Žebříček - Celostátní - 01.01.2014 - 31.12.2014 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 405 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 13 | 405 | 418 | 32.15 |
2 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 13 | 370 | 383 | 29.46 |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 8 | 293 | 293 | 36.63 | |
4 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 8 | 291 | 291 | 36.38 | |
5 | Brodský Michal | Hradec Králové | 7 | 270 | 270 | 38.57 | |
6 | Staněk Václav | Hradec Králové | Rybářské žebříčky | 9 | 266 | 266 | 29.56 |
7 | Novotný Jiří | Zámrsk | 9 | 255 | 255 | 28.33 | |
8 | Zeman Luboš | Semily | 7 | 239 | 239 | 34.14 | |
9 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 6 | 228 | 228 | 38.00 |
10 | Machatý David | Jaroměř | 7 | 227 | 227 | 32.43 | |
11 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 6 | 226 | 226 | 37.67 | |
12 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 7 | 217 | 217 | 31.00 | |
13 | Appl Jaroslav | Žamberk | 6 | 198 | 198 | 33.00 | |
14 | Zeman Martin | Semily | 6 | 195 | 195 | 32.50 | |
15 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 6 | 194 | 194 | 32.33 | |
16 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 6 | 192 | 192 | 32.00 | |
17 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 3 | 190 | 190 | 63.33 | |
18 | Hamáček Vladimír | Hradec Králové | 7 | 185 | 185 | 26.43 | |
19 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 7 | 183 | 183 | 26.14 | |
20 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | 5 | 182 | 182 | 36.40 | |
21 | Carda Radek | Opočno | 5 | 173 | 173 | 34.60 | |
22 | Kašpar Richard | Náchod | 3 | 172 | 172 | 57.33 | |
23 | Bareš Vladimír | Slepotice | 5 | 165 | 165 | 33.00 | |
23 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 6 | 165 | 165 | 27.50 | |
25 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 5 | 163 | 163 | 32.60 | |
26 | Macháně Radek | Krčín | 5 | 160 | 160 | 32.00 | |
27 | Franěk Robert | Trutnov | 4 | 159 | 159 | 39.75 | |
28 | Hladík Tomáš | Dobruška | 4 | 147 | 147 | 36.75 | |
28 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 4 | 147 | 147 | 36.75 | |
28 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 5 | 147 | 147 | 29.40 | |
31 | Procházka Ota | Rudník | 3 | 144 | 144 | 48.00 | |
32 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 5 | 135 | 135 | 27.00 | |
33 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov | 6 | 133 | 133 | 22.17 |
34 | Izaiasz Petr | Holice | 4 | 126 | 126 | 31.50 | |
34 | Pásler Vlastimil | Spyta | 5 | 126 | 126 | 25.20 | |
36 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 3 | 119 | 119 | 39.67 | |
36 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | 3 | 119 | 119 | 39.67 | |
38 | Gančarčík Karel | Pardubice | 6 | 118 | 118 | 19.67 | |
38 | Šrámek Petr | Opočínek | 3 | 118 | 118 | 39.33 | |
40 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 4 | 117 | 117 | 29.25 | |
41 | Černý Jan | Pardubice | 3 | 113 | 113 | 37.67 | |
42 | Komínová Martina | Hradec Králové | 5 | 111 | 111 | 22.20 | |
43 | Kadlec František | Zlíč | 5 | 110 | 110 | 22.00 | |
44 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 4 | 109 | 109 | 27.25 | |
45 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
45 | Novotná Pavlína | Zámrsk | 6 | 107 | 107 | 17.83 | |
45 | Vostřez Josef | Přepychy | 2 | 107 | 107 | 53.50 | |
48 | Málek Radek | Pardubice | 3 | 106 | 106 | 35.33 | |
49 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 6 | 103 | 103 | 17.17 | |
49 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
49 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 2 | 103 | 103 | 51.50 | |
52 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 2 | 102 | 102 | 51.00 | |
53 | Doležalová Monika | Pardubice | 4 | 101 | 101 | 25.25 | |
53 | Polívka Martin | Přibyslav | 2 | 101 | 101 | 50.50 | |
55 | Vojtěch Václav | Mlázovice | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
56 | Kondras Přemysl | Pardubice | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
56 | Pryl Stanislav | Pardubice | 2 | 96 | 96 | 48.00 | |
58 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 4 | 95 | 95 | 23.75 | |
59 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 5 | 92 | 92 | 18.40 |
60 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 2 | 91 | 91 | 45.50 | |
61 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
62 | Doležal Áda | Pardubice | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
62 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
64 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
64 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 2 | 83 | 83 | 41.50 |
66 | Pišl Jan | Třesovice | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
66 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
68 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
68 | Šprinc Michal | Těchlovice | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
70 | Hrachovina Miloš | Mokré | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
71 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
72 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
73 | Dvořák Miroslav | Opočno | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
74 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
74 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 2 | 72 | 72 | 36.00 |
76 | Provazník Michal | Dřenice | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
77 | Doležal Miroslav | Pardubice | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
78 | Kudry Marek | Cerhenice | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
79 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 4 | 66 | 66 | 16.50 | |
80 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
81 | Netík Drahoslav | Dobruška | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
81 | Vybíral Karel | Semily | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
81 | Švanda Radek | Česká Skalice | 1 | 62 | 62 | 62.00 | |
84 | Riesner Petr | Police nad Metují | 1 | 61 | 61 | 61.00 | |
85 | Hlotan Milan | Sezemice | 1 | 60 | 60 | 60.00 | |
85 | Horváth Milan | Sezemice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
85 | Kopeček Martin | Hradec Králové | 1 | 60 | 60 | 60.00 | |
85 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
85 | Slezák Luboš | Jílovice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
90 | Pilný Miroslav | Mikulovice | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
91 | Horáček Jan | Rosice u Chrasti | 1 | 58 | 58 | 58.00 | |
91 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
93 | Blecha Karel st. | Tábor | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
93 | Slavík Pavel | Hrochův Týnec | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
93 | Žemlička Radek | Slatiňany | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
96 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
96 | Pšeničný Pavel | Opočno | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
98 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
98 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
98 | Kalčík Matěj | Plzeň | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
98 | Koričanský Filip | Jásenná | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
98 | Novotný Petr | Zámrsk | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
98 | Zounar David | Skuhrov nad Bělou | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
104 | Matoušek Jiří ml. | Rašovice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
104 | Pavel Radek | Solnice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
106 | Kulhavý Pavel | Pěčice | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
106 | Lacina Milan | Nový Bydžov | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
106 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
106 | Niems Martin | Přelouč | 4 | 53 | 53 | 13.25 | |
110 | Nýč Karel ml. | Týniště nad Orlicí | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
110 | Sedlák Miloš | Jablonné nad Orlicí | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
112 | John Roman | Opočno | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
112 | Provazník Jiří | Dřenice | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
112 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
115 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
116 | Hlávko Jan | Rohenice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
117 | Bartoň Jaroslav | Opočno | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
117 | Mikulík Roman | České Meziříčí | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
117 | Pilný Filip | Mikulovice | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
117 | Šprinc Rudolf | Těchlovice | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
121 | Jarkovský Jiří | Blešno | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
121 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
121 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
121 | Valášek Stanislav | Hradec Králové | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
125 | Janeček Josef | Hradec Králové | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
125 | Kubový Jiří | Lukavice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
125 | Novák Petr | Slatiňany | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
125 | Prát Jaroslav | Přepychy | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
125 | Šandera Pavel | Hradec Králové | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
130 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
130 | Fabiánek Pavel | Semily | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
132 | Klabeneš Jiří | Sezemice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
132 | Nový Josef | Onomyšl | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
132 | Černý Ladislav | Choustníkovo Hradiště | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
135 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
135 | Císař Martin | Plzeň | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
135 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
135 | Hull Richie | Bedworth | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
139 | Klapka Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
140 | Chaloupka Zdeněk st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
140 | Netolický Karel | Litomyšl | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
140 | Novák Zdeněk | Slatiňany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
140 | Pirkl Martin | Stárkov | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
140 | Růžička Josef | Čeperka | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
145 | Kubec Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
146 | Zeman Miroslav | Semily | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
147 | Macháň Pavel | Náchod | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
147 | Pekárek Pavel ml. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
147 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
150 | Bednář Miloš | Letohrad | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
150 | Hodík Miroslav | Sedlčany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
150 | Kosař Jiří ml. | Opočno | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
150 | Melezínek Vlastimil | Polička | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
150 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
150 | Nový Aleš | Bílsko | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
156 | Hofman Ondřej | Hradec Králové | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
156 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
156 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
156 | Malý Stanislav | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
156 | Mihalík Ondřej | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
156 | Prokeš Milan | Libochovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
156 | Ptáček Bohdan | Nové Město nad Metují | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
156 | Tatíček Jiří | Lukavice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
156 | Vlačiha David | Bačetín | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
156 | Vodička Petr | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
166 | Grešo Milan | Hradec Králové | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
166 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
166 | Lochman Pavel | Zdelov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
166 | Perich Oleg | Žďár nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
166 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
166 | Šulc Miroslav | Opatovice nad Labem | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
172 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
172 | Jirásek Petr | Chotěboř | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
172 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
172 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
172 | Čepelková Adéla | Nové Město nad Metují | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
172 | Šuliman Vít | Bolehošť | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
178 | Jožák Radek | Pardubice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
178 | Rummel Jakub | Hronov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
178 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
178 | Vrba Tomáš | Svítkov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
178 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
183 | Calta Václav st. | Sedlčany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
183 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
183 | Kopecký Jan | Pardubice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
183 | Krejsa Jan | Vysoké Mýto | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
183 | Petr Lukáš | Sobčice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
183 | Šafr Zdeněk | Oskořinek | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
189 | Calta Václav ml. | Sedlčany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Doležal Pavel | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Lichý Jan | Malešovice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
189 | Lochmanová Iva | Zdelov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Pacovský Jiří st. | Jaroměř | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
196 | Hamáček Jan | Horní Maršov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
196 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
196 | Klapka Lukáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
196 | Macháček František | Choustníkovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
196 | Myška Lukáš | Zaječice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
196 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
202 | Pařízek Luboš | Uhlířské Janovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
202 | Petr Marek | Sobčice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
202 | Pochobradský Jan | Třibřichy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
202 | Prokůpek Josef | Rozhovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
202 | Roman David | Chrudim | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
207 | Krejsa Jakub | Vysoké Mýto | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
207 | Mareš Pavel | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
207 | Polášek Vladimír | Týniště nad Orlicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
207 | Rambousek Jiří | Kvasiny | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
207 | Sak Petr | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
207 | Čížek Josef | Sendražice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
207 | Švanda Pavel | Police nad Metují | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
214 | Jakubský Ladislav | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
214 | Kosař Jiří st. | Opočno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
214 | Moravec Miroslav | Polička | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
214 | Serbousek Jaroslav | Opočno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
214 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
214 | Štefanský Miloš | Chrudim | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
220 | Bartoněk Martin | Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
220 | Hodík Martin | Slepotice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
220 | Jechová Vendula | Neratovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
220 | Mražák Ladislav | Meziměstí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
220 | Musil Vladimír | Chuchelna | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
220 | Svatoň František | Pardubice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
220 | Vaňková Nikola | Horní Maršov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
220 | Šafr Zdeněk | Oskořínek | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
220 | Šmídová Ester | Sedlčany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
220 | Štefanská Věra | Chrudim | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
230 | Dolejší Robert | Čánka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
230 | Habal Jan | Slatiňany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
230 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
230 | Kaválek Michal | Letohrad | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
230 | Makeš Libor | Slatiňany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
230 | Muchová Barbora | Podhorní Újezd | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
230 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
230 | Novotný Lukáš | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
230 | Paštika Miloš | Opočno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
230 | Vitek Pavel | Janov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
230 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
241 | Dubská Michaela | Vrbatův Kostelec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
241 | Hlaváček Michal | Benešov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
241 | Houser Otakar | Všechlapy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
241 | Levinský Jiří | Řečany nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
241 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
241 | Šulcová Jitka | Opatovice nad Labem | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
247 | Hanuš Jáchym | Nové Město nad Metují | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
247 | Horák František | Pardubice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
247 | Jindra Jiří | Veliš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
247 | Kopecký Adam ml. | Ostřetín | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
247 | Prokůpek Aleš | Rozhovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
247 | Roušal Luděk | Neratovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
247 | Veselý Josef | Lošany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
247 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
247 | Šereda Jaroslav | Semechnice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
256 | Bartoňková Katarína | Předměřice nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
256 | Charvát David | Slatiny | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
256 | Douda Jan | Chrast u Chrudimi | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
256 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
256 | Kopecký Jakub | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
256 | Linhart Jaroslav | Bohdašín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
262 | Habal Vít | Slatiňany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
262 | Paclt Pavel | Louny | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
262 | Rohlena Jiří | Dobruška | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
262 | Tobolka Daniel | Nechanice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
262 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
267 | Chochola Martin | Benešov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
267 | Fejt Petr ml. | Polička | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
267 | Jíra Jan | Kunčice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
267 | Koreček Bohuslav | Chrudim | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
267 | Mareš Jan | Praha | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
267 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
273 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
273 | Durchánek Ivan | Ústí nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
273 | Pekárek Miroslav | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
273 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
273 | Vaňka Dan | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
273 | Vrba Petr | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
273 | Vyhlídal Karel | Semily | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
273 | Řeháček Petr | Zachrašťany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
273 | Šmíd Martin | Sedlčany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
273 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
283 | Danihelka Miloš | Mikulovice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
283 | Fabiánek Pavel | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
283 | Novotná Lenka | Zámrsk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
283 | Nýč Karel st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
283 | Velinger František | Kladno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
283 | Červený Ondřej | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
289 | Dalešický Pavel | Slatiňany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
289 | Janoušek Ladislav | Dobruška | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
289 | Kadeřábek Josef | České Meziříčí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
289 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
289 | Němec Daniel | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
289 | Petružálek Martin | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
289 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
289 | Vondra Josef | Trojovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
289 | Zukal Luděk | Moravská Třebová | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
289 | Šedivá Jana | Nýřany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
299 | Bílý Otakar | Opatovice nad Labem | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
299 | Hošek Evžen | Hradec Králové | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
299 | Padurean Florian | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
299 | Pavelka Stanislav | Police nad Metují | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
299 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
299 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
299 | Šlambora Jiří | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
306 | Horváth Josef | Velká Jesenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
306 | Levinský Josef | Řečany nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
306 | Lipenský Ondřej | Sendražice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
306 | Mádle Radek | Chlum | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
306 | Novák Jiří | Hrochův Týnec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
306 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
312 | Jíra Vladimír | Kunčice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
312 | Mach Josef | Benešov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
312 | Písařík Zdeněk | Benešov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
315 | Chalupa Miloslav | Hradec Králové | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
315 | Novák František | Višňová | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
315 | Richtr Roman | Vápensko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
315 | Semonský Jaroslav | Nemošice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
315 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
315 | Šedivý Jiří st. | Nýřany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
321 | Jór Jiří | Miletín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
321 | Limon Oldřich | Benešov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
321 | Novák Josef | Stěžery | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
321 | Řeháček Matěj | Nová Paka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
321 | Šťastný Zdeněk | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
326 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
326 | Turský David | Krchleby | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
328 | Fikr Vladimír | Týniště nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
329 | Pulpán Václav | Vejvanovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
329 | Truněček Martin | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
331 | Jarouš Martin | Česká Skalice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
331 | Pomahač Jan | Pardubice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
333 | Balog Augustin | Česká Skalice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Blecha Karel ml. | Janštejn | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Cejnar Jáchym | Náchod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Cicvárek Jiří | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Cita Hynek | Krčín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Dec Radek | Jablonné | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Dragun Zdeněk | Ohnišov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Fajt Michal st. | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Fajčík Miroslav | Jásenná | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Hanušová Barbora | Nové Město nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Hedvičák Marek | Horní Maršov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Hedvičáková Tereza | Horní Maršov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Horák Petr | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Hubálek Milan | Jablonné nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Jajčík František | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Jelínek Jakub | Sendražice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Jelínek Lukáš | Sendražice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Jelínková Karolína | Sendražice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Jíša Milan | Postupice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Kaňka Kryštof | Horní Maršov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Kašpar Lukáš | Skršice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Klapka Daniel | Chrudim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Knettig Jiří | Provodov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Kopáček Roman | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Koráb Jakub | Lično | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Kosek Matěj | Jablonné nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Kratochvíl Martin | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Krupičková Kateřina | Sendražice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Kulhánek Kamil | Dohalice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Kříž Jiří | Brnná u Potštejna | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Kříž Martin | Brnná u Potštejna | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Kříž Radek | Brnná u Potštejna | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Lauko Lukáš | Lično | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Lelek Tomáš | Výrava | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Linhart Josef | Kojatín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Malina Jaroslav ml. | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Malinský Adolf | Nová Paka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Mareš Vladimír | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Matějovský Zdeněk | Benešov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Mikule Zdeněk | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Moravec Tomáš | Košťálov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Mrázek Josef | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Pivoňka Petr | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Pokorný Pavel | Skromnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Příhoda Milan | Škrovád | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Rektor Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Rosický Libor | Kostelec nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Slováček Michal | Horní Maršov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Součková Anna | Sendražice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Stránský Kamil | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Svoboda Michal | Zaječice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Tomíček Filip | Horní Maršov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Tyler Luboš | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Vacek Stanislav | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Vinter Josef | Benešov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Vomočil Jaroslav | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Vítková Nela | Sendražice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Wiechec Martin | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Zezulka Petr ml. | Bílá Třemešná | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Záhora Petr | Bžany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Černý Ondřej | Sendražice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Čížek Václav | Sendražice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Šrollerová Tereza | Letohrad | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Štrobl Ladislav | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Šupa Josef | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
333 | Šťovíček Josef | Blažim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
405 | Valeš Martin | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 |