Žebříček - Celostátní - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Závody dvojic - Pohlaví: Ženy
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 46 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
2 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
3 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
4 | Prášková Tereza | Ledeč nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
5 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
6 | Gabrhelová Kristýna | Holešov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
6 | Riedlová Lucie | Humpolec | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
8 | Brendlová Petra | Lanškroun | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
9 | Říčařová Denisa | Zdelov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
10 | Michálková Tereza | Otovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
11 | Kubcová Natálie | Lanškroun | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
12 | Šulcová Ivana | Lovosice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
13 | Nováková Renata | Hrobice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
13 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
15 | Barešová Jitka | Slepotice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
16 | Provazníková Jitka | Dřenice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
17 | Králová Nella | Hovorčovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
17 | Lakomá Petra | Cakov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
19 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
20 | Kalejová Renata | Rancířov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
20 | Šuchalová Klára | Markovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
22 | Lebedová Iva | Týniště nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
23 | Izaiaszová Jana | Holice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
24 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
25 | Bicanová Veronika | Holice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
26 | Kudláčková Olga | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
27 | Martínková Zuzana | Pardubice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
28 | Košnarová Veronika | Časy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
29 | Hencelová Galina | Police nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
30 | Řeháková Karla | Nové Hrady | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
31 | Bečková Lenka | Plevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
31 | Chlupáčová Monika | Domanín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
31 | Hajdá Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
31 | Hervířová Kateřina | Soběslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
31 | Hájková Zuzana | Nedvědice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
31 | Kašáková Markéta | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
31 | Kubáčová Veronika | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
31 | Miksová Kateřina | Břevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
31 | Nestávalová Marie | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
31 | Plocková Michaela | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
31 | Richtrová Kristýna | Vápensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
31 | Trogličová Blanka | Dolní Radouň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
31 | Ungrová Petra | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
31 | Vrábelová Erika | Chlumín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
31 | Vymazalová Zuzana | Senice na Hané | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
31 | Čiperová Martina | Milín | 1 | 2 | 2 | 2.00 |