Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2014 - 31.12.2014 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 98 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Appl Jaroslav | Žamberk | 1 | 60 | 60 | 60.00 | |
2 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 59 | 59 | 59.00 | |
3 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 58 | 58 | 58.00 | |
4 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
5 | Tlustý Luboš | Svratouch | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
6 | Zink František | Polička | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
7 | Melezínek Vlastimil | Polička | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
8 | Hnilička Radomír | Kunštát | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
9 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
10 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
11 | Sklenář Karel | Velká Bíteš | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
12 | Beran Jaroslav | Rožná | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
13 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
13 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
15 | Fejt Petr st. | Polička | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
16 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
17 | Svoboda Josef | Kozlov | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
18 | Šimanský Lukáš | Jihlava | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
19 | Hájek František | Světnov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
20 | Kudláček Václav | Náměšť nad Oslavou | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
21 | Šafář Radek | Kunštát | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
22 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
23 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
24 | Ambros Josef | Rosice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
25 | Obadal Ladislav | Mohelnice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
26 | Hegr Miroslav | Korouhev | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
27 | Otradovský Josef | Lanškroun | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
28 | Fendek David | Moravské Budějovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
28 | Rotröckel Tomáš | Moravská Třebová | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
30 | Malý Jiří st. | Korouhev | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
30 | Vrba Jakub | Tvořihráz | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
32 | Nedělka Lukáš | Jihlava | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
32 | Říha Jaroslav | Moravské Budějovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
34 | Navrkalová Soňa | Lukov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
34 | Vondra Ladislav | Lanškroun | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
36 | Junková Martina | Lažínky | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
36 | Zítka Lukáš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
38 | Jaroš Tobiáš | Znojmo | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
38 | Kudláček Jan | Ocmanice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
40 | Dvořák Robin | Hostim | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
40 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
42 | Burian David | Růžkovy Lhotice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
42 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
44 | Břeň Emil | Jimramov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
44 | Dvořák Daniel | Bítovany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
44 | Rousek Jiří | Rožná | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
47 | Česnek Karel | Blížkovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
48 | Frank Miloslav | Třebovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
48 | Klimt Jan | Moravské Budějovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
50 | Matal Karel | Černá Hora | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
50 | Šmídová Kamila | Jemnice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
50 | Štejnar Jiří | Krucemburk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
53 | Šika Jakub | Moravské Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
54 | Bradáč Filip | Unčín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
54 | Melkes David | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
56 | Buček Zdeněk | Nedvědice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
56 | Pevný Roman | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
58 | Antl Libor | Moravská Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
58 | Finda Stanislav | Jemnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
60 | Charvát Valentin | Jihlava | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
60 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
60 | Svoboda Daniel | Lukov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
63 | Picmaus Pavel | Blížkovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
64 | Griebaum Adam | Hodonice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
64 | Kutal Vít | Jimramov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
66 | Bulíček Tomáš | Jemnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
66 | Škorpík Daniel | Písečné | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
68 | Baštář Filip | Mlaďoňovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
68 | Stehno Petr | Krucemburk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
70 | Bryška Jiří st. | Svitavy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
70 | Mitáš Daniel | Hodonice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
70 | Navrátil Tomáš | Moravská Třebová | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
70 | Schwarzberger Pavel | Jimramov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
74 | Peřinová Denisa | Bohdalov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
75 | Procházka Jaroslav | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
76 | Andrle Milan | Jimramov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
76 | Kubík Filip | Jimramov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
76 | Neděla Miloš | Nový Jimramov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
76 | Polívka Martin | Přibyslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
76 | Ungr Miloslav st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
76 | Zbytovský Libor | Jimramov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
76 | Špaček Adam | Ocmanice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
83 | Kovařík Pavel | Jemnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
84 | Svobodová Nikola | Lukov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
85 | Müllerová Martina | Hodonice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
86 | Gajdoš Jan | Lukov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
87 | Branč Vítek | Lukov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
88 | Pelant Vojtěch | Lukov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
89 | Šika Ondřej | Moravské Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
90 | Bilka Patrik | Těšetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
90 | Bryška Jaroslav | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
90 | Daňhel Roman | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
90 | Houdek Petr | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
90 | Korbička Stanislav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
90 | Krásný Milan | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
90 | Nováková Renata | Radhošť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
90 | Záleský Martin | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
90 | Škorpík František | Písečné | 1 | 1 | 1 | 1.00 |