Žebříček - Kraj Karlovarský - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 189 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 14 | 190 | 284 | 20.29 |
2 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 6 | 153 | 153 | 25.50 |
3 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 15 | 147 | 223 | 14.87 |
4 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 12 | 143 | 221 | 18.42 |
5 | Mach Václav | Pernink | 13 | 129 | 175 | 13.46 | |
6 | Michálek Jan | Otovice | 8 | 127 | 134 | 16.75 | |
7 | Čori Petr | Chodová Planá | 6 | 122 | 122 | 20.33 | |
8 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 12 | 121 | 149 | 12.42 |
9 | Motl František | Bečov | 8 | 119 | 134 | 16.75 | |
10 | Sobotka Josef | Perštejn | 8 | 118 | 130 | 16.25 | |
11 | Liščák Jan | Lubná | 6 | 117 | 117 | 19.50 | |
12 | Lévai Josef | Jenišov | 11 | 116 | 132 | 12.00 | |
13 | Klement Antonín | Chranišov | 14 | 113 | 153 | 10.93 | |
14 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 11 | 112 | 135 | 12.27 |
15 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 11 | 111 | 133 | 12.09 |
16 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 4 | 109 | 109 | 27.25 | |
17 | Lévai Jan st. | Dalovice | 12 | 105 | 129 | 10.75 | |
17 | Šlesinger Martin | Rakovník | 4 | 105 | 105 | 26.25 | |
19 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
20 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 7 | 98 | 103 | 14.71 | |
21 | Würz Dalibor | Hořesedly | 4 | 93 | 93 | 23.25 | |
22 | Polák Lukáš | Senomaty | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
23 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 5 | 88 | 88 | 17.60 | |
23 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 3 | 88 | 88 | 29.33 |
25 | Macháček Pavel | Loučky | 5 | 86 | 86 | 17.20 | |
26 | Kopřiva Karel | Aš | 6 | 81 | 81 | 13.50 | |
27 | Slezák Tomáš | Sokolov | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
28 | Plimeke Petr | Karlovy Vary | 5 | 79 | 79 | 15.80 | |
29 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 7 | 77 | 78 | 11.14 | |
30 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 5 | 71 | 71 | 14.20 | |
31 | Polák Martin | Senomaty | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
31 | Sochor Michal | Petrohrad | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
33 | Dvořák Tomáš | Chodov | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
34 | Bereš Jan | Planá | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
34 | Polák Martin | Rakovník | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
34 | Půta Jiří | Plzeň | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
37 | Simeonov David | 3 | 57 | 57 | 19.00 | ||
37 | Skačan Milan | Žlutice | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
39 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
40 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 3 | 55 | 55 | 18.33 |
40 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
42 | Michálková Tereza | Otovice | 6 | 54 | 54 | 9.00 | |
42 | Výborný Jiří | Teplá | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
44 | Mendel Milan | Pšovky | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
45 | Beneš Karel | Bílina | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
45 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
47 | Hložek František | Bílina | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
47 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 49 | 49 | 49.00 |
49 | Dohnal František | Ostrov | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
50 | Schubert Martin | Chranišov | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
51 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
51 | Kabát Miroslav | Třemošná | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
53 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
53 | Pekárek Stanislav | Louny | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
55 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
55 | Čech Jaroslav | Plzeň | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
57 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
57 | Čížek Pavel | Mariánské Lázně | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
59 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
60 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
60 | Majoroš Vojtěch | Karlovy Vary | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
60 | Sochor Martin | Petrohrad | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
63 | Strnad Jakub | Cheb | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
63 | Šimůnek Otakar | Březová | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
65 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
66 | Fišer Libor st. | Louny | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
66 | Juřena Zdeněk | Ostrov | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
66 | Sochor Václav | Přeštice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
69 | Miklian Roman | Petrovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
69 | Strnad Roman | Mariánské Lázně | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
71 | Holubec Milan | Ostrov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
71 | Korytár Pavel | Mariánské Lázně | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
71 | Leško Jan | Tachov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
74 | Strnad Lukáš | Mariánské Lázně | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
74 | Zoul Artur | Žatec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
76 | Hovorka Jan | Teplá | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
76 | Králíček Jiří | Nová Role | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
76 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
76 | Zoul Marek | Žatec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
80 | Lindenberg Daniel | Teplá | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
80 | Skačan Ivan | Žlutice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
80 | Tóth Petr | Karlovy Vary | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
83 | Bultas Petr | Přeštice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
83 | Rozum Pavel | Třemošná | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
85 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
86 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
86 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
88 | Krupica Jaroslav | Planá | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
88 | Novák Petr | Ostrov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
88 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
91 | Kolitsch Matěj | Pernink | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
91 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 4 | 23 | 23 | 5.75 | |
91 | Pálek Jiří | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
91 | Zajíček Jiří | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
95 | Dvořák Jan | Louny | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
95 | Hlinčík Josef | Planá | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
95 | Houška Richard | Jenišov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
95 | Ošťádal Gabriel | Loštice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
95 | Tišl Josef | Karlovy Vary | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
95 | Vican Roman | Přeštice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
95 | Viczeman D | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
95 | Žemla Pavel | Ostrov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
103 | Mach Jakub | Pernink | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
104 | Kříž Martin | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
105 | Hujer Jiří | Železný Brod | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
105 | Jurášek Pavel | Klášter | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
105 | Rýdl František | Kynšperk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
105 | Spiller Karel | Stod | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
109 | Fait Miroslav | Kynšperk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
109 | Mališ Aleš | Chranišov | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
109 | Zadražil Jiří | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
109 | Čížek Karel | Karlovy Vary | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
113 | Andrš Robert | Mariánské Lázně | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
113 | Fictum David | Mariánské Lázně | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
113 | Fric Vlastimil | Domažlice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
113 | Kotouček Jaroslav | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
113 | Langer Daniel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
113 | Skalický Patrik | Nová Role | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
113 | Vopálenský Zdeněk | Ostrov | 4 | 16 | 16 | 4.00 | |
113 | Škvor Miroslav | Karlovy Vary | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
121 | Křenek Miroslav | Kynšperk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
121 | Pospíšil Pavel | Nová Farma | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
123 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
124 | Kociotek Ladislav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
124 | Vydra Martin | Ostrov | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
124 | Wacka Petr | Mariánské Lázně | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
127 | Adamčuk Jan | Rakovník | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
127 | Ečer Karel | Horní Slavkov | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
127 | Hájek Pavel | Hostouň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
127 | Kagánek Ladislav | Tachov | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
127 | Klikar Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
127 | Koleňák Radim | Nové Sedlo | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
127 | Plimeke Tomáš | Karlovy Vary | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
127 | Smihrodský Stanislav | Tachov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
135 | Hlavatý Martin | Karlovy Vary | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
135 | Ronner Richard | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
137 | Gutlenbert Tomáš | Kynšperk | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
137 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
137 | Kříž Michal | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
137 | Prokopová Lenka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
137 | Skala Josef | Skřivánek | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
142 | Adamcuk Jan | Přílepy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
142 | Bauerová Lenka | Černava | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
142 | David Martin st. | Rakovník | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
142 | Kohout Karel | Přeštice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
142 | Pálek Karel | Křepkovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
147 | Kopňa Miroslav | Ostrov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
147 | Kroča Jiří | Tovačov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
149 | Hlinčík Dan | Nový Bor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
149 | Loučka Bohumil | Tři Sekery | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
149 | Vojtěchovská Marie | Teplá | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
152 | Kolich | Pernink | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
153 | Běle Jan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
153 | Pikrt Martin | Nové Sedlo | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
155 | Krejčí Petr | Kněževes | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
155 | Volf Petr | Karlovy Vary | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
155 | Žemla Milan | Ostrov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
158 | Oravec Pavel | Loket | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
159 | Nykl Daniel | Nová Role | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
160 | Adam Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
160 | Barták Miloslav | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
160 | Bruška Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
160 | Cingroš Roman | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
160 | Dvořák Tomáš ml. | Kaceřov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
160 | Eisenmann Robert | Kynšperk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
160 | Elbl Adam | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
160 | Faitl Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
160 | Frank Adam | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
160 | Harold David | Hroznětín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
160 | Horváth Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
160 | Houška Pavel | Dolní Žandov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
160 | Ivančík Ludovít | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
160 | Jenček Jan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
160 | Jindra Petr | Chodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
160 | KopřivaVáclav | Šabina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
160 | Korunka Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
160 | Kutlák Ivan | Kynšperk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
160 | Křenek Jaroslav | Kynšperk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
160 | Oplt Petr | Kynšperk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
160 | Opltová Petra | Kynšperk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
160 | Příhoda Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
160 | Roček Miroslav | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
160 | Svoboda Tomáš | Pernink | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
160 | Turner Jaroslav | Libavské Udolí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
160 | Velíšek Pavel | Kynšperk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
160 | Vošta Pavel | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
160 | Vágner Petr | Pochlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
160 | Čížek Petr | Horní Slavkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
160 | Šíp Vlastimil | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |