof Marián | Říčany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
627 | Moravec Pavel | České Budějovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
627 | Mráz Vlastimil | Radvánovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
627 | Pištora Miloš | Jaroslav | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
627 | Radosta Zdeněk | Třeboň | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
627 | Skalický Jakub | Příbram | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
627 | Staněk Karel ml. | Smečno | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
627 | Steidl Petr | Mohelnice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
627 | Vejslík David | Jihlava | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
627 | Zbořil Jindřich | Pěkov u Police nad Metují | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
627 | Červenka Lukáš | Cheb | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
649 | Bartoš Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Buřič Karel | Třeboň | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
649 | Chalupa Lukáš | Chrastava | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Chmelař Milan | Častolovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Cingroš Jakub | Stod | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Cinka Matěj | Velké Poříčí | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
649 | Fikar Petr | Horní Bříza | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Funěk Lukáš | Loštice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Glockner Petr | Mělník | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
649 | Gurin Petr | Olešnice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
649 | Hemerka Martin | Úhřetická Lhota | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Hruška Bohumil st. | Valašské Meziříčí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Jilich Ladislav | Jihlava | Big Fish Jihlava | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
649 | Karban Michal st. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Kašpar Jaroslav | Blovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Klaska Josef | Pardubice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
649 | Kovařčík Jaroslav | Zákupy | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
649 | Krejčí Karel | Havlíčkův Brod | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Kubíček Radek | Vraclav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Kutek Lukáš | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
649 | Majoroš Vojtěch | Karlovy Vary | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
649 | Mládek Jiří | Veselí-Přelouč | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Mrázek Marek | Březnice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Máslo Leoš | Police nad Metují | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
649 | Novák Josef | Svijany | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Novák Petr | Radovesnice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Paroušek Jan | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
649 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Pavlovič Pavel | Přestavlky | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
649 | Petr Jaromír | Sobčice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Piskač František | Biskupice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
649 | Pohnán Jan | Praha | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Riedl Zdeněk | Humpolec | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Stiller Jakub | Česká Metuje | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
649 | Sysel Jan | Ivančice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
649 | Sácký Miroslav | Rousínov | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
649 | Vítovec Milan | Nové Hrady | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Wohland Robert | Bělá pod Bezdězem | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
649 | Zelníček Zdeněk | Vedrovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Záleský Jakub | Choceň | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
649 | Čuřík Václav | Kolín | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
649 | Škoda František | Pacov | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
649 | Šír Jaroslav | Křižánky | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
649 | Žurovec Dalibor | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
696 | Baštář Filip | Mladoňovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
696 | Burda Pavel | Cheb | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
696 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
696 | Casian Ivan | Humpolec | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
696 | Dědek Lukáš | Česká Lípa | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
696 | Finděr Jan | Zásadka | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
696 | Grepl Lukáš | Olomouc | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
696 | Janouškovec Vilém | Staňkov | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
696 | Javůrek Karel | Choceň | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
696 | Jindřich Štěpán | Mělník | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
696 | Jon Zdeněk | Dobrá Voda | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
696 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
696 | Koranda Jan | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
696 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
696 | Kovář František | Mirovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
696 | Košumberský Karel ml. | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
696 | Košťál Jiří | Police nad Metují | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
696 | Kučera Ladislav | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
696 | Mareš Vladislav | Praha | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
696 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
696 | Netík Jiří | Hejtmánkovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
696 | Novotný Jiří | Rohy | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
696 | Pojar Radek | Točník | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
696 | Polák Matěj | Neratovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
696 | Potičný Michal ml. | Ivančice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
696 | Prchal Jan | Lučice | 6 | 38 | 38 | 6.33 | |
696 | Ryšavý Pavel | Ústí nad Orlicí | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
696 | Rödlová Hana | Smolnice | 4 | 38 | 38 | 9.50 | |
696 | Schenk Adam | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
696 | Sochor Martin ml. | Petrohrad | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
696 | Spíchal Jaroslav | Moravská Třebová | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
696 | Staněk Karel | Smečno | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
696 | Strnad Jakub | Cheb | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
696 | Truhlář Jan | Znětínek | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
696 | Uhlíř Karel | Letohrad | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
696 | Vaňura Jaroslav | Chvatěruby | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
696 | Vejs David | Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
696 | Záruba Petr | Blato | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
696 | Šimůnek Otakar | Březová | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
696 | Špetla Ladislav | Trutnov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
736 | Binar Rudolf | Trutnov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
736 | Bozděch Karel | Praha | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
736 | Brož Richard | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
736 | Bury Jan | Postoloprty | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
736 | Bříza Matěj | Hostinné | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
736 | Celý Vlastimil | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
736 | Chmelík Jiří | Stěžery | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
736 | Chovanec Štěpán | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
736 | Chudoba Jan | Libenice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
736 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
736 | Dostál Lukáš | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
736 | Duchoň Robert | Valašské Meziříčí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
736 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
736 | Fuks Petr | Mimoň | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
736 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
736 | Hrubý Stanislav st. | Králův Dvůr | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
736 | Joudal Milan | Hradec Králové | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
736 | Juráň Jaroslav | Hustopeče nad Bečvou | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
736 | Kraus Martin | Pardubice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
736 | Laitner František | Kněževes | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
736 | Majer Luděk ml. | Jablonec nad Nisou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
736 | Mandík Martin | Nová Paka | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
736 | Musil Max | Bakov nad Jizerou | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
736 | Ničpan Petr | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
736 | Novotný Bedřich | Kouřim | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
736 | Prášek Marek | Vémyslice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
736 | Pásler Miloš | Miřetice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
736 | Růžička Josef | Čeperka | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
736 | Strouhal Patrik | Praha | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
736 | Tichovský Ladislav | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
736 | Vídeňský Zdeněk | Lhotice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
736 | Ševčík Jiří | Bílek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
736 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
736 | Švejda Jan | Heřmanov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
770 | Bartoš František | Chotěšov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
770 | Baštýř Josef | Zákupy | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
770 | Bureš Václav | Nová Ves | 4 | 36 | 36 | 9.00 | |
770 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
770 | Fasta Oleksander | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
770 | Hanzal Ondřej | Želetava | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
770 | Horčík Alois | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
770 | Juřena Zdeněk | Ostrov | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
770 | Kaufman Pavel | Stráž pod Ralskem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
770 | Kostelecký Zdeněk | Třebohostice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
770 | Král Josef | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
770 | Král Josef | Seč | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
770 | Kunc Milan | Svratka | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
770 | Kučera Vlastislav | Třešť | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
770 | Maják Jiří | Ostřetín | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
770 | Malý Roman | Plaňany | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
770 | Matějka Roman ml. | Nové Hrady | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
770 | Mihálík Boris | Hranice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
770 | Mistoler Martin | České Budějovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
770 | Novotný Jiří | Louka | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
770 | Novák Pavel | Úžice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
770 | Plíšek Radoslav | Klatovy | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
770 | Průša Vladimír | Želetava | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
770 | Pácal Jiří | Stránecká Zhoř | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
770 | Rambousek Jakub | Čihalín | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
770 | Scheiber Pavel | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
770 | Sixta Tomáš | Týnec nad Labem | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
770 | Skalický Miroslav | Příbram | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
770 | Smetana Daniel | Branná u Třeboně | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
770 | Strejček Zdeněk | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
770 | Temr Miroslav | Kounice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
770 | Uhrik Jiří | Dačice | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
770 | Vacek Josef | Kameničky | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
770 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
770 | Čipera Miroslav | Bohutín | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
770 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
770 | Šrámek Jan | Stěžery | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
807 | Adamec Jakub | Světlá nad Sázavou | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
807 | Adámek Luděk | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
807 | Blažek Lubomír | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Bureš Michal | Jihlava | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
807 | Cimburek František | Kameničky | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
807 | Fikar Aleš | Havlíčkův Brod | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Fulík Josef | Choceň | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
807 | Halámek Václav | Křižanov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Hanzal Roman | Žirovnice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
807 | Hlaváček Antonín | Pardubice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
807 | Hrubý Pavel | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Hynčík Václav | Nýrsko | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Kianička Jakub | Peruc | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Kocanda Jakub | Pustina | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Kozel Jaromír | Jablonné nad Orlicí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Mendlík Tadeáš | Benátky nad Jozerou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
807 | Nguyen Ding Hoc | Havlíčkův Brod | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
807 | Novotný Milan | Horka | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Pelikán Luboš | Česká Třebová | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Petr Lukáš | Sobčice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Pilc Tomáš | Vlašim | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Pristal Andrej | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
807 | Sokolowski Bartek | Polsko | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Studnička Jan | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Svěrák Jiří | Lovětín | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Vacek Miloslav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
807 | Vařeka Jan | Benátky nad Jizerou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Veselý Aleš | Měšice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Vicher Milan | Plzeň | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Vosejpka Václav | Lomnice nad Lužnicí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Zmarzlák Štěpán st. | Valašské Meziříčí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Záveský Jan | Dražíč | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Zítka Lukáš | Jíkev | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Zítřek Lukáš | Plzeň | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Čejka Libor | Nové Město na Moravě | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Šourek Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Šourek Zdeněk | Žďár nad Sázavou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
807 | Štefan Tomáš | Petrovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
848 | Adam Petr | Český Brod | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
848 | Amrich David | Stráž pod Ralskem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
848 | Bečka Jaroslav | Nerad | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
848 | Bilík Petr | Kolín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
848 | Běle Václav ml. | Březnice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
848 | Cieslak Marek | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
848 | Felenda David | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
848 | Figura Mieszyslaw | Polsko | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
848 | Fuks Luboš | Lhotice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
848 | Hajátko Samuel | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
848 | Hušek Jiří st. | Tatobity | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
848 | Kettner Štěpán | Česká Lípa | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
848 | Klimeš Jan | Čimelice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
848 | Kočí Vladimír | Praha | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
848 | Křivka Matěj | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
848 | Laitner Matouš | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
848 | Macháček Ondřej | Lomy | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
848 | Mikeš Martin | Třešť | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
848 | Nedvěd Petr | Ledeč nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
848 | Nimko Marian | Praha | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
848 | Ondřej Jakub | Pardubice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
848 | Pech Jan | Břilice | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
848 | Perich Oleg | Žďár nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
848 | Pácal Jan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
848 | Riedl Michal | Humpolec | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
848 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
848 | Schenk Václav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
848 | Skoumal Milan st. | Malé Březno | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
848 | Skýpala Tomáš | Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
848 | Tichý Rudolf | Kácov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
848 | Trnka Jan st. | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
848 | Zavadil Martin | Bystřice nad Perštejnem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
848 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
848 | Čubr Václav | Mešno | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
848 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
848 | Škrabálek Jan | Vrchlabí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
848 | Šplíchal Petr | Prostějov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
885 | Bidmon Pavel | Korouhev | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
885 | Bouška Lukáš | Žumberk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
885 | Buriánek Dušan | Koberovy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
885 | Dušák Pavel st. | Novosedly nad Nežárkou | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
885 | Dvořák Petr | Rakovník | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
885 | Foret Roman | Hustopeče | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
885 | Franěk Martin | Březník | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
885 | Hadžala Jan | Odolena Voda | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
885 | Hanuš Miroslav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
885 | Holinka František | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
885 | Holý Zdeněk st. | Plzeň | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
885 | Jančar Vojtěch | Březnice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
885 | Jirman Tomáš | Police nad Metují | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
885 | Jonák Martin | 3 | 33 | 33 | 11.00 | ||
885 | Kopic Milan | Humpolec | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
885 | Krajňák Jakub | Mikulovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
885 | Kurzeja David | Kosmonosy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
885 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
885 | Lysek Jakub | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
885 | Marek Vladimír | Třeboň | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
885 | Molík Lubomír | Citonice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
885 | Novák Milan | Milovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
885 | Olbrich Petr st. | Bechov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
885 | Paclt Pavel | Louny | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
885 | Parůžek Zdeněk | Čermná nad Orlicí | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
885 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
885 | Reif Milan | Hostinné | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
885 | Roky Džepa | Jablonec nad Nisou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
885 | Růžička Petr | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
885 | Schenk Petr | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
885 | Sixta Jan | Týnec nad Labem | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
885 | Skýpala Miroslav | Valašské Meziříčí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
885 | Slavík Jiří | Neratovice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
885 | Soukup František | Lovětín | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
885 | Tesař Tomáš | Maldoňovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
885 | Vacek Jan | Zábědov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
885 | Volák Jiří | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
885 | Vávra Daniel | Lanškroun | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
885 | Řízek Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
885 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
925 | Benda Marek | Újezd | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
925 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
925 | Brázdil Václav | Choceň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Daniš Petr | Kácov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Dušánek David | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
925 | Felso Ladislav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
925 | Glencner Marek | Sruby | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Gregor Jaromír | Herálec | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
925 | Hampejs Matěj | Bílina | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
925 | Havel Milan | Nová Bystřice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Holubec Milan | Ostrov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Holý Zdeněk ml. | Plzeň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Horký Luboš | Bobrůvka | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Horník Jan | Zbůh | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
925 | Horák Vladislav | Dražíč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Hudák Pavel | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
925 | Hulcr Lukáš | Kutrovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Johanides Vlastimil ml. | Světlá nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Kašpar Vlastimil | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
925 | Korytár Pavel | Mariánské Lázně | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
925 | Kočiš Jiří | Rumburk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Král Pavel | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
925 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
925 | Leško Jan | Tachov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Ludvík Jiří | Kutná Hora | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
925 | Macháček Patrik | Vysoké Mýto | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
925 | Malkovský David | Březnice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Mareš Daniel | Praha | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Mokrý Jiří ml. | Hamry nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Musil Milan | Kladruby | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Nejedlý Josef | Jaroslav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Nesládek Marcel | Týnec nad Lábem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Repczinsky Leskan | Polsko | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Sochor Jan | Škrdlovice | 5 | 32 | 32 | 6.40 | |
925 | Sochůrek Ondřej | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
925 | Strnad Jakub | Uherčice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Sudík Bohumil | Malá Skála | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Vavříček Tomáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
925 | Vaňhát Martin | Telce | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Vrkoč Michal | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
925 | Váňa Pavel | Kolín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Zemánek Martin | Jablonec nad Nisou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Ziman Tomáš | Blížejov | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
925 | Záruba Jiří | Havlíčkův Brod | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
925 | Říha Pavel | Dobronín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Říčař Josef | Zdelov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Šebesta Jakub | Třešť | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
925 | Štegner Tomáš | Pardubice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
973 | Boháč Martin | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
973 | Chalupský Petr | Ledenice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Charvát Adam | Libočany | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
973 | Cinekr Tomáš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
973 | Dietz Lukáš | Třešť | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Dormišev Jordán | Ukrajina | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Dráb Karel | Litoměřice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Grégr Jiří st. | Šubrtov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Hrdlička Jaromír | Řestoky | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Hyhlík Zdeněk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
973 | Kindl Jan | Chomutice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Klíma Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Koutný Vladislav | Nová Olešná | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Krupička Vojtěch | Soběslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Kučera Jiří | Rakovník | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Kysela Zdeněk st. | Dlouhý most u Liberce | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Matyášek Josef | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
973 | Menšík Jiří | Dačice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
973 | Mikulík Roman | České Meziříčí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Novák Jan | Libišany | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
973 | Petrovka Jiří | Větrušice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Purma Martin | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Rajko Josef | Kostelec nad Labem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Richter Jiří ml. | Chrastava | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Richter Kamil | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Sixta Milan | Nymburk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Skokan Martin | Heřmanův Městec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Strnad Lukáš | Mariánské Lázně | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Vaněk Milan | Milavče | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Vincour Zdeněk | Uherčice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Višňovský Dominik | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
973 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Černohlávek Martin | Barchov | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
973 | Šimůnek Ondřej | Hudčice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Štantejský Karel | Malá Skála | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
973 | Švarc Dominik | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
973 | Žák František | Chrast | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
1011 | Balcar Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
1011 | Beran Jaromír | Bezděkov nad Metují | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
1011 | Beznosek Jakub | Výrava | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
1011 | Cablk Jan | Pravonín | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
1011 | Drahota Jiří | Lužec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1011 | Dubš Jakub | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
1011 | Děček Filip | Městec Králové | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
1011 | Havlín Petr | Veltrusy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1011 | Havlíček Lukáš | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
1011 | Hickl Pavel | Česká Třebová | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
1011 | Hlavica Martin | Kelč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1011 | Hošek Stanislav | Pacov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
1011 | Hron František | Rožďalovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1011 | Imamovič Adis | Brno | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1011 | Jírovský Martin | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
1011 | Králíček Jiří | Nová Role | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
1011 | Kuneš Pavel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
1011 | Machač Václav | Drahov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
1011 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1011 | Mikl Pavel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
1011 | Munzar Josef | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
1011 | Musil Jan | Budíškovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1011 | Nohejl Karel ml. | Trutnov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1011 | Novák Marek | Rumburk | 5 | 30 | 30 | 6.00 | |
1011 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
1011 | Plánský Petr ml. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1011 | Rybák Jaroslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
1011 | Růžička Miroslav | Tanvald | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
1011 | Soukal Jakub | Sadská | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1011 | Souček Milan | Chrastava | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
1011 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1011 | Truhlář Patrik | Karhule | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
1011 | Vojtíšek Petr | Kněžice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1011 | Ziman Tomáš ml. | Blížejov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1011 | Červený Lukáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1011 | Řezač Petr | Benátky nad Jizerou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1011 | Řiháček Pavel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
1011 | Šedivý Jindřich | Nová Ves u Chotěboře | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
1011 | Šimůnek Jiří | Klatovy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1011 | Štejfa Miroslav | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1011 | Štěpánek Adam | Ostřetín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
1052 | Bartosiewicz Gregor | Polsko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1052 | Barák Milan | Želetava | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1052 | Bauer Petr | Hradec | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1052 | Bejsta Tomáš | České Budějovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1052 | Boháč Josef | Soběslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1052 | Chábera Radek | Mlékovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1052 | Cibulka Václav | Janatov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1052 | Dvořáček Zdeněk | Lhota | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1052 | Ešpandr Miroslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1052 | Fejfar Kamil | Radčice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1052 | Grzybzyk Jan | Polsko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1052 | Gřonka Jan | Svitavy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1052 | Jarý Marek | Karlovy Vary | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1052 | Jukl Ivan | Nemošice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1052 | Kapacita Mykola | Ukrajina | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1052 | Kocián Oldřich | Lenešice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1052 | Kopecký Petr | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1052 | Kotrla Dalibor | Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1052 | Koucký Bohuslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1052 | Kozlík Vít | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1052 | Kroupa Jiří | Předklášteří | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
1052 | Kudrna Jiří | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1052 | Kult Michal | Malé Svatoňovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1052 | Lindenberg Daniel | Teplá | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1052 | Ludvík Tomáš st. | Vamberk | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1052 | Nikl Pavel | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1052 | Novák Luboš | Příbram | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1052 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1052 | Preisler Oldřich | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1052 | Skoumal Vít | Vír | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1052 | Sobotka Jiří | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1052 | Svoboda Vlastimil | Hrobice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1052 | Syrový František | Stratov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1052 | Szöllösi David | Rumburk | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1052 | Sýkora Miloslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1052 | Tegel Tomáš | Nová Paka | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1052 | Tirpach Daniel | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1052 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
1052 | Vávra Vladimír | Doubrava | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1052 | Zeman Václav ml. | Tuřice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1052 | Zvěřina Michal | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
1052 | Čepelák Milan | Mlékosrby | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1052 | Černý Václav | Rakovník | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1052 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
1052 | Špína Jiří | Valdice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1052 | Šrámek Patrik | Opočínek | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
1098 | Badiš Jaroslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1098 | Baloun Kamil | Kolín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Bouška Vojtěch | České Budějovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Bříza Petr | Hostinné | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1098 | Cenkner Jan | Cheb | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | David Miroslav st. | Rakovník | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Doležal Ladislav | Police | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Dupal Petr | Úvaly | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Ficek Petr | Svitavy | 4 | 28 | 28 | 7.00 | |
1098 | Fodor Petr | Třebestovice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1098 | Funěk Tomáš | Loštice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Grossmann Bedřich | Mělník | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Hamerský Aleš | Vamberk | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Hautreux Jiří st. | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1098 | Hejcman Václav | Rohozec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Helásek Martin | Nové Město nad Metují | 4 | 28 | 28 | 7.00 | |
1098 | Hlaváček Ladislav | Veselá | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1098 | Jirsák Karel | Nepasice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Kalenský Petr | Dolní Olešnice | 5 | 28 | 28 | 5.60 | |
1098 | Knittel Jaroslav | Šestajovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Kolbe Libor | Trutnov | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
1098 | Kovář Jiří | Jenišovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Kočí Jaroslav | Jedlice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Košťál Miloslav | Trutnov | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1098 | Kulich Attila | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1098 | Kusý Radim | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1098 | Lorenc Martin | Zbožnov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Lukášek Jiří | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
1098 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Mandík Roman | Nová Paka | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1098 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Mezera Luboš | Růžená | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Mikuláš Robert | Teplice nad Metují | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Mucha Jakub | Hlinsko | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Novosad Libor | Valašské Meziříčí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Novák Pavel | Bujanov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Procházka Filip | Jaroměřice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1098 | Průša David | Petrovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Přibyl Vojtěch | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Serbus Tomáš ml. | Kostelec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Servus Jakub | Pardubice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Skačan Ivan | Žlutice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1098 | Smrček Michal | Otovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Soural Karel | Hrobice | 4 | 28 | 28 | 7.00 | |
1098 | Stehlík Josef | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1098 | Suška Pavel | Lipová-lázně | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1098 | Svoboda Jaroslav. | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1098 | Svoboda Michal | Česká Kamenice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Tóth Petr | Karlovy Vary | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Urban David | Opatovice nad Labem | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
1098 | Vaníček Tomáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1098 | Velíšek Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Voráček Pavel | Kochánky | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Válek Daniel | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1098 | Zaplatílek Radim | Špindlerův Mlýn | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
1098 | Čepelák Štěpán | Nymburk | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Čáp Pavel | Kamenice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Řezníček Matěj | Chotýšany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Šafařík Jaroslav | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Šavel Jiří | Litoměřice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1098 | Štafurik Daniel | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
1098 | Šír Miroslav ml. | Březiny | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
1161 | Bez Miroslav | Pacov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1161 | Bultas Petr | Přeštice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1161 | Burda Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1161 | Burian Václav | Pěnčín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1161 | Cingroš Roman | Stod | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
1161 | Dostál Jaroslav | Liberec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1161 | Erban Jiří | Hostinné | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1161 | Havelka Pavel | Třebíč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1161 | Kabát Jaroslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
1161 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1161 | Karas Jakub | Poříčany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1161 | Klement Petr | Rumburk | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1161 | Knap Pavel | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
1161 | Koch Radek | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
1161 | Konvičný Michal | Valašské Meziříčí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1161 | Kopačka Ondřej | Veselí nad Lužnicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1161 | Kubát Filip | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
1161 | Kárník Petr | Bílé Vchýnice | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
1161 | Křeček Jan | Kutrovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1161 | Malý Josef | Medlešice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1161 | Mann Pavel ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1161 | Maršík Jan | Pelhřimov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1161 | Matějčík Martin | Branžež | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1161 | Menhard Josef | Litoměřice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1161 | Nekolný Josef | Břežany | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
1161 | Novotný Břetislav | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1161 | Novotný Radek ml. | Strakonice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1161 | Pištora Jaroslav ml. | Choceň | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1161 | Polák Jakub | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1161 | Prynych Jakub | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
1161 | Riedl Filip | Humpolec | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
1161 | Sečkař Jan | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
1161 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1161 | Stehlík Miroslav | Zásmuky | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1161 | Svoboda Milan | Ronov nad Doubravou | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1161 | Tomášek Martin | Mladá Boleslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1161 | Vajsar Lukáš ml. | Česká Metuje | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1161 | Vavřina Štěpán | Drozdice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1161 | Vostárek Michal | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
1161 | Voženílek Tomáš | Hradec Králové | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
1161 | Ševčík Václav | Ronov nad Doubravou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1161 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
1203 | Bartoš Radek | Vysoké Mýto | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
1203 | Boček Ladislav st. | Kolín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Böhm František | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1203 | Böhm František ml. | Chrastava | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Cejnar Jiří | Jablonec nad Nisou | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
1203 | Chuchvalec Tomáš | Hlízov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Dietz Jiří | Třešť | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Erben Ladislav st. | Vrchlabí | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
1203 | Fidra Roman | Třemošnice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Fišer Jiří | Hořesedly | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Frank Miloš | Česká Třebová | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Havel Jaroslav | Kladruby | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Hrabě Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Hřava Jaroslav | Litoměřice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Jánský František | Dačice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
1203 | Kadlec Vratislav | Benátky nad Jizerou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Kühnel Petr | Bakov nad Jizerou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Křikava Milan | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1203 | Linhart Jan | Kojatín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Louda Václav | Plzeň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Makula Rudolf | Jablonec nad Nisou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Matějka Roman | Nové Hrady | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
1203 | Mazour Petr | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
1203 | Miček František | Křetín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Mrázek Karel | Mirovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Nohejl Karel st. | Trutnov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Odvárka Tomáš | Herálec | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
1203 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
1203 | Prynych Michal | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1203 | Sláma Tomáš | Křižánky | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
1203 | Starý Luboš | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Sýkora Václav | Kamenná | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Uličný Simon | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1203 | Urban Jakub | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1203 | Urban Josef | Vsetín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Vyčichl Milan | Skuteč | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Výskot Daniel | Týnec nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Zítko Roman ml. | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1203 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Štěch Petr st. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1203 | Šuchman Petr | Zruč | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
1245 | Adamcuk Jan | Přílepy | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
1245 | Bambula Antonín | Čenkov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1245 | Bečka Pavel | Plevnice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1245 | Bláha Michal | Chrast | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1245 | Břichnáč Vladimír | Nymburk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1245 | Duchoslav Tomáš | Spomyšl | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1245 | Erlebach Pavel | Nová Paka | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1245 | Horvát Miroslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1245 | Hošek Pavel | Římovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1245 | Jabůrek Martin | Třeboň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1245 | Jakovec Lukáš | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1245 | Jirsák David | Petrovice u Nového Bydžova | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1245 | Jokel Luděk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1245 | Jungwirt Vojtěch | Strakonice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1245 | Kafka Jaroslav | Miletín | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1245 | Kopecký Karel st. | Damníkov | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1245 | Lahký Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1245 | Mann Aleš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1245 | Martinovský Jaroslav | Stod | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
1245 | Mičič Bogdan | Citonice | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
1245 | Novák Michal | Radovesnice II. | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1245 | Papula Lukáš | Sobáčov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1245 | Pecina Miroslav | Jestřábí Lhota | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1245 | Petříček Ladislav | Havlíčkova Borová | 4 | 25 | 25 | 6.25 | |
1245 | Plešinger Luboš | Český Dub | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1245 | Procházka Petr | Křimice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1245 | Silaši Štefan | Lety | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1245 | Stýblo Karel | Týnec nad Labem | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1245 | Suchánek Michal | Česká Třebová | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1245 | Svatoň Michal | Planá nad Lužnicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1245 | Svoboda Pavel | Krásná Lípa | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1245 | Sýkora Jiří st. | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1245 | Techlovský Jiří | Sloveč | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1245 | Tomášek Jan | Bílá Hlína | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1245 | Vaněk Jan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
1245 | Varga Stanislav | Holýšov | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
1245 | Vavruška Martin | Sudoměř | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
1245 | Vernhauer František | Vilémov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1245 | Zahradník Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1245 | Zeman Maxmilián | Zruč nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1245 | Šimčík Vojtěch | Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1245 | Štefl Zdeněk | Všechlapy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
1287 | Babák Gabriel | Stráž pod Ralskem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Beneš Ladislav | Koudelka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Borovský Tomáš | Říčany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Bukovský Miroslav | Kněžice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Cajthaml Petr | Velenice | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
1287 | Cihlář Zdeněk | Doubrava | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
1287 | Diblík Ladislav | Broumov | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1287 | Diviš Petr | Lindava | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Dudycha Jiří | Krouna | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Fischer Martin | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1287 | Hanz Antonín | Nymburk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Hanzlík Jindřich | Březnice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1287 | Horáček Jan | Rosice u Chrasti | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Hrabáček Luboš | Červená Voda | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1287 | Hruška Jan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1287 | Hřebíček Milan | Svitavy | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
1287 | Jány Zdeněk | Trojany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Jílek Petr | Vír | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Kettner Josef st. | Mělník | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1287 | Kettner Václav | Česká Lípa | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Kolitsch Matěj | Pernink | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
1287 | Konečný Martin | Růžená | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Kosina Jaroslav | Běstvina | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
1287 | Kostelecký Karel | Vír | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1287 | Koťátko Lukáš | Doubrava | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Krupica Jaroslav | Planá | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Kučírek Josef | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1287 | Kvasnička Tomáš | Těchlovice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1287 | Marek Martin st. | Litoměřice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Matula Zdeněk | Ostrava | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Muszynski Piotr | Polsko | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Máder Jan | Radvanec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Navrátil Ladislav st. | Přerov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Novák Petr | Ostrov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Pažout Radovan | Rožďalovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Petržílka Marek ml. | Bašť | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Pražák Ladislav | Borohrádek | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Rataj David | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1287 | Ryšavý Vojtěch | Dašice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Sankot Radek | Dobrá voda | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1287 | Sattler Jiří | Brněnec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Scholz Jaromír | Horní Dubňany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Skalický Pavel | Dolní Ředice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Skořepa Martin | Starobucké Debrnné | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Suchý Denis | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1287 | Vavroušek Antonín | Holice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Vaváček Miloslav | Bechyně | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Vašata Pavel | Pohřebačka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Veselý Jan | Jimramov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Veselý Tomáš | Mělník | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Vilda Martin | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
1287 | Višňák Martin | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Vlačiha Daniel | Bačetín | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1287 | Vávra Petr | Krouna | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Wasilewski Josef | Machov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Zajíček Josef | Veselice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
1287 | Zelníček Zdeněk ml. | Vedrovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Zeman Martin | Semily | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Šebek Milan | Dřínov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Šimon Vlastimil | Běstvina | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1287 | Švec Jakub | Zhořec | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
1349 | Begeš Zdeněk | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1349 | Brož Jaroslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1349 | Bureš Zbyněk | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1349 | Chasák Břetislav | Jeseník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1349 | Dobšíček Jaroslav | Horní Bříza | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1349 | Duch Petr | Horní Maršov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1349 | Dupák Martin | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1349 | Děček Antonín | Městec Králové | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1349 | Džobák Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1349 | Fulík Josef st. | Choceň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1349 | Hanuška Jaroslav | Třemošnice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1349 | Hirman Miloš | Kladruby | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1349 | Hodík Martin | Slepotice | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
1349 | Jánský Ladislav st. | Jiříkov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1349 | Karabáček Jiří | Golčův Jeníkov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1349 | Kulhavý Pavel | Pěčice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1349 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1349 | Kutílek Jaromír | Bohouňovice | 5 | 23 | 23 | 4.60 | |
1349 | Ledašil Jaroslav | 3 | 23 | 23 | 7.67 | ||
1349 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 4 | 23 | 23 | 5.75 | |
1349 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1349 | Matějček Martin | Broumov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1349 | Melč Martin ml. | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1349 | Málek Josef | Pařížov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1349 | Paclt Pavel | Praha | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1349 | Pastorek David | Janovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1349 | Pavlík František | Březnice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1349 | Peřina Ladislav | Chotěšice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1349 | Ptáček Radek | Rakovník | 4 | 23 | 23 | 5.75 | |
1349 | Pálek Jiří | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
1349 | Rožnovják Gustav | Vsetín | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1349 | Sládek Pavel | České Velenice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1349 | Stehlík Milan | Lanškroun | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1349 | Stejskal Karel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1349 | Urban Petr | Choceň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1349 | Vašků Jan ml. | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1349 | Viliš Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1349 | Zajíček Jiří | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1349 | Zelinger Milan | Hrobice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1349 | Zlatuška Tomáš | Třebíč | 4 | 23 | 23 | 5.75 | |
1349 | Závodský Karel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1349 | Čipera Josef | Uhlířské Janovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1349 | Řehůřek Daniel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1349 | Šejla Pavel | Slaný | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1349 | Šimůnek Oldřich | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1394 | Adámek Petr | H. Beřkovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Aulický Miroslav | 4 | 22 | 22 | 5.50 | ||
1394 | Babán Jakub | Peruc | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Baranowski Pawel | Polsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Bareš Jaromír | Lázně Bělohrad | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Bervid Jiří | Přelouč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Brandejs Jan | Nepasice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Brázda Vít | Výměves | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Brückner Pavel | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Charvát David | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Cibor Lukáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Dub Jaroslav | Babín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Durst Jiří | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Fendrych Josef | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Golián Martin | Heřmanův Městec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Halaška Milan | Staré Hobzí | 5 | 22 | 22 | 4.40 | |
1394 | Halbich Lukáš | Litvínov | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1394 | Hladík Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Holický Miroslav | Svratka | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Horníček Jakub | Ivančice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Kadeřábek Jaroslav | Liběchov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Kašpar Martin | Holice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1394 | Kodera Josef | Kramolna | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Kohout David | Mělník | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Kováč Karel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Kryštofek Martin | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Kurdziel Radek | Chuchel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Lochna František | Chrudim | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Mach Jakub | Pernink | 4 | 22 | 22 | 5.50 | |
1394 | Matej Milan | Třebíč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
1394 | Matějka Stanislav | Nové Hrady | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Mašlonka Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Míka Štěpán | Veselí nad Lužnicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Novák Jakub | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Obrdlík Karel | Nevcehle | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1394 | Ošťádal Gabriel | Loštice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1394 | Patzenhauer Václav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Pavlíček Kamil | Žďár nad Sázavou | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1394 | Pešout Daniel | Březí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Pilař Pavel | Lužec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Plný Pavel | Police nad Metují | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Račák Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Schäffer Ernest | Rumburk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Stankov Georgi | Nová Paka | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Studničný Daniel | Buda | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Sudík Štěpán | Malá Skála | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Svoboda Zdeněk | Broumov | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1394 | Sýkora Ondřej | Tuchov | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1394 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Vajda Miroslav | Jiříkov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Vavruška René ml. | Chobot | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1394 | Vican Marek | Přeštice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Zeman Jaroslav | Pacov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Zezula Pavel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Černohubý Jiří | Hrobice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1394 | Červinka Lubomír | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Šafařík Ladislav | Nové Město nad Metují | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Ševčík Pavel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1394 | Šifta Zdeněk | Chotěšov | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1394 | Škurek David | Šumperk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Šotner Roman | Vémyslice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1394 | Štafurik Daniel | Říčany | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1394 | Štětka Václav | Radňov | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
1461 | Bareš Josef | Koberovy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1461 | Bidrman Michal | Skryje | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1461 | Bičovský Josef | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1461 | Boščík Miroslav | Lanškroun | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1461 | Bryška Jiří st. | Svitavy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1461 | Bubla Rudolf | Poříčany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1461 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1461 | Ciryn Martin | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1461 | Dojiva Petr | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1461 | Dostálek Adolf | Hostinné | 5 | 21 | 21 | 4.20 | |
1461 | Dvořák Jan | Louny | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1461 | Dvořák Jiří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1461 | Fiala Jaroslav | Chmelovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1461 | Henzl Jan | Louny | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1461 | Hlachký Jaroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1461 | Hlinčík Josef | Planá | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1461 | Hora František st. | Václavy | 5 | 21 | 21 | 4.20 | |
1461 | Houška Richard | Jenišov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1461 | Houžvička Zdeněk | Kounice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1461 | Kalina Pavel ml. | Telce | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1461 | Kokeš Vladimír | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1461 | Kolář Václav | Týnec nad Sázavou | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
1461 | Kostelecký Tomáš | Vír | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1461 | Krym Petr | Kladruby | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1461 | Kvíz Miroslav | Rumburk | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1461 | Martínek František | Rapšach | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1461 | Matoušek Tomáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1461 | Musil Petr | Herálec | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
1461 | Patzenhauer Jaroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1461 | Pilný Martin | Svatý Mikuláš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1461 | Preisler Jaroslav | Vír | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1461 | Procházka Jan | 2 | 21 | 21 | 10.50 | ||
1461 | Rezek Oldřich | Mikulov | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1461 | Stránský Stanislav | Předměřice nad Jizerou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1461 | Studený Vojtěch | Byšice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1461 | Tišl Josef | Karlovy Vary | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1461 | Vavroň Jiří | Stražovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1461 | Vašata Jakub | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1461 | Venda Roman | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1461 | Viczeman D | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1461 | Vávra Vilém | České Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1461 | Vískot Zdeněk st. | Moravské Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1461 | Čmarda Daniel | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1461 | Štejnar Filip | Broumov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1461 | Šťastný Petr st. | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1461 | Žemla Pavel | Ostrov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1507 | Beneš Lukáš | Svidnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Charwot Stanislav | Čáslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Dvořák Luděk | Tatenice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Dvořák Luděk | Zábřeh | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Flejberk Patrik | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1507 | Fuchs Petr | Němčičky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Gruzik Damian | Polsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Hovorka Václav | Krakovany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Hošek Jaroslav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Janovský Miroslav st. | Hradec Králové | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1507 | Jireš Matyáš | Bakov nad Jizerou | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1507 | Kindl Jaroslav ml. | Ústí nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Kindl Jaroslav st. | Ústí nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Kocáb Jakub | Svémyslice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Kotyk Pavel | Sadová | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Kubát František | Bělá pod Bezdězem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Kuřátko Miloš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1507 | Luka Vaslav | Polsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Malkovský Pavel st. | Březnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Mádle Radek | Chlum | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Netek Pavel | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1507 | Novotný Petr | Srch | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Novák Filip | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1507 | Novák Tomáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1507 | Pavlíček Jiří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1507 | Plzák Karel | Roudnice nad Labem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Pohůnek Martin | Přestavlky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Prokeš Jiří | Červená Řečice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Reiter Jiří | Vrát | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Resler Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Sláma Zdeněk | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Slíž Daniel | Běstvina | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Smola Jan | Kostelec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Smrčka František | Valdíkov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Studený Miroslav | Liblice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Vavruška René | Chobot | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Velfl Vladimír | Svitavy | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1507 | Zadníček Lukáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1507 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Šmíd Ladislav | Jemnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1507 | Špatný Jakub | Dolní Bukovsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1549 | Bašta Adam | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1549 | Bureš Jan | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1549 | Buňka Ladislav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1549 | Břinčil Václav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1549 | Danko Miroslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1549 | Dostál Jiří | Petrovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Doucha Richard | Loučky | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1549 | Drábek Alois | Lanškroun | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Drábek Pavel | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1549 | Dufek Tomáš st. | Malá Skála | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Dvořák Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Dvořáček Jan | Zbraslavice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Filipec Pavel | Železný Brod | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Florián | Srch | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Hadvich Vojtěch | Bačetín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Havlíček Martin | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1549 | Hofman Jiří | Jaroměř | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Hudek Milan | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Hujer Jiří | Železný Brod | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1549 | Janota Jaromír | Březnice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Kaiml Marek | Jindřichův Hradec | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
1549 | Karlík Ondřej | Podlíšťany | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1549 | Kněžourek Jan | Miletín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Kohout Štěpán | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1549 | Kostečka Zdeněk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1549 | Krbec Lukáš | Hubenov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Krejčí Josef | Březina | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1549 | Krčmář Jan | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1549 | Kučera Michal | Svitavy | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
1549 | Kříž Martin | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1549 | Ladýř Josef | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1549 | Linhart Josef | Kojatín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Majewski Dušan | Český Těšín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Mašlonka Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Mára Marek | Borohrádek | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Mátl František | Jindřichův Hradec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Novotný Petr | Pardubice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Novák Bohuslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1549 | Petráň Vojtěch | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1549 | Pošusta Tomáš | Cetoraz | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Rejf Milan | Hostinné | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Rouček Martin | Dřevohostice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Sitar Tomáš | Bystřice pod Hostýnem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Svoboda Ondřej | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1549 | Syrovátka Jan | Hoskovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Tlustý Aleš | Brčekoly | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Tománek Bohuslav | Hostinné | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1549 | Veinfurter Libor | Jaroměř | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Vlasák Adam | Albrechtice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Váňa Štěpán | Týnec nad. Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Čech Lukáš | Skuteč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Čihák Michal | Hostinné | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Šafránek Petr | Byňov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1549 | Šmíd Radek | Náchod | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Šír František | Křižánky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1549 | Žitník Zbyněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1606 | Bartoš Tomáš | Břehy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Bleho Pavel | Liberec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Chmelík Jan | Bílé Poličany | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1606 | Císař Martin | Libáň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Dezort Jiří | Kuřivody | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
1606 | Dvořák Matyáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1606 | Dvořák Vojtěch | Želetava | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Fanta Tomáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1606 | Feher Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1606 | Fiedler Ondřej | Rasochy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Fišer Michal | Lodín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Hejsek Václav | Tanvald | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Hnilička Radomír | Kunštát | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Holomek Dušan | Vysoké Mýto | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Hon Jakub | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Hradil Jan | Březnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Hájek Václav | Bakov nad Jizerou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Jakubec Jiří ml. | Litomyšl | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Janeček Lukáš | Kvíčovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
1606 | Jurášek Pavel | Klášter | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Jány Pavel | České Budějovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Kohout Petr | Studenec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1606 | Kostka Jan | Jindřichův Hradec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Krejzl Zdeněk | Česká Skalice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Krištof Jan | Jeníkovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Král Jakub | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1606 | Krátký Vojtěch | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1606 | Kudláček Josef | Podbořany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Kunart Aleš | Rokytno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Kvapil Pavel | Damnice | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
1606 | Kympl Jaroslav | Zlosyň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Ludvík Martin | Litice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Lískovec Martin | Pacov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Mahmood Waleed | Hlinsko | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Malaník Petr | Nová Olešná | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1606 | Nepivoda Milan | Dřenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Novotný Ondřej | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1606 | Novák Radek ml. | Blatnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Nováček Josef | Manešovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Němec Luboš | Pacov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Odstrčilík Hubert | Dolní Bousov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1606 | Ondrák František | Lhotice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1606 | Papež Jiří | Hradec Králové | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1606 | Prokop Richard | Malá Skála | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Rýdl František | Kynšperk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Schindler Matěj | Heroltice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Schönbauer Michal | České Budějovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1606 | Slavík Tomáš | Humpolec | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1606 | Svatoš Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1606 | Volprecht Zdeněk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1606 | Vostárek Petr | Mimoň | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1606 | Vrobel Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1606 | Walnik Zdislav | Polsko | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Čihák Martin st. | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1606 | Šimon Josef | Seč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1606 | Štěpánek Roman | Hrobice | 4 | 18 | 18 | 4.50 | |
1665 | Bláha Milan | Holubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Bros Josef | Kolín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Bělohubý Robert | Dříteč | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
1665 | Danko Arnošt | Brozánky | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
1665 | Drag Michal | Kudowa Zdrój | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Drápela Filip | Svařenov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Fait Miroslav | Kynšperk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Faltis Pavel | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1665 | Fictum David | Mariánské Lázně | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
1665 | Fišer Jakub | Louny | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Forejt Jiří | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1665 | Franc Robert | Broumov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Gruber Tomáš | Týnec nad Labem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Havrda Radek | Lipec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Hejplík Jaroslav | Kladruby | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
1665 | Hloušek Jiří | Roveň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Horák Ladislav | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Horák Martin | Doubravice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Jakubec Jakub | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1665 | Janáček David | Broumov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Kinkal Ivan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Klatka Michal | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1665 | Klement Jiří | Světlá nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Klement Petr | Trusnov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Kohout Mykola | Mirovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Koníček Milan | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1665 | Kosař Jiří st. | Opočno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Koutný Lubomír | Zaječice | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
1665 | Krejčí Matěj | Dolní Břežany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Krinzweig Karel | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1665 | Krutil Jiří | Otovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Kubeš Daniel | Bolina | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
1665 | Lehký Dominik | Veselí nad Lužnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Lev Radek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1665 | Mališ Aleš | Chranišov | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
1665 | Nagy Petr | Soběslav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Ondrušek Miroslav | Loukonosy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Pejchal Oskar | Jihlava | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Piskač Tomáš | Vír | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
1665 | Pochop Václav | Mrklov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Pokorný Karel | Kladno | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
1665 | Pěchouček Jiří | Lužná | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
1665 | Rathan Antonín | Týnec nad Sázavou | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
1665 | Rogal Józef | Polsko | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Seleši David | Rumburk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Semerád Antonín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1665 | Sojka Milan | Staré Čívice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Syrovátka Jan | Chřibská | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Tichý Petr | Kosmonosy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Tušinovský Pavel | Červená Voda | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Urban Martin | Valašské Meziříčí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Valka Jiří | Ledeč | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Vele Martin st. | Loktuše | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Vlček Jiří | Mirovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Vrátný Radek | Lesonice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Vídeňský Pavel | Třebíč | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Zadražil Jiří | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1665 | Zlechovec Jakub | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1665 | Čech Radek | Chrast | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Čížek Karel | Karlovy Vary | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Řabek Filip | Břasy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Škrna Jan | Suchdol nad Lužnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1665 | Špac Marek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1665 | Šíma Miroslav | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1730 | Andrš Robert | Mariánské Lázně | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
1730 | Bambule Petr | České Velenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Boček Martin | Lovětín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Budka Jiří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1730 | Bárta Milan | Trutnov | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
1730 | Bíbr Petr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1730 | Cabík Jan | Praha | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Chromela Marek | Valašské Meziříčí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Chuchvalec Ivan | Libenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Cibulka Jiří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1730 | Coller Miroslav | Krásná Lípa | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1730 | Daniel Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Dlask Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 4 | 16 | 16 | 4.00 | |
1730 | Fric Vlastimil | Domažlice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Hanzal Lukáš | Žirovnice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1730 | Harbaš Fadil | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1730 | Hloušek Tomáš | Chrudim | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Holubec Petr | Výprachtice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Jurkovič Pavel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1730 | Kalvas Milan | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1730 | Klečák Martin | Košice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Kochleffl Petrik | Senomaty | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1730 | Kotouček Jaroslav | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
1730 | Koukol Jan st. | Chvalkovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Krajmer Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Krásný Jan | Liberec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Kubeš Michal | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1730 | Kuh Matěj | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Kvasnička Martin st. | Kolin | 13 | 16 | 16 | 1.23 | |
1730 | Langer Daniel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1730 | Lukas Josef | Jindřichův Hradec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Luňáček Lukáš | Týniště nad Orlicí | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1730 | Marek Jiří | Jaroměř | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Matěják Tomáš | Miletín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Málek Daniel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1730 | Nepida Milan | Dřenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Němeček František | Všeruby | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Obršál Aleš | Police nad Metují | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Polívka Tomáš | Nový dům | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Prouza Petr | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Prášek Zdeněk | Vémyslice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Půžek Zdeněk | Čermná nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Sidel Matyáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1730 | Skalický Patrik | Nová Role | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Staněk Josef | Častolovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Tezner Josef | Kardašova Řečice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Valenta Jakub | Kopidlno | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1730 | Vojtěchovský Pavel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1730 | Vondra Matyáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1730 | Vopálenský Zdeněk | Ostrov | 4 | 16 | 16 | 4.00 | |
1730 | Vrtiška Vojtěch | Mladá Vožice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Vrzal Tomáš | Pečky | 4 | 16 | 16 | 4.00 | |
1730 | Závora Petr | Všetaty | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Šindelář Michal | Česká Třebová | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1730 | Škvor Miroslav | Karlovy Vary | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1730 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1730 | Švejda Josef | Praha | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1791 | Bryška Jaroslav | Litomyšl | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Burian Ladislav | Kralupy nad Vltavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Charvát David | Slatiny | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Chlapovič Marek | Rakovník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Chvátal Jonáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1791 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
1791 | Dolejší Robert | Čánka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Drahoš Josef | Luže | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Dvořák Milan | 2 | 15 | 15 | 7.50 | ||
1791 | Dyntera Ivan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1791 | Finda Stanislav | Jemnice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Fiža Pavel | Třebíč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Frýda Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1791 | Havránek Tomáš | Slatina | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1791 | Janota Mároš | Medlešice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Jelínek Luděk | Kolín | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1791 | Kapitán Stanislav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1791 | Kapras Roman | Svijanský Újezd | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Kavčuk Taras | Nové Město na Moravě | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1791 | Kaňák Karel | Smiřice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Klimek Jan | Jaroměř | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Kolář Martin | Kladruby | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Koníček Milan ml. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1791 | Korbelář Jan | Jilemnice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Kovárna Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1791 | Král Petr | Loučky | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Kubát Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1791 | Körmendy Erik | Veleň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Křenek Miroslav | Kynšperk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Lenárd Tibor | Kdyně | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Lochman Matouš | Martinice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1791 | Lískovec Milan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Malínský Adolf | Nová Paka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Minařík Václav | Stod | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
1791 | Moučka Antonín | Vrchlabí | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1791 | Mudřík Denis | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1791 | Myklian Roman | Petrovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Neškoda Jiří st. | Březnice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Novák Josef | 2 | 15 | 15 | 7.50 | ||
1791 | Odložilík Marek | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1791 | Pecen Tomáš | Rohoznice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Pergl Pavel | Štramberk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Pilný Roman | Pardubice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Plechatý Luděk | Lhota | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Pospíšil Pavel | Nová Farma | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Procházka Jan | Brněnec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Raul Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Rousek Pavel | Modřany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Rybář David | Srnojedy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Růžička Milan | Měcholupy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Slivko Jiří | Třeboň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Souček Daniel | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1791 | Staněk Richard | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1791 | Sýkora Jan | České Budějovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Teplý Daniel | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1791 | Tesař Pavel | Smiřice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Vitviskyi Dmytro | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1791 | Voltr Emil | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Zikmunda Karel | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Zmarzlák Pavel | Valašské Meziříčí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Zítko Roman st. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1791 | Černý Tomáš | Labské Chrčice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Červenka František | Smečno | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Řehůřek Lubomír | Rovečné | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1791 | Šindler Karel | Lovosice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Šlajs Adam | Červená Voda | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Šprinc Rudolf | Těchlovice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1791 | Švestka Lukáš | Červená Voda | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1791 | Žid Josef | Otovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1860 | Dojiva Jakub | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1860 | Dojčar Tomáš | Zadní Vydří | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Dubský František | Mirovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Durchánek Ivan | Ústí nad Labem | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1860 | Dvořák Tomáš | Červené Pečky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Fiala Jan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Filipec Petr | Česká Skalice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Finger Aleš | Kostelec nad Orlicí | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1860 | Fliks Petr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1860 | Frank Jakub | Nekoř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Gabaj Drahomír | Benešov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Hodač Petr | Nový Bydžov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Holý František | Chřibská | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Indruch Jiří | Choryně | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Jančula Pavel | Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Jeřábek Josef | Nasavrky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Jirák Jaroslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1860 | Jirásek Dan | Městečko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Kočiš Andrej | Rumburk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Kratochvíl Vladimír | Opočno | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1860 | Kratěna Marek | Pohránov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Kunc Vlastimil | Rožďalovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Mertlík Jan | Havlovice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1860 | Míchal Jan | Nová Bystřice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Nedvěd Tomáš | Maršovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Oberaiter Zdeněk | Hamry nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Opat Lukáš | Slabce | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Osvald Ondřej | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Pažout Martin | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Pleskač Antonín | Libice nad Doubravou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Prax Jakub | Rebešovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Prokýšek Jan | Počátky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Rákosník Tomáš | Česká Třebová | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1860 | Slavík Michal | Kopidlno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Světnička Petr ml. | Kouřim | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Szustka Ryszard | Polsko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Ther Pavel | Machov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Tlášek František | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1860 | Turay Josef | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1860 | Vachovec Jindřich | Citov | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1860 | Vaníček Martin | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1860 | Vinš Petr | Brniště | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1860 | Vodehnal Roman | Jaroslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Vydra Martin | Ostrov | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
1860 | Vytlačil Stanislav | Zájezd | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Válek Pavel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1860 | Wala Pavel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1860 | Zahradník Ondřej | Týnišťko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Zelenka Jiří | Otovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1860 | Činčura Vlastimil | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1860 | Švenda Jan | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1911 | Bártů Jan | Čechtice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Daneš Jaroslav | Louny | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
1911 | Dolák David | Horní Jiřetín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Drexler Robert | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1911 | Dvořák Pavel | Želetava | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Eibl Milan | Blatná | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Fišera Petr | Nová Paka | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Frkal Tomáš | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Hron Milan | Rožďalovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Husák Antonín | Uhersko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Jílek Jiří | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Karan Alexandr | Velká Bíteš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Kociotek Ladislav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1911 | Kohout Tomáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1911 | Kupsa Jan st. | Buřenice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Lebeda Jiří | Rakovník | 5 | 13 | 13 | 2.60 | |
1911 | Macek Lukáš | Modrá | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Motyčka Martin | Opočno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Navrátil Lumír | Vysoké Mýto | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Nedělka Josef | Světnov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Norčík Alois | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1911 | Plášek Milan | Poštovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Poláček Petr st. | Příbram | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Poupa Ladislav | Hořešovičky | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
1911 | Rádler Karel | Robčice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Rössler Josef st. | Police nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Siwi Martin | Polsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Smatana Pavel | Přelouč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Smékal Luboš | Rakovník | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
1911 | Stach Tomáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1911 | Suchý Jan | Merklín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Svoboda Jaroslav | Břehy u Přelouče | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
1911 | Svoboda Martin | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1911 | Ulman Jiří | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1911 | Ungr Jiří | Klatovy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Vitriv Volodymyr | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Vojta Jan | Protivín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Vytlačil Tomáš | Zbraň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Vítámvás Karel st. | Dačice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Víšek Michal | Líbeznice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Wacka Petr | Mariánské Lázně | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
1911 | Závůrka Vladimír | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1911 | Šlais Adam | Červená Voda | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Štrouf Vladimír | Jihlava | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1911 | Šír Miroslav st. | Březiny | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1956 | Albrecht Jiří | Kutřín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Augustin Miloslav | Dědice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Bartoň Jaroslav | Opočno | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
1956 | Bocaníček Milan | Chvaletice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Boháček Lukáš | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Bojanovský Petr ml. | Velké Meziříčí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Březina Daniel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1956 | Dufus Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1956 | Dušek Martin | Jaroměř | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Enčiv Bohdan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1956 | Ečer Karel | Horní Slavkov | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
1956 | Fencl Edward | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Figura Piotr | Polsko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Franc Miroslav | Roztoky | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
1956 | Frank Miloslav | Třebovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Hanzl Antonin | Nymburk | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
1956 | Havel Ondřej | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1956 | Hlásek Václav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Holman Karel | Strakonice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Hájek Pavel | Hostouň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Janko Roman | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1956 | Kagánek Ladislav | Tachov | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
1956 | Klikar Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1956 | Klusáček Jan | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Kochta Josef | Ledce | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Koleňák Radim | Nové Sedlo | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
1956 | Kovalec Oldřich | Rozsochatec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Krejčí Michal | Hněvkovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Král Petr | Čistá | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Lisický Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Lách Ján | Slaný | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
1956 | Macek Milan | Litice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
1956 | Malý Karel | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Marek Daniel | Počernice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Mika Jaroslav | Přišimasy | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
1956 | Moravec Milan ml. | Spolí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Ondráček Lukáš | Vilémov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Ondřej Zbyněk | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Plimeke Tomáš | Karlovy Vary | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
1956 | Prokůpek Aleš | Rozhovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Přiklopil Erik | Horka u Staré Paky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Rulec Josef | Příšovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Ruprecht Martin | Roztoky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Rys Zdeněk | Lenora | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Schmidt Jiří | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1956 | Sitter Marek | Blatná | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Skála Ondřej | Přelovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Smihrodský Stanislav | Tachov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Staněk Vít | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1956 | Studník Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1956 | Svoboda Jiří | České Budějovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Tatíček Jiří | Lukavice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Thomajer Jiří | Kdyně | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Trinkl Jan | Kaplice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Ulman Daniel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1956 | Vaníček Radek | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
1956 | Vařák Pavel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1956 | Vokál Pavel | Kolovraty | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Zelený Jiří | Jaroměř | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Šibíček david | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1956 | Šmíd Rudolf | Polička | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Šrámek Dušan | Týnec nad Labem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1956 | Štrobl Martin | Rumburk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
2020 | Bajer Lukáš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Bouchner Tomáš | Havlíčkův Brod | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Buchta Roman | Broumov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Béna Luboš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2020 | Chaloupka Zdeněk st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Cintavý Jaroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2020 | Dorušák Jaromír | Vysoké Mýto | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Dvořák Bohumil | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2020 | Dvořák Miloš st. | Trutnov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Ehric Petr | Česká Třebpvá | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Felt Josef | Rumburk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Flégl Daniel | Jiřetín | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
2020 | Haluza Petr | Zbraslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Havlíček Jiří | Čáslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Hejhal Martin | Častolovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Hlavatý Martin | Karlovy Vary | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Horáček David | Zaječice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Hraběta Václav | Vlčice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Hrubeš Petr | Plzeň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Hyxa Jakub | Medlešice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Jakubec Jiří | Budeč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Janiš Jiří | Ústí nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Jelínek Miroslav | Vysoké Mýto | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
2020 | Kadlec Tomáš | Turnov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Kazda Jan | Nýrsko | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Kebiš Michal | Červený Kameň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Kolář Tomáš | Koldín | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
2020 | Krejčí David | Kamenice nad Lipou | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
2020 | Krása Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Kupka Josef | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2020 | Kříž Lubomír st. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2020 | Labík Aleš | Vrchovina | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Langmajer Jaroslav | Třemošná | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Láliš František | Rumburk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Makara Miroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2020 | Maríny Jaroslav st. | Hlinsko | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Matějka Miloslav | Broumov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Moravec Jiří ml. | Čejov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Míšek Stanislav | Želeč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Navrátil Jiří | Úhřetice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Navrátil Michal | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2020 | Otčenášek Leoš | Most | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Pikl Stanislav | Pacov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Ronner Richard | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2020 | Růžek Zdeněk | Čermná nad Orlicí | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
2020 | Sachl Martin | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2020 | Sajdl Lukáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
2020 | Semecký Filip | Český Šternberk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Siuda Rudolf | Kaplice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Strouha Jan | Předměřice nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Stránský Marek | Ústí nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Svoboda Marek | Hronov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Sýkora Pavel | Březnice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
2020 | Tegel Radek | Nová Paka | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
2020 | Tesařík Richard | Sedlišťka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Vojačka Zdeněk | Vilémov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Vondrák Jakub | Trhová Kamenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Vít Tomáš | Pohránov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Vítek Karel | Červený Kostelec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Víšek Miroslav | Golčův Jeníkov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Čech Eduard ml. | Vír | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2020 | Šuliman Vít | Bolehošť | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
2083 | Benda Marek ml. | Újezd | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Beneš David | Rakovník | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Boháč Ondřej | Libice nad Doubravou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Bydžovský Josef | Kroučov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Böhm David | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2083 | Dania Antonín | Dobřany | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
2083 | Deml David | Smidary | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Dian Marian | Vysoké Mýto | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
2083 | Dmitrov Eduard | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2083 | Dostál Hynek | Chropyně | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
2083 | Gutlenbert Tomáš | Kynšperk | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
2083 | Hricík Jan | Kamenný přívoz | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
2083 | Jakovec Petr | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Janeček Jan st. | Kvíčovice | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
2083 | Javůrek Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2083 | Kadeřávek Roman | Vrchlabí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Kadlec Jaroslav | Kostelec nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Kalenský Ondřej | Vrchovina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Kalina Lukáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2083 | Klesa Václav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2083 | Klischchun Oleh st. | Praha | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
2083 | Kocina Josef | Strádov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Kopič Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Kotek Roman | Čelákovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Košumberský Karel st. | Nová Ves nad Lužnicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Krtička Dan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2083 | Kříž Michal | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2083 | Marek Martin ml. | Litoměřice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
2083 | Melvald Jaroslav | Suchdol u Kutné Hory | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
2083 | Míchal Jiří | České Budějovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Petřík Michal | Nepasice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Plánský Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Polcar Jaroslav | Skupá | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Potičný Michal st. | Ivančice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
2083 | Praisler Josef | Řetová | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Prudek Pavel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2083 | Přibyl Vlastimil | Tětín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Rozsévač Jan | Chýšť | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Shäffer Ernst | Rumburk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Skala Josef | Skřivánek | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Slezák Jiří | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Sláma Vlastimil | Slavíkovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Sodoma Jan | Krakovany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Sop Libor | Zlosyň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 4 | 10 | 10 | 2.50 | |
2083 | Tůma Ladislav | Čenkov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Vaněk Daniel | Dolní Hořice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Vencl Martin | Mikulovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Vlach Milan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2083 | Vít Jan | Pohránov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Zabilanský Dominik | Mšeno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Zvolánek Jan | Chotěboř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Černý Jakub | Kutná Hora | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
2083 | Čihák Martin ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2083 | Čtvrtečka Jiří ml. | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2083 | Štranc Štěpán | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
2083 | Žák Miloslav ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
2141 | Adamčík Patrik | Brno | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Bolfík Kristián | Ostrava - Hrabová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Dlouhý Filip | Chotěboř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Halbich Václav | Litvínov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
2141 | Hlaváček Milan | Srch | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Holub David | Nový Ples | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Horník Milan | Senec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Horák Antonín | Lodín | 3 | 9 | 9 | 3.00 | |
2141 | Horák Jan ml. | Lodín | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
2141 | Hušek Jan | Tatobity | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Hynek Ivo | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Janouch Miloslav | Čeperka | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Jirásek Tomáš | Městečko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Kaňka Petr | Bohouňovice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
2141 | Kohout Karel | Přeštice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Kolínko David | Svitavy | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
2141 | Korča Pavel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2141 | Krindl Tomáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2141 | Kubec Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Křenek Robert | Pardubice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Křikava Jakub | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2141 | Lev Aleš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2141 | Martinec Jaroslav | Mostiště | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
2141 | Michalík Antonín | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Michalík Ladislav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2141 | Moravec Jiří st. | Čejov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Moravec Milan st. | Spolí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Ourdán Stanislav | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Pavera Pavel | Třebohostice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Peška Robin | Žďár nad Sázavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Pipek Martin | Chrudim | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Pittner Jiří | Čenkov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Promberger Jaroslav | Bohdalov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Pálek Karel | Křepkovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Schejbal Josef | Pardubice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
2141 | Schneider Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Tureček Jan | Klatovy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Vaněk Karel | Dolní Hořice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Volánek Jan | Hrobice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
2141 | Vondruška Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
2181 | Bark Tobiáš | Vrchlabí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Beneš Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2181 | Duda Patrik | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2181 | Duna Stanislav | Hradec Králové | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
2181 | Fišera Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2181 | Hanuš Martin | Kamenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Hautreux Jiří ml. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2181 | Havel Ondřej | Kostelec nad Černými lesy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Hlinčík Dan | Nový Bor | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2181 | Hnicík Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2181 | Hrtáň Milan | Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Jonáš Miroslav | Skryje | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2181 | Jásenský Zdeněk | Jamné nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Kaláb Vladimír | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Kanev Veselin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2181 | Kavka Jiří | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Kačírek Pavel | Hořovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Kopňa Miroslav | Ostrov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Kounovský Martin | Rakovník | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Kovář Milan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2181 | Kozák Stanislav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2181 | Kroča Jiří | Tovačov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Lamač František | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Landar Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Novotný Karel | Příseka | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
2181 | Novotný Václav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2181 | Ondráček Jan | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2181 | Podzimek Jan | Česká Třebová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Písařík Pavel | Přelouč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Rösler Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Stašák Jan | Frymburk | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2181 | Stěhulka Aleš | Bitouchov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Turský David | Krchleby | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2181 | Těťour Lukáš | Pacov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Vašíček Petr | Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Vidičan Miroslav | Humpolec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Vlašič Ladislav | Pohránov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Volánek Martin | Hrobice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Vonka Daniel | Pardubice | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2181 | Vrba Karel ml. | Vyškov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Vrbas Miroslav | Svitavy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Vískot Zdeněk ml. | Moravské Budějovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Věříš Štěpán | Rasochy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Zeman Rostislav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
2181 | Zielinski St. | Polsko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
2181 | Šefl František | Velký Bor | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
2227 | Bažant Karel | Dřetovice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2227 | Bedrník Jan | Jaroměř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Bouda Ivan | Holetín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Cenkner Václav | Cheb | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Chlápek Josef | Pohránov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Dejdar Lukáš | Vysoké Mýto | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Dubický Josef | Smiřice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2227 | Fikar Lukáš | Havlíčkův Brod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Gondek Martin | Polánky | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2227 | Haman Milan | Smidary | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2227 | Haman Tomáš | Trávník | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2227 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Horňas Milan | Nové Město na Moravě | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Hovorka Bohumil | Černovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Hrdlička Tomáš | Chrudim | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Jech Jiří | Lešany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Juračka Hynek | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Kaufner Václav st. | Kdyně | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Keprt Adam | Jeneč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Klíma Ondřej | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2227 | Kopecký Jaroslav | Svídnice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Kounovský Josef | Rakovník | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Kovanda Daniel | Litoměřice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Kováč Petr | Dolní Břežany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Kořínek Jan | Bukovina | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Krajňák Ivan | Presy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Kratochvíl Bohumil | Liblice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2227 | Krejčí Vladimír | Počátky | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Král Filip | Jihlava | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Kápl František | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2227 | Laštovička Pavel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2227 | Linhart František | Studené | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2227 | Lněnička Martin | Pomezí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Loučka Bohumil | Tři Sekery | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2227 | Ludvík Martin | Plzeň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Mikulka Pavel | Nový Bydžov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Musil Karel | Libice nad Doubravou | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2227 | Nauš Vladislav | Blížejov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2227 | Novotný Radek st. | Strakonice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Nožička Radek | Jíkev | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Oberreiter Zdeněk ml. | Hamry nad Sázavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Pavelka Josef | Třebíč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Pech Jiří | Němčice nad Hanou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Pilař Karel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2227 | Polomis Karel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2227 | Polotjanko Roman | Tábor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Přiklopil Eliáš | Horka u Staré Paky | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Přikryl Pavel | Zámrsk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Pšeničný Pavel | Opočno | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Rochl Pavel | Ledeč nad Sázavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Roháč Josef | Česká Skalice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Rádler Jaroslav | Robčice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Sládek Josef | Věstín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Spáčil Jan | Hořehledy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Spěvák Milan | Žlebské Chvalovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Staněk Josef | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2227 | Svoboda Jaroslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2227 | Talpa Josef | Jezdovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Verner Roman | Čáslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Večeřa Josef | Jihlava | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Vokoun Patrik | Šťáhlavice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Zelený Zdeněk | Choltice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Červený Radek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
2227 | Šmídl Jiří | Horní Bříza | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Špetla Marek | Trutnov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Štafl Adam | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Štverák Jan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2227 | Štverák Petr | Kostelec nad Orlicí | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
2227 | Šupa Pavel | Ždánice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
2296 | Adámek Luděk | Zábrodí | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
2296 | Borovec Martin | Dolní Přím | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Bozděch Patrik | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Brabec Václav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2296 | Bártek Milan | Vysoké Mýto | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
2296 | Chaloupka Martin | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Chaloupka Radek | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Chládek Zdeněk | Broumov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Chredonský Ivan | Drnholec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Coufal Jaroslav | České Meziříčí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Dolek Miroslav | Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Doležal Martin | Česká Skalice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Doležal Matěj | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2296 | Doležal Michal | Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Fišer Michal | Česká Skalice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Gebhart Jiří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2296 | Hanuš Pavel | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Hanzl Antonín | Nymburk | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
2296 | Hejsek Ondřej | Košťálov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Hlaváč Filip | Heroltice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Hmira Patrik | Moravská Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Hornych Jaroslav | Bezděkov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Hůrka Dominik | Záboří nad Labem | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
2296 | Izaiasz Jiří | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Jandera Stanislav | Žloukovice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
2296 | Južaninov Kosta | Kutná hora | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Jícha Jiří | Nový Vestec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Kalina Pavel st. | Telce | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Klapal Zdeněk | Černíkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Klepáček Vladimír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2296 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Kolesa Tomáš | Úpice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Kolich | Pernink | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Kolář Petr | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Kovář Tomáš | Koldín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Kraus Jiří | Heřmanův Městec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Krumbholz Martin | Sloup v Čechách | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Kuba Dan | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Kučera Ondřej | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2296 | Kvapil Petr | Valdice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
2296 | Lenc Tomáš | Malešov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Lukášek Martin st. | Velká Jesenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Machunik Grzegorz | Olešnice na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Matějka David | Liblice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Maček Miloš | Roztoky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Michl Pavel | Česká Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Mikolášik Zdeněk | Úmyslovice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
2296 | Minka Petr | Blšany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Mitana Roman | Častolovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Morávek Daniel | Dobříkov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Máslo David | Police nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Máslo Miloš | Benešov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Míka Jiří | Bohuslavice u Hlučína | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Nádvorník Jiří | Krouna | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Němec Josef | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2296 | Ondráček Martin | Vysoké Mýto | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Pavlík Josef | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2296 | Pertl Libor | Broumov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Plachta Pavel ml. | Police nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Polák Martin | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Poustka Jan | Nové Strašecí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Procházka Jiří | Jimramov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Prokeš Roman | Velká Bíteš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Prokop Martin | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Richter Luboš | Opatovice nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Ryšavý Karel | Ústí nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Sak Petr | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Sobíšek Kristián | Bechyně | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Sokolovič Pavel | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Souček Samuel | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2296 | Straka Zdeněk | Smrček | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Strniště Radek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2296 | Svoboda Robert | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Szekeli Oliver | Vysoké Chvojno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Ther Josef | Machov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Vala Jaroslav | Polná | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Vašků Jan st. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
2296 | Vnouček Petr ml. | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Vostřez Josef ml. | Přepychy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Vostřez Kryštof | Přepychy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Vostřez Vojtěch | Přepychy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Zdráhala Ludvík | Horní Těšice | 5 | 6 | 6 | 1.20 | |
2296 | Zemčík Jiří | Hořičky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Zábranský Jakub | Častolovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Ďásek Václav | Těchobuz | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Šanda Petr | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Šebek Bedřich | Šluknov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Šedivý Jiří ml. | Nýřany | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
2296 | Šimek Jan | Dobruška | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Šimon Martin | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Špaček Michal | Načeradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Štveráček Jan | Čihalín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2296 | Šípek Miroslav | Trutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
2392 | Baláž Antonín | Nová Paka | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2392 | Bohdanský Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
2392 | Běle Jan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
2392 | Chovanec Jiří | Jihlava | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2392 | Dvořák Jan | Mladá Vožice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2392 | Frank Matěj | Nekoř | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2392 | Gurtler Robin | Chotouň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2392 | Havlíček Jiří ml. | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
2392 | Hazdra Michal | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2392 | Hromádko Rudolf | Srch | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2392 | Janicki Kamil | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
2392 | Kankrlík František | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
2392 | Kokeš Vladimír ml. | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
2392 | Koleň Michal | Blatná | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2392 | Košumberský Roman | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
2392 | Kukla Michal | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
2392 | Malinský Oldřich | Hvozdnice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2392 | Minařík Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2392 | Netolický Jakub | Bylany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2392 | Oberreiter Jiří | Krakovany | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
2392 | Odvárka František | Herálec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2392 | Peml František | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
2392 | Pikrt Martin | Nové Sedlo | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2392 | Pitřík Martin | Přelouč | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
2392 | Prokůpek Tomáš | Rozhovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2392 | Pross Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2392 | Svoboda Miroslav | Svídnice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2392 | Vopálka Karel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
2392 | Vykoukal Michal | Chotěboř | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2392 | Zelenka Daniel | Senec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2392 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2392 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
2392 | Šťastník Jan | Chrast | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
2425 | Bajer Jiří | Třebechovice pod Orebem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Budai Jan | Židovice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
2425 | Cina Miroslav | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Dlouhý Lukáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
2425 | Dobrušák Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Hadrava František | Dolní Podluží | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Horáček Tomáš | Jedovnice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Husseini Faisal | Brno | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Jůn Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Kohel Michal | 4 | 4 | 4 | 1.00 | ||
2425 | Kotáb Eduard | Březová | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Koťátko Jiří | Doubrava | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Kuczawski Petr ml. | Světlá nad Sázavou | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
2425 | Kvíz Václav | Velký Šenov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Lehr Petr | Chlumec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Maslowski Zbigniew | Polsko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Menc Josef | Vrchlabí | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
2425 | Mrvík Otakar | Louny | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Nevrkla Karel | Jemnice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Očenášek Leoš ml. | Most | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Pekárek Vít | Zaloňov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Pešek Libor | Všetaty | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Pleskot Jaroslav | Pohránov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Rejman Ivo | Liberec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Salač Bořivoj | Čáslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Slavík Jiří | Březina | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
2425 | Sonberger Anastasia | Ledeč nad Sázavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Stříteský Oldřich | Klešice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Suchý František | Chlum | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Tisoň Petr st. | Třeboň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Tůma Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Volf Petr | Karlovy Vary | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
2425 | Votoček Tomáš | Vrchlabí | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
2425 | Zelenka Tomáš | Pacov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Čermák Tomáš | Kralupy nad Vltavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Šanda Jan | Bílé Vchýnice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2425 | Šícha Václav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
2425 | Šťourač Michal | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
2425 | Žemla Milan | Ostrov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
2465 | Charvát Petr | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
2465 | Daks Ladislav | Náchod | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Drábek Petr | Benešov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Ehrig Petr | Česká Třebová | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
2465 | Fiedler Luděk | Pardubice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Fišer Petr | Litomyšl | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Flanderka Miloš | Pašinka | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
2465 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
2465 | Hejl Martin | Choceň | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
2465 | Hladík Josef | Litoměřice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Hlavička Aleš | Kolín | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
2465 | Holub Ondřej | Benešov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Hric Ondřej | Třešť | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Husák Richard | Rouchovany | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Jehlička Miroslav | Hlinsko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Jetelina Libor | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
2465 | Jirsák Karel ml. | Hradec Králové | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Kadrnoška Vladimír | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
2465 | Kapras Tomáš | Čičavy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Kotáb Martin | Březová | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Kořán Jindřich | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
2465 | Kršek Jan | Pacov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Martinec Jáchym | Hronov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Motyčka Matěj | Opočno | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Musil Zdeněk | Loukonosy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Máca Karel | Lovětín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Navrátil Aleš | Chrudim | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Neumann Martin | Nasavrky | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Niubo Bruno | Vrané nad Vlatvou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Novák František | Třešť | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Nový Josef | Zbůh | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
2465 | Nožička Stanislav | Hradec Králové | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Oravec Pavel | Loket | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Radoň Ladislav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
2465 | Radíkovský Pavel | Ledeč nad Sázavou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Rakovan Ondřej | Senožaty | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
2465 | Richter Jan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
2465 | Sedláček Vít | Veselí nad Lužnicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Tisoň Petr ml. | Třeboň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Tůma Václav | Jindřichov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Valha Josef | Žatec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Vrkota Jan | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
2465 | Zavřel Marek | Bakov nad Jizerou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Šantora Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Šebestián Petr | Tatce | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
2465 | Šoukal Pavel | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
2465 | Štěpánek Pavel | Doudleby nad Orlicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2465 | Žížala Petr | Holýšov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
2513 | Bartoš Jiří | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
2513 | Bauštein Michal | Zákupy | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Bačina Zbyněk | Jeníkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2513 | Bičovský Jan ml. | Přílepy | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Boček Ladislav ml. | Kolín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Brychta Ivo | Rosice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Bráborec Miroslav | Újezd u Přelouče | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2513 | Burda Josef | Valeč | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Bíbr Jan | Sviny | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Cetkovský Karel | Česká Třebová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2513 | Chrastil Tomáš | Kolín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Chrz Vojtěch | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2513 | Cón Lukáš | Sloveč | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Dražan Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Drobník Stanislav | Nová Ves nad Nisou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Dušák Pavel ml. | Novosedly nad Nežárkou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Dvořák David | Provodov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2513 | Dvořák Vladimír | Neratovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Eder Vlastimil | Brozánky | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Eichler Jiří | Čelákovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2513 | Fejl Petr | Litošice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Frank Adam | Čistá | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Gregor Jaromír ml. | Herálec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Gregor Martin | Herálec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Hanuš Zdeněk | Česká Třebová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2513 | Hartl Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2513 | Holeček Jiří | Aš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2513 | Hošek Mojmír | Pardubice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Hulcr Václav | Kladno | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Janda Martin | Staré Jesenčany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Jiroušek Petr | Luže | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Karlovec David | Všetaty | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2513 | Kašpar Boris | Náchod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2513 | Kopáček Karel | Nová Včelnice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Krejzl Zdeněk | Proruby | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2513 | Králík Daniel | Milenov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Kubelka Vladimír | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
2513 | Kubiš Tomáš | Zásadka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Kučera Tomáš | Pašinka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Kynkal Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2513 | Kůla Aleš | Mimoň | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Lavička Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2513 | Lehrl Adam | Chlumec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2513 | Lejsek Jan | Jablonec nad Nisou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Lelek Miroslav | Neratovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Lošťák Jan | Moravská Třebová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2513 | Lutsychyn Petro | Humpolec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Malina Jaroslav ml. | Slatiňany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Meduna Jakub | Vilémov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Michler Lukáš | Rosice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2513 | Mikl Jan | České Velenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2513 | Nebeský Ondřej | Kladno | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Novotný Václav | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Nykl Daniel | Nová Role | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2513 | Němec Ladislav | Neratovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Němec Robert | Dobrá Voda | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Oberreiter Radek | Havlíčkův Brod | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Pavlíček Václav | Polná | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Paštika Jan | Jiříkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2513 | Peprník David | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
2513 | Pešek Dominik | Václavy | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Pudil Václav | Libčice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Pácal Antonín st. | Stránecká Zhoř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Raja Jan | Žďár | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2513 | Salfický Stanislav | Choltice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Skalický Petr | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
2513 | Spilka Jiří | Pátek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2513 | Stehlík Lubomír ml. | Bakov nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Tomášek Jakub | Bříšťany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Topinka Miroslav | Senomaty | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Urban Tomáš | Jílová | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Uzel Tomáš | Kopidlno | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Vaňous Radek | Česká Třebová | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Vogt Jáchym | Jistebsko | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Vogt Ota | Jablonec nad Nisou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Zach Martin | Veselí nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2513 | Zahrádka Miloslav | Olší | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2513 | Zdobina Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Zeman Filip | Starý Kolín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Zeman Pavel | Mělník | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Černý Jan | Ledeč nad Sázavou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Černý Vladislav | Dobroměřice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Šikl Miroslav st. | Včelákov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Šiman Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
2513 | Šinský Pavel | Kutná Hora | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
2513 | Škréta Martin | Čtveřín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Šnobl Michal | Pardubice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Šrámek Milan | Jaroměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2513 | Štursa David | Velké Mezříčí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2603 | Adam Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Adamovič Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Adamčík Jan | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Adámek Ladislav | Dolní Břežany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Adámek Miroslav | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Afanas Jan | Valašské Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Akrman Dominik | Bohdalov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Akrman Filip | Bohdalov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Alexa Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Andrle Miroslav | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Andrle Vojtěch | Libčeves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Andrš Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Artman Petr | Klánovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Arčí Arzen | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Balcárek Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Bambuch Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Bambula Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Bambula Karel | Jersín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Bareš Jaroslav | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Barka Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Baroch Lukáš | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Bartoszewski Bartoš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Bartoš Bohumír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Bartušek Dušan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Barták Miloslav | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Barták Oliver | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Barták Petr | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Barták Zdeněk | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Bartůšek Pavel st. | Velký Beranov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Barák Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Barák Václav | Březno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Baránek Jaroslav | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Batho Kryštof | Veliká Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Bauer Martin | Chodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Bašus Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Benda Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Beneš Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Berecz pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Berger Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Beroušek Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Beránek Leoš | Jemnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Bidmon Lukáš | Zaječí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Bidrmann Michal | Skryje | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Bittner Jindřich | Horní Počernice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Bičovský Martin | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Bičovský Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Bišov Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Blaszkiewicz Sebastian | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Blatný Petr | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Blažek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Bláha Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Bobál Pavel | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Bohuněk Jan ml. | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Bohuněk Jan st. | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Bojanovský Petr st. | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Borovec Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Borovička Ondřej | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Borovka Aleš | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Borovíčka Zdeněk | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Borůvka Miloš | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Boubal Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Bouma Jan | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Bouz Pavel | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Boučník Pavel | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Bouša Jiří | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Bozděch Karel | Staňkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Bočan Josef | Chotěšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Boček Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Božovský Ladislav | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Božský Vladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Brabec Roman | Slavkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Braun Vlastimil | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Brejcha Vojtěch | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Brož Karel | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Brož Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Brožek Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Bruška Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Brych Ladislav | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Brychta Adam | Lomnice nad Popelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Brychta Jan | Vtelno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Brynda Zdeněk | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Bráborec Jan | Újezd u Přelouče | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Brázda Antonín | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Brázda Tomáš | Břežany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Brázdil Marek | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Brýba Leo | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Brůna Jakub | Hamrska | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Bukovský Miloš | Kněžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Bulíř David | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Bumbálek Franitišek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Bureš Petr | Řestoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Burgr Martin | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Burian Antonín | Dolní Libchová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Burian Jiří | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Burian Matyáš | Čížkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Burian Vladimír | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Buček Pavel | Zaječí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Bydžovský Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Bytčánek Jiří | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Báchor Otta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Bálek František | Kropáčová Vrutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Bárta František | Branná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Bílek Tomáš | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Bílek Václav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Běhounek Martin | Frýdlant v Čechách | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Běhunčík Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Běhunčík Radim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Bělka Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Březina Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Břeň Radek | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Břichnáč Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Bříštěla Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Bůžek Jiří | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Caha Miroslav | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Cejpek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Cenkner Antonín | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Cepl Martin | Zbožnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Chalupa Evžen | Prácheň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Chalupný Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Chalupný Vlastimil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Chlebeček Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Chládek Jan | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Choceňský Jiří | Semanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Chovančík Petr | Vsetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Chromela Marek | Velká Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Chrást Jakub | Laštovičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Chunda Petr | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Chvátal Jiří | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Chvátal Pavel | Kozlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Cibulka Antonín | Tanvald | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Cicko Martin | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Cigánek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Cihelka Pavel | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Coufal Zdeněk | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Cvejn Miroslav | Rudoltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Daniš Petr | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Danko Karel | Žeretice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Demčák Miroslav | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Ditzel Eduard | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Ditzel Filip | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Divecký tomáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dlask Jindřich | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dobrovolný František | Březí nad Oslavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dobrý Ondřej | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dobrý Radim | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dobrý Robert | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dobša Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Dokoupil Jan | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Doležal David | Lohenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Doležal Dušan | Orlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Doležal Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Doležal Petr | Radčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Doležal Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Domanský David | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dostál Aleš | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dostál Bohumil | Jámy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dostál Jiří | Chvaletice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dostál Martin | Herálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dostál Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Doubek Václav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dočekal Matěj | Radostín n/O | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Drahota Jiří | Kaplice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Drexler Sebastian | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dryak Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Drábek Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dudycha Ladislav | Proseč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dufek Tomáš ml. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dunka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Durma Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Dušek František | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dušánek Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Dvořák Daniel | Zásada | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dvořák David | Radostín n/O | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dvořák Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Dvořák Jan | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dvořák Jiří | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dvořák Milan | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dvořák Miloš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dvořák Miroslav | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dvořák Pavel | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dvořák Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Dvořák Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dvořák Tomáš ml. | Kaceřov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dvořák Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Dvořák Václav | Bítovany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dvořáček David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Dvořáček Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Dynda Martin | Bernartice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dědek Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Dědek Jaroslav | Kněžičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Dědek Leoš | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Eisenmann Robert | Kynšperk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Elbl Adam | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Erben Jiří | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Eret Kryštof | Chotěšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Exel Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Fabík Jakub | Radostín nad Oslavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Faitl Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Farbár Jan | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Farkač Sleš | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Farkaš Jakub | Valdíkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Federsel David | Obědovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Fedra Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Fedra Václav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Fencík Miroslav | Čenkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Fibikár Petr | Koldín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Fidomel Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Fidrhel Lukáš | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Filip Josef | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Finger Jan | Zásadka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Fingr Zdeněk | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Finta MIchal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Fišer Jaroslav | Dolní Přím | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Fišer Josef | Petrovice nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Flieger Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Fogl Tomáš | Těchonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Fojtík Zdeněk | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Folprecht Václav | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Forejt Petr | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Franc Milan | Roztoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Frauenterka Zdeněk | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Frič Jakub | Sobotka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Frk Petr | Kochánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Frk Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Frydrych Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Frölich Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Fuchs Rudolf | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Fukan Milan | Zbraslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Fukan Radek | Zbraslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Fürbacher Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Fürbacher Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Gabriel Tomáš | Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Gamper Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Gamper Petr | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Germář Rudolf | Lukavec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Ginzl Radislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Glanc Ivan | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Globa Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Gregor Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Gregor Tomáš | Věcov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Gryč Jan | Přibyslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Grégr Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Habal František | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Habal František ml. | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hakl Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Halamka Michal | Rosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Halasník Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Halinár Milan | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Haluška Josef | Třemošnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hampl Luboš | Varnsdorf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hanták Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Hanák Martin | Sviny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Harant Václav | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Harold David | Hroznětín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Havel Jiří | Přestavlky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Havel Jiří | Velké Hamry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Havel Matouš | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Havelka Luboš | Drásov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Havelka Marek | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Havlík Oldřich | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Havlíček Patrik | Nizozemí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Havlíček Tomáš | Radovesnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Havlíček Vítězslav | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hašek Artuš | Radostná pod Kozákovem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hedbávný Karel | Křižanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Heimrath David | Veltrusy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hejda Adam | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hejda Karel | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hejda Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Hejna Jaroslav | Libochovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hemerka Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Hendrych Antonín | Zaječice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Herbst Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Hetych Karel | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hikl Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Hipsch Daniel | Prosečná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hladký Štěpán | Brniště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hlavsa Matěj | Straky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hlaváč František | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hlaváč František ml. | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hložek Jan | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hochmal Marek | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hodan Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Hojný Miroslav ml. | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hoke David | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Holec František | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Holemý Jiří | Jívoví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Holeček Jiří | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Holeček Tomáš | Štěpánov nad Svratkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Holoubek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Holoubek Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Holub Jiří | Doksy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Holub Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Holík Tomáš | Jemnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Holý Rudolf | Osová Bítýška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Homola Ludvík | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Homolka Miroslav ml. | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hora František ml. | Václavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Horký Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Horký Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Horváth Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Horák Jan st. | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Horáček Jan | Ohrazenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Horáček Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Horčička Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Houdek Jiří | Věchnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Houdek Josef | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Housa Vladimír | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Houška Pavel | Dolní Žandov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Houžvička Štefan | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hovorka Ivo | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hovorka Zdeněk | Vír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hořínek Ivan | Kozlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hořínek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Hořčička David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Hořčík Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Hošek Evžen | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hošek František | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hošek Jiří | Praskačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hošek Josef | Praskačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hošek Miroslav | Praskačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hošek Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Hrabálek František | Valašské Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hrabáň Radim | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hrabík Vítězslav | Nový Bor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hrachovec Oldřich | Hranice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hradil Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Hradil Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Hranička Jaroslav | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hron Vladimír | Lovětín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hruška Štefan | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hrádek Aleš | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hubička Oldřich | Hostín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hudec Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Hudek Ondřej | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hudeček Pavel | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hudrlík David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Hudrlík Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Huleš Antonín | Klánovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hustoles Jan | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hušek Martin | Koberovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hybrant Zdeněk | Tchořovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hyrš Miroslav | Rozsochatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hájek Jakub | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Hána Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Indruch Vojtěch | Choryně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Ivančík Ludovít | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Jablečník František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Jadrný Zdeněk | Nové Dvory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Jager Jiří | Tlučná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Jakeš Zdeněk | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Jakoubek Pavel | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Jakubec Lukáš | Pokojov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Jakubec Viliam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Jambor Petr | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Janata Martin | Libuň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Janda Pavel | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Janda Vojtěch | Pašinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Janda Václav | Hrotovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Janický Kamil | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Janovec Ondřej | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Janovský Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Jareš Martin | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Jaro Jakub | Chvalkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Javůrek Jaroslav | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Jaša Adam | Velké Mezíříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Jaša Martin | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Jašek Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Jaššo Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Jegr Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Jehlička Adam | Proseč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Jelínek Marek | Žďárec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Jelínek Tomáš | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Jelínek Vojtěch | Žďárec u Skutče | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Jeníček Miroslav | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Jenček Jan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Jeřábek Václav | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Jindra Petr | Chodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Jiroš Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Jirsák Jindřich | Bydžovská Lhotka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Jirucha Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Jiránek Martin | Sychrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Jirásek Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Johanides Vlastimil | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Juhelka Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Juračka David | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Jurek František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Jurkovič Alois | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Jílek Antonín | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Jůda Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Kachlíř Michal | Netín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kadlec Stanislav | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kadleček Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Kaiser Josef | Dolní Poustevna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kalaš Matěj ml. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kaliban Zdeněk | Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kalina Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kalous Petr | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kamenský Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Kampo Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Kapucián Petr | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Karták Martin | Lužec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Karták Petr | Lužec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Karásek Jan | Slavíkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Katona Attila | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Kaufner Kamil | Kdyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kačur Jan st. | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kaňka Karel | Sedlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kaňovský Pavel | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kaše Miroslav | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kašpar Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Kašpar Josef | Dražíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kašpar Leoš | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kašpar Leoš ml. | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kašpařík Jaroslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Keprt Antonín | Černá Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kindl Tomáš | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kinkal Václav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kleich Jaroslav | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kleindienst Josef | Libočany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Klečák Jaroslavl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Klimeš Lukáš | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Klimeš Ondřej | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Klimeš Petr | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Klinský Miroslav | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Klusáček Antonín | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kmenta Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Kmotrik Franišek | Plasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Knobloch Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Kníže Vlastimil | Horní Beřkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kocanda Karel | Meziříčko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kocanda Karel ml. | Meziříčko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kochlefl Mikuláš | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kochman Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Kocián Matěj | Chotěvice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kocourek Petr | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kodeřič Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Kodeš Zdeněk | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kokocinski Artur | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kolbábek Petr | Radostín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Koller Jan | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kollert Petr st. | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kolátor Tobiáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Koláčný Josef | Chrtníky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kolínský Josef | Ohoří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Komenda Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Komenda Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Kondor Zdeněk | Postřekov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Konečný Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Konopásek Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kopečný Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Kopřiva Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | KopřivaVáclav | Šabina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Korbička Stanislav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kortus Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Korunka Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Kos Jiří | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kos Tomáš | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kosina Michal | Příšovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kotrla Tomáš | Choryně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kotrč Jaroslav | Libčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kotulič Igor | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Koubský Adam | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Koucký David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Koukolíček Jiří | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Koutný Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Koutný Martin | Lažany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Koutský Petr st. | Štítary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kouřil Karel | Kamenice nad Lipou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kouřil Ladislav | Krásná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kouřil Patrik | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kovaříček Michal | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kozelka Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Kozlík Matyáš | Habrek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kozlík Vojtěch | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kořán David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Kořán Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Košík Miroslav | Kamenický Šenov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Krabs Jiří | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kracík Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Krajíček Jan | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kralovič Michal | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kratochvíl Jiří | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kratochvíl Jiří | Slabce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kratochvíl Vladimír | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kratochvílová Pavlína | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kraus Jan | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Krejcárek Jiří | Kobylí Hlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Krejza Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Krejzl Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Krepčík Pavel | Obora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Krištof David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Krištof Marián | Stráž pod Ralskem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Krotil Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Kroupa Jan | Stará Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Krtek Aleš | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kruliš Bohumil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Kruml Michal | Habry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Krummer Miroslav | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kryštofek Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Král David | Hamry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Král Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Král Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Král Vojtěch ml. | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Krása Jakub | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Krásný Ladislav | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Krásný Michal | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Krčil Martin | Červená Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Ksycner Miroslav | Libochovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Ksycner Petr | Libochovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kuba Václav | Předměřice nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kubec Michal | Vrchovany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kubeš Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Kubový Dominik | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kubový Vladimír | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kubík Miroslav | Bylany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kubíček Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Kubíček Josef | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kuchař Petr | Zápy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kuchař Stanislav | Starý Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kuchař Tomáš | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kuchař Václav | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kudláč David | Hodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kudrnáč Milan | Sadová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kukla Jakub | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kukla Miroslav | Veselá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kuliha Milan | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kunc Vladimír | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kunhart Roman | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kupka Adrian | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kupka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Kusý David | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kutlák Ivan | Kynšperk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kutílek Miloslav | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kuzma Václav | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kučera Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Kučera Jan | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kučera Richard | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kuřátko Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Kvapil Miloš | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kympl Lukáš | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kyndl Pavel | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Köhler Jaroslav | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Köhler Václav | Mohelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Křenek Aleš | Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Křenek Jaroslav | Kynšperk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Křepelka Čestmír | Dříteň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Křivan Radek | Jemnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Křivánek Miroslav | Zaječice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Křižan David | Kněžduba | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kříha František | Rohovládová Běla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kříž Lubomír ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Kříž Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Kůrka Pavel | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Kůrka Tomáš | Soběslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Laeinaupel Pavel | Postřekov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Lališ Lukáš | Jiříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Landsman Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Landsman Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Langr Petr | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Laxa Antonín | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Lefler Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Leier Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Leinhaupel Filip | Postřekov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Lejsek David | Zlíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Lenz David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Lev Radek ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Levinský Libor | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Levinský Luboš | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Lidmila Miroslav | Zbožnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Linhart Petr | Vlčí Habřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Lipavský Ladislav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Lipavský Ladislav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Lisner Daniel | Bohdalov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Listoň Josef | Veltruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Lochman Ladislav | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Lodr Marek | Velká Losenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Londa Martin | Vsetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Lorenčák Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Losos Jaroslav | Veselá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Loužecký Zbyněk | Brozánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Ločárek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Ločárek Radek | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Lošťák Vít | Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Lubojatský Tomáš | Hodkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Lukš Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Lupínek Daniel | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Lustyk Ladislav | Brandýs nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Luňák Stanislav | Brniště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Luštický Lukáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Lédl Ondřej | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Lédl Tomáš | Vyhnánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Líbal Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Lípa Břetislav | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Macal Ondřej | Veltrusy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Macek Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Mach Jaromír | Velký Dřevíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Mach Vít | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Machar Martin | Církvice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Machara Miroslav | Horní Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Machač Antonín | Ouběnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Machač Pavel | Ouběnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Machaček Antonín | Lomnice nad Popelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Macháč Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Macháček David | Tatobity | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Macháček Karel | Loktuše | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Macák Josef | Staré Ouholice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Maděra Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Maixner Josef | Mohelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Major Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Majšner Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Maleček Jiří | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Malina Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Malkovský Pavel ml. | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Malínský Josef | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Malý Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Malý Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Mandera Jiří | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Mandera Kryštof | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Marciniak Andrzej | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Marek David | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Marek Jiří | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Marek Milan | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Marek Pavel ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Marek Pavel st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Marek Vít | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Mareš Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Mareš Martin | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Martinec Ondřej | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Martiňák Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Martínek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Maríny Jaroslav ml. | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Maršálek Josef | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Maršálek Radek | Ptenín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Masaryk Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Matal Karel | Černá Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Matuška Jaroslav | Stračovská Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Matějka Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Matějka Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Matějka Ondřej | Laziště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Matějčík Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Maxima Josef | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Mazánek Jakub | Křižanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Mařák Břetislav | Stráž pod Ralskem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Mašek Miroslav | Radešínská Svratka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Mašín Josef | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Melichar Ivan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Melichar Oldřich | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Meliš Jan | Maršovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Melč Martin st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Menc Miroslav | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Menčík Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Merhaut Jaroslav | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Meszároš Pavel | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Mezera Josef | Růžená | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Mihovský Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Mikan Tomáš | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Mikeš Petr ml. | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Mikeš Petr st. | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Mikiličenko Tima | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Mikolášek Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Mikyna Martin | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Milner František | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Mizera Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Mička Jaroslav | Stránecká Zhoř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Mišovych Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Mocek Jan | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Mohaupt Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Morava Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Moravec Robin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Morávek Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Motl Jan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Motyčka Jiří | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Mrkos David | Jámy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Mrkos Michal | Jámy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Mrnka Petr | Malinová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Mrnka Tomáš | Malinová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Mrskoč Jiří | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Mrázek Josef | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Mrázek Roman | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Musil Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Mysliveček Martin | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Myška Karel | Hluboký Důl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Myška Lukáš | Zaječice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Myška Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Mádr Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Málek Dan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Müller Matěj | Vracovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Mňuk Pavel | Choltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Navara Pavel | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Navrátil Ladislav | Dašice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Nechvátal Michal | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Nedoma Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Nejedlý Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Nekola Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Nekvapil Václav | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Nemeš Petr | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Netolický Lukáš | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Netolický Milan | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Netolický Zdeněk | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Neuber Jan | Čejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Nevole Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Nešpor Ladislav | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Nežádal Jiří | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Niems Martin | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Nohava Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Nosek Šimon | Rohoznice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Novotný Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Novotný Karel | Chramostek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Novotný Matěj | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Novotný Roman | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Novotný Stanislav | Vrdy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Novotný Tomáš | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Novotný Zdeněk st. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Novák Břetislav | Stráž pod Ralskem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Novák Daniel | Kamenné Žehrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Novák Jaroslav | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Novák Martin | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Novák Martin | Nepoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Novák Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Novák Patrik | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Novák Vladislav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Novák Vítěslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Novák Zdeněk | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Novák Zdeněk | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Novák Zikmund | Ponědrážka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Nováček Miloslav | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Nový Josef | Dymokury | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Nový Miroslav | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Náhlík Zbyněk | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Nápravník Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Nídr Přemysl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Němec Filip | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Němec Jan st. | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Němec Petr | Žleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Němeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Němeček Miloslav | Bohutín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Němeček Miroslav | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Ochrana Václav | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Oder Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Odložilík Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Olexa Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Ondra Jiří | Slavkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Onuca Antonín | Moravské Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Oplt Petr | Kynšperk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Ostríž Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Otman Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Otčenášek Leoš ml. | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Ovšonka Petr | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Ošmera Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Pacovský Albert | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Paleček Martin | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Palička Tomáš | Dolní Podluží | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Paluska Josef | Liblice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Palán Jan | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Palát Vratislav | Valašské Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Palček Jan | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Papež Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Paseka David | Spyta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Patzelt Roland | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Paulus Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Paulus Miroslav | Včelákov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Paulus Patrik | Horní Počenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Pavlas Jan | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Pavlas Petr | Hostovlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Pavlovič Marek | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Pavlíček Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Pavouk Josef st. | Lodhéřov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Pařil Vladimír | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Paštika Jan ml. | Jiříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Pecold Petr | Chotusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Pejchal Filip | Horní Cerekev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Pelřimovský Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Pergler Martin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Peringer Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Perný Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Peroutka Jiří st. | Březí nad Oslavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Petr MIchal | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Petrovka Vlastimil | Větrušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Petruška Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Petráň Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Petržela Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Petržílka Marek st. | Bašť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Petřík Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Pešek Tomáš | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Phillipp Miloš | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Picek Michal | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Picko Josef | Doudleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Pilný David | Svatý Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Pinkava Lukáš | Sopotnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Piskač Miloslav | Potěhy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Pivoda Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Pištora Jaroslav | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Plaček Jaroslav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Pleskot Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Pleskot Pavel | Kochánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Plešinger Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Plzák Kevin | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Pláteník Peter | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Plíva Lukáš | Nové město | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Plíva Matěj | Nové Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Poborský Oldřich | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Pochyla Josef | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Podlipný Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Podveský Marek | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Poděbradský Pavel | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Pohorský Oldřich | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Pojezný Jan | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Polanczyk Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Polyak František | Chacholice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Polák Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Polák Jaroslav | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Polák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Polák Milan | Třemošnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Polák Tomáš | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Pomahač Jan | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Pomezný Milan | Lučany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Pospíšil Martin | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Pospíšil Pavel | Chropyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Pospíšil Tomáš | Chropyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Pospěch Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Potecký Jiří | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Potůček Josef | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Poul Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Poštolka Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Poštolka Petr | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Požár Miloš | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Prax Jiří | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Pražák Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Prchal Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Preisler František | Křižánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Preisler Josef | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Preisler Lukáš | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Preisler Radek | Křižánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Procházka Jan | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Procházka Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Procházka Radek | Polná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Procházka Vít | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Prokeš Filip | Chomutov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Prokeš Zdeněk | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Prokop Lukáš | Kobylníky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Prudík Luděk | Rejšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Prášek Karel | Vémyslice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Průcha Karel | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Průcha Luboš | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Pucholt Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Pulicar Ondřej | Jersín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Punčochář Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Pur Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Píša Miroslav | Vykáň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Píša Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Píša Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Pól Jiří | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Pól Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Pól Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Přenosil Miroslav | Dolní Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Příbeňský Petr | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Příhoda Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Případa Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Radek Jan | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Rataj Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Rataj Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Redeler Rudolf | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Rejman Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Rejzek Petr ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Rejzek Petr st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Resler Ondřej | Bystřice nad Perštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Richter Miloš | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Richtr Pavel | Veselá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Rittich David | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Rolínek Jaroslav | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Roman Martin | Otovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Roček Miroslav | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Rulec Zbyněk | Svijanský Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Rybka Jaromír | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Rychecký Jiří | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Rychtr Lukáš | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Rys Radim | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Ryska Jiří | Libochovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Ryšavý Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Ryška Vítězslav | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Růta Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Růta Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Růžička Břetislav | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Růžička Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Růžička Pavel | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Růžička Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Růžička Zdeněk st. | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Sajfr Zdenék | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Salava Karel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Satler Jiří | Brněnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Saulich Robert | Hluboký Důl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Sazama František | Chobot | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Schovanec Jiří | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Sedláček Michal | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Seidl Zdeněk | Suchdol | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Seifert Zdeněk | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Sejkora Ladislav | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Sejkora Ladislav ml. | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Sekereš František | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Serbus Tomáš | Kostelec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Sibl Bohuslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Sibl Bohuslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Sikora František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Sikora Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Simer Pavel | Chlumětín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Simonides Stanislav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Simonides Stanislav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Skořepa Adam | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Skořepa Dan | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Skýpala Tomáš | Všechovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Slabý Vojtěch | Budišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Slezák Jiří | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Slivko Josef | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Slivko Tomáš | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Slováček Radek | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Smejkal Jakub | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Smejkal Martin | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Smejkal Michal | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Smejkal Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Smejkal Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Smetana Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Smetana Karel | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Smetana Milan | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Smítal Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Smělý Zdeněk | Nový Knín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Sobková Veronika | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Sobotka Jiří ml. | Sobětuchy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Sobotka Roman | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Sobotka Zdeněk ml. | Kochánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Sobotka Zdeněk st. | Kochánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Sodomka Milan | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Sodomka Tomáš | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Solař Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Solid Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Sommer Jakub | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Sonberger Vít | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Sop Petr | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Sopko Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Soudek Martin | Bystřice pod Hostýnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Soukal Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Soukup Tomáš | Kochánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Spendra Gregy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Spišák Radek | Hrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Srnec Artur | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Srnec Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Srnský Michal | Ledenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Sršeň Jan | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Stanka Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Staněk Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Stehlík Jiří ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Stehlík Martin | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Steidl Jiří | Sojovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Stepak Serafin | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Straka Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Straka Radek | Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Strnad Martin | Uherčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Strouhal Martin | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Strouhal Milan | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Stryka Václav | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Stránský Jiří | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Studený Jan | Bílichov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Stýblo Ladislav | Vilémov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Suchomel Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Suchopár Miroslav | Stříbrná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Suchý David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Suchý Michal | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Suchý Tomáš | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Sulzer Eduard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Svatoň Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Sviták Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Svoboda Josef | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Svoboda Josef | Smrk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Svoboda Josef. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Svoboda Michal | Rosice u Chrasti | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Svoboda Ondřej | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Svoboda Petr | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Svoboda Tomáš | Pernink | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Svorčík Radek | Doksy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Svědík Petr | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Szotkowski Rostislav | Řepín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Sádecký Vladimír | Zhoř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Sýkora Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Sýs Adam | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Sýs Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Tejkl Bohumil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Tenušák Michal | Kladruby nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Tichý František | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Tlustý Jan | Bystřice nad Perštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Tobola Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Tobolka Zdeněk | Ohnišťany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Toht Laszló | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Tomek Petr | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Tomica Libor | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Toušek Michal | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Tošovský Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Tringela Zdeněk | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Trinkl Jakub | Kaplice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Trnka Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Trnka Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Trojanowisz Lukáš | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Tryzna Filip | Haratice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Turner Jaroslav | Libavské Udolí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Táborský Josef | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Tříška Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Tůma František | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Ulrych Jakub | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Urban Zbyněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Urban Petr | Křižanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Urban Viktor | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Urban Vlastimil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Urbánek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Urbánek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Ustohal Vladimír | Lesní Hluboké | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vacek Dominik | Mladé Buky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vach Jan | Nový Bydžov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vais Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Vajer Jakub | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vajer Ondřej | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Valeš Lubomír | Dolní Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Valička Pavel | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vamberský Ladislav | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vanda Martin | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vaněk Jaroslav | Zibohlavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vaněk Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Vavroušek Martin | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vavroušek Michal | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vavřina Martin | Jelen | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vaňkát David | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vašák Jiří ml. | Habry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vašák Jiří st. | Habry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Veicher David | Hořín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vejvoda Jiří | Zbraslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Velebil Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Velíšek Pavel | Kynšperk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Verner Jakub | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Veselý Karel | Kněžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Veselý Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Veterle Tomáš | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Večeřa Petr | Skřinářov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Večeřa Zdeněk | Skřinářov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vikovski Igor | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Viktorin František | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Viktorin Jakub | Vír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Viliš Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Viliš Vítěslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Vilímek Roman | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vincenci Oldřich | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vintera Ivan ml. | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vintera Ivan st. | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vinš Michal | Brniště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vlach Zbyšek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Vlk Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Vlček Jaroslav | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vlček Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Vlček Radek | Moravičany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vodvářka Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Vojtěch Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Vokál Jakub | Veletov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vokáč Aleš | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Voldán Leo | Křižánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Volprecht Miloslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Volprecht Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Volák Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Vomáčka Tomáš | Prosetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Voncemín Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Vondra Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Vondrák František | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vonička Josef | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vopasek Jaroslav | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vorlíček Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Vosátka Milan | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vošta Pavel | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Voženílek Stanislav | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vrabec Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Vrabec Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Vranka Josef | Bobrová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vranka Ladislav | Bobrová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vraník Jan | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vrba Karel st. | Vyškov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vrána Zdeněk | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vrátil Lukáš | Synčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vyhnánek Radek | Čihošť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vymazal Petr | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vyčichl Michal | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Váca Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Václav Josef | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vágner Miroslav | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vágner Petr | Pochlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vápeník Jiří | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vávra Jaroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vávra Lukáš | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vávra Rudolf | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vídeňský Zdeněk ml. | Lhotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Víšek Martin | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Výborný Jaroslav | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Výborný Jaroslav ml. | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Vývoda Jan | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Větrovský Martin | Velký Grunov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Věříš František | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Věříš Jan | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Weinfurter Werner | Želnava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Weis Robert | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Widergott Ladislav | Heraltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Witkowski Wieslav | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Wolan Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Wolfmut Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Wágner Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Zachař Václav | Vítkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Zahradník Roman | Platenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Zahradník Vlastimil ml. | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Zahradník Václav | Týništko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Zahradníček Jan | Pěnčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Zahrádka Miroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Zamastil Michal | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Zamastil Pavel | Slatina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Zapletal Vít | Králíky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Zasadil David | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Zavadil Lukáš | Tovačov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Zavadil Petr | Bystřice nad Perštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Zdarsa Jaroslav | Heroltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Zdobinský Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Zdražil Adam | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Zdražil David | Jasenná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Zdražil Milan | Křižánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Zdvihal Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Zejda Jiří st. | Hostákov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Zeman Ladislav | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Zeman Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Zeman Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Zezula David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Zlatník Daniel | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Zsemle Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Zub Karel | Klatovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Zubr Václav | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Zvěřina Miloslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Zvěřina Pavel | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Záruba Václav | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Zíma Radim | Hořešovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Zítek Václav | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Ábel Pavel | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Čajko Ludvík | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Čapek Jan | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Čapek Zbyněk | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Čech Dalibor | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Čech Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Čermák Jaromír ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Čermák Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Čermák Lukáš | Libčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Čermák Lukáš | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Čermák Martin | Stěžov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Černý Aleš | Synčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Černý Josef | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Černý Ladislav | Chotusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Červený Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Červený Marek | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Čihák Jiří st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Čmolík Milan | Dobřany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Čonka Milan | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Čoček Tomáš | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Čožík Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Čožík Marek | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Čuda Václav | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Čulík Karel | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Čížek Marian | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Čížek Petr | Horní Slavkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Řehák Petr | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Řezník Ondřej | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Řezníček Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Říha Tomáš | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Řízek Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šabata Pavel | Žďár nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šabatka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Šabatka Tomáš | Sasov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šacl Alan | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šafner Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Šafář Rudolf | Batňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šalanda Petr | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šalom Josef | Merklín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šamša Antonín | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šamša Jiří | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šanda Martin | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šebek Roman | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šebor Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Šeda Jiří | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šeda Vladimír | Březina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šedivka Josef | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šedivý Denis | Nýřany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šenkýř Jiří | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šesták Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Šifta Stanislav | Přeštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šikola Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Šimko Tomáš ml. | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šimko Tomáš st. | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šimánek Daniel | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šimáček Jakub | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šimůnek Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Šindler Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Škaryd David | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šnopl Jan | Žďárec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šobr Martin | Blížejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šopejstal Jan | Městečko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šorm Petr | Kněžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šotka Daniel | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Špicar Matěj | Brdo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Špitálský Josef ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Špitálský Josef st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Šponiar Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Šrom Aleš | Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šrámek Lukáš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Štajner Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Štandera Stanislav | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Štastný Radek | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Štastný Radek | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šteiner Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Štěch Miroslav | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Štěpánek Josef | Křižanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Štěpánek Viktor | Hodice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Štěpánek Vratislav | Sviny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šula Jan | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šula Radek | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šulc Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Šulc Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Švanda Michal | Chroustovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Švanda Petr | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Švarc Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Švarc Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Švec Josef | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Švec Michal | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Švejkovský Pavel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Švoma Radim | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šálek Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Šáša Jaroslav | Cerekvice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šíbl Bohuslav | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šíma Jiří | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šíp Vlastimil | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šípků Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Ščoka Josef | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šťastný František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Šťastný Vítězslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2603 | Šťourač Jaromír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Šťástka Václav ml. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Žatka Martin | Olomouc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Žebra Martin | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Žváček Bohumír | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Žváček Michal | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Žítek Ondřej | Tuněchody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Žížala Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2603 | Žďárský Josef | Libunec | 1 | 1 | 1 | 1.00 |